Moto priče by babaos

Moderator: babaos

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Sat Aug 11, 2018 10:40 am

Prilično je priča sa mog ovogodišnjeg obilaska terena i moto adresa.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Sat Aug 11, 2018 7:18 pm

Prije osamnaest godina umro je jedan veliki ljubitelj Nortona.Saznao sam to prekasno.Svi njegovi prijatelji čuvaju uspomenu na njega ,njegov lk i djelo.Upravo je to predmet mog interesovanja.Njih desetak slavi njegovo ime stalnim podsjećanjem i svi njegovi prijatelji svako na svoj način daje svoj prilog u tom smjeru.Iza njega ostalo je malo familije.Tek ostarjela sestra koja ni nemože shvatiti tu oktivnost njegovih prijatelja.Na internetu na forumima i stranicama pa i na privatnim profilima mnogo je prepričavanja i mnogo je starih fotografija.Priče su predivne.Lijepo govore o sugestivnosti,posvećenosti i ljubavi jednog ćovjeka prema jednom motociklu.Kupio ga je i slagao kad smo mi bili u debelom zaostatku prema toj vrsti bavljenja motociklima.Tu je zaostala literatura,dva automobila i dva motocikla.Nalazi se to kod prijatelja koji to čuvaju ali nitko nezna što će biti kraj.Strojevi stoje i godinama samo stoje i polako klecaju pred utjecajem vremena i stajanja i mirovanja.Konačno nakon 18 godina netko(jedan amerikanac) je primjetio zanimljivu stvar.Trebalo bi upaliti te strojeve na neku obljetnicu povezanu sa pokojnim nortonašem.Ja sam jedan od onih koji će prisustvovati prvom u nizu" paljenju" ove godine.Nadam se dda će biti tradicionalno svake godine.Događaj će biti predstavljen u medijima naknadno a za prvi put događaju prisustvuju samo odabrani sudionici.Slava mu.

Sve će se dogoditi u ovoj garaži na jesen.

Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Sun Aug 12, 2018 8:16 am

Sutra idem kod čovjeka koji me povremeno nazove i pita za ZXRR-a.Zna da je jedan od dva kod mene kza koje zna.Isto tako zanima ga tekuće stanje motociklao sam riješio reparacijom.Dogovaram da ge odvezem k njemu.On ima laboratorij za tu vrstu.Nazvao me da pita dali sam se nauživao ovu sezonu na njemu.Moje zadovoljstvo je polovično.Nisam potpuno riješio neka mjesta na motociklu pa je puni osjećaj izostao.Primjerice potrebni su novi diskovi.Za sad su samo pločice nove.Na kočenju je ok ali to je 80% od pune tehničke ispravnosti.Gume su starije ali nisu ni blizu pune potrošenosti tako da sam i tu na 80% tehničke ispravnosti.Imao sam problem s pumpom ali i tu se moram malo istrošiti i bit će 100%.Nedostaju samo još novi kablovi i onda je sve u redu za punu eksploataciju.Volio bi ga provozati sa flach šiberima pa ako uleti koja dobra kompozicija i to ćemo si priuštiti.Moj prijatelj kojeg nazovem kad je dvojba me očekuje i time sam osigurao koji sat vremena zanimljive komunikacije.Definitivno.


Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Sat Aug 25, 2018 9:40 pm

img18064.imagevenue.com

Ova Honda je čudo,

Image
Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Sun Aug 26, 2018 7:13 am

Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Previous

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron