Suzuki GSX1100EF

Re: Suzuki GSX1100EF

Postby petko13 » Thu Oct 03, 2013 3:26 pm

Бреаво Крсто,
ја нисам констатовао да је ово грбави, само сам прочитао наслов теме и превидео слику.Ако је ово на слици мотор који се намерава возити у Араду , онда може ал уз протест или ван конкуренције.Уљани Сузуки се појавио 1985 ако не грешим. Правилник дозвољава 31.12.1984.
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: Suzuki GSX1100EF

Postby krsta63 » Thu Oct 03, 2013 4:45 pm

Drago bi mi bilo da Fufi istera bilo koji motor, sto se mene tice ne pravim nikakav problem, i tako ce sledece godine da grbavi bude legal (verovatno).
http://youtu.be/xZZW56hPhp0?t=2m42s
Mene samo interesuje kada ce doci do potpunog prepisa AA pravilnika :pray:
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: Suzuki GSX1100EF

Postby fufi » Thu Oct 03, 2013 8:27 pm

van konkurencije,u AA i Hrvatskoj se vec vozi gsxr 750 i 1100,mogli bi i mi da uskladimo pravilnik...
fufi
 
Posts: 69
Joined: Mon Aug 30, 2010 9:51 pm

Re: Suzuki GSX1100EF

Postby petko13 » Thu Oct 03, 2013 9:49 pm

Дајте своје предлоге у теми о правилнику.Морате имати у виду све такмичаре у својој класи пре него што нешто радикално предложите.Нпр у отвореној класи ми имамо само 2 или 3 мотоцикла док су сви остали учесници Румуни, има их десетак.Они су сви своје моторе прилагодили правилнику, у највећој мери. неби билоо ни мало коректно да сада мењамо кад су они једва скрпили да буду чисти и конкурентни.
Друго и најважније је безбедност на стази.Ми неможемо , бар не још , да имамо посебан старт за Отворену класу, она се сада вози заједно са МК класама где најспорији мотоцикли имају 40 коња отприлике.Разлика у санази од 110 - 120 коња би значила разлику у брзини на правцу од цца 100 на сат. То је јако опасно и не сме се допустити.
Ја знам да вама гори под ногама и да би сви хтели све и одмах, али не иде то баш тако лако. И овако како је, већ је превише ризично.Сачекајте мало и будите срећни са мало мање коња, доћи ће ваљда ускоро и мало боље време за наше тркање. Све за сада иде добрим правцем , било би јако лоше да нам се деси какав немили догађај.
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: Suzuki GSX1100EF

Postby babaos » Thu Oct 03, 2013 10:26 pm

Ove priče poznam jako dobro.Nabavi baja motor koji nema uporište u pravilniku i želi ga ugurati u neku klasu.Pa to je prestrašno.Pa valjda se nabavljaju motori po važećim pravilima.To je opasan presedan koji pravi nered u primjeni pravilnika i u regularnosti.Nek voze to svakako da ali bodova za njih nema i zdravo.Sve dok ne dobiju svoju i to novu klasu pošto se radi o motoru sa performansama koje pravilnik nemože regulirati.Ako im se da da voze za bodove to je opasnije ponašanje od onih koji love u mutnom.Moje mišljenje.Druga mogućnost je da trenutno dolaskom na utrku dobiju svoju klasu i da pričekaju ostale koji će biti zainteresirani voziti(kažem voziti) tu klasu.Imaju mogućnost da rade animaciju za svoju klasu umjesto da razjebu neke uhodane kriterije.Kad ih u utrci bude prijavljeno za vožnju najmanje troje ili četvoro nek imaju bodove ali u toj svojoj novoj klasi.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Suzuki GSX1100EF

Postby fufi » Wed Mar 25, 2015 7:02 pm

Pozdrav nasem drugaru Emil u ,rezervoar za gs a je prodat prosle godine. Baba je u pravu sto se tice zell ovog preletanja i zao mi je sto nism prosle godine prihvatio ponudjenu ispisnicu Mozda dobijem hrvatsku licencu jel je tamo grbavi legal
fufi
 
Posts: 69
Joined: Mon Aug 30, 2010 9:51 pm

Previous

Return to Projekti forumasa

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests

cron