Novi reprezentativni auto moto klub u Osijeku

Moderator: babaos

Novi reprezentativni auto moto klub u Osijeku

Postby babaos » Sat Apr 11, 2015 3:22 pm

Po svemu sudeći ide pokretačka inicijativa.Danas na super moto utrci u Osijeku su mi pristupili i žele da se prihvatim ozbiljnog dijela posla.Sve sam razumio i nisam ostao ravnodušan.Pristao sam doći na radni sastanak.Neće biti koncipirano organizacijski poput uhodane prakse s organima upravljanja nego prije svega jedna odabrana grupa osniva i financira klub te preuzima svu odgovornost.Članovi su tu sa svim pravima ali bez prava za odlučivanje.Grupa je sastavljena od eminentnih poduzetnika koji ozbiljno misle.Za sad nema informacija.I to će doći.Zbog toga sam otvorio temu.Nadam se svemu najboljem za afirmaciju auto moto priče u Osijeku.Tih orlova,vukova i tigrova i anđela, bikera usamljenih vakih nakih već je malo previše.Te njihove transformacije u mrazove,zeke i kvazi bikere koji prave partye su već prevaziđene. :clap:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Novi reprezentativni auto moto klub u Osijeku

Postby stanko61 » Sun Apr 12, 2015 5:23 am

bilo bi lepo, Osijek je vec imao jak auto moto klub i treba da ima ponovo :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Novi reprezentativni auto moto klub u Osijeku

Postby babaos » Sun Apr 12, 2015 6:48 am

Znaš šta! svako znanje,ideja i svjest o nečemu mora imati još nešto da sve postane čarolija.To je ono nešto.Već 40 godina razmišljam o tome.I ništa.Ništa se nije dogodilo.Ni ja ni nitko drugi nismo mogli ništa učiniti.Ovaj rat nas je otpuhao na margine margina.Ja sam uvijek pokušavao ali nije to to.Nečeš vjerovati koliko sam napisao članaka i objavio to u pisanim i elektroničkim medijima.Pisao sam putopise kronike i istraživanja.Nastupao javno.Bio na mnogo smotri,izložbi relia,utrka ali uvijek je nešto nedostajalo.Radio sam animaciju sve te silne godine i opet ništa.U susjednom gradu na 50 km postoji ozbiljan oldtajmer klub koji ima odličan program i vozila.Osnovan je zahvaljujući meni.To rijetki znaju.Neki rukovoditelj iz javnog poduzeća tamo otišao u HMS u Zagrebu da pita za uvjete da osnuje klub.Rekli su mu da u Osijeku ima njihov aktivist Županović koji će im pomoći.Tako je bilo.Pokušao sam to u Osijeku ali nije išlo.Taj Auto moto klub je imao dosta nekretnina i uništili su i auto sport i moto sport vjerojatno zbog toga da to razjebu i zalapaju.Tamo je bio i ozbiljan tim koji je tada radio najveći moto susret u Jugoslaviji tada.Nadaleko poznat.Tu je bio i Spedway klub,Imali smo i vozače koji su vozili brzinske utrke u prvenstvu juge.Upravo taj čovjek koji je vodio organizaciju tih moto susreta u Osijeku jučer je razgovarao samnom.Sad je ozbiljan poduzetnik zapalio se.Kupio neke automobile i motocikle.Nekad sam napravio jedan interviv s njim na duplerici.Kad mi je rekao da su razmišljali o meni malo sam se zamislio s obzirom da je u ekipi i čovjek koji ima najvrijedniji vozni park u Hrvatskoj.Dva Ferarija i dva Porschea,Alfa Romeo i td da ne nabrajam sve modelii koje je naručio po svojim željama i mjerama onda znate o čemu je riječ.Ima u životu slatke brige kako da sačuva ogroman novac koji posjeduje.Stekao ga je jel je jedan od prvih radio sa CD-ima:Nije u medijima.E sad kad sam prespavao nisam siguran da ja to i želim.Sviđa se meni njihova namjera ali ne mogu ja to preuzeti.Većsad nemam vremena nizašta.Mislim što se mene tiče dogodilo se ovo nekoliko decenija prekasno.No idem razgovarati jel me zanima kako su organizirani.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Novi reprezentativni auto moto klub u Osijeku

Postby stanko61 » Mon Apr 13, 2015 4:39 am

ajd , bas me interesuje ta prica :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm


Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron