Pravilnik - diskusija

Re: Pravilnik - diskusija

Postby oli » Tue Jul 30, 2013 3:35 am

babaos wrote:Uvažavam čovjeka sa njegovim stavovima znanjem i pristupom.Gradi i kreira našu ideju o motociklima nesebično,moralno i afirmativno.Nije pozer.Među nama ovdje on je korektiv i ogledni uzorak.Ako me uspoređuješ s njim udjelio si mi komplimente i na tome ti se zahvaljujem.

Tebe i Igora veže jedna jako lijepa osobina: uvijek i vazda ste u pravu, pa čak i kada to uopće nije tako...
Zbog toga sam vas prozvao "transmisijski" povezanima (dobro de priznajem još neke stvari su mi bile na pameti)...

S ovim se ovdje uopće ne slažem, meni niste niti on, niti ti nikakvi pozitvni uzori, to sigurno...
Naravno samim tim niti korektiv s vaše strane ne dolazi u obzir...
Normalnim ljudima uzori, a pogotovo takvi uzori, nisu potrebni...Imanje uzora, smanjuje ljudsku osobnost...
A imanje vas dvojce za uzor, e to je već slojevit i višestruk ozbiljan problem...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Pravilnik - diskusija

Postby babaos » Sat Aug 24, 2013 6:53 pm

Tehnička komisija se sastoji od 5 imenovanih lica i to: 1. Stojanović Dragan
2. Tatić Stevan
3. Marjanović Stevan
4. Krstić Slobodan
5. Tešić M

Jel ova komisija još aktuelna!?ako nije koja je?
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Pravilnik - diskusija

Postby petko13 » Wed Sep 25, 2013 2:24 pm

Овим путем позивам све добронамерне такмичаре и посебно представнике клубова, да припреме своје могуће примедбе на наш правилник такмичења и састав руководећих тела, јер ћемо ускоро имати прилику да поразговарамо на ту тему. посебно обратите пажњу на двосмислености и контрадикције појединих одредби. Ради се на томе да се ускладе правилници Мото класик такмичења у региону како би се боље устројило и олакшало мећународно учествовање.
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: Pravilnik - diskusija

Postby krsta63 » Wed Sep 25, 2013 2:59 pm

User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Previous

Return to Aktuelnosti - Moto Klasik Srbije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron