TRIUMPH 6T evolucija

Re: TRIUMPH 6T evolucija

Postby babaos » Thu Feb 07, 2013 11:23 pm

Image Image


Prije ove ekipe na slici startali su Emil i Kruno.Nikako se ne mogu sjetiti kakve veze ima ova ženska na slici sa Emilom.A ima...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TRIUMPH 6T evolucija

Postby babaos » Thu Feb 07, 2013 11:35 pm

Image Image


Bilo je nezgodno pogledati ovog Nortona kojeg je vozio Žveglić.Respektirao sam motocikl koji čovjek nadograđuje i poboljšava cijeli život.I spava sa njim u sobi itd.Marin me tješi da taj nije problem ali on pikira na one bolje poput Krune i Emila.Ovi su bili neuhvatljivi ali Nortona je Nourish maznuo.Urlao sam od zadovoljstva.Treći na postolju u toj klasi bio je opet Triumph 750.Rekao je nortonašu:"E sad se navikni na to drugo mjesto".Nourisha te godine nije mogao pobijediti.Prije početka utrke znali smo da smo sa osam ventila predodređeni za najjaču klasu.Tako smo se i prijavili.Kruno nije dao jel mu nije odgovaralo.Tako nam se učinilo.Taj dan mi je bio za pamćenje.Bilo mi je važno i to jako da maznemo taj Norton.Kasnije sam ja vozio protiv njega i nikad nisam imao šanse.Uvijek mi je rekao šta ti spavaš na startu.Jedina mi je prilika bila u Oroslavlju kad sam imao bolje startno vrijeme od njega za nekoliko mjesta i u utrci sam bio ispred njega.Napadao me je ali držao sam tu prednost.Ostao sam bez goriva i prilika je otišla u nepovrat.Tako je bilo.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TRIUMPH 6T evolucija

Postby Marko » Wed Feb 27, 2013 2:25 pm

Hocemo jos. :handgestures-thumbupright:
Maybe I should take up a cheaper hobby. Horse racing for example.
User avatar
Marko
Site Admin
 
Posts: 903
Joined: Sat Jan 24, 2009 3:19 am
Location: Vrsac

Re: TRIUMPH 6T evolucija

Postby babaos » Sat Sep 14, 2013 8:11 pm

Hoću samo da odahnem malo.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TRIUMPH 6T evolucija

Postby babaos » Sat Sep 14, 2013 8:24 pm

A nakon tih svih događaja čovijek ubire sva ta zadovoljstva ali nikad dosta.Nakon te prve utrke za Tritona u Sljemenu zaredale su se trkice u Karlovcu,Križevcima,Grobniku i Rovinju.Sve smo uspješno odradili protiv Nortona koji se počeo navikavati na to drugo mjesto kako mu je predviđao Buco na Sljemenu.Problem smo imali na Grobniku i tu smo ostali bez bodova.Trku nismo vozili.Marin je vozio trening žestoko i sparigovao je R-u 750 i R-u 1100.Vrtio je to Marin toliko da mi je došao protivnik Žvegla nortonaš i rekao:"Šta ga ne izbaciš sa staze pokidat će motor.Tako je i bilo.Pukla je radilica".Bila je to katastrofa pred zadnju utrku u Rovinju.Sa tih 25 bodova minusa Norton je došao na samo 6 bodova zaostatka.Trebalo je imat nade i muda napravit to za dva tjedna.I to smo riješili pa je Triton tek sklopljen ušetao na stazu rovinjske utrke.A na trci situacija za pamćenje.U utrci je bilo više klasa ali uglavnom problem su bili brži motori japanske proizvodnje na stazi koja je više tehnička nego brza.Norton je bolje startovao i vodio dva kruga.Uplašio sam se.Ali trajalo je kratko.Marin je nanizao sve redom osim Emila koji je uvijek bio klasa za sebe i jednostavno rečeno neuhvatljiv.Kad sam u utrci vidio kako Triton obilazi Suzukia trocilindraša dvotaktnog 750 ccm i to vanjskim nisam mogao povjerovati.Marin je dosta rizikovao u vožnji ali i sa mašinom koja je tek bila složena.Platila je svejedno.SDva zupčanika su ostala bez nekih zubi.Tad sam mislio da je to normalno ali kasnije sam saznao dosta kasnije da Marin šalta bez kvačila.To me je razbjesnilo ali moj vozač me je lagano upitao:"hoćešli ti da ja vozim ili nećeš".Tako je bilo.
A sad fotke treba potražiti...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TRIUMPH 6T evolucija

Postby babaos » Sun Sep 15, 2013 8:39 pm

ImageImage[URL=http://img252.imagevenue.com/img.php?


Start iz drugog reda.Norton je dva reda iza(68)...mislim da na predstart vozač do Marina nije više među nama.
Last edited by babaos on Sun Sep 15, 2013 8:59 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TRIUMPH 6T evolucija

Postby babaos » Sun Sep 15, 2013 8:43 pm

Image
Image

Nakon nekoliko krugova neizvjesnosti sve je funkcioniralo.Imali smo to prvo mjesto ali bilo je napeto.Na fotki Marin i Emil poziraju poslije utrke...između u pozadini dolazi Kruno iz Oroslavlja...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TRIUMPH 6T evolucija

Postby babaos » Sun Sep 15, 2013 9:09 pm

Veliki znalac i kolekcionar uvijek vozi odlično složene engleze...box u Rovinju
Image

Žveglić svog Nortona sprema uvijek ozbiljno i disciplinirano.Posvećen je utrci doslovno...box u Rovinju


Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TRIUMPH 6T evolucija

Postby babaos » Sun Sep 15, 2013 9:28 pm

Na ovoj utrci u Rovinju zbog brzine i kratkog vremena Triton je dobio radilicu koja nije bila dinamizirana poput predhodne.Nije bilo uvjeta zbog vremena.To je bila zadnja Marinova utrka na Tritonu.Počinjem planirati nortonovu ramu,bolje ovjese i kočnice.Marina više ne zanima Triton i tome se posvećujem ja i sve prilagođavam svojem ukusu.
Došla je rama iz Austrije (only)i igranka je mogla započeti.U manheimu kupio sam taj sjajni rezervar,napravio alu sjedalo i nabavio oklop.Rama nije imala ni jednog nosača na sebi.Sve su odsjekli i morao sam raditi svih 8 nosača.Fotka u prilogu je loše skenirana.Šteta...

Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TRIUMPH 6T evolucija

Postby babaos » Wed Sep 18, 2013 8:04 pm

ImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TRIUMPH 6T evolucija

Postby babaos » Wed Sep 18, 2013 8:04 pm

ImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TRIUMPH 6T evolucija

Postby babaos » Wed Sep 18, 2013 8:07 pm

ImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TRIUMPH 6T evolucija

Postby babaos » Wed Sep 18, 2013 8:08 pm

ImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TRIUMPH 6T evolucija

Postby babaos » Wed Sep 18, 2013 8:21 pm

ImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TRIUMPH 6T evolucija

Postby babaos » Wed Sep 18, 2013 8:22 pm

ImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Projekti forumasa

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests

cron