Међународна сарадња

Међународна сарадња

Postby petko13 » Sat Sep 21, 2013 11:16 pm

Поштовани колеге тркачи,
имам част и задовољство , да вам пренесем поздраве Словачког председника националног мото савеза, и прослављеног ГП такмичара ове земље, господина Петера Балажа, који је заједно са Далибором Жишком , гостовао на нашој последњој трци у Батајници.
Они су одушевљени нашом трком и атмосфером у боксу као и општом сликом о Србији. Позванни смо да последњег викенда у Септембру гостујемо на једној од њихових трка за национални шампионат у граду Холичу. Трка се вози у суботу 28.09.2013. а пријаве су у Петак 27.09. За ову трку до сада је из Србије пријављено 5 учесника. Из Словачке су, за наше две трке Источно европског првенства у Румунији на ареодрому у Араду, заказане за 5 и 6 10., најавили гостовање 5-6 такмичара, за класу 250.
Такође су нас позвали да 11, 12, 13.10. 2013 гостујемо на њиховој трци на Словакиа рингу. Цене пријава за ове две трке у Словачкој су нешто више него код нас. За градску трку у Холичу то износи око 40 еура, док за Словакиа ринг незнамо још тачан износ. Бићете обавештени благовремено. Истог викенда на тој стази се вози и брзински шампионат Словачке и Румуније, па су овом приликом позвани и такмичари румунског Мото Класик Шампионата да доћу и гостују. Ја ћу овај позив и формално проследити Лућиану Поповићију.
Поред ових новости, на инсистирање угледника из УЕМ комисије за Мото Класик неколико земаља из региона, који су се уверили у квалитет нашег првенства, Србија би требало да добије техничког делегата у скупштини УЕМ , за дисциплину Мото Класик. Ова чињеница сама по себи гоовори колико су наши заједнички напори да ствари устројимо и истакнемо квалитет, били исправни. Ја овим путем свим учесницима српског Мото Класик Првенства искрено честитам на томе.

До нових појединости , вас поздрављам

Саша Петковић
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: Међународна сарадња

Postby babaos » Sun Sep 22, 2013 7:32 am

Ovo je lijepo pročitati.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Међународна сарадња

Postby 69 » Sun Sep 22, 2013 9:58 am

Je. Jako lijepo!!!
Pogotovo jer smo i ti i ja malčice pomogli u popularizaciji classic utrka u Srbiji.
Jako se dobro osjećam zbog toga!!
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: Међународна сарадња

Postby babaos » Sun Sep 22, 2013 12:01 pm

Sale je lijepo oblikovao poruku.Srpski Classic je zahvaljujući njighovoj posvećenosti za sada siguran a neki ljudi u njighovom Classicu su udahnuli u sistem energiju koja svemu daje inerciju.I ja sam zbog njih i njihovog Classica jako zadovoljan.Svaka im čast.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Међународна сарадња

Postby baba zaneti » Sun Sep 22, 2013 9:12 pm

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
User avatar
baba zaneti
 
Posts: 437
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:57 pm

Re: Међународна сарадња

Postby waronig66 » Mon Sep 23, 2013 1:08 pm

Tko ide na utrke u Slovačku ovaj vikend.
waronig66
 
Posts: 161
Joined: Sat Mar 12, 2011 8:49 pm
Location: Podsused-Zagreb

Re: Међународна сарадња

Postby petko13 » Mon Sep 23, 2013 9:35 pm

Иде једна посада приколице, једна Јамаха 350, Јмаха 250 и Сузуки 250.
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: Међународна сарадња

Postby petko13 » Wed Sep 25, 2013 7:30 pm

Поздрав свима,
ево неопходних докумената за трку у Араду следећег викенда. Ред је да се одазовемо у што већем броју јер су и наши пријатељи из Румуније долазили код нас све ове године у назад.
Satnica.doc
(24 KiB) Downloaded 380 times
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: Међународна сарадња

Postby baba zaneti » Wed Sep 25, 2013 8:58 pm

premni cekamo rumuniju...
User avatar
baba zaneti
 
Posts: 437
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:57 pm

Re: Међународна сарадња

Postby petko13 » Mon Sep 30, 2013 2:08 pm

Вратили смо се из Словачке пуни лепих утисака. Трка је била градска и бодована је другачије него што смо навикли те је изостао и бољи пласман и то је једино што нам није било потаман, иначе све остало је било изванредно. Гостопримство наших домаћина, мотоцикли које смо имали прилике да видимо и додирујемо су превазишли наша очекивања. Видећете у теми фото мото уз додатна појашњења чега је ту све било. Јединствених примерака са планете у великом броју.
Охрабрио бих све да следеће године пођу до Холича и виде сами. Пиво је било изванредно, храна такође. Биће новости и у сфери даљег Мото Класик тркања, пошто смо имали састанке са званичницима ФИМ а , али о том потом, када се још неке ствари разчисте.
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: Међународна сарадња

Postby babaos » Tue Oct 01, 2013 9:36 am

Otvorite temu ""Horice 2013" u trkačim pričama...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Међународна сарадња

Postby petko13 » Tue Oct 08, 2013 6:59 pm

Поштовани колеге тркачи,
пар редова о трци и атмосфери око трке у Румуујии у Араду. Аеродром раван ко тепсија, ни најмање квржице на њему. држи ко луд, али исто тако једе и гуме. Стаза монотона и тражи јак мотор, вози се врло брзо, и нема пуно места за претицање. Оно што ме је одушевило, је пријатељки наступ свих на које смо наишли а посебно наших домаћина , тркача које већ знамо са наших трка. Имало смо сви укупно , јако пуно проблема са техником али су домаћини здушно помагали и нису ништа наплатили. На стази смо имали и ручак гратис за целу екипу. Изванредно. Атмосфера у боксу је била као у складној породици, стварно немам никаквих примедби и веома ми је драго што сам био тамо.Изјурили смо се добро и опет ћемо доћи на сваку трку коју они буду организовали.Барем ја. Свака им част. Пасоши за моторе су опет положили испит, користите их сви , раде посао.
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: Међународна сарадња

Postby petko13 » Thu Oct 17, 2013 10:31 am

На трци у Словачкој на Словакиарингу, према сопственом исказу, наш такмичар Михаљ Немет победио у класи 250 протеклог викенда.
Стварно лепа вест. Честитам.
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: Међународна сарадња

Postby 69 » Thu Oct 17, 2013 11:20 am

Moje čestitke Miši!!
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb


Return to Aktuelnosti - Moto Klasik Srbije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

cron