Moto priče by babaos

Moderator: babaos

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Wed Aug 19, 2015 4:03 pm

Na internetu se prodaje šampionski Suzuki 250 od Nemeta.To nešto znači.Ili se ide na novi motor ili se izlazi iz te najpopularnije klase koja se najvjerojatnije raspada.


For sale ! Prodaje se sampionski motor Suzuki GT250 1974 sa papirima,Najbrzi do severnog mora . Pobednik Slajca 1.50sek Grobnika 1.52. Postani sampion lako.

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Sat Aug 22, 2015 9:39 am

Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Mon Aug 24, 2015 10:20 pm

Nešto endura od jučer.Četiri sata i ukupno 70 km šume,brda,oranice,ceste.Moj Suzuki dobro se pokazao.Pretežak je ali ugoda maksimalna.Sad servisiram cross(yz) za promjenu samo stotinjak kila.Ista snaga kao moj Dr 600 Dakar ali 80 kg manje.


https://www.youtube.com/watch?v=AF3FHxsRn_Y




ImageImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Mon Aug 24, 2015 11:01 pm

Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Wed Aug 26, 2015 12:09 pm

Ovo je birtija na cesti za B.Manastir na ulazu u Karanac u kojoj smo imali odmor na povratku sa Banovog brda.Što se mene tiče evocirao sam uspomene iz prošle godine sa partia koji je ovdje organizirala organizirana banda pod vodstvom poznatog kombajnera.

Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby oli » Wed Aug 26, 2015 1:52 pm

babaos wrote:Ovo je birtija na cesti za B.Manastir na ulazu u Karanac u kojoj smo imali odmor na povratku sa Banovog brda.Što se mene tiče evocirao sam uspomene iz prošle godine sa partia koji je ovdje organizirala organizirana banda pod vodstvom poznatog kombajnera.

Image


Ispravak netočnog navoda: ja nisam poznati kombajner... Ja sam nepoznati kombajner, ali najveći... Mislim kombajner...
Ti si poznat... To je vrijednost koja je tebi važna... I neka samo tako i ostane... Tebi slava nama lova...

Ni naše terenske ekipe ne spavaju...

Image


Pripremamo se...
Zamisli samo... Jednom ga tako neoprezno ostaviš, a mi naiđemo s kombijem... I ode rode u jagode... Ode bogu na istinu...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Wed Aug 26, 2015 9:41 pm

Taman sam se spremao na Banovo brdo.Nekoliko trenutaka ranije bio je tu policijski terenac.Prijatelji.Neka naruđba.Al bi se zajebo.I da si uspio dao bi im odma tvoju fotku.Al pusti sad šta bi bilo da je bilo.Moraš shvatiti da osim estetike ružnog ima i estetika lijepog.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby oli » Thu Aug 27, 2015 12:34 am

babaos wrote:Taman sam se spremao na Banovo brdo.Nekoliko trenutaka ranije bio je tu policijski terenac.Prijatelji.Neka naruđba.Al bi se zajebo.I da si uspio dao bi im odma tvoju fotku.Al pusti sad šta bi bilo da je bilo.Moraš shvatiti da osim estetike ružnog ima i estetika lijepog.

Ma jebo ja tu tvoju miliciju... Samo ti njega tamo ostavi i ne beri brigu...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Thu Aug 27, 2015 4:45 am

oli wrote:
babaos wrote:Ovo je birtija na cesti za B.Manastir na ulazu u Karanac u kojoj smo imali odmor na povratku sa Banovog brda.Što se mene tiče evocirao sam uspomene iz prošle godine sa partia koji je ovdje organizirala organizirana banda pod vodstvom poznatog kombajnera.

Image


Ispravak netočnog navoda: ja nisam poznati kombajner... Ja sam nepoznati kombajner, ali najveći... Mislim kombajner...
Ti si poznat... To je vrijednost koja je tebi važna... I neka samo tako i ostane... Tebi slava nama lova...

Ni naše terenske ekipe ne spavaju...

Image


Pripremamo se...
Zamisli samo... Jednom ga tako neoprezno ostaviš, a mi naiđemo s kombijem... I ode rode u jagode... Ode bogu na istinu...


I ovaj post.............
I ovaj..............

oli wrote:
babaos wrote:Taman sam se spremao na Banovo brdo.Nekoliko trenutaka ranije bio je tu policijski terenac.Prijatelji.Neka naruđba.Al bi se zajebo.I da si uspio dao bi im odma tvoju fotku.Al pusti sad šta bi bilo da je bilo.Moraš shvatiti da osim estetike ružnog ima i estetika lijepog.

Ma jebo ja tu tvoju miliciju... Samo ti njega tamo ostavi i ne beri brigu...




Ne mogu razumjeti tvoje pisanje.Ne čudim se što ovdje nema nikoga.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby oli » Thu Aug 27, 2015 7:49 pm

babaos wrote:Ne mogu razumjeti tvoje pisanje.Ne čudim se što ovdje nema nikoga.


Puno se ti čudiš... Sigurno si zbog toga vremenom postao čudan...
Samo ti njega neoprezno ostavi...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Thu Aug 27, 2015 9:38 pm

Koji si ti kripl.Lijepo sam i čitko napisao da se nečudim.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Fri Aug 28, 2015 8:46 am

Čitaš prebrzo i nemaš inbox za poruke.Nažalost.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Sat Aug 29, 2015 8:43 am

Prijavio sam internetsku prijetnju otuđivanja motocikla.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Sat Aug 29, 2015 11:55 pm

Ponovo su me pozvali na obavjesni razgovor.Ništa samo dopuna podataka o mojoj internetskoj aktivnosti i dinamici korisničkog statusa na internetu.Stavili su me u fokus i za to sam posebno dao izjavu i odobrenje.Pošteno sam rekao da nebi bilo nekog prigovora kasnije oko nekih okolnosti.Po njihovim pravilima ova vrsta prijetnji je utuživo uznemiravanje ali ja to nisam želio otvarati na taj način.Prvo upozorenje da to neću dopustiti a nakon opetovanog prakticiranja imam argument da razotkrijem napastnika.Toliko o tome.Sad su drugi u igri.Ja o tome ne želim više razmišljati.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moto priče by babaos

Postby babaos » Mon Aug 31, 2015 7:45 pm

Imam sad svog privatnog inspektora internetskog magistra.Proučava sve moje postove i teme vezano za moju prijavu(vjerujem zbog dosjea..).Jebote u šta sam se uvalio.Ovo je sad postalo ozbiljno pošto me sad prate šta pišem.Moram paziti na gramatičke moralne i etičke kriterije.Sad moram biti još pristojniji nego ranije.A već sam pretjerivao sa đentlmenskim manirima čak i u najteža vremena kad me takozvani bezobzirni prijatelj uznemiravao vrijeđao i ponižavao.Jebeš sterilne gaće.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests

cron