suzuki gsx1150 efe dekla sa namotajima

Re: suzuki gsx1150 efe dekla sa namotajima

Postby baba zaneti » Sat Mar 08, 2014 10:36 pm

Opet nisi shvatio poruku :( majstore iz prestonice :) ,nije ti ovo bj bikers forum.Ovo nije virtuelni forum kao bjbikers zato sto se ovde svi licno poznajemo vise od dva posta nedeljno i zivimo zajedno na stazama kakvim takvim širom Srbije i nasih susednih zemalja zadnjih nekoliko godina i makar smo jednom bili jedni kod drugih u gostima. niko nije mutav da nezna koliko kosta dekli od katan. sigurno vredi 40 evra i vise , ali ako te fufi brat pitao jel moze za 30 , to nije razlog da ga povezujes sa bokilicem koga on siguran sam ne poznaje.
Dramis i galamis bezveze oko jedne dekle kao da prodaješ poluosovinu od fapa :D :D :D :D :D :D :D :D . je..la te dekla :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D .
Ovde se kupuju stvari na obraz i na poverenje jer se svi vrlo dobro poznajemo , tako da mozes da se opusstis i uzivas u zezanju , trgovini, iščitavanju postova trgovačke flote i nas koji se pojavimo svremena na vreme ovde.

Zamisli sad koliko bi ja trebao da se ljutim na olija . :D hehehehehe, :D koji je trebao jos pre godinu dana da pogleda i kupi od mene moj stari suzuki gt 250. obecao da ce doci da vidi i da tera , ali od tog obecanja je proslo 2 godine heheheh. Deklarises ga kao neozbiljnog i ides dalje :) :) :) , ali ga i dalje gotivis kao takvog ..i da ti ne nabrajam. jer on nema repliku .jedan je oliiii
User avatar
baba zaneti
 
Posts: 437
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:57 pm

Re: suzuki gsx1150 efe dekla sa namotajima

Postby fufi » Sun Mar 09, 2014 12:42 am

revolution wrote:Ja stvarno tebe ne razumem....ja Bokilica znam ...nismo prijatelji vec recimo kolege....ali dva ludaka da mi nude 30 evra na nisku cenu u jednom danu je po meni mnogo....a deklu i namotaj sam davao ispod cene....
Ako ti je bilo mnogo 40 evra trebaoi si da nazoves telefonom, a sa ponudom od 30 si zatvorio vrata....probaj u pekari da za hleb ponudis 3o dinara...bas me zanima dali ces dobiti hleb....
Ja sam Bokilica i tvoju malenkost stavio u istikos samo iz razloga sto je ponuda bila podjednako bezobrazna.....dali ga poznajes ili ne to nema nikave veze....valjda i njegov komsija ima nekretninu istog tipa....
Sta mislis koliko cu ja platiti namotaje i deklu za katanu...evo ako nadjes ja cu odmah da dam 40 evra....bez namotaja....znas li zasto......JER NEMA ZA TE PARE .
i novim bih zavrsio polemiku.....dekla i namotaji su u arhivi....
p.s.
Ima dekla od GS1000 kod Gedze....sa namotajima....ne moras da trazis dalje.

Nazvao sam te telefonom,ti si mi rekao da nema sta da pricamo i prekinuo vezu.Tvog kolegu Bokilica koeg ja ne poznajem mozes nazvati kako hoces,mene si nazvao bezobraznim i ludakom i dalje ne prestajes sa vredjanjem,to ne dozvoljavam,Ja da sm na tvom mestu,objavio sam br.tel, nazvao bih te i rekao da mi cena ne odgovara i sve bi bilo stvar dogovora.Sve jedno moraces javno da mi se izvinis za nekorektno ponasanje.Pokusavas da se izvuces a nisi svestan da tones sve dublje Aleksandre Maricic-u,obraz se ne prodaje za tako sitne pare. Kad mogu da dodjem u Kijevo da pogledam deklu i namotaj i da je ugradis na suzuki i koliko ce to da me kosta majstore?
fufi
 
Posts: 69
Joined: Mon Aug 30, 2010 9:51 pm

Re: suzuki gsx1150 efe dekla sa namotajima

Postby revolution » Sun Mar 09, 2014 1:15 pm

zavisi....moze da i ne kosta....nekog drugog....za neke nema cene...
Ti pokusavas da predstavis sebe kao zrtvu...eto ja ti nudio zive novce a vidi njega....Jeste ja sam nadrkani majstor iz prestonice....a zapravo ne zelim da saradjujem sa ljudima koji ne cene tudje a svoj evro povecavaju na velicinu pogace....
Zato neke stvari ne prodajem nekim ljudima ni za kakvu cenu....a ako stavim cenu u oglas ne pogadjam se dok kupac ne dodje....
Evo ja nudim 200 evra za tvog suzukia....ne ide to tako....
I nemoj se osetiti uvredjenim...ja tako pricam, pa neki put ne obratim paznju dali ce se mozda neko uvrediti , a pravo da ti kazem nije me briga)....ludak je uobicajena stvar za one koji voze motor....ili tvrdis suprotno....meni je to pozitivna osobina koja me poneki put iziritira, ali nista ozbiljno....

p.s.
Ne moslis li da je uvredljivo da nudis 30 evra preko foruma, a da pre toga nisi nazvao....mozda da se znamo 300 godina, pa i da shvatim kao zajebanciju.
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

Re: suzuki gsx1150 efe dekla sa namotajima

Postby fufi » Sun Mar 09, 2014 9:05 pm

revolution wrote:ako neko vozi GS , GSX, ili GSX efe....dekla sa nomotajima altenatora.....ispravno,....jedni na katanu ne moze ona ima manji rotor alternatora...po ceni viklovanja...dakle 40 evra...dekla je od EFE 1150 modela sa natpisom suzuki...ovakva

http://www.ebay.com/itm/Suzuki-GSX1100- ... a8&vxp=mtr

ali sa namotajima unutra

Kao prvo nisi postavio kontat telefon,drugo,jel si dosad vec ukapirao da ne stoji iza mene tvoj kolega Bokilic,trece izvredjao si me, nazvao me bezobraznim i ludakom,izvini nisam znao da se tako prica u kijevu sa nepoznatim ljudima,Do sada nisi nista kokretno preduzeo da izgladis situaciju,nevidim da si mi dao odgovor i cenu ugradnje dekle i namotaja,cak si dao obecanje da ce je razbiti cekicem ili pokloniti? Mislim da ti nemas tu deklu,i da vredi vise kako ti kazes prodao bi je do sad.Vidis da si nekorektan za trgovinu i da si promasio forum!
fufi
 
Posts: 69
Joined: Mon Aug 30, 2010 9:51 pm

Re: suzuki gsx1150 efe dekla sa namotajima

Postby fufi » Sun Mar 09, 2014 11:01 pm

revolution wrote:ako neko vozi GS , GSX, ili GSX efe....dekla sa nomotajima altenatora.....ispravno,....jedni na katanu ne moze ona ima manji rotor alternatora...po ceni viklovanja...dakle 40 evra...dekla je od EFE 1150 modela sa natpisom suzuki...ovakva

http://www.ebay.com/itm/Suzuki-GSX1100- ... a8&vxp=mtr

ali sa namotajima unutra

Nisam ni mislio da kupin nesto od nekorektnog prodavca ,pametnije je platiti i 100e vise,al ne tebi, trenutno mi nije potrebna (imam ih tri),a mogu da i odlijem,slobodno je razbi kao sto si obecao cekicem,pa na otpad,Obraz ti je kao djon jer i dale delis uvrede,bolje spremi tu katanu pa izadji na trku,,ovde uglavnom svi rade svoje motore i pomazu kolegama, mastorcine kao ti nemaju sta da traze.citao sam tvoje postove na bjb.PS ne zaboravi da odes kod doktora :oops:
fufi
 
Posts: 69
Joined: Mon Aug 30, 2010 9:51 pm

Re: suzuki gsx1150 efe dekla sa namotajima

Postby baba zaneti » Sun Mar 09, 2014 11:35 pm

E bre fufi i tebe nerazumem brate, imas kod kuce 3 gsx -a 1150 u delovima kompletna i stalo ti je da kupis jednan dekli. Licno sam video kod tebe u radionici posle slave da imas ceo agregat neotvaran pored radnog stola .nerazumem zasta ce ti dekli :shock:
User avatar
baba zaneti
 
Posts: 437
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:57 pm

Re: suzuki gsx1150 efe dekla sa namotajima

Postby fufi » Mon Mar 10, 2014 12:39 am

baba zaneti wrote:E bre fufi i tebe nerazumem brate, imas kod kuce 3 gsx -a 1150 u delovima kompletna i stalo ti je da kupis jednan dekli. Licno sam video kod tebe u radionici posle slave da imas ceo agregat neotvaran pored radnog stola .nerazumem zasta ce ti dekli :shock:

Od viska glava ne boli,imam i svi znaju da samo kupujem,mozda coveku ne treba kinta,izgleda da on to nema, nije ni sliku ni tel okacio,mozda maglu prodaje.Meni ne gori,
fufi
 
Posts: 69
Joined: Mon Aug 30, 2010 9:51 pm

Re: suzuki gsx1150 efe dekla sa namotajima

Postby fufi » Mon Mar 10, 2014 1:25 am

revolution wrote:zavisi....moze da i ne kosta....nekog drugog....za neke nema cene...
Ti pokusavas da predstavis sebe kao zrtvu...eto ja ti nudio zive novce a vidi njega....Jeste ja sam nadrkani majstor iz prestonice....a zapravo ne zelim da saradjujem sa ljudima koji ne cene tudje a svoj evro povecavaju na velicinu pogace....
Zato neke stvari ne prodajem nekim ljudima ni za kakvu cenu....a ako stavim cenu u oglas ne pogadjam se dok kupac ne dodje....
Evo ja nudim 200 evra za tvog suzukia....ne ide to tako....
I nemoj se osetiti uvredjenim...ja tako pricam, pa neki put ne obratim paznju dali ce se mozda neko uvrediti , a pravo da ti kazem nije me briga)....ludak je uobicajena stvar za one koji voze motor....ili tvrdis suprotno....meni je to pozitivna osobina koja me poneki put iziritira, ali nista ozbiljno....

p.s.
Ne moslis li da je uvredljivo da nudis 30 evra preko foruma, a da pre toga nisi nazvao....mozda da se znamo 300 godina, pa i da shvatim kao zajebanciju.

Ponesi 200e i deklu i dodji,
fufi
 
Posts: 69
Joined: Mon Aug 30, 2010 9:51 pm

Re: suzuki gsx1150 efe dekla sa namotajima

Postby Marko » Mon Mar 10, 2014 4:13 pm

revolution wrote:dekla nije vise na prodaju...moze lock


Mogu li da zakljucavam temu, buduci da je vlasnik objavio da oglas vise nije vazeci?
Maybe I should take up a cheaper hobby. Horse racing for example.
User avatar
Marko
Site Admin
 
Posts: 903
Joined: Sat Jan 24, 2009 3:19 am
Location: Vrsac

Previous

Return to Kupujem - Prodajem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron