Uspavani forumaši

Uspavani forumaši

Postby babaos » Tue Jun 16, 2015 5:59 pm

Tko je ovdje organizirao bježaniju s Foruma?Ovo je stanje nepotrebno frustrirajuće.Ovako malo se nije komuniciralo ni u XIX st. a nikad više i kvalitetnije tehnike za komunikaciju nije bilo.Pa u čemu je problem.Za olia znam.Ustvari znam koja mu je falinga pa razumijem.On je partizan koji nema unutarnje i vanjske protivnike pa je posustao.Ostali nepotrebno poste.Ne razumijem kako uspijevaju bez komunikacije.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Uspavani forumaši

Postby babaos » Wed Jun 17, 2015 9:30 pm

U 24 sata 15 pogleda.Nije loše.Samo čitanje lektire.Nema kreacije ovdje.Samo nadrkana sujeta.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Uspavani forumaši

Postby babaos » Wed Jun 17, 2015 9:44 pm

Ima jedan forumaš ovdje kojeg sam pozvao telefonom neki dan.Nismo razgovarali o forumu.Tema je bila primjerena našoj zajedničkoj temi.Sve normalno.Pisao je nakad ovdje jako puno.Ni njemu nije jasno zašto ovdje nema nikoga.Nažalost nisam imao dojam da će uskoro ovdje nešto napisati.Samo osobni doživljaji i osobni interesi.Ništa više od toga.Samo razmišljam.Nije moja namjera da čačkam ali imam potrebu provocirati promjene stanja.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Uspavani forumaši

Postby revolution » Thu Jun 18, 2015 10:10 pm

ja bih kucao, ali kako nisam umirovljenik ves motomehanicar, ovih dana mi je svega preko glave...narocito komunikacije....pri tome jos nisam uspesno ocistio unutrasnjost rezervoara od Katana i to me pomalo frustrira.....ostatk delova ceka kod farbara .....
usput....vise od 90% motor mi stize u servis na prikolici.....dakle nema lake love i zamene ulja...vec samo kvarovi a od toga je na polovini vec neko prckao pa digao ruke...dakle i njegova sranja peglam....a imam i par motora u gajbicama koji cekaju delove.....i jedan jako problematican....sve radi ali sa vremena na vreme ispusti preko noci lokvu antifriza.....posto se sve desava tokom noci ne ostanu ni tragovi gde je procureo....sva sam creva skidao namazo i vratio...sve gumice takodje...pumpa vodena zamenjena.....jedino me jos hladnjak brine....nosio sam ga na proveru kazu da je dobar...

radim nominalno od 10 do 16 a ove dve tri nedelje ostajem do 20 h.....polako mi se gade motori a to mi se ne svidja....

Kad smo vec kod toga...dosao mi jedan moto guzzi v35c ...potpuno originalan ali zapusten do miloga boga....tak sam karburatore oprao....videcemo kako ide ostalo...
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

Re: Uspavani forumaši

Postby babaos » Fri Jun 19, 2015 7:19 am

Ima posla to sluti na dobro.Može biti frustrirajuće ali ako se radi mora dobro završiti.Pozdrav tebi i odmaraj se dovoljno kako bi mogao izdržati s tim naporima i izazovima.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Uspavani forumaši

Postby babaos » Sat Jun 20, 2015 9:40 am

Nazove me prijatelj iz susjedne dežele i poruči da me nešto treba njegov prijatelj.Inače trkač.Pouzdano znam dobar trkač.Pustim da vrijeme prođe i ništa.Pustim još.Opet ništa.Netreba mene nitko pomislim.I uspije mene dobiti taj njegov prijatelj.Na skyp.Napričali smo se.Znam za njega.Vidio sam ga ali ne poznajemo se.Znam za njega kao i on što zna za mene.uvažavam njegove trkačke sposobnosti a on se divi mojoj pisaniji ovdje na forumu.To me iznenadilo.Upravo me zbog toga našao i kontaktirao.Čita sve ovdje.Posebnu pozornost posvećuje mojim nastupima i mojoj komunikaciji s narcisoidnim moderatorom.Po njegovom taj nebi smio biti mod.Misli da je razjebo i floru i faunu ovdje.Ja nisam to komentirao.Nebi se smel mešat.Gledam svoja posla.Samo konzumiram i ne sudjelujem u toj raspravi.Nebi bilo korektno s obzirom da se zalažem za normalne uvjete ovdje.Iako ovdje nema prometa ipak ima neka nevidljiva scena.Nije galopirajuća ali ima nešto.Osobno nikad se neću odreći ovog foruma.Mnogo mi znači i spreman sam trpiti koliko je god potrebno-Trpim uvrede,podmetanja i pljuvačku ali znam da tome mora doći kraj.Moj sugovornik daje mi bezrezervnu podršku u tome i kako kaže rado čita sve moje priloge.Naučio je razumjeti moje poruke ugrađene u mojim tekstovima.To mi je posebno bilo drago.Očekivao sam da će netko to primjetiti ali ovaj put imam potvrdu da je tako.Usput dobio sam dosta zanimljivih i komplementarnih podataka.Lijepo ali na trenutak sam pomislio da bi to bilo zanimljivo i ostalima.Zbog toga ima smisla nastojanje da ovdje opet bude živo.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Uspavani forumaši

Postby babaos » Mon Sep 04, 2017 1:01 pm

Predlažem da se okupimo u što većem broju ovdje i da popričamo.Pa zar smo toliko udaljeni.Ni zvuka ni fotke.Ni sms-a.Ni maila.Lijep pozdrav svima koji čitaju.Posebno apeliram svima koji čitaju a ovdje su registrirani.Naravno čitaju i neregistrirani koji bi mogli postat ovdje aktivni članovi.Ta logika osobnog interesa i osobnog stava nas je umirila utihnula i udaljila.Poštujmo jedni druge onakve kakvi jesu.To je uvjet.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Uspavani forumaši

Postby babaos » Mon Sep 04, 2017 1:03 pm

Forum ništa nije kriv.Osim sebi učinimo i za druge.To je mislim dobar povod...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Uspavani forumaši

Postby Zel99 » Wed Sep 06, 2017 7:45 am

Pozdrav, posle puno vremena.
Probaću da se ponovo aktiviram, možda ne baš tako brzo...
Hvala Babaos na aktivnosti. To je i razlog što smo produžili tehničko funkcionisanje foruma. Zaista verujem da ima ovde dosta vrednih stvari koje ljude može ineresovati...
Još jedan pozdrav :)
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Uspavani forumaši

Postby babaos » Wed Sep 06, 2017 8:32 pm

Zadovoljstvo.Nema šta.Lijep pozdrav tebi Zell.Ugodan boravak ovdje ti želim.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Uspavani forumaši

Postby babaos » Mon Mar 22, 2021 9:11 am

Ajde zel99 popričaj samnom.Ja ovdje u samici pokušavam profunkcionirati...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Uspavani forumaši

Postby Zel99 » Thu Mar 25, 2021 10:41 am

babaos wrote:Ajde zel99 popričaj samnom.Ja ovdje u samici pokušavam profunkcionirati...

Spremam se da registrujem Trijumfa. Motor je spreman, ali papiri su problem iako je bio registrovan na mene. Zare pokusava da resi preko muzeja automobila.
Nadam se da cemo uskoro resiti.
Veliki pozdrav :D
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Uspavani forumaši

Postby babaos » Sat Apr 03, 2021 2:37 pm

Drago mi je da se pokrećeš sa englezom.Oduvjek već dugo želim organizirati neko neformalno druženje s desetak engleza uz neki isto tako neformalnim programom. Image Image Image Image evo i mene još malo.....,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,


Return to Pitanja, primedbe, pohvale...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron