D6

Re: D6

Postby babaos » Sat Sep 14, 2013 6:49 am

tomi tz wrote:je roba na prodaju ili samo pokazujete što imate u garaži?vidim dosta stvari pod "kupujem-prodajem"ali kad je zanimanje ništa konkretno.samo opisi i fotke a ništa o cijeni materiala..ako več nudite robu na prodaju onda smatram da imate i vrednost delova u mislima.pozdrav,tomi.


Naravno da imam ali ja ne prodajem za banku da kupim mlijeko nego imam viška a cijene su bez popusta a poklanjam samo prijateljima.Što se tiče pokazivanja ni to nije za podcjenjivanje.Taj podforum je cijelo vrijeme mrtav i ništa se ne događa.Smatrao sam da je šteta.Malo pogledaj ja sam malo napravio promaju i izanimirao korisnike.Sad već tu ima svega.Osim toga čitaju taj podforum već i maheri poput tebe i nekih iz Zagreba a možda i šire.Ja imam pozive pa znam a i tržio sam tako da preporučam svima ostalima da pokažu svoje viškove i ponude to ostalima.Možda kod nekoga čami nešto što drugima treba.Dragi moj Tomi.Tako je to.Za sada.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: D6

Postby babaos » Wed Nov 27, 2013 6:06 am

Ovi slatki rijetki vrijedni i zanimljivi djelovi više nisu na prodaju.Više ih nema.Promijenili su vlasnika.Uskoro će biti u svojoj punoj funkciji.Nisu više u mojoj vitrini.Priča o kupcu i kupovini tek treba da se kompletira i jednom zgodom objavit ću i to.Događa se upravo ono što je bilo za očekivati.Ovakvi djelovi postali su veoma traženi a Tomos će uskoro postati statusni simbol na tržištu trkačih motocikala.Dvojica ozbiljnih kupaca da bi eliminirali jedan drugoga su naizmenično nudili sve više i više pa je ta neviđena i nepredviđena aukcija dovela mene osobno u situaciju koju nitko živ nebi mogao zamisliti.Prodao sam djelove skuplje od navedene cijene ni kriv ni dužan.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: D6

Postby petko13 » Wed Nov 27, 2013 11:26 am

babaos wrote:Ovi slatki rijetki vrijedni i zanimljivi djelovi više nisu na prodaju.Više ih nema.Promijenili su vlasnika.Uskoro će biti u svojoj punoj funkciji.Nisu više u mojoj vitrini.Priča o kupcu i kupovini tek treba da se kompletira i jednom zgodom objavit ću i to.Događa se upravo ono što je bilo za očekivati.Ovakvi djelovi postali su veoma traženi a Tomos će uskoro postati statusni simbol na tržištu trkačih motocikala.Dvojica ozbiljnih kupaca da bi eliminirali jedan drugoga su naizmenično nudili sve više i više pa je ta neviđena i nepredviđena aukcija dovela mene osobno u situaciju koju nitko živ nebi mogao zamisliti.Prodao sam djelove skuplje od navedene cijene ni kriv ni dužan.


Oпа, после овог написа Станков Томос вреди бар дупло више. Срећно у трговини са њим.
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: D6

Postby babaos » Wed Nov 27, 2013 4:43 pm

Mješaš Kukuruz sa Biserima.To što on ima vrijedi 2000 Eura i to sam nudio pošteno.Nikad neće imat takvog kupca.On traži pet a spustio bi na četiri samo da ima neko da ga nagovara.Pouzdano znam da bi dao za tri odma ali ja nedam tri.Ja i on smo prijatelji i nema smisla da nemam povlastice.Dvije ili ništa.To je moja zadnja.Što se tiče vrijednosti njegovog Tomosa na tržištu sigurno vrijedi mnogo.Al samo njemu.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: D6

Postby babaos » Thu Nov 28, 2013 7:29 pm

I ode D6 cilindar u inozemstvo.Danas.Sva sreća mi u Hrvatskoj nemamo eskadrone koji čuvaju motore da ih ne kupuju stranci.Prodao sam strancima i preživio... :lol: :lol: :lol: svi zadovoljni a najviše ja.Predsjednika države i predsjednika vlade zabole što sam ja prodao svoj vlastiti Cilindar.Eto.Novi kupac vozio je 1300 km da bi osjetio najveće zadovoljstvo u posljednje vrijeme.Tako je rekao na stranom jeziku sa suzom u očima.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: D6

Postby stanko61 » Fri Nov 29, 2013 5:21 pm

[quote="babaos"]Mješaš Kukuruz sa Biserima.To što on ima vrijedi 2000 Eura i to sam nudio pošteno.Nikad neće imat takvog kupca.On traži pet a spustio bi na četiri samo da ima neko da ga nagovara.Pouzdano znam da bi dao za tri odma ali ja nedam tri.Ja i on smo prijatelji i nema smisla da nemam povlastice.Dvije ili ništa.To je moja zadnja.Što se tiče vrijednosti njegovog Tomosa na tržištu sigurno vrijedi mnogo.Al samo njemu.[
strasno kako covek voli sebe i svoje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
idiot
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: D6

Postby stanko61 » Fri Nov 29, 2013 5:55 pm

Tako je rekao na stranom jeziku sa suzom u očima.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Baron Minhausen ti je bio neki blizi rod ????????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ee a kave su to bile suze ?? radosnice ili zao mu je bilo sto te je upoznao ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: D6

Postby stanko61 » Fri Nov 29, 2013 5:57 pm

a ostatak, sto imas tomosa si dao ciganima da nose na reciklazu ????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: D6

Postby babaos » Fri Nov 29, 2013 11:25 pm

Nisam kupio crveni Tomos a ja moram imat nešto za pecanje.Silno sam želio na Dunav sa crvenim Tomosom ali sudbina je drugačije htjela.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: D6

Postby babaos » Fri Nov 29, 2013 11:27 pm

stanko61 wrote:Tako je rekao na stranom jeziku sa suzom u očima.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Baron Minhausen ti je bio neki blizi rod ????????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ee a kave su to bile suze ?? radosnice ili zao mu je bilo sto te je upoznao ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Znam zanima te za koliko je otišao cilindar,pa pitaj pristojno i kazat ću.Ne krijem. :violin:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: D6

Postby stanko61 » Sat Nov 30, 2013 6:24 pm

samo me ime, uplakene osobe,, inetresuje
a cena ???
:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: D6

Postby babaos » Sat Nov 30, 2013 8:49 pm

Ime ponosnog kupca je Nenc .
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: D6

Postby babaos » Tue Jan 14, 2014 9:07 pm

tomi tz wrote:je roba na prodaju ili samo pokazujete što imate u garaži?vidim dosta stvari pod "kupujem-prodajem"ali kad je zanimanje ništa konkretno.samo opisi i fotke a ništa o cijeni materiala..ako več nudite robu na prodaju onda smatram da imate i vrednost delova u mislima.pozdrav,tomi.



Šta glumiš ti? šta nisi glumio frajera kad ti je baja opizdio šamarčinu pred 100 ljudi i ja sam bio prisutan.Znam i razlog(cinkanje).Progutao si to ko pička,trepnio nisi a sad glumiš mangupa.Napisao sam lijepo da sa kupcem dogovaram ikognito.To je moje pravo.Ipak na ovu provokaciju sam ti i odgovorio u topicu.Nisi se javio na PP...moram ti reći da stvarno imam dosta toga i pošteno sam nudio.Rekao sam da ne poklanjam nego da prodajem.Ako netko misli da sam skup to nije moj problem.Na kraju moram reći zbog eventualne rasprave da je Cilindar otišao u Sloveniju za puno više novaca od cijene koju sam ovdje okačio.Mogao si da kupiš i da zaradiš.To nisi učinio i nemoj me ubadati otrovom.Kad me budeš pitao na PP podatak uvijek ćeš dobiti cijenu ali zapamti nikad ne poklanjam.

Ostao sam dužan priču kako je Cilindar dobio novog vlasnika.Stavio sam oglas na njuškalo sasvim uobičajenim postupkom.Nisam očekivao ništa što se već nije dogodilo.No nije bilo dosadno.Imao sam dosta upita i običnih pitanja.U tom mnoštvu poziva ponašao sam se korektno i davao tražene informacije.U tjedan dana nakon što sam stavio oglas sve je bilo gotovo rješeno i definirano.Nekakvim spontanim procesom u prvi plan došao je najbolji kupac po mojim kriterijima.Najprije je pokušao cjenkanje na što nisam pristao odmah se vratio na početni položaj i odlučio platiti cijenu od 600 eura koliko sam i tražio za taj cilindar.Nije mogao doći odma idući dan i dogovorili smo njegov dolazak za dva dana.Njegov razlog je bio nočna smjena tog dana.Ali drama tek što nije započela.Nakon toga zove čovjek iz Slovenije.Pita za cijenu ali odmah ga informiram da je prodano u Varaždin za 600 eura.Malo je razmislio ali nije krio razočarenje što je zakasnio.Predložio je nešto neuobičajeno.Ponudio je duplo ako pristajem da on postane vlasnik.Pa naravno da sam pristao.Sad je trebalo obavjestiti čovjeka koji misli da je kupio Cilindar.Sve je razumio i nije mi zamjerio ali se obrušio psovkama na slovence zbog toga što pokupe sve što valja.Nisam se baš osječao ugodno ali odlučio sam pričekati rasplet.Slovenac je obećao da odma kreće na put.Zvao me je prosječno svaka dva sata da potvrdim dogovor.Došao je pogledao i izvadio novac u eurima.Nisam želio tu valutu primiti.Namjerno sam primopredaju dogovorio u kafiću pored banke da može euriće promijeniti u kune.Oprez je oprez zlu netrebalo.Nije bilo potrebno čovjek je u redu ali tako je bilo.I ode Cilindar u Sloveniju a lova u moj đep točnije moj veliki novčanik.

Čiča Mića gotova je priča...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: D6

Postby oli » Wed Jan 15, 2014 7:42 pm

babaos wrote:... a lova u moj đep točnije moj veliki novčanik...

Uvijek vidimo da lova samo ulazi u tvoj novčanik...
A, nemamo tako dugačak život da vidimo ponekad barem da lova i iziđe... Mislim iz novčanika...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: D6

Postby stanko61 » Wed Jan 15, 2014 9:02 pm

ne mogu da verujem sta sve covek pise ????????????????????
.Novi kupac vozio je 1300 km da bi osjetio najveće zadovoljstvo u posljednje vrijeme.Tako je rekao na stranom jeziku sa suzom u očima.
pa dal je Slovenija 1300 km ???????????????????
o ostalim glupostima i kontradiktornim stvarima ne zelim ni da pisem,, pa sramota,, tebe ne treba vise ni citati,, ajd pomozi citaocima i clanovima ovog foruma -- isclani se odavde,, otidji na neko drugo mesto gde te ne znaju,,,,, da opet imamo Nas Forum
PS : na forum Tomos --nemoj ,, tamo te vec znaju po tome da ti tomos junior ide 130 km na sat, po tvojoj prici,, naravno opet istinitoj
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

PreviousNext

Return to Kupujem - Prodajem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests

cron