pozdrav

Re: pozdrav

Postby sasa402 » Tue Feb 01, 2011 6:22 pm

Vlasnicki odnos je jednostavan. Posto je on clan kluba a ja vlasnik kluba dolazimo do neizbeznog zakljucka da sam ja vlasnik Krste, sve dok drugi klub ne ponudi odgovarajucu sumu za transver. To je samo pravno glediste inace Krsta je moj najbolji prijatelj unazad tridesetak godina jos sa fakulteta. Zajedno smo kao klinci vozili klasu 50, tako da pitanje ko je brzi datira iz srtedine druge polovine proslog veka.(jos uvek se nezna).Posto nisam preterano sentimentalan prava kolicina novca moze da obezbedi transver Krste u drugi klub.Kao sto klub prodaje R1 2006. zbog kupovine novog modela zasto Krstu ne menjati za perspektivnog klinca u klasi 600ss.Otvoren sam za ponude za njegov transver, ali unapred napominjem da cifra nije mala. :whistle:
Image
User avatar
sasa402
 
Posts: 253
Joined: Tue Feb 01, 2011 12:30 am

Re: pozdrav

Postby 69 » Tue Feb 01, 2011 7:13 pm

Zel99 wrote:Ovo sa kočenjem je stvar mašte :shock: :doh: . Glavna fora je nepredvidivost :o , zato je i problem preneti iskustvo... :lol:



:mrgreen: :whistle:
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: pozdrav

Postby stanko61 » Tue Feb 01, 2011 7:23 pm

Izvinite nisam u toku,malo ne razumem, kakvo iskustvo, sta treba s tim? :D :D :D
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: pozdrav

Postby feniks » Tue Feb 01, 2011 7:38 pm

sasa402 wrote:Vlasnicki odnos je jednostavan. Posto je on clan kluba a ja vlasnik kluba dolazimo do neizbeznog zakljucka da sam ja vlasnik Krste, sve dok drugi klub ne ponudi odgovarajucu sumu za transver. To je samo pravno glediste inace Krsta je moj najbolji prijatelj unazad tridesetak godina jos sa fakulteta. Zajedno smo kao klinci vozili klasu 50, tako da pitanje ko je brzi datira iz srtedine druge polovine proslog veka.(jos uvek se nezna).Posto nisam preterano sentimentalan prava kolicina novca moze da obezbedi transver Krste u drugi klub.Kao sto klub prodaje R1 2006. zbog kupovine novog modela zasto Krstu ne menjati za perspektivnog klinca u klasi 600ss.Otvoren sam za ponude za njegov transver, ali unapred napominjem da cifra nije mala. :whistle:


Koliko ja znam,po starom zakonu registrovan sportski klub,ima više od jednog "vlasnika"(društvo građana),..moje pitanje koje sledi je....da li su ostali "građani " upoznati sa tvojom odlukom i da li se slažu sa njom?...da ne bude ono posle,..ja nisam znao,mislio sam i sl.I na kraju interesuje me kolika je početna cena za jednog Nišliju,..poput Krste(baš bih voleo da imam jednog ličnog) :D ...a posle će mo o kočnicama i ostalim stvarima. :whistle:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: pozdrav

Postby sasa402 » Tue Feb 01, 2011 8:00 pm

Ma kocenje je bezveze. To samo povecava broj sekundi po krugu. Sto se vlasnistva tice moj klub nije registrovan u opstini kao grupa gradjana. Registrovan je u ministarstvu za sport otprilike kao i Pramac Ducati ili Monster Yamaha. Sto se Krste tice budimo realni samo dva takmicara su mu ozbiljna konkurencija u klasi. Zato pusti ponudu ali znaj da Edvards kao najslabije placen vredi par miliona, a Krsta je proporcionalno mnogo konkurentniji od njega u odnosu na klasu u kojoj se takmici. Da, da, kriza i sve to ali zar da poklonim drugara za sicu. :think:
Image
User avatar
sasa402
 
Posts: 253
Joined: Tue Feb 01, 2011 12:30 am

Re: pozdrav

Postby feniks » Tue Feb 01, 2011 8:07 pm

sasa402 wrote:Ma kocenje je bezveze. To samo povecava broj sekundi po krugu. Sto se vlasnistva tice moj klub nije registrovan u opstini kao grupa gradjana. Registrovan je u ministarstvu za sport otprilike kao i Pramac Ducati ili Monster Yamaha. Sto se Krste tice budimo realni samo dva takmicara su mu ozbiljna konkurencija u klasi. Zato pusti ponudu ali znaj da Edvards kao najslabije placen vredi par miliona, a Krsta je proporcionalno mnogo konkurentniji od njega u odnosu na klasu u kojoj se takmici. Da, da, kriza i sve to ali zar da poklonim drugara za sicu. :think:


:lol: :lol: :lol: ....baš si nasmejao.Pa i velike firme se prodaju za 1 EUR,doduše sa socijalnim programom,koji ovde u ovom slučaju ne bi bio opredeljujući faktor,kao ni konkurencija koju pominješ,ali ipak...drugar.....pa drugar se ne prodaje ni za kakve pare. :naughty:....a po gotovu ne na kilo... :D
Last edited by feniks on Tue Feb 01, 2011 8:30 pm, edited 1 time in total.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: pozdrav

Postby stanko61 » Tue Feb 01, 2011 8:15 pm

Dajem dinar za krstu :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: pozdrav

Postby sasa402 » Tue Feb 01, 2011 8:32 pm

Ja predlazem razmenu u toj vrednosti.Kupi na tenderu seceranu, cementaru ili deo autoputa za dinar pa onda tvoja ponuda postaje realna. I da se razumemo.Ja ne prodajem Krstu nego njegove usluge kao profesionalnog vozaca , to je kao kada je jamaha prodala Rosija (samo figurativno, inace su prodali Ducatiju sansu da ponovo bude prvak ). Da rezimiramo Krsta nije na prodaju, njegove usluge uz odgovarajucu nadoknadu jesu.Uostalom uvek je pametnije skupo platiti vozaca, nego u nedogled razvijati nekonkurentan motor.
Image
User avatar
sasa402
 
Posts: 253
Joined: Tue Feb 01, 2011 12:30 am

Re: pozdrav

Postby Zel99 » Tue Feb 01, 2011 9:23 pm

Pazi se Stanko, 402 ima dara za politiku. Nece on dugo biti sa strane :!: :D
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: pozdrav

Postby feniks » Tue Feb 01, 2011 9:47 pm

Bogami vidim i ja da je opaki igrač...takvi su svi "vo Niš"....ali to me veseli....biće interesantno. :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: pozdrav

Postby sasa402 » Tue Feb 01, 2011 10:11 pm

Nis je ekonomski prso pa tako i svi oblici drustvenopoliticke nadgradnje (u sta spada imotorciklizam). Znate cije su to misli, nasa generacija je ucila u skoli marksizam. Posto mi sa juga nismo dovoljno bogati da odvozimo neku trku evropskog prvenstva evo nekoliko korisnih saveta kako pobediti evropsku elitu. (Stanko reci im na koga mislim) Da nebi rizikovao bespotreban kontakt u guzvi odmah na startu izbij na prvo mesto.Pravce vozi punim gasom, brzinom vecom od svakog na stazi.Koci zadnji od svih, ali tako da ti to ne poremeti najbrzu (ne idealnu) putanju u krivini.Prvi na izlasku ispravi motor i daj pun gas, tako da dolazimo do pravca za sta vec imas uputstva.Tako desetak krugova i prvi si. Ako posle ovih upustava ne pobedis vrati se kod nas tu ce za tebe uvek biti mesto .(prvo)
Image
User avatar
sasa402
 
Posts: 253
Joined: Tue Feb 01, 2011 12:30 am

Re: pozdrav

Postby feniks » Tue Feb 01, 2011 10:18 pm

:lol: :lol: ...recept ti je originalan,što bi se reklo ukratko,treba dati gas tamo gde drugi ne daju....he,he....nego,...mislim da si u temi predstavljanja,.. sebe predstavio dobro i što se mene tiče prošao si...međutim sada bi bilo dobro da pređeš u kafanu,pa da vidimo koliki ti je cug.. :lol: :lol: :lol: ....tamo je konkurencija mnogo jača.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: pozdrav

Postby krsta63 » Fri Feb 11, 2011 2:04 pm

Evo kako je nastao dobrovoljni vlasnicki odnos
http://www.youtube.com/watch?v=x0PXRVwOmmM&NR=1
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: pozdrav

Postby sasa402 » Fri Feb 11, 2011 11:36 pm

Kolko se ja secam pregovori su trajali duplo duze. :violence-swords:
Image
User avatar
sasa402
 
Posts: 253
Joined: Tue Feb 01, 2011 12:30 am

Re: pozdrav

Postby babaos » Mon Mar 07, 2011 6:56 am

Njih tek trebamo skužiti.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Predstavljanja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron