yamaha tz 125

Re: yamaha tz 125

Postby babaos » Fri Nov 06, 2015 5:54 pm

cijelo vrijeme je neregularan sa tim felgama.Da ste vi ostali kako treba već bi on to morao skinuti i pokloniti meni.Jebote šta ako se naljuti na mene.Ti si kriv što sam ovo rekao.GP felge u srpskom klassiku to bi bio dobar tekst da ima netko da plati.Ako me netko nagovori to bi mogao i napisati.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: yamaha tz 125

Postby stanko61 » Sun Nov 08, 2015 8:53 pm

ma ne vrdaj , vataj se za novcanik i uzimaj dok se ovaj nije predomislio :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: yamaha tz 125

Postby oli » Sun Nov 08, 2015 9:28 pm

stanko61 wrote:feniks prodaje felne originalne sa tog motora , nagovorio sam ga ,, :dance: think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Ej, Stanko znaš li možda pošto su te felge?
Možda bi i mene mogle zanimati...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: yamaha tz 125

Postby babaos » Mon Nov 09, 2015 11:04 am

...ako se to dogodi nek ti je sa srećom.Ipak si ti moj nekadašnji sponzor i ktitor( uz pristojno poštovanje).U to ime želim ti sreću sa GP djelovima.Ako budeš želio i ostale pripadajuće dijelove ti znaš šta treba. :think:Ja ionako prodajem sve.Ali ne u paketu.Pa nisam ja progutao drvenu paletu.Jedno je sigurno.Više ne kupujem.Samo prodajem i poklanjam.Imam slatke brige.Još malo pa nestalo. :doh:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: yamaha tz 125

Postby babaos » Mon Nov 09, 2015 11:17 am

oli wrote:
stanko61 wrote:feniks prodaje felne originalne sa tog motora , nagovorio sam ga ,, :dance: think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Ej, Stanko znaš li možda pošto su te felge?
Možda bi i mene mogle zanimati...



Znam ja pošto su.Ako te zanima mogu posredovati pošto imam pravo na prvokup.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: yamaha tz 125

Postby babaos » Mon Nov 09, 2015 10:03 pm

A sad dosta zajebancije.Ovaj motor ofarbao je veliki majstor...




ImageImageImage


Samo neznalice mogu ovo gledat i bit ravnodušni.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: yamaha tz 125

Postby stanko61 » Tue Nov 10, 2015 4:24 pm

babaos wrote:A sad dosta zajebancije.Ovaj motor ofarbao je veliki majstor...




ImageImageImage


Samo neznalice mogu ovo gledat i bit ravnodušni.

lep je :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: yamaha tz 125

Postby stanko61 » Tue Nov 10, 2015 4:26 pm

oli wrote:
stanko61 wrote:feniks prodaje felne originalne sa tog motora , nagovorio sam ga ,, :dance: think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Ej, Stanko znaš li možda pošto su te felge?
Možda bi i mene mogle zanimati...

posalji mi pm do koje cifre max zelis da platis felne i kupicu ih :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: yamaha tz 125

Postby babaos » Tue Nov 10, 2015 7:00 pm

Ostao si isti.Ne mjenjaš se.Isto kao oli brineš o babinom novčanikou.Razlika između njega i tebe je što se on zajebava a ti si ozbiljan. :lol: :lol: :lol:
Nije mi samo jedno jasno.Što si zapeo za te felne.Ja uopće ne mislim na njih.Nekad sam ih pokušao kupiti ali nije bilo sluha.Može ali samo ako mi ih netko pokloni.Možda neka trampa ali lova ne dolazi u obzir.Zbog principa.Princip,poza ili nešto drugo nije važno.Hoću da mi to poklone.To je to ili uvalite oliu.Pa meni su dojavili da su oštećene i devastirane.Trenutno mi treba felga za Norton ali rijetka.Želim staviti gore novu High performance "britrace" 2,50x18x40 s visokim rubovima.Ako to netko ima platim koliko treba. :pray: :pray: :pray:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: yamaha tz 125

Postby stanko61 » Wed Nov 11, 2015 10:16 am

opet si pogresno protumacio post :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: , to nije bilo namenjeno tebi nego Oliju
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: yamaha tz 125

Postby babaos » Wed Nov 11, 2015 1:28 pm

I to je moguće.Nisam tvrd i neprilagodljiv.No nisam se ja odgojio na veslu.Oliu to netreba.Ni tebi to netreba.Svi znate i ja znam da to ide uz moju TZ.I tko je sad glup,tko pametan a tko tjera šalu na nečiji račun.Nema veze.Ja nisam odgovoran za vaše ambicije.Stvarajte sami emulziju koja vam treba za sex a ja ću na klasičan način.Opet kažem i uvjeren sam da vama to netreba.Čak sam uvjeren da Neđad neće to ni da proda.Ja sam već pokušavao i zaboravio.Mislim da će on i dalje voziti vaše prvenstvo sa GP tehnikom i biti regularan.To je to.Moje iščitavanje postova je uvijek dobro nemoj da brineš.Ja dobro pratim sve okolnosti,ljude i događaje.Znam šta sve to znači.Nebrini kažem opet.Dosta je meni zajebavanja i podmetanja što provocira oli.To mi je postalo smiješno.

PS, Ja posjedujem TZ i to zadovoljava moju taštinu.Zadovoljan sam do neba.Imam na njoj PVM magnezij točkove.Imam sve što trebam imati.Vi nemate ništa .Imate samo ružnu naviku kojom provocirate.Ovaj put ja sutra neko drugi ali to je sve što znate.Ja osobno nemam ništa ni za ni protiv.To je vaša dika i prilika.Time ste označeni i imate pravo ignorirati norme dobrog ponašanja.Nitko vam to nemože zabraniti.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: yamaha tz 125

Postby oli » Wed Nov 11, 2015 1:54 pm

babaos wrote:...Ovaj put ja sutra neko drugi...

Ne, ne, ne, uvijek ti i samo ti... Nikada neko drugi...

P.S. A, meni će te felge jako trebati, kada te orobimo... Yamaha ide u paketu sa svim ostalim...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: yamaha tz 125

Postby oli » Wed Nov 11, 2015 1:56 pm

stanko61 wrote:...posalji mi pm do koje cifre max zelis da platis felne i kupicu ih :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Imaš PM...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: yamaha tz 125

Postby revolution » Wed Nov 11, 2015 2:00 pm

ja isto tako nagovaram babaosovog ispisnika da mi proda z1000 za sitne novce ili da mi pokloni....sta ce coveku od 70 godina motor....nece ga u grob odneti....zamolio sam ga da barem u ostavini napise da imam prednost kod kupovine......ili da napravimo ugovor...ja mu dam nesto para a motori stoje kod njego dok ne pusti kasiku....nece....ostal estvari iz nejgove garaze me ne intresuju...mozeda ih spusti u piramidu... :D :D :D
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

Re: yamaha tz 125

Postby stanko61 » Wed Nov 11, 2015 4:22 pm

revolution wrote:ja isto tako nagovaram babaosovog ispisnika da mi proda z1000 za sitne novce ili da mi pokloni....sta ce coveku od 70 godina motor....nece ga u grob odneti....zamolio sam ga da barem u ostavini napise da imam prednost kod kupovine......ili da napravimo ugovor...ja mu dam nesto para a motori stoje kod njego dok ne pusti kasiku....nece....ostal estvari iz nejgove garaze me ne intresuju...mozeda ih spusti u piramidu... :D :D :D

ee a ko je taj sto prodaje Z 1000? 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

PreviousNext

Return to Kupujem - Prodajem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests

cron