iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Mon Nov 18, 2013 4:45 pm

oli wrote:
petko13 wrote:Па зар није боље и за тебе да су у кафани.Ти би задовољно трљао руке точећи дасковачу , а и ми би мало могли проговорити о моторима.Добро за све.

Ma meni je svejedno, sam da je protiv babaosa...
Ali u principu sam, malo samo malo, osjetljiv na ograde...
Nemoj Petko više pisati, prestiće će ova tema onu tvoju... Sve smo bliže 17-oj strani...



E neka si im rekao kako treba.Već ranije predložio sam Stankecu da ključa temu a on je smatrao da sve treba ići dalje svojim tijekom.Točnije smatrao je da ne mislim dobro.I bio je u pravu.Tema je inače veoma zanimljiva a tko misli da je đubre taj je nakljukan teškim primitivizmom.Zašto?pa ako se nekome ne sviđa moja komunikacija i metoda trgovanja na kraju to je njegov osobni problem,stav ili uvjerenje.Ja i Stankec smo u raspravi dobrovoljno i teme nije obavezna lektira ovdje.Pitam se zašto ju čitaju oni kojima se to čini pogrešno.Opet moram kazati da je oliev komentar dostojan nejvećih dometa ljudske elokvencije i pameti.ako ništa drugo zbog tog komentara imalo je smisla pisati u ovoj temi.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Mon Nov 18, 2013 5:34 pm

babaos wrote:Četiri komada u jednoj cijeni od 4 tisuće za gotovinu...koji kreten Stankec bi za ovo tražio 40000 e...classic-motorrad.de - RENNMACHINEN 50CC._files



< Vorherige Nächste >
RENNMACHINEN 50CC.

Beschreibung:

RENNMACHINEN 50CC IN EIN KAUF.PROJEKTE.MUSSEN ABGEBAUT WERDEN.
1X DERBI WASSERKUHLUNG 6-GANG.
1X DERBI LUFTKUHLUNG 4-GANG.
1X TOMOS LUFTKUHLUNG 5-GANG.
1X BENELLI LUFTKUHLUNG 4-GANG.
ALLE MIT VIELE ERSATZTEILE UND VERKLEIDUNGEN.
WERDEN NUR ZUSAMMEN VERKAUFT.

GERHARDSAUER@PLANET.NL
0031627333160.

Allgemeine Details:

Verkauft von:
gerhard sauer
Email:
gerhardsauer@planet.nl
Anzeigen Details

Anzeigen ID:
11795
Anzeigen Aufrufe:
477
gültig bis
15.01.2014 (in 59 Tage)
Aktueller Grad ist
(danach 0 Stimmen) Grad
Preis
€4500FP.
Ihr Name
GS
Standort
T
Kommentar

Möchten Sie einen Kommentar hinzufügen? Sie müssen sich zuerst Anmelden um einen Kommentar abgeben zu können..

Babaos Hr ----- Sauer Nl
1 ------------1
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Mon Nov 18, 2013 5:37 pm

ma ne mozes kupiti shampionski motor od Suera, od njega kupi ono sto ima
a od mene moze,,, samo po mojoj ceni,, ako nastavis provokacije bice skuplje,, a to znaci ,,,, nece biti vise na prodaju e to ti je skupo, zato ako zelis strpaj lovu u dzep i dolazi po motor dok je na prodaju
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby petko13 » Mon Nov 18, 2013 5:56 pm

stanko61 wrote:ma ne mozes kupiti shampionski motor od Suera, od njega kupi ono sto ima
a od mene moze,,, samo po mojoj ceni,, ako nastavis provokacije bice skuplje,, a to znaci ,,,, nece biti vise na prodaju e to ti je skupo, zato ako zelis strpaj lovu u dzep i dolazi po motor dok je na prodaju


Е ово се зове иницијатива. Дошли смо до краја. Поука за оне цивилизоване што би да цео дан паламуде а ништа не кажу а камоли купе. Држите се политике имате сјајну будућност тамо. Тамо где се нешто озбиљно и предузимљиво ради, мало је тежак ваш темпо.
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Mon Nov 18, 2013 8:26 pm

Nisam ni mislio da neznaš palamuditi...ali jedan je i jedinstveni " oli palamud ".
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby oli » Tue Nov 19, 2013 12:27 pm

babaos wrote:Nisam ni mislio da neznaš palamuditi...ali jedan je i jedinstveni " oli palamud ".

Babaos, pa nemoj jope... Znaš da s tim ludim Olijem ionako ti ne moš izić na kraj...
Ti njega jednostavno ne možeš preveslati... On ti jednostavno lud...
Nego bolje bi ti bilo da ti i tvoj drug Stanko nastavite trgovati i zabavite pučanstvo...
Ali i iznervirate neke od njih...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Tue Nov 19, 2013 5:49 pm

Počinjem sumnjati u svoje postavke pa ja se sve više divim tvojim retoričkim bravurama iako smo na različitim vokacijama evokacijama i emanacijama.Moja Mirjana misli da ja ne funkcioniram bez tvoje sveprisutnosti.Ima nešto u tome.Bitlsi su postali zanimljiviji kad su se pojavili Roling stonsi...Moraš biti to što jesi i moraš trajati da bi ja imao motiv pa ti vidi,sonst...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Tue Nov 19, 2013 6:16 pm

Koja je zadnja?da ne palamudimo,ljudi štucaju...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Tue Nov 19, 2013 7:40 pm

petko13 wrote:Ма нисам ја ни у једном тренутку ни помислио да ће Бабаос купити тај мотор, као што ни немислим да ће он икада ишта продати, бар не по тржишним ценама. Него је стварно превише да се пише 16 страна НИ О ЧЕМУ! Па ово нема никакве везе са мотоциклима. Ово је празна кафанска прича и ништа више.Зато одобравам Марков став да је цела прича од једне нормалне рекламе постала најобичније ђубре.



Moram ovo komentirati.Ne mogu izdržat...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby oli » Fri Nov 22, 2013 4:39 am

Stanko,

danas mi je u kafani bio pijani Milenko-pecaroš, navalio na mene da mu prodam neki motor iz svoje garaže, navalio pijani Milenko-pecaroš, ko mutav, cijeli dan mi je tu sjedio i zajebavo me s tim njegovim željama da od mene kupi motor...
Te, da ja sam njemu ko brat...
Te, da nikada nije vozio bolji auto nego kad sam mu ja prodo mog starog bijelog Trabanta, te onda u plač jer ga je on pijan siroma polupo, i moro ga je prodat, jerbo nije imo novce za opravku, a još je tom prilikom i glavu polupo...
Te, da sam ja njemu opet ko brat...
Te, da kako sam mu ja nabavijo pravi biciklo, al su mu ga ispred tamo neke gostijone ukrali, pa onda opet u plač, jer su mu ukrali biciklo, majku im jebe, uzduž i popreko...
Te, da će ga sad kad pijan dođe kući, njegova žena Anđa sigurno sikerom dočekati...

Jedva sam ga se popodne nekako riješio...

Al, ne lezi vraže, eto pijanog Milenka-pecaroša predveče ponovo...

I, jope pijani Milenko-pecaroš navali, pa da zašt ja njemu neću prodati motorciko, da njemu to baš treba...
I, sve tako, popio mi mozak...

Al, u jednom trenutku se uozbilji i reče mi onako značajno: ajd pajdo pomozi mi da kupim neko motorciklo, pa valjda znaš nekoga o tije tvojie kulova ko bi prodo... Jebiga, nije to u redu, da ja, kradem već pola godine i stavljam novce ustranu i sada kada sam skupijo, za mene nema motorciko...

Pa stvarno, to nikako nije u redu... Rekoh ja...

Sažalim se ja na pijanog Milenka-pecaroša, moga staroga druga i dam mu tvoj broj telefona...

Ajde, molim te Stanko učini pijanom Milenku-pecarošu... Učini... Milenko je dobar čovjek...

A i treba mu motor za pecanje...

Ajd, Stanko molim te... Zvati će te Milenko moj drug, sutra...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Fri Nov 22, 2013 10:09 am

cekam poziv
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Fri Nov 22, 2013 1:22 pm

Ako oli kaže da je crveni "pecaroški"(!?)onda odustajem pošto nema demantia...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Fri Nov 22, 2013 5:21 pm

tvoja stvar,
onaj ko donese pare nek ga zove kako zeli,, njegovo pravo, inace vrlo lako , kako izgleda posle poziva,, ce Crveni Tomos promeniti vlasnika
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby baba zaneti » Fri Nov 22, 2013 6:06 pm

oli , :D imas problem sto se verovatno druzis sa kulovima :D . ja ih za ove godine nisam upoznao makar ne na ovom forumu , tako da ti je preporuka prijatelju kulovu da zove stanka koji nije kulov pogresna totalnoo. iako znam da je cela prica izmisljena , nije lepo da se ovde indirektno preko junaka iz diznilenda nazivamooo kullovima. , naravno nemogu ti zameriti nista jer znam da si i ti nenormalan kao i svi mi koji se ovde srecemoooo i pisemo sve i svasta. :D :D :D :D :D :D :D :D :D
, pa valjda znaš nekoga o tije tvojie kulova ko bi prodo.
User avatar
baba zaneti
 
Posts: 437
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:57 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Thu Nov 28, 2013 5:04 pm

prosle nedelje sam imao goste iz Holandije i Svedske, bilo je prelepo i savetovali su mi da ne prodajem Crveni Tomos :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
tako da ipak tako ostaje ,, nije vise na prodaju
Attachments
20131124_152107.jpg
prijatno nedeljno popodne sa Martijn Stehouwer - Emot i Roffe Heljefors
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

PreviousNext

Return to Kupujem - Prodajem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests

cron