Najnoviji motor i prva vožnja izvan EU

Moderator: babaos

Najnoviji motor i prva vožnja izvan EU

Postby babaos » Tue May 05, 2015 9:49 pm

Nazovem Sombor.Mirko je kući i mogu da krenem.Pošto planiram u sezoni sportat stavim na sebe sportsku odjeću.Mazao sam neki dan s maslinovim uljem pa sad treba malo i razrađivati.Kontrola Guma tenkiranje i gas.Prvi pravi topli dan a ja se obukao protiv vjetra.U jurnjavi nije toplo ali ispod stoje grije.Na kožno odijelo stavio sam i enduro jaknu.Nek se nađe.Pokazalo se da je to bilo pretjerivanje.Pošto sam želio smanjiti grijanje tijela morao sam eksploatirati princip pržnjave.Samo jedna pogibeljna situacija je dobar prosjek ovaj put.Golf jedinica mi skrenuo lijevo a štop u blatu.Nisam vidio.Samo snažan gas me spasio i to na rubu ...kočnica bi me ubila.Do Sombora je bila rutina.Mirko na stolu ima tri Honde rastavljene.Smotra radione i malo priče nas uvijek drži u dobrom raspoloženju.Dođu i odu neke mušterije i neki prijatelji koje i ja poznajem.Generacija.Nekad smo se vozili po susretima.Mirko predloži ručak u birtiji i odosmo u grad s motorima.Ja Suzuki a Mirko stari otrcani automatik.Grah je bio odličan.Bila je samo jedna moguća opcija.Pola porcije koliko je ostalo.Pojedem to slasno.U grahu je bilo dosta one prave šunke.Mirko je maznuo škembiće.Povratak kući je potrejao.Usput smo navratili do Gorana zajedničkog prijatelja.On u garaži sa dva prijatelja i u priči i u poslu.Rasprava je o motoru koji će kupiti jedan od dvojice a onaj drugi radi zamjensko svjetlo na oklopu(led).Kući sam stigao prije mraka.Ženi nisam rekao kud putujem pa je zvala sto puta.Unatoč tome skužila je.Zove Mirka i pita za mene.Mirko stari lisac bez dogovora sve zna.Odgovara ladno:"nije tu".

Image

Sombor 4.05.2015 18h autor fotke Mirko Crkvenjakov
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron