D6

Re: D6

Postby babaos » Wed Jan 15, 2014 9:47 pm

Čovjek je izvorno slovenac ali gdje je bio u tom trenutku to nije priča za tebe i isto tako netrebaš znati gdje se sad nalazi taj cilindar i koliko je to kilometara sveukupno.Ti si čudo...i ne spominji mi Tomose.Kad trebam ribe odem i kupim.Na pecanje sam redovno odlazio kad sam išao u osnovnu školu.Više me zanima tvoj komentar za cijenu koju sam ostvario.Ono što je bitno to preskačeš.Oliu se to nemože dogoditi.A što se foruma tiče tko tebe gađa ustvari i šta se tebi pričinjava ...
Last edited by babaos on Wed Jan 15, 2014 10:03 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: D6

Postby babaos » Wed Jan 15, 2014 10:01 pm

stanko61 wrote:ne mogu da verujem sta sve covek pise ????????????????????
.Novi kupac vozio je 1300 km da bi osjetio najveće zadovoljstvo u posljednje vrijeme.Tako je rekao na stranom jeziku sa suzom u očima.
pa dal je Slovenija 1300 km ???????????????????
o ostalim glupostima i kontradiktornim stvarima ne zelim ni da pisem,, pa sramota,, tebe ne treba vise ni citati,, ajd pomozi citaocima i clanovima ovog foruma -- isclani se odavde,, otidji na neko drugo mesto gde te ne znaju,,,,, da opet imamo Nas Forum
PS : na forum Tomos --nemoj ,, tamo te vec znaju po tome da ti tomos junior ide 130 km na sat, po tvojoj prici,, naravno opet istinitoj



Utopi se u svojim snovima.Forum je naš a ti nikad to isto nečeš shvatiti.U ovom topicu već si dosta gluposti napisao.Obećao si da ćeš biti pristojan.Opet si došao sa zločestim namjerama.Tebi ne vrijedi govoriti.Budi kreativan ako možeš,budi dobronamjeran ako možeš,budi lucidan,inteligentan i maštovit ako možeš.To ti želim za kaznu.Ali meni to nije zanimljivo.Radije nam ispričaj tu strašnu priču o Tomosu kojeg prodaješ.Stavi to u topic"zanimljive priče".Ispričaj ti da nemoram ja.Ako to budem morao to ću i učiniti.To tebe ustvari svrbi.Nesmeta tebi moja retorika.Ti jedva čekaš da pročitaš moje nove postove.Ti si moj najvjerniji čitalac.Znam to to.To osjećam.I ako budem napisao znam da ćeš tu priču čitati svakoga dana u neprekinutom zadovoljstvu.Osim toga zanima me kako prepričavaš tu istinitu i stvarnu priču ...

Ali ti misliš sigurno na ovaj specijal Tomos kojeg imam.To je druga priča i nema veze s Juniorom.

Image

Za Juniora insinuiraš definitivno.Kako bih rekao bilo kome tu notornu glupost kad moj Tomos Junior ima glavu od petnajske.Neću ti pomagati da se izvučeš iz te laži.Sad pati.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: D6

Postby babaos » Wed Jan 15, 2014 11:06 pm

Da ti misliš na ovaj...
Image Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: D6

Postby stanko61 » Thu Jan 16, 2014 10:11 am

jel se to,, tebi cesto desava,, da se posvadjas sam sa sobom ??? :doh: :doh:
PS : na tomos forumu si pisao Pikecu, Subotica, da tvoj junior ide 130 ,, imam svedoka,, nemoj da muljas
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: D6

Postby babaos » Thu Jan 16, 2014 12:33 pm

dokazi to.ako ne dokazes svi imamo jasnu situaciju...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: D6

Postby stanko61 » Thu Jan 16, 2014 12:48 pm

honorarni politicar,, sakriva se iza reci u mnozini :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
naveo sam ti ime i lokaciju, ko zeli moze da proveri, ne glumi, nego se izvini
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: D6

Postby babaos » Thu Jan 16, 2014 12:56 pm

Ako optužuješ moraš biti siguran što govoriš i moraš imati argumente.Kad budemo svi ovdje bili sigurni da nisi govorio istinu tvoju sramotu neće moći nitko više sakriti ni velika deponija...Imaš dva dana da okačiš ovdje argumente.Navedi svog svjedoka ili daj citat da pročitamo.Ako to možeš svaka čast na uspješnosti.Ako pak to neće moći ove noći onda slijedi "katarza".Ako to nemožeš ispoštovati slijedi ono što ti je sudbina namjenila.Slijedi paranoja i pranje kao i posipanje pepelom...jednostavno rečeno onda ide "sanacija tvoje laži"i demistifikacija tvog nastupa i ponašanja... :oops: :oops: :oops:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: D6

Postby babaos » Thu Jan 16, 2014 1:39 pm

stanko61 wrote:honorarni politicar,, sakriva se iza reci u mnozini :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
naveo sam ti ime i lokaciju, ko zeli moze da proveri, ne glumi, nego se izvini



Opet iznosiš neistinu.Lažeš.Prije nisi bio takav.Govorio si paušalno.Sad lažeš na kamare.Sad sam te optužio i smatraj to predradnjom za ozbiljno upozorenje.Posljednje.Ja nisam nikakav paušalni političar.Imam uredno imenovanje u prošloj godini koji regulira zakon o lokalnoj samoupravi i zakon o radu Republike hrvatske.Ja imam svoju osobnost i pravo na zaštitu pa te upozoravam na nekulturno ponašanje za koje moraš preuzeti i odgovornost.Šala može.Može i zafrkancija,nadmudrivanje pa i dozvoljeno spletkarenje ali sad si pretjerao.Tvoje pisanje postaje neukusno i uvredljivo.I utuživo.Nisi ti neki balavac.Smiri se malo i skuliraj tu usijanu glavu.Napiši na PP šta želiš.Doslovno možeš sve.Nemoraš ni paziti ako neznaš i nemožeš ali javno moraš...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: D6

Postby stanko61 » Fri Jan 17, 2014 3:51 pm

O pa ti si pravi politicar??? opa, cestitam, , pa sad razumem odakle tvoje bajke,,a posto bajke ne volim - izbrisan si iz memorije
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: D6

Postby babaos » Fri Jan 17, 2014 5:32 pm

:lol: :lol: :x :whistle:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: D6

Postby obee » Sun Oct 19, 2014 11:37 am

babaos wrote:Prodajem cilindar sa glavom i SSI karburatorom od D6.Original sa stjenkom dorađenom eroziomatom.Kao novo.

koja je cena?
obee
 
Posts: 2
Joined: Sun Oct 19, 2014 11:24 am

Re: D6

Postby obee » Sun Oct 19, 2014 11:42 am

babaos wrote:Prodajem cilindar sa glavom i SSI karburatorom od D6.Original sa stjenkom dorađenom eroziomatom.Kao novo.

dobar dan interesujeme cena cilindra sa dlavom od D6?
obee
 
Posts: 2
Joined: Sun Oct 19, 2014 11:24 am

Re: D6

Postby stanko61 » Mon Oct 27, 2014 9:18 pm

zar taj cilindar nije prodat u Njemacku ???? sa suzama u ocima ????????????????// :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Previous

Return to Kupujem - Prodajem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests

cron