yamaha tz 125

yamaha tz 125

Postby baba zaneti » Mon Jan 07, 2013 1:06 am

Njuskam ti ja non stop po oglasima ex yu i sire i nabasam ti na motor koj je bio u Srbiji. Vladina tz 125 koja je zavrsila u Hrvatskoj na prodaju. 2500 evrica pa izvolite


http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/ ... as-6751867
User avatar
baba zaneti
 
Posts: 437
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:57 pm

Re: yamaha tz 125

Postby feniks » Thu Jan 24, 2013 1:22 pm

Sada sam tek video da si postavio ovo.......čudno.... :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: yamaha tz 125

Postby krsta63 » Thu Jan 24, 2013 8:21 pm

Kork Ballington je mastao da mu Kawa ima ovoliko konja
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/ ... as-6752013

Vidi, Limun statira u kukuruzu
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: yamaha tz 125

Postby baba zaneti » Sun Jan 27, 2013 7:42 pm

Posto se jamaha prodaje, jel su na prodaju grejaci guma koje ste kupili uz motor.I JEL MOZE NEKA SPORTSKA CENA ZA DJAKE I VOJNIKE :D
User avatar
baba zaneti
 
Posts: 437
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:57 pm

Re: yamaha tz 125

Postby baba zaneti » Tue Jul 16, 2013 10:18 pm

I dalje ide oglas kupujem yamahu tz 250 - 350- nebitno godiste i stanje . :D
User avatar
baba zaneti
 
Posts: 437
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:57 pm

Re: yamaha tz 125

Postby Marko » Fri Oct 09, 2015 12:10 pm

Maybe I should take up a cheaper hobby. Horse racing for example.
User avatar
Marko
Site Admin
 
Posts: 903
Joined: Sat Jan 24, 2009 3:19 am
Location: Vrsac

Re: yamaha tz 125

Postby baba zaneti » Sun Oct 18, 2015 6:38 pm

Video sam oglas na njuskalu, nego neznam gde da nadjem novce.Nije lepo sto ga baba nije ponudio drugarima.
User avatar
baba zaneti
 
Posts: 437
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:57 pm

Re: yamaha tz 125

Postby oli » Sun Oct 18, 2015 7:41 pm

baba zaneti wrote:Video sam oglas na njuskalu, nego neznam gde da nadjem novce.Nije lepo sto ga baba nije ponudio drugarima.

Babaos je đubre... Inače...
Ali ovaj, kao ni onaj prethodni oglas nije postavio on...
Ovaj zadnji oglas je postavio Babaosov sin... Vjerujem da on nema pojma niti da ovaj forum postoji...
Jednako tako sam siguran da ćete se brže bolje i bezbolnije a svakako puno jeftinije dogovoriti s njim nego s Babaosom... Ako kupi neko iz Srbije organiziram dostavu mukte... Samo da taj motorić ne ostane i propadne kod Babaosa...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: yamaha tz 125

Postby baba zaneti » Sun Oct 18, 2015 7:49 pm

IZJAVA BABAOSA POSLE KUPOVINE YAMAHE JE ZVUCALA OVAKO
.Motor koji sam kupio ima PVM magnezijske trkače(kit)točkove koji s kočnicama i diskovima koštaju 2000 Eura.Karburator GP s elektronikom na sebi vrijedi nevjerojatnih 2000 Eura,Kompletna original plastika je 600 Eura,Ram sa oscilirajućom viljuškom na tržištu je oko 1500 Eura,Obrtomjer i sat za temperaturu su 300 Eura,Volan sa polugama 200 Eura,Auspuh trkači za duge staze 800 Eura(rezervni za kratke staze nestao je),Hladnjak 100 Eura,WP ovjes prednji 1000 Eura,Zadnji 600 Eura,Vrlo rijetki originalni Alu rezervar 500 Eura,odmarači s polugama 150 Eura,Nogari prednji i zadnji 150 Eura,Grijač za Gume 200Eura,Rezervni lančanici 100 Eura,Rezervni Cilindar 200 Eura itd itd.Detalje sitne kao što je mjenjač,suho kvačilo te ventil na ispuhu nisam računao.S obzirom koliko sam platio ostaloNeznam kakvo je stanje motor i jel ide u kompletu kao i kada je kupljen i srbiji. mislim stenderi grejaci lancanici i sve sto je baba dobio uz njega od vlade :D.

Jel i sada u istom sastavu kao kad je kupljen ili :D ZAINTERESOVAN SAM :) ;)
User avatar
baba zaneti
 
Posts: 437
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:57 pm

Re: yamaha tz 125

Postby oli » Mon Oct 19, 2015 9:17 am

baba zaneti wrote:IZJAVA BABAOSA POSLE KUPOVINE YAMAHE JE ZVUCALA OVAKO
.Motor koji sam kupio ima PVM magnezijske trkače(kit)točkove koji s kočnicama i diskovima koštaju 2000 Eura.Karburator GP s elektronikom na sebi vrijedi nevjerojatnih 2000 Eura,Kompletna original plastika je 600 Eura,Ram sa oscilirajućom viljuškom na tržištu je oko 1500 Eura,Obrtomjer i sat za temperaturu su 300 Eura,Volan sa polugama 200 Eura,Auspuh trkači za duge staze 800 Eura(rezervni za kratke staze nestao je),Hladnjak 100 Eura,WP ovjes prednji 1000 Eura,Zadnji 600 Eura,Vrlo rijetki originalni Alu rezervar 500 Eura,odmarači s polugama 150 Eura,Nogari prednji i zadnji 150 Eura,Grijač za Gume 200Eura,Rezervni lančanici 100 Eura,Rezervni Cilindar 200 Eura itd itd.Detalje sitne kao što je mjenjač,suho kvačilo te ventil na ispuhu nisam računao.S obzirom koliko sam platio ostaloNeznam kakvo je stanje motor i jel ide u kompletu kao i kada je kupljen i srbiji. mislim stenderi grejaci lancanici i sve sto je baba dobio uz njega od vlade :D.

Jel i sada u istom sastavu kao kad je kupljen ili :D ZAINTERESOVAN SAM :) ;)

Ehhh, sad si se ti uhvatio za ono što je Babaos izjavio...
Imaš lijepo oglas, unutra je bro,j nazoveš, pitaš, kupiš, ako ti odgovara... Za transport ne brigaj... To je moja briga...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: yamaha tz 125

Postby babaos » Wed Oct 21, 2015 8:51 pm

O čemu vi to?opanjkavate bez moje nazočnosti.Zašto?Ako je netko kupac nek kaže.Sve je u kompletu.Plastika je ufarbana.Čemu ljuljanje.Ja sam otvoren za komunikaciju bez obveze.Svi znate da ne poklanjam.Cijena nije tajna.Ostalo je sve u igri.Sve može osim opcija da ovaj dragulj kupi oli.To nemože.

Image

Rezervar pregledan sistematično.Unutra je bio poskok...

Image


Image

Prodajem jel to nemogu voziti.Kad motor eksplodira ne mogu da dišem.Ostario sam jebeš ga.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: yamaha tz 125

Postby baba zaneti » Fri Oct 23, 2015 8:37 pm

Pozdrav baba, ja sam zainteresovan za tvoju tz yamahu , ali trenutno se nema dovoljno para .dali te zanimaju komponente za yamahu r6, imam svasta jer sam planirao da vozim hepening klasu. pa se izjalovili. imam liniju akrapovic, power comander, ohlins zadnji, kisne gume, tockove prednju vilu rezervoar. svasta imam samo ako je moguca kombinacija. ili da sacekas malo da sve to prodam pa da dodjem sa kešom. :)
User avatar
baba zaneti
 
Posts: 437
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:57 pm

Re: yamaha tz 125

Postby oli » Sat Oct 24, 2015 7:20 am

babaos wrote:...Sve može osim opcija da ovaj dragulj kupi oli...


Ma, jebo te Oli...
Pa taj tupavi Oli on ionako samo kupuje neke Emzejce...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: yamaha tz 125

Postby oli » Sat Oct 24, 2015 7:25 am

babaos wrote:...Ostalo je sve u igri...Ostario sam jebeš ga...


Babaos, ostario si i ne jebeš ti više ništa, to i jest pravi problem... Samo podjebavaš...

A, pošto je sve u igri... Imam prijedlog...

Platim Babaosu tu krntiju, cijenu koju se Baba Zaneti dogovori, isporučim krntijicu u Srbijicu ekspresno, odmah, a Baba Zaneti mi vrati lovu kada bude imao i ne bude mu trebalo... Ako treba od Baba Zanetija uzimam i Suzuki GT 250 pod račun...

P.S. zbog dobrog poznavanja onoga prevrtljivca Babaosa, ponuda vrijedi samo danas 24.10.2015. do 19:00 sati...
Danas sam u Bilju (imamo tamo neki švercerski sabor) i imam lovu u džepu, sa sobom (ono, "ponijeti ću novčanik")...
Slobodno se javite obojica na mobitel... Broj imate... A ako nemate, broj, javite se i onda (nazovite Stanka, on će vam dati broj)...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: yamaha tz 125

Postby babaos » Sat Oct 24, 2015 9:03 am

baba zaneti wrote:Pozdrav baba, ja sam zainteresovan za tvoju tz yamahu , ali trenutno se nema dovoljno para .dali te zanimaju komponente za yamahu r6, imam svasta jer sam planirao da vozim hepening klasu. pa se izjalovili. imam liniju akrapovic, power comander, ohlins zadnji, kisne gume, tockove prednju vilu rezervoar. svasta imam samo ako je moguca kombinacija. ili da sacekas malo da sve to prodam pa da dodjem sa kešom. :)


Pozdrav i tebi.Vjerujem da si zainteresiran kako si i rekao.Vjerujem stoga što sam uvjeren da znaš šta je ovo i da su ljudi pogriješili što su to prodavali.Ja sam to slućajno kupio i tek tada shvatio kakav je to stroj.Pa vozio je evropsko to nemože biti bilo šta.Bila dva tipa iz Ukraine da vide ali nisam se želio cjenkati.Na to sam alergičan.Radije bi poklonio.Ljudi zovu ali iz daleka.Meni se nežuri.Znam šta je i uživam to pogledati.Melem za oko.
Nešto slično mi se dogodilo prilikom kupovine moje ypsilonke prije dvije godine.Pristanem ja i kupim.Povoljno.Ne zabadave ali povoljno.Tko danas ima novaca za bacanje.Vozim se ja i uživam.Ide to po šumama i gorama jako lijepo.Uživam ustvari u svojoj akviziciji.Vidi se da je YZ Yamaha ali na mašini na deklu piše Byrd.To mi sumnjivo i pomirim se s tim da Yamahica nije original nego nešto čudno sa istoka.Tako je to bilo sve dok nisu došli problemčići.Dobila je ulje u Auspuh što sam još i tolerirao jel se malo vozim.Ulja nikad previše.Nakon toga loše je palila i prestanem to voziti.Probam još jednom da vidim i sumnjiva mi je.Ide ona uvijek ali na malim okretajima lijena ide kad ulazi u veću turu.Odlučim to rastaviti.Dobro je da sam to napravio.Raspala bi se i otišao bi i cilindar i klip a možda i klipnjača s blokom.Dobro.Problem je bio ventil koji se raspao.Nije više imao funkciju.Zbog njega je motor bio loš u malim obrtajima ali tu je i propuštao ulje koje dolazi iz mašine podmazivati mehaničko upravljanje ventila.Sad mi prizna prodavatelj da je pronalazio komade aluminija na sviječici.Dakle uvalio mi je motor.Imam sreće jel je Cilindar kao nov.Klip isto.To nije sve sad ide ono najzanimljivije zbog čega ovo pišem.To ime motora Byrd je smetalo i mojim prijateljima kao i meni.Zezali su se.Predlagali su da to pokitamo pa da ufarbamo jel je to sprdnja.Tako to biva kad čovjek nezna.Probali smo nagoglati ali informacija nigdje.Sad kad sam rastavio dođem do podatka pomoću kojeg saznam da je to poznati konstruktor koji je radio motore dečkima koji su osvajali prvenstvo svijeta.Imao je svoju radionicu bla,bla...Tako to ide.E sad se moj prijatelj koji mi je to prodao isprsio da to kupi nazad od mene.Nisam se kurčio nego još je u postupku mehaničarenja i nije gotova zbog nekih djelova koje još trebam nabaviti.Kupio sam 4 elementa i još trebam 4 komada sitnijih djelova.Ako ne nabavim mora se praviti što nije problem.Samo nemam vremena.Eto dragi gledaoci :dance:
Uživajte i vozite,trkajte se družite se i kupujte.Moje kopačke su na klinu.Ima oli pravo ne jebem ja više na svakom čošku.Pomno pravim raspored i program za jebanje,ujebavanje i odjebavanje. :flags-wavegreatbritain:
Vidjet ćemo kakvi događaji slijede danas u mom selu.Magla je niska i do podne se neće dići.Nakon toga idem malo "unterwegs" sa Dr-om.Idem s njim u praonicu jel sam neki dan iz Srbije došao kući po kiši.


PS, I nikad nevjerujte oli-u,čak ni kad vam darove nosi...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Next

Return to Kupujem - Prodajem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron