Поздрав свима!

Поздрав свима!

Postby Petko131 » Wed Jun 26, 2013 9:43 pm

Већина форумаша ме познаје, али за оне који ме не знају, ево мали увод, и укратко о мени.

Зовем се Милош Петковић, из Новог Сада сам, имам 17 год. Моторе сам заволео и боље упознао поред оца, и много сам му захвалан на томе! :clap: :clap: :clap:
Са 11 година сам први пут сео (и возио) на мотор, и то на Томос Д6 реплику (из тадашњег Јуниор купа...). Већ наредне године(2008.) сам конкурисао за Јуниор куп. На стази Ада Хуја сам имао 4. време, самим тим сам добио на коришћење један Д6. И дан данас возим тај исти мотор, који је преживео мање измене :D :D :D
2008. 2009. 2010. сам возио домаће првенство, а 2011. и 2012. сам паузирао због своје грешке :oops: :cry:
Ове године настављам тамо где сам стао!

Прва и најтежа трка ми је била у Краљеву 2008., а најдража исто у Краљеву али 2013. године(по киши 8) ). Од стаза највише ми се свиђа Батајница. Иако сам је само једном возио, обожавам је због брзих Ѕ кривина. Краљево заузима место бр.2 због брзог излаза на правац и због брзе окретнице на крај правца (после Ѕ-а)

Многи ме питају: "Зашто ти је стартни бр. 131? :shock: "
Једноставно је: Када сам купио комбинезон, на њему је био #31, које је у том тренутку био заузет у нашем првенству, па сам само додао 1 испред :D
Други разлог је то што тата носи бр. 13, а ја сам желео да његов бр. буде, на неки начин, садржан у мом, и тако сам се везао за број 131

Пошто редовно пратим форум, одлично знам шта се дешава, и каква је ситуација.... :| :| :|
Дат је предлог да се дивизији 1 смањи бр. кругова са 8 на 6, што је по мени чиста глупост! Па дошли смо да се тркамо, и овако имамо 4 трке годишње
што би сад смањивали :o :o :o
Да се ја нешто питам повећао бих на 10 или 12. АЛИ, пошто се ја ништа не питам, и наравно да не могу да утичем на коначну одлуку, моје је само да ћутим , возим и да уживам!

Не намеравам да прекинем са тркањем, напротив, све се више загревам за већу и озбиљнију класу и оштрију вожњу.
Битка може да потраје, али, победник се зна!!!
NO SHOW, ALL GOOO!!!
User avatar
Petko131
 
Posts: 60
Joined: Wed Jun 26, 2013 7:20 pm

Re: Поздрав свима!

Postby oli » Wed Jun 26, 2013 9:48 pm

Dobrodošao....

Petko131 wrote:Дат је предлог да се дивизији 1 смањи бр. кругова са 8 на 6, што је по мени чиста глупост! Па дошли смо да се тркамо, и овако имамо 4 трке годишње
што би сад смањивали :o :o :o
Да се ја нешто питам повећао бих на 10 или 12. АЛИ, пошто се ја ништа не питам, и наравно да не могу да утичем на коначну одлуку, моје је само да ћутим , возим и да уживам!

Не намеравам да прекинем са тркањем, напротив, све се више загревам за већу и озбиљнију класу и оштрију вожњу.


Kao član moto-kluba, kroz taj položaj možeš svoje stavove eksponirati...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Поздрав свима!

Postby baba zaneti » Wed Jun 26, 2013 10:26 pm

Drago mi je da si se prikljucio forumu , tj da si se registrovao jer ti je mesto medju entuzijastama i trkacima .DOBRODOSAO MISO 131 :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
baba zaneti
 
Posts: 437
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:57 pm

Re: Поздрав свима!

Postby 69 » Thu Jun 27, 2013 6:55 am

Dobro nam dosao na forum!
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: Поздрав свима!

Postby Zel99 » Thu Jun 27, 2013 12:13 pm

Bravo Milose, dobro nam dosao :clap: :D :D
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Поздрав свима!

Postby Petko131 » Thu Jun 27, 2013 10:17 pm

Захваљујем вам на поздравима и на добродошлици :D
Битка може да потраје, али, победник се зна!!!
NO SHOW, ALL GOOO!!!
User avatar
Petko131
 
Posts: 60
Joined: Wed Jun 26, 2013 7:20 pm

Re: Поздрав свима!

Postby babaos » Fri Jun 28, 2013 7:18 am

Dobro došao.Preozbiljno pišeš za 17 godina.Ljubav prema motociklu ti ne nedostaje.Uočljiva je potreba za dokazivanjem a to uz ljubav daje uvijek rezultate.Želim ti lijepa iskustva i zadovoljstva i na utrkama i ovdje na forumu.U avataru se lijepo vidi da ti je stil i položaj skoro isti kao u tvog tate.Gledao sam tvoju vožnju u ranoj fazi na maloj stazi prije nekoliko godina u Kuli i procjenio da ima u tebi dobrog potencijala.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Поздрав свима!

Postby Petko131 » Fri Jun 28, 2013 9:49 am

babaos wrote:Dobro došao.Preozbiljno pišeš za 17 godina.Ljubav prema motociklu ti ne nedostaje.Uočljiva je potreba za dokazivanjem a to uz ljubav daje uvijek rezultate.Želim ti lijepa iskustva i zadovoljstva i na utrkama i ovdje na forumu.U avataru se lijepo vidi da ti je stil i položaj skoro isti kao u tvog tate.Gledao sam tvoju vožnju u ranoj fazi na maloj stazi prije nekoliko godina u Kuli i procjenio da ima u tebi dobrog potencijala.


Хвала, сав сам на татка :D
Битка може да потраје, али, победник се зна!!!
NO SHOW, ALL GOOO!!!
User avatar
Petko131
 
Posts: 60
Joined: Wed Jun 26, 2013 7:20 pm


Return to Predstavljanja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron