Foto-moto

Re: Foto-moto

Postby babaos » Thu Apr 02, 2015 8:46 am

Markane jesi učio u školi engleski ? / ,,, (.........) / ovo nemože prevesti transleter
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Foto-moto

Postby babaos » Fri Apr 03, 2015 1:22 pm

Image

Uspavali ste temu...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Foto-moto

Postby babaos » Fri Apr 03, 2015 1:33 pm

Jedan od najpoznatijih kolekcionara iz Newyorka ga posjeduje i čitao sam davno priču kako ga je nabavio i koliko je morao izdvojiti za ovakav zaista poseban i rijedak trkači bicikl.Taj kolekcionira samo autentične s pričom i biografijom.Ostalo ga ne zanima.Ima motor od Agostinia,Surtisa,Grahama,Heilwoda itd.Advokat je po zanimanju.Ogroman je i nevozi.Uvijek njegove motore voze bivši svjetski prvaci.Nedavno je završio restauraciju male Honde(250)sa 6 cilindara i na stazu je s njim izašao J.Redman.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Foto-moto

Postby babaos » Fri Apr 03, 2015 1:35 pm

Neću više kvariti poruku u temi ali nitko me neće spriječiti da pohvalim revolušena za kontranapad prema Marku . :lol: :lol: :lol: :lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Foto-moto

Postby revolution » Fri Apr 03, 2015 5:58 pm

babaos wrote:Neću više kvariti poruku u temi ali nitko me neće spriječiti da pohvalim revolušena za kontranapad prema Marku . :lol: :lol: :lol: :lol:

nije kontranapad...nego je krenu sa kvizom o trkackim motorcikima iz tog perioda....jedino sam tanak sa mx motorima iz 60 ih i 70ih...imam knjigu ali nikako da uhvatim vreme da je izbistrim.....preleteo je jesam ali tu ima svakavih zanimljivih resenja....
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

Re: Foto-moto

Postby babaos » Mon Apr 06, 2015 2:03 pm

Šta je Marko? di si ti?jel još goglaš...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Foto-moto

Postby Marko » Mon Apr 06, 2015 8:22 pm

Sta sa tim AJS E90? :?
Maybe I should take up a cheaper hobby. Horse racing for example.
User avatar
Marko
Site Admin
 
Posts: 903
Joined: Sat Jan 24, 2009 3:19 am
Location: Vrsac

Re: Foto-moto

Postby babaos » Mon Apr 06, 2015 9:34 pm

Neznam pitaj revolušena...mislim ništa osobito.Nije lekcija.Samo čovjek kaže šta cijeni.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Foto-moto

Postby revolution » Tue Apr 07, 2015 4:09 pm

babaos wrote:Neznam pitaj revolušena...mislim ništa osobito.Nije lekcija.Samo čovjek kaže šta cijeni.


i ako neko hoce da pokloni, evo ja bih ga udomio...rado :)
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

Re: Foto-moto

Postby babaos » Tue Apr 07, 2015 5:35 pm

A mislim da bi te trebalo nagraditi sa jednim takvim pa ti inače redovno poklanjaš i kad hočeš i kad nečeš :lol: :lol: :lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Foto-moto

Postby revolution » Wed Apr 08, 2015 7:32 pm

babaos wrote:A mislim da bi te trebalo nagraditi sa jednim takvim pa ti inače redovno poklanjaš i kad hočeš i kad nečeš :lol: :lol: :lol:


eto racunam da ako ikada dodjes do nekog primerka da ces mi ga pokloniti....
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

Re: Foto-moto

Postby babaos » Wed Apr 08, 2015 8:48 pm

Vidi.Nisi snalažljiv.Ali nije moje da kritiziram.Nije moje ni da previše moraliziram.Ali.Ti zaslužuješ to da.No to je dio puta.Imaš tri faze te prosedure.Tek u trećoj si dobio.Zaista dobio.U ovom slućaju nećeš doživjeti tu treću fazu.To znaš i ti ali znam i ja.To znamo svi.Pitanje je sad dali se ti slažeš da dobiješ bilo šta ako već nemožeš dobiti u ovom slućaju AJS-a kojeg si nam ovdje popularizirao.Sve što si napisao točno je i u pravu si.Ali riječ je sad ovdje šta dobivaš i što je moguće praktično ili teoretski da na kraju ipak nešto dobiješ.Šta ti misliš onako i ovako ha...? :think:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Foto-moto

Postby revolution » Thu Apr 09, 2015 10:24 am

babaos wrote:Vidi.Nisi snalažljiv.Ali nije moje da kritiziram.Nije moje ni da previše moraliziram.Ali.Ti zaslužuješ to da.No to je dio puta.Imaš tri faze te prosedure.Tek u trećoj si dobio.Zaista dobio.U ovom slućaju nećeš doživjeti tu treću fazu.To znaš i ti ali znam i ja.To znamo svi.Pitanje je sad dali se ti slažeš da dobiješ bilo šta ako već nemožeš dobiti u ovom slućaju AJS-a kojeg si nam ovdje popularizirao.Sve što si napisao točno je i u pravu si.Ali riječ je sad ovdje šta dobivaš i što je moguće praktično ili teoretski da na kraju ipak nešto dobiješ.Šta ti misliš onako i ovako ha...? :think:


da batalimo tu politikantsku retoriku...oces li ili neces da mi ga poklonis ako ikada dodjes do njega....ja sam prestao da citam recenicu kod cetvrte reci....to uvijanje u celofan pali kod nekih, ja ga licno ne volim....kad vec naletim na govno hocu da znam koliko smrdi....ne bih da zivim u zabludi da je nesto jestivo u celofanu ako je u pitanju govno.


kratko...da ili ne.
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

Re: Foto-moto

Postby bogdan » Thu Apr 09, 2015 11:07 am

Samo da priupitam , usisavanje na ovoj MV nije regularno , prvo se ucini d usisava u karter ali bih rekao da ipak ideu glavu ali odozdo :?: zna li se nesto vise , marko
Attachments
mv.jpg
bogdan
 
Posts: 5
Joined: Tue Feb 07, 2012 11:14 am

Re: Foto-moto

Postby revolution » Thu Apr 09, 2015 1:55 pm

bogdan wrote:Samo da priupitam , usisavanje na ovoj MV nije regularno , prvo se ucini d usisava u karter ali bih rekao da ipak ideu glavu ali odozdo :?: zna li se nesto vise , marko


primetio sam odmah...verovatno je neki prototip u pitanju....mozda cak i kompresor....mrzi me da googlam
licno me vise intresovale parilla i motobi
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

PreviousNext

Return to Fotografije sa trka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron