BSA BB31

BSA BB31

Postby revolution » Thu Apr 24, 2014 7:13 pm

Vec dvadeset godina mi stoji nesto kao projekat koji vec treci put prepravljam....posto se nisam pomerio sa mesta zadnjih osam godina, zelim da prosledim vozilo nekome ko ce imati vise vremena za nju. Cena zavisi od kupca....nije za svakog ista cena....prodaje se

-ram....zadnji deo neoriginalan
-agregat kompletan...klip split skirt old stock....presao 1000 kilometara....svi lezajevi novi ...glava uradjena
-menjac kompletan....svi lezajevi i sve biksne...bez korpe kvacila
-pripadajuce ploce za montazu
-zadnja viljuska u delovima i vidno ostecena
-kaseta i kanta za ulje
-Lucas Magnet i dynamo....u funkciji
-chronometric SMITHS sat...ispravan

064 1173611 Aleksandar

Saobracajna je odjavljena....motor je preveden pre dvadeset godina ali nije nikada bio regisrovan...ugovor je u katastrofa stanju, ....kako god PA table

p.s.
Ponude primam svaki dan od 10 do 19 h.....znam koliko sta kosta i znam sta prodajem....bice ispod cene.
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

Re: BSA BB31

Postby revolution » Mon Oct 09, 2017 8:16 pm

samo da obnovim...bas danas pri azuriranju dokumentacije naleteh na knjigu i saobracajnu...koju sam mislio da sam izgubio....neko me molio da mu posaljem slike ali ja nikako...a usput sam i telefon ubio bacanjem o pod...pa ne znam ni kome da saljem....
najtuznije je sto gledam papire o prenosu i shvatam da se gotovo nista ne razanaje osim pecata....a porez sam platio....nikako da policijski retardi shvate da vlasnistvo i saobracajna dozvola nemaju veze jedno sa drugim....
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

Re: BSA BB31

Postby babaos » Fri Oct 13, 2017 8:48 am

Imao sam i ja glupi nastup državnih službi na dokumentima o vlasništvu.Neznaju kako da obračunaju porez za vozilo koje nemaju u tablicama.Jednostavno bez tablice ne funkcioniraju idioti.Nema lijevo desno.Samo ravno.Našao sam poznato lice i sredio.Imam osjećaj da nisam regularno postupio,ali nisam imao izbora.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: BSA BB31

Postby revolution » Mon Sep 17, 2018 11:57 am

moze lock...motor otisao u loznicu....nadam se da ce vaskrsnuti...ja nisam imao vremena a greota da stoji...
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm


Return to Kupujem - Prodajem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron