Sljeme 2015

Moderator: babaos

Sljeme 2015

Postby waronig66 » Sat Apr 18, 2015 10:53 am

26.04 2015 bit će održana revijalna oldtimer moto utrka na Sljemenu startno mjesto je Pila.Organizator je Davor Kralj i svi su dobrodošli licenca nije obavezna.Istoga dana voze i automobili pa se nadam da će i bit puno gledaoca pred kojima ćemo moć prezentirati uz promo vožnju našu disciplinu.
waronig66
 
Posts: 161
Joined: Sat Mar 12, 2011 8:49 pm
Location: Podsused-Zagreb

Re: Sljeme 2015

Postby babaos » Sat Apr 18, 2015 6:01 pm

Ako budeš vozio moram te upozoriti na jedan važan detalj sa sljemenskih utrka gdje istovremeno voze i automobili i motocikli.Automobili puno više voze i treniraju.Njihova vožnja podrazumijeva i silazak sa asfalta na rubove gdje je sipina i šoder.Kad voze motori toga ima dosta na cesti i treba pripaziti da nebi bilo slydinga protiv tvoje volje.To znam jel sam bio takvoj utrci upravo na sljemenu.Čini mi se da su boksovi na jednom malom parkiralištu sa zagorske strane sljemena.U prilogu šaljem fotku mog Tritona sa sljemenske utrke oko 2000 g.



ImageImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Sljeme 2015

Postby waronig66 » Sun Apr 19, 2015 11:31 am

Hvala na instrukcijama vozio sam i ja jednom na Sljemenu ali onda automobili nisu vozili tako da je staza bila ok ali sad bi moglo bit problema.Bilo bi lijepo kad bi došli i ponovili vožnju imate pozdrave od Davora Kralja i normalno poziv da dođete.Da i da ne zaboravim trebao bi se pojavit i Ducati 900ss od pokojnog Tončia sa jednim starim vozačem. :D .
waronig66
 
Posts: 161
Joined: Sat Mar 12, 2011 8:49 pm
Location: Podsused-Zagreb

Re: Sljeme 2015

Postby babaos » Sun Apr 19, 2015 3:34 pm

Pozdrav tebi i ekipi.Razmišljao sam.Ovih dana sam odlučio malo probati ali neide kako treba.Duga je pauza.No veći je problem što mi izbacuje iz druge.Već sam bio odlučio da ću se voziti prvom prilikom.Ovo je stvarno bila prilika.Sad moram staviti novi mjenjač kojeg sam već pripremio.Moglo bi se ignorirati taj problem sa lakšom vožnjom ali taj osjećaj je bez veze.Tek sam neki dan vidio da si stavio info za utrku na Sljemenu.Jebiga.Napravio bi se motor kad nebi imao druge obaveze što je moj najveći problem.Rado bi došao makar bez motora da vas sve opet vidim nakon dugog vremena.
Pretpostavljam da je to onaj žuti SS kojeg je radio Barić a možda ga bude vozio upravo on pošto se Miro ubraja u stare vozače!?jel dobro cijenim ili ne ?
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Sljeme 2015

Postby waronig66 » Sun Apr 19, 2015 8:20 pm

Potpun pogodak nagovorio sam Miru i nadam se da će se držat dogovora jel sam osobno poznavao Tončia i znam da bi on bio sretan da upalimo Ducati.To je ujedno i jedan mali znak pažnje za našeg pok. prijatelja.Opet ponavljam brzina i vrijeme nisu bitni ovo je prvenstveno druženje i zabava .Bilo bi mi drago i čast da dođete pa makar i bez motora.
waronig66
 
Posts: 161
Joined: Sat Mar 12, 2011 8:49 pm
Location: Podsused-Zagreb

Re: Sljeme 2015

Postby babaos » Sun Apr 19, 2015 10:16 pm

Poznavao sam Tončia.Bio sam na grobničkoj stazi kad su Tonči i Miro došli nakon slaganja prvi put pošteno isprobati taj motor.Dobro pamtim detalje.Vozili smo PH.Jako sam tužan kad se prisjećam Tončia.Dobro.Drago mi je da se evociraju uspomene.Mogli bi napraviti i neki mali pano sa njegovim fotkama na tom motoru ili nešto drugo svejedno.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Sljeme 2015

Postby babaos » Tue May 05, 2015 10:43 pm

Ajde Varonig daj fotke...šta se čeka?
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Sljeme 2015

Postby babaos » Tue May 12, 2015 9:20 pm

jebem im mater i fotkama...Pa nisu ni važne.Valjda postoji neka skromna informacija kako je bilo.Ja sam samo saznao da je najbrži bio Kruno Kožar.Ništa čudno.Mene bi još zanimalo jel bio koji englez i tko je imao drugo a tko treče vrijeme.Moram priznati volio bi znato koji su motori bili...itd,Vlaga u zraku i temperatura me ne zanimaju.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,


Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron