Kraljevo 2015

Moderator: babaos

Re: Kraljevo 2015

Postby oli » Tue Jul 14, 2015 2:59 pm

babaos wrote:Što se toga tiče ne zanima mene nikakvo dogovaranje i spletkarenje.To i takvo orkestriranje koje zazivaš mi nije zanimljivo.Hvala.Idi se ispovijedaj.Ja poštujem Nikolu,Nikola mazi tebe a ti vidi šta ćeš...

Ma sama činjenica da sam s Malim Ćaćom na istoj valnoj duljini me plaši. A za ostalo ste i ti i on u pravu...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Kraljevo 2015

Postby Mali Caca » Tue Jul 14, 2015 8:37 pm

Daleko od toga da smo istomisljenici! Dinka znam lično i između nas postoji određeno poštovanje, pa baš zato mogu da mu kažem i skrenem pažnju na neke stvari. E sad tebe nikad nisam upoznao, ali po tvojim pisanjima se da naslutiti da si veoma premazan i da gledaš samo svoju korist. Možda grešim ali to su moji utisci čitajući tvoja pisanja. Eto sad me ti ispravi ako sam dobio pogrešan dojam!
Pristojan momak, al' lud u mozak
User avatar
Mali Caca
 
Posts: 139
Joined: Sat Dec 29, 2012 6:27 am
Location: Vancouver BC, Canada

Re: Kraljevo 2015

Postby oli » Tue Jul 14, 2015 9:35 pm

Mali Caca wrote:Daleko od toga da smo istomisljenici! Dinka znam lično i između nas postoji određeno poštovanje, pa baš zato mogu da mu kažem i skrenem pažnju na neke stvari. E sad tebe nikad nisam upoznao, ali po tvojim pisanjima se da naslutiti da si veoma premazan i da gledaš samo svoju korist. Možda grešim ali to su moji utisci čitajući tvoja pisanja. Eto sad me ti ispravi ako sam dobio pogrešan dojam!


viewtopic.php?f=7&t=106&start=1215
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Kraljevo 2015

Postby babaos » Sun Jul 19, 2015 11:25 am

Rekordna vrućina i odlično druženje po izjavama sudionika.Osobno mislim da je tako i bilo.Oldtajmer Bilje 2015.Moje rodno mjesto.




ImageImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Kraljevo 2015

Postby babaos » Sun Jul 19, 2015 11:29 am

ImageImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Kraljevo 2015

Postby babaos » Sun Jul 19, 2015 11:33 am

ImageImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Kraljevo 2015

Postby babaos » Sun Jul 19, 2015 11:22 pm

Promašio sam...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Kraljevo 2015

Postby babaos » Sat Jul 25, 2015 1:16 am

Evo ja opet o utrci u Kraljevu.Nije meni jasno zašto nema nikog da o tome popričamo.Javio se oli i kritizirao što spominjem Petkovića.Istina je da njegovo ime ne koristim u svojoj priči.No ja imam potrebu o tome još razgovarati.Ima tu dosta dilema i sve me zanima.Oni kojima moja znatiželja smeta nek oproste ali netko mora moralizirati za sve one koji nisu u stanju razumjeti što se to ustvari dogodilo.Pomišljam da će zasigurno biti i sljedeća utrka na kojoj će možda Nemet voziti.Pobijedit će on opet ali će i ovaj put
možda klapa(čitaj konkurencija)uložiti prigovor jel misle da Nemet ima nekoliko setova klipova koje po potrebi ugrađuje u svoj motor.Nemet će opet uzet 100 eura dobit će malo batina(od nekog drugog)i sve će biti dobro do sljedeće utrke.Želim se malo našaliti kako bi naglasio tragikomičnu situaciju u kojoj je nestala čarolija.Po meni nije ostalo ništa.Od petorice Nemetovih konkurenata ostalo je samo dvoje koji ostaju u igri.Nema veze što su viljuške debele(izvan mjere) i što se voze na karbonske lamele.Treći je diskvalificiran a četvrti nije nikome konkurencija.Peti je Nemet koji uvijek pobjeđuje,zarađuje i usput ga još i namlate zbog te jebene pobjede.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Kraljevo 2015

Postby babaos » Sat Jul 25, 2015 9:54 am

Priča iz Kraljeva ide dalje

Tko je tu ustvari žrtva u cijeloj toj priči.Možda onaj koji je dobio batine i zaradio nešto eura usput ili onaj koji ga je namlatio i zaradio diskvalifikaciju a izgubit će još poprilično novaca.Možda su izgubili i drugi(konkurencija)koji su možda zajedno financirali projekt otvaranja Nemetovog motora.Onaj koji je uplatio i formalno zatražio otvaranje ionako nije konkurencija pa se smatra da je neka vrsta kolateralne žrtve.Ima dosta onih koji su stradali izravno ili neizravno.No najveći stradalnik nije Nemet.On će na kraju zaraditi i to dobro.Najveća žrtva je onaj koji je namlatio Nemeta.Veoma čudno zar ne dragi gledaoci.Za nekoga bi to bilo to ali za mene nije to sve.Ja mislim da je najveća žrtva u ovoj priči zloupotrebljen i perfidno uvučen u situaciju koja će mu zagorčati život.Tu sad čovjek nije pametan.Samo dvojica(konkurencija)su profitirali a koji su to nije teško skužiti.Na fotkama koje se mogu pronači na internetu vidi se kako iz neposredne blizine očekuju rezultate.Vidi se sve pa čak i izrazi lica i raspoloženja.Bili su oni u neposrednoj blizini kao suprotna strana kao dio zavjere protiv Nemeta a morali su biti daleko od mjesta događaja gdje se događa sudbina jedne pobjede i jednog ili više natjecatelja.Ovako ovo je ličilo na bal vampira u kojem će najdeblji kraj izvući onaj koji je taj bal predvodio kao službena osoba.On je po meni najveća žrtva kojeg će ostali iz drugoga plana potpuno zaboraviti pa čak i optužiti.U to sam uvjeren.
Ima tu svega.Nedavno ne tako davno ovdje na forumu dvojica iz iste klase su se posvađali upravo zbog neregularnosti.Svađa je išla toliko daleko da su pale teške riječi.Čak je jedan i otišao s foruma zbog toga.Upravo je on označen kao neregularan zbog komponenti koje je imao na motoru.I danas ima neregularne komponente na motoru ali u ovom slućaju protiv Nemeta bili su udruženi protiv zajedničkog neprijatelja ili ljepše rečeno protivnika.Rekao sam neprijatelja jel je pala krv.Pa to je stvarno bio igrokaz koji je bio pomno planiran i pripremljen.
Ako nekoga zanima odkud meni bilo kakve informacije mogu samo reći sljedeće.Prva vijest je došla iz Zagreba(Varonig) a ostalo sam pronašao na internetu.Sve to se širi progresivno i to je neminovno.Tu je sve jasno po meni ali pričekajmo rasplet cijelog slučaja koji će zasigurno promijeniti dosta toga.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Kraljevo 2015

Postby babaos » Sat Jul 25, 2015 10:14 am

Zašto oli mene pokušava smiriti i moju priču relativizirati?Moje razmišljanje je u skladu sa normalnim i uljuđenim principima ponašanja i njegovo opstruiranje je najblaže rečeno dosta dvojbeno.On pokušava relativno postaviti sve elemente na stol ali kad padne krv nema relativnog pristupa.To prestaje važiti.Ne samo za njega nego za sve sudionike igrokaza i sve nas koji smo informacijama involvirani u slućaj.Ako je netko poput njega izvan svih normi ponašanja i sam je rekao da za njega nema svetinje onda se moram upitati šta njemu znači upozorenje da ja pozivam na osudu prije osude službenih organa.Mene to ne zanima.Mene zanimaju uzroci i posljedice a manje sve ono što ih povezuje u cjelinu.Ne zanima me osuđivanje jel to ne radim ali me ne zanima ni njegovo bolesno prenemaganje o pravilima pristojnog ponašanja.Ja mislim suvremenim svjetonazorom bez kompromisa prema nasilnicima lopovima i kriminalcima.I pederima.Ne mogu se oteti dojmu da je možda u svemu pronašao razloga a možda u tim razlozima nema formalno i osobni interes već samo nekakav interes koji nije njegov nego inters nekoga iz njegovog administrativnog distrikta.Bilo bi suludo pretpostaviti da je financirao sve ovo o čemu je riječ ili pak učestvovao na bilo koji način.Jedina povezanost sa slućajem koja mi pada na pamet je da je član kluba u kojem je jedan od preostalih konkurenata za postolje a koji je bio jako zainteresiran za skrnavljenje Nemetove mašine.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Kraljevo 2015

Postby babaos » Sat Jul 25, 2015 10:28 am

Zašto sam toliko insistirao na analizi slućaja?

Dali je Nemet u neposrednoj blizini imao nekog prijatelja,istomišljenika,suborca?Mislim da nije.Bio je okružen neprijateljskim raspoloženjem,nepovjerenjem i sumnjom.Na kraju umjesto ruke,izvinjenja i pažnje oni su ga izmlatili.To će zasigurno imati dalekosežne posljedice.Koliko vidim ima tu još problema i u ovoj priči ali i u drugim pričama koje su na prvi pogled nevidljive.Vodstvo sportske discipline nema stvar u rukama i nema plan za rješavanje sličnih problema.Ovo je ozbiljan trenutak u disciplini kad se sve mijenja i kad se odnosi urušavaju i kad više nema uvažavanja i međusobnog povjerenja.Bez toga ovaj opasan sport ne može funkcionirati kako treba.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Previous

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron