Moto priče by babaos

Moderator: babaos

Re: Moto priče by babaos

Postby oli » Sat Nov 14, 2015 6:58 pm

revolution wrote:...obecao sam mu na poklon kurblu....a nije mi se skidala sa motora....pa je otisoa ceo agregat...

I Babaos jesi li izvukao neku pouku?
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Sat Nov 14, 2015 9:49 pm

Ti stvarno tražiš izazovići-hard... :naughty:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Mon Nov 16, 2015 11:43 am

oli wrote:
revolution wrote:...obecao sam mu na poklon kurblu....a nije mi se skidala sa motora....pa je otisoa ceo agregat...

I Babaos jesi li izvukao neku pouku?




Ja ne izvlačim.Ja uvlačim pouke.Promtno i ekspeditivno. :naughty:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Sat Jan 23, 2016 2:42 pm

Ode moj Triton u svijet.Nemam pojma kako ali ta fotka se nalazi u ugodnom društvu.A sad bi ja trebao tužiti gospodu za zloupotrebu fotke koju sam ja snimio na Grobniku 2005 godine.Razmislio sam neću to učiniti.

https://www.facebook.com/mark.kilner.12?fref=photo

Ovo mogu otvoriti samo registrirani na Facebocku.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby Marko » Sat Jan 23, 2016 3:41 pm

Lepa fotka.
Srbi su izgubili pravo autorske zaštite svojih fotografija prošle nedelje, a domaći mediji dobili sedmicu na lotou usvajanjem predloga u skupštini, po predlogu poslanice SNS,kojim se definiše sledeće:

"Fotografija a posebno one koje su u sastavu novinarskog članka kao ilustracija teksta, su rezultati sključivo mehaničke, rutinske, odnosno fizičke radnje, i samim tim nisu zakonom zaštićeno autorsko delo".
Oduvek sam znao da babaos samo rutinski, mehanički vuče četkicu po platnu.
Maybe I should take up a cheaper hobby. Horse racing for example.
User avatar
Marko
Site Admin
 
Posts: 903
Joined: Sat Jan 24, 2009 3:19 am
Location: Vrsac

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Sat Jan 23, 2016 11:00 pm

Idu mi na živce svi koji fotografiju vrte kao nešto osobno.To je pretjerivanje.Kad žele zaštititi svoje fotke isto mi idu na živce.Debelo.Ja kad vučem kist po platnu ustvari čistim ga.Nakon toga foliram pravila i tražim novac.Pri tome ne glumim autorstvo i prava.To mi je smiješno.Naprotiv kad naslikam nastojim to objaviti kako bi se prekontrolirao.Ne svoje znanje i pravila nego tržište.Dragi admine uspio si me isprovocirati.
Ta fotka na toj stranici moja je.Nikad nebih to problematizirao.Zadovoljan sam što je tamo zbog dosta razloga.Znao sam da je fotka zanimljiva i estetski i na onaj način zbog čega je nastala.Sad kad su i drugi to potvrdili mogu se osječati nagrađen a to je dovoljno.Sva druga očekivanja nisu ok.


Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Thu Feb 04, 2016 6:53 pm

Marko wrote:Lepa fotka.
Srbi su izgubili pravo autorske zaštite svojih fotografija prošle nedelje, a domaći mediji dobili sedmicu na lotou usvajanjem predloga u skupštini, po predlogu poslanice SNS,kojim se definiše sledeće:

"Fotografija a posebno one koje su u sastavu novinarskog članka kao ilustracija teksta, su rezultati sključivo mehaničke, rutinske, odnosno fizičke radnje, i samim tim nisu zakonom zaštićeno autorsko delo".
Oduvek sam znao da babaos samo rutinski, mehanički vuče četkicu po platnu.



E malo si se preforsirao mladiću.Kroničarska fotka netreba imat ambicije da bude što nije.Umjetnost je potreba kojom obogaćuješ stanja situacije život ili sudbinu svejedno.Ta novinarska fotka nastala je stiskanjem dugmeta .Stiskač dugmeta nije obrazovan za poruke na fotografiji.Nemoj me izazivati.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Sat Feb 06, 2016 2:11 am

Hosting račun mu je suspendiran!jebote !? To je odista početak kraja,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Sat Feb 06, 2016 2:12 am

babaos wrote:
oli wrote:
revolution wrote:...obecao sam mu na poklon kurblu....a nije mi se skidala sa motora....pa je otisoa ceo agregat...

I Babaos jesi li izvukao neku pouku?




Ja ne izvlačim.Ja uvlačim pouke.Promtno i ekspeditivno. :naughty:



:think:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Sun Feb 07, 2016 11:16 am

Kupujem motor prije mjesec dana.Sa druge strane osoba za koju nisam siguran jel muško ili žensko.Nakon više poruka i mailova ništa se ne mijenja.Pomislim da je zlikovac koji inače nema ideja pa je sklon tim igricama.Dobro kažem ja sebi u brkove.Nastavim kao da sam ja dečko od 18 godina.Tako trgujem i foliram.Mlad sam neiskusan i drugi misle za mene.Idem u školu i nemam vremena.U tehniku se ne razumijem pa mi pomaže susjed koji je mehaničar bla,bla...Sa druge strane neka žena.Sad kaže otvoreno da je žena i da muž nemože da vozi jel ima 150 kg.Nije zainteresiran ni za trgovanje.Eto hoće me žene.Ona se ponaša prema meni zaista materinski i daje mi svaki čas neke savjete.Boji se da je za mene to preveliki motor i da trebam razmisliti o tome.Premlad sam navodno za neku nevolju.Traži ime i telefon da popričamo ja izbjegavam.Njeno ime znam nađem je na facebocku i na stranicama fura ženstvenost.U međuvremenu mi se čini da je motor za mene i krenem u napad.Rušim cijenu tri puta.Svaki put je rekla ovo je konačna cijena.
Pošaljem prijatelja susjeda mehaničara da kupi taj motor.Bio je u Splitu pa je u povratku mogao negdje kog Karlovca pogledati taj motor.Stao je u Kninu i pričekao da mu pošaljem puni iznos za motor u slućaju da je sve u redu na licu mjesta s motorom.Novac preko western uniona dobio je za tri minute.Zatekao je motor u odličnom stanju i sve je bilo kako treba potvrdio sam kupovinu.Pita gospođa kako se mali preziva i savjetuje mom susjedu da me kontrolira i pripazi na postupanje zbog opasnosti od ozljeda na strašnom motoru.On pristojno obeća natovari i ode.Čujem se sa gospođom svaki čas mailom ali telefon jok.To ostavljam za kasnije.Tu sad ima smiješnih stvari beskonačno puno a ja izdvajam samo jednu sitnicu.
Rekla je: kakav ti je to mehaničar kad se ne razumije u motore a nezna ti ni prezime.Otkinuo sam se od smijeha.Moj prijatelj je folirao i nije uspio upaliti.Na konto toga je još jednom išla cijena dole.A za prezime isto smo se dogovorili da nema davanja informacija.To ću ja u neposrednom kontaktu kad je budem srušio... :dance: :dance: :dance: Tako je to bilo.Ah ta trgovina.Nekad je to napor nekad igra a nekad čarolija.Naknadno je bila jedna napeta situacija zbog papira.Prvobitno je rekla dama da ima njemačke papire motor.Nije bilo tako.Bili su švicarski pa sam na konto te pogreške pravio neke naknadne bodove i rušio damu.Njemačka je u uniji a Švica nije i sa papirima je sasvim druga skuplja dosta skuplja opcija.Dama ko dama uvijek ima svoje finte i fore... :lol: :lol: :lol:

Kad sam nakon desetak dana oprao motor u autopraonici pokazalo se da je to odlična kupovina i dami sam bio zahvalan što mi je priuštila zadovoljstvo :dance: :dance: :dance:




ImageImageImage
Last edited by babaos on Sun Feb 07, 2016 12:00 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Sun Feb 07, 2016 11:41 am

Motor je odličan a sad je pitanje zašto sam to kupio uopće kad već imam tri komada od kojih je jedan kao iz dućana i registriran je za međugradsku vožnju.Taj je 650 na jednom cilindru i ima samo "skok" starter.E taj me maltretira.Nakomprimirano je jako i moram svaki čas mlatiti nogom kao idiot kad sam u gradu.To nema smisla.Sad sam kupio ovaj koji ima 750 ccm na jednom klipu i ima alnaser.Što ću napraviti nema sad veze ali time sam se rukovodio u ovoj kupovini.


Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Sun Feb 07, 2016 12:13 pm

Prije mjesec dana pregovaram da kupim Yamahu Yz 250 cross.Motor u Rijeci daleko i moram u razgovorima procjeniti idem ili ne tamo da pogledam.Sve je bilo manje više u redu i pričekam malo ako nešto krene loše da prikočim.Probam neke stvari detaljno saznato.Osim što je bio spor sa odgovorima ništa nije bilo sumnjivo.Cijelo vrijeme tvrdi da je godina 2001.Na kraju tražim da da broj sa rame.Prije toga pripremim tablicu za brojevima pojedinih godišta.Dakle.Lagao je starog lisca.Slagao je cijelih 5 godina.Dovoljno da odustanem ali sam ga cimao malo malo da ga provjeravam.Tu je bio neoprezan.Ne dovoljno iako je pokušavao.Nije na fotkama pokazao plastike i to je bila podvala koju odmah ne primjetiš.Već neko vrijeme pratim cross i enduro motocikle i zapazio sam da muljaju s godištem.Ima naivnih i uglavnom prolazi.Misle ti papiri nemaju uglavnom nemaju papire i svi prelaze preko tog podatka osim znalaca dakako.Eto ovo sa godištem bio je razlog za ovu pisaniju.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Sun Feb 07, 2016 12:18 pm

Nedjelja je prije podne.Kompjuterišem i dobio sam poziv da odemo ja i prijatelj pogledati vožnju na novoj akviziciji jednog našeg pajtosa.Kupio je YZf 450 iz 2007 g.Kaže da mu je prejak i potpuno izvan kontrole.Hoće svake sekunde da ga ubije itd.To su komplimenti za taj motor ali koje i zaslužuje.Do nedavno je vozio KTM 125 pa Yz 250 a sad mu je ovo prezahtjevno a navikao je na akrobacije koje više nemože raditi žmireći.Idemo to vidjeti a možda i sami testiramo životinju.Slike naknadno...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Thu May 05, 2016 9:30 am

Od kad smo napravili svoju cross stazu DR-ovci mi nisu korisni.Svu pozornost sam usmjerio u cross koji ima 90 kg.

Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Fri May 27, 2016 11:16 am

Jezovito ali je moto priča.Ni oli nije toliko maštovit da smisli ovo.Prijatelju ukrali motor.Bila lijepa Honda forka K.Nestala iz dvorišta.Regularno ukradena.Tip odma prijavljuje i pravi buku na sve strane.Selo je pa misli da će netko reagirati.Nitko ravno tri mjeseca.Nakon ta tri mjeseca čovjek iz istog sela koji se bavi povrtlarstvom viljuškarom je izvadio sasvim slućajno Hondu iz stajskog gnojiva.Bila je zatrpana kod njega a da nije imao pojma.Kakvi lopovi.Drsko nema sumnje ukrasti i kad nije bilo izgleda da ostvare što su naumili zatrpali su susjedu u stajsko gnojivo.Svaka čast za ideju.Evo nekoliko fotki.Bio sam na licu mjesta i vidio smrdljivo stanje nekad lijepe Honde.Motor je isto tu ali izvađen...




ImageImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron