Ludak koji prodaje motor

Moderator: babaos

Re: Ludak koji prodaje motor

Postby babaos » Mon Apr 27, 2015 7:55 pm

Ne mogu prihvatiti tvoje objašnjenje za pridjev kojim si opanjkao sve one sa kojima si trgovao.Ljudi su pošteno prodavali svoju robu.Ako su zbog toga ludaci onda su oni koji kupuju od tih istih ludaka duplo veći ludaci.Tu sad počunje zona sumraka i postaje mračno pa nebi više komentirao.Nitko nije ludak dok nije dokazano i argumentirano.

PS, štitim ovim komentarom princip koji ne priznaje omalovažavanje bez opravdanog razloga.Nije važno tko je s koje strane.Svejedno je.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Ludak koji prodaje motor

Postby babaos » Mon Apr 27, 2015 8:29 pm

Samo za revolušena i njegovo društvo...



ImageImageImage


Svaki odlazak kod Bobe u Suboticu bio je ogođaj bez uspoređivanja.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Ludak koji prodaje motor

Postby revolution » Mon Apr 27, 2015 8:56 pm

babaos wrote:Ne mogu prihvatiti tvoje objašnjenje za pridjev kojim si opanjkao sve one sa kojima si trgovao.Ljudi su pošteno prodavali svoju robu.Ako su zbog toga ludaci onda su oni koji kupuju od tih istih ludaka duplo veći ludaci.Tu sad počunje zona sumraka i postaje mračno pa nebi više komentirao.Nitko nije ludak dok nije dokazano i argumentirano.

PS, štitim ovim komentarom princip koji ne priznaje omalovažavanje bez opravdanog razloga.Nije važno tko je s koje strane.Svejedno je.


Eto, sad ti mene nazva ludakom.....i to opet politicki korektnom retorikom....kao zabole te za neke druge ljude....stvar principa...ajde!
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

Re: Ludak koji prodaje motor

Postby revolution » Sat May 02, 2015 4:52 pm

BIANCHI 175 ohv

Negde u mom anglofilskom ludilu, jave mi da neki matori u podrumu ima naemi stari motor....a kako su mu cigani upali i odneli deo alate hoce da ga se resi za neke pare da ne odnesu i to....Centar Beograda....predratne kuce sa vlaznim zidanim podrumima i skiljavim svetlom koje kida paucinu neuspesno.....Ulazimo u podrum iz kojeg se oseca zadah vlage i memle....idemo uskim hodnikom od cigle dosta dugo...shvatam da je podrum zapravo ispod savim druge zgrade iako se ulazi kroz ovu.....drvene letve koje odvajaju podrume su vec polutrule i cigani su pajserom otvorili desetak podruma i pokupili gomilu alata i stvari koje njih zanimaju...Deda Dragan kaze da su mu odneli tockove od motora a da je ostatak sav tu. Skidamo ram sa prednjom viljuskom sa zida , blatobrani su bili na polici iznad....skoro da nema prasine kolika je vlaga....mada nista nije strasno zardjalo....valjda nema dovoljno ni kiseonika da oksidira :)...tesko disemo od memle. Rezervoar je ispod stola....na njemu natpis Bianchi i orao na crnom boku dok je sredina tanka crvena....vidi se da nije original ali je prilicno lepo uradjeno....Menjac je bio izpod rezervoara...hand shifter sa 3 brzine.....pumpu za ulje i neke polugice i volan nalazimo po coskovima....najbitniju stvar ne vidim...agregat,
Deda kaze da je tu u buretu konzerviran....otvaram bure od 50 litara i vidim da je do vrha napunjeno rabljenim uljem.....deda pokazuje unutra.....zavrcem rukav i desetak santima uranjam ruku u uzeglu crnu tecnost....napipavam klackalice i povlacim ga navise.....o.k. tu je ali ne vidimo bas ni kako izgleda....ali nedostaje paljenje....karburator je na mestu....
Paljenje ja dao nekome da premota i onda je majstor umro i vise nije mogao da ga povrati.....dakle tockovi i magnetno paljenje....far je na podu nedostaje sat...
kad je rekao 100 maraka nisam ni pokusavao da pregovaram, obrisah masnu ruko o pantalone i dadoh novce...
IDEMOOOO
Nazalost nema papire i moramo da ga nosimo odmah da ga cigani ne ukradu....iznosimo polako napolje ceo motor na svetlost dana....slazemo sve pored ulaza ...rezervoar i volan su usrafljeni na mesto....i kantica za ulje...blatobrani su stavljeni u ranac....menjac je uglavljen u ram.....a agregat umotan u cebe....
Zamislite dva ludako koja nose motor po gradu da zelenog venca i unose u autobus...srecom je motor jako lagan a mi u punoj snazi pa 70 kila po coveku nije strasno...ipak dosta cesto zastajemo i odmaramo...prosto smo se oduzeli kad smo sve spustili u moju garazu.....pet sekundi kasnije ram je na stolu i brise se...menjac je fiksiran kako treba i agregat dolazi na mesto kao i blatobrani....rezervoar, far.....motor dobija formu....
Skoro godinu dana sam se raspitivao za tockove i paljenje po inostranstvu....digao sam ruke....jednostavno o tom motoru nije bilo ni mnogo podataka...pre vremena interneta koristio sam tragach enciklopediu...nije bila bas od pomoci....
Nisam mnogo razmisljao jer je naletao BSA 500 i otisao je u trampi....posle je nekako isao tamo vamo po komsiluku sa nekim nabudzenim felnama i magnetom...otprilike onako kako sam ga i prodao...na kraju je bio i kod Zarica (eto zasto je zlotvor)....a generalno bih hteo da cujem kako radi....
Inace je motor mamac za lopove.....kod jednog vlasnika su ukrali rezervoar, ali je srecom nadjen, navodno kod cigana na buvljaku...sledece nedelje....posle toga su na sajmu skinuli neke delove sa njega....cudan motor.
I dalje ne znam koji je model i koje godiste....jednostavo motor ne postoji...
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

Re: Ludak koji prodaje motor

Postby babaos » Sat May 02, 2015 9:25 pm

Ako imaš bilo koji podatak(foto ili opis kazat ću ti koji je.Ako nemaš podatak ja ću okačiti desetak modela pa biraj...Jednog sam imao nekad registriranog i sam sam ga odradio od dva komada.Sve je trajalo nekoliko godina dok sam sve nabavio.Sad me nostalgija ubila i opet sam skupljao perje.Sad mogu sastaviti i upaliti.tek sam ufarbao ali još ne sve.Dosta sa mojim militare(ventili sa strane.Možda je taj tvoj bio sa ventilima u glavi ili ?

PS, Dobra ti je ova priča...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Ludak koji prodaje motor

Postby revolution » Sat May 02, 2015 9:44 pm

babaos wrote:Ako imaš bilo koji podatak(foto ili opis kazat ću ti koji je.Ako nemaš podatak ja ću okačiti desetak modela pa biraj...Jednog sam imao nekad registriranog i sam sam ga odradio od dva komada.Sve je trajalo nekoliko godina dok sam sve nabavio.Sad me nostalgija ubila i opet sam skupljao perje.Sad mogu sastaviti i upaliti.tek sam ufarbao ali još ne sve.Dosta sa mojim militare(ventili sa strane.Možda je taj tvoj bio sa ventilima u glavi ili ?

PS, Dobra ti je ova priča...


lici na neke ali nije....
Zaric ima verovatno slike...moje su nestale u selidbama i vihoru rata....
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

Re: Ludak koji prodaje motor

Postby babaos » Sat May 02, 2015 10:42 pm

Po veličini motora možeš možda gađati kubikažu...Ako je imao 3 brzine i možda mesinganu vanjsku pumpu ulja te dvodjelni ram onda će biti lakše ustanoviti model...zarić netreba slike on će znati dali je mali ili veliki Bianchi.Ja sam istraživao dosta te modele.Kod nas su uglavnom vojni 500 tek jedan sa ventilima u glavi koji se nalazi mislim još u Varaždinu.No taj je sportska verzija i nabavio ga je na evropskom tržištu.Taj vojni 500 ccm " seiten ventil sistem " ima oznake godine i na dobošima i na ramu,blokovima pa i na bregastoj.To je bio vojni program iz 1941 g.Uglavnom.Bilo je i civilnih sa nekim malim razlikama ali i sa kombiniranim djelovima.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Ludak koji prodaje motor

Postby revolution » Sun May 03, 2015 3:26 pm

babaos wrote:Po veličini motora možeš možda gađati kubikažu...Ako je imao 3 brzine i možda mesinganu vanjsku pumpu ulja te dvodjelni ram onda će biti lakše ustanoviti model...zarić netreba slike on će znati dali je mali ili veliki Bianchi.Ja sam istraživao dosta te modele.Kod nas su uglavnom vojni 500 tek jedan sa ventilima u glavi koji se nalazi mislim još u Varaždinu.No taj je sportska verzija i nabavio ga je na evropskom tržištu.Taj vojni 500 ccm " seiten ventil sistem " ima oznake godine i na dobošima i na ramu,blokovima pa i na bregastoj.To je bio vojni program iz 1941 g.Uglavnom.Bilo je i civilnih sa nekim malim razlikama ali i sa kombiniranim djelovima.

Ovaj je po prici matorog 175 ccm....otprilke je tako i delovao, ventili otvoreni ali u glavi.....ta kubikaza i ventili u glavi su definitino govorili da je neki sport model u pitanju, spoljna uljan pumpa VITTORIA koliko se secam je bila mesingana, ali je na razvodu za magnet imao poveliki okrugli emajlirani BIANCHI natpis....prednja viljuska je bila plehana po sistemu webb sa frikcionim amortizerima sastrne, nazad je bio bez ogibljenja....
recimo da agregat lici na frecciu 175 sa kraja 20ih ali je ram drugaciji i rezervoar.....ma kopao sam po slikama davno i digao ruke...
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

Re: Ludak koji prodaje motor

Postby revolution » Sun May 03, 2015 4:31 pm

Idemo dalje...

Svojevremeno..po dvadesetak godina, jedan moj skolski drug mi kaze da se kod njegove babe na tavanu zgrade u centru grada nalazi naki stari motorcikl...rasturen....posto je lagao, uglavnom uvek, kazem mu da mi donese neki deo cisto da vidim sta je...da se ne cimam.
Deset dana kasnije dolazi do mene sa osnovom viljuske od Harley Davidsona VLA....idemo da pogledamo.
Penjemo se na tavan i ispod gomile namestaja se razaznaju delovi...blatobrani, agregat i menjac....ram....tockovi, rezervoar....volan sa polugicama...far....deluje da je sve tu....viljusku smo vratili na mesto...bila je dosta pokrivljena...verovatno je to i bio razlog rasturanja motorcikla.
Sledi bezobrazna ponuda....prodaj mi motor.
Milos jednostavno nije namazan, samo voli da laze kako bi se pokazao u drustvu....kako da mi proda kad nije njegov....nudim mu 1000 maraka za motor ...ja cu sve staviti u platnene dzakove da se ne vidi sta e i iznecu napolje, on samo cuti i uzme pare....nece covek da bude saucesnik....Pretpostavljao sam da je motor od nekog posleratnog stanara zgrade koji je ko zna kada umro i pitanje je da li je ostao neko iza njega....Pet stanova u zgradi od dva sprata i prizemlje....njegova baba jedina zivi na drugom spratu preko puta nje je tavan.....plan je bio da delove polako prenesomo u dzakovima kod babe u stan i kordinisanom akcijom vise ljudi odjednom iznesemo sve u istom momentu....nesto u kutijama, nesto u dzakovima....otprilike mi je trebalo pet ili sest ljudi....dvojca za ram, dvojca za agregat, a ostatak staje u dva dzaka .....u glavi sam ga video u roku od minuta u gepeku passata karavam....skoro da svi mozemo i u kola da stanemo.....
epilog
Milos je onako neiskusan i posten krenuo da se raspituje kod komsija ciji je motorcikl na tavanu....nije bio niciji, a onda je volsebno nestao....par godina kasnije sam delove video kod jednog preprodavca.....a ja sam mogao biti preprodavac.....
Mozda bih ga i radio iako nisam ljubitelj americke poljoprivedne mehanizacije....osim ako nije indian four...e njga bi vozio svaki dan.......setih se ima neki lik koji je od agregata od nsu princa i delova iz prirode napravio nesto sto jako lici..

http://thekneeslider.com/when-an-indian ... build-one/
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

Re: Ludak koji prodaje motor

Postby babaos » Mon May 04, 2015 9:02 pm

revolution wrote:
babaos wrote:Po veličini motora možeš možda gađati kubikažu...Ako je imao 3 brzine i možda mesinganu vanjsku pumpu ulja te dvodjelni ram onda će biti lakše ustanoviti model...zarić netreba slike on će znati dali je mali ili veliki Bianchi.Ja sam istraživao dosta te modele.Kod nas su uglavnom vojni 500 tek jedan sa ventilima u glavi koji se nalazi mislim još u Varaždinu.No taj je sportska verzija i nabavio ga je na evropskom tržištu.Taj vojni 500 ccm " seiten ventil sistem " ima oznake godine i na dobošima i na ramu,blokovima pa i na bregastoj.To je bio vojni program iz 1941 g.Uglavnom.Bilo je i civilnih sa nekim malim razlikama ali i sa kombiniranim djelovima.

Ovaj je po prici matorog 175 ccm....otprilke je tako i delovao, ventili otvoreni ali u glavi.....ta kubikaza i ventili u glavi su definitino govorili da je neki sport model u pitanju, spoljna uljan pumpa VITTORIA koliko se secam je bila mesingana, ali je na razvodu za magnet imao poveliki okrugli emajlirani BIANCHI natpis....prednja viljuska je bila plehana po sistemu webb sa frikcionim amortizerima sastrne, nazad je bio bez ogibljenja....
recimo da agregat lici na frecciu 175 sa kraja 20ih ali je ram drugaciji i rezervoar.....ma kopao sam po slikama davno i digao ruke...


Ako je mali to neću ni istraživati.Jebeš motor ispod 500.Može samo GP...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Ludak koji prodaje motor

Postby babaos » Mon May 04, 2015 9:35 pm

revolution wrote:Idemo dalje...

Svojevremeno..po dvadesetak godina, jedan moj skolski drug mi kaze da se kod njegove babe na tavanu zgrade u centru grada nalazi naki stari motorcikl...rasturen....posto je lagao, uglavnom uvek, kazem mu da mi donese neki deo cisto da vidim sta je...da se ne cimam.
Deset dana kasnije dolazi do mene sa osnovom viljuske od Harley Davidsona VLA....idemo da pogledamo.
Penjemo se na tavan i ispod gomile namestaja se razaznaju delovi...blatobrani, agregat i menjac....ram....tockovi, rezervoar....volan sa polugicama...far....deluje da je sve tu....viljusku smo vratili na mesto...bila je dosta pokrivljena...verovatno je to i bio razlog rasturanja motorcikla.
Sledi bezobrazna ponuda....prodaj mi motor.
Milos jednostavno nije namazan, samo voli da laze kako bi se pokazao u drustvu....kako da mi proda kad nije njegov....nudim mu 1000 maraka za motor ...ja cu sve staviti u platnene dzakove da se ne vidi sta e i iznecu napolje, on samo cuti i uzme pare....nece covek da bude saucesnik....Pretpostavljao sam da je motor od nekog posleratnog stanara zgrade koji je ko zna kada umro i pitanje je da li je ostao neko iza njega....Pet stanova u zgradi od dva sprata i prizemlje....njegova baba jedina zivi na drugom spratu preko puta nje je tavan.....plan je bio da delove polako prenesomo u dzakovima kod babe u stan i kordinisanom akcijom vise ljudi odjednom iznesemo sve u istom momentu....nesto u kutijama, nesto u dzakovima....otprilike mi je trebalo pet ili sest ljudi....dvojca za ram, dvojca za agregat, a ostatak staje u dva dzaka .....u glavi sam ga video u roku od minuta u gepeku passata karavam....skoro da svi mozemo i u kola da stanemo.....
epilog
Milos je onako neiskusan i posten krenuo da se raspituje kod komsija ciji je motorcikl na tavanu....nije bio niciji, a onda je volsebno nestao....par godina kasnije sam delove video kod jednog preprodavca.....a ja sam mogao biti preprodavac.....
Mozda bih ga i radio iako nisam ljubitelj americke poljoprivedne mehanizacije....osim ako nije indian four...e njga bi vozio svaki dan.......setih se ima neki lik koji je od agregata od nsu princa i delova iz prirode napravio nesto sto jako lici..

http://thekneeslider.com/when-an-indian ... build-one/



E,.revolušen !? imaš Harleya u rukama i propustiš jel si fin.Ako nisu nešto ali na tržištu vrijede.Nekad sam i ja bio hladan na amere.Sve do jedne prilike kad sam dobio jednog na nedjelju dana da se izvozam.Nakon toga ih nisam više ignorirao niti omalovažavao.Sad mislim da su ameri jako zanimljivi.Ipak taj Harley mi je zagorčao život tada.Al doslovno.Jedan prijatelj poduzetnik kupio je na spektakularan način jednog Harley-a.Iz Honolulua stigao brodom u Rijeku.Nije mogao preuzeti pa je Harley završio u Njemačkoj.Morao je tamo po njega.Jebeni papiri i neke pogreške.Nema veze.Nazovem ga ja i pitam motor da se provozam.Ljudi me cijene i znaju da sam ozbiljan.Kaže da ga je konzervirao.Bila je kasna jesen.Malo je razmišljao i kaže da dođem po motor.Nov novcat ogroman 1300 ccm softeil custom.Prelijep.Atraktivan itd itd.Dođem za sat a Harley radi u leru ispred kuće na parkingu.Sjedam i krećem da se negrije.Kaže vlasnik kroz kacigu da si ga ostavim tjedan dana ako mi ova vožnja nebude dovoljno.I nije bilo dosta iaki sam napravio nekih dvjesto tristo km.Na jednoj pauzi nazovem jednog fremda koji ima sigurnu garažu da ga uparkiram po noći.Sve dogovorim i dođem kod njega kasno u noć.Sad je ustvari počela drama.Ugleda mi lega na rezervaru ulubljenje u koje stane pola Jabuke.Oštećenje je bočno i pravilno pa nema čudnog refleksa.Boja je neoštećena pa se baš ni nevidi.Čudno zvuči ali tako je bilo.U jednom manevru u toku dana ja sam imao neki kontakt na parkiranju ali bilo je to bezazleno.Motor je pretežak i manevriranje na mjestu mi je bilo nezgodno u nekim kaubojkama na betonu.To sam tad učinio pomislim u šoku.Nisam se mogao smiriti,Nije meni problem vrijednost štete ali mi je problem ako izgubim povjerenje čovjeka koji mi povjeri motor.To su bile strašne muke.Nisam spavao tu noć.Sutra umjesto da se vozim ja sam u velikim brigama kako da mu kažem.Gubim potpuno volju za vožnjom i samo razmišljam kako da objasnim nastalu štetu.Dva dana mi je trebalo da smognem hrabrost.Umjesto da sam se vozio ja sam zbog tog motora imao želučane tegobe.Treći dan ja upalim Harley-a i dovezem se oprezno do njegovog doma.Dočeka me vlasnik i uz smješak i dobro raspoloženje pita kako je bilo.Ja se najprije smrzo i onda odvalim da sam imao štetu na rezervaru i da sam dva dana u ludilu zbog toga .Sve kažem.Tajac...i onda progovori taj moj prijatelj kao da je božje biće kao da je anđeo.Kaže:"Koje ova ulubina?"To nisi ti napravio nego ja.Pao mi motor bočno iscurio iz ruku zbog težine.Ako si mislio na to onda je sve u redu i oprosti što ti nisam rekao............a u kurac pomislio sam i ispuhao se dobrano.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Ludak koji prodaje motor

Postby babaos » Mon May 04, 2015 9:46 pm

Imam još jednu kratku priču o Harleyu.Negdje u Srbiji u trokutu Novi sad,Sombor Bogojevo u jednom selu točno pred rat bio sam kod čovjeka da pogledam stari nepoznati motor.Kad sam sme popeo na tavan ugledao sa jednog starog hrđavog prelijepg Harley-a.Nisam imao priliku vratiti se.Počele su blokade,balvani,barut i ja sam to zaboravio.Sad sam se sjetio.S obzirim na tipa i tavan te mjesto gdje se nalazi moguće je da je još tamo.Nisam zagrizao odma jel me tada zanimalo nešto drugo.Tad sam ludovao za vojnim motorima proizvedenim za potreba u II svjetskom ratu.Taj Harley kao da ga sad vidim bio je iz tridesetih godina otprilike.Teško da bi se danas sjetio koje je selo bilo...u onom stanju koje sam vidio danas vrijedio bi deset tisuća.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Ludak koji prodaje motor

Postby revolution » Tue May 05, 2015 10:39 am

babaos wrote:
revolution wrote:
babaos wrote:Po veličini motora možeš možda gađati kubikažu...Ako je imao 3 brzine i možda mesinganu vanjsku pumpu ulja te dvodjelni ram onda će biti lakše ustanoviti model...zarić netreba slike on će znati dali je mali ili veliki Bianchi.Ja sam istraživao dosta te modele.Kod nas su uglavnom vojni 500 tek jedan sa ventilima u glavi koji se nalazi mislim još u Varaždinu.No taj je sportska verzija i nabavio ga je na evropskom tržištu.Taj vojni 500 ccm " seiten ventil sistem " ima oznake godine i na dobošima i na ramu,blokovima pa i na bregastoj.To je bio vojni program iz 1941 g.Uglavnom.Bilo je i civilnih sa nekim malim razlikama ali i sa kombiniranim djelovima.

Ovaj je po prici matorog 175 ccm....otprilke je tako i delovao, ventili otvoreni ali u glavi.....ta kubikaza i ventili u glavi su definitino govorili da je neki sport model u pitanju, spoljna uljan pumpa VITTORIA koliko se secam je bila mesingana, ali je na razvodu za magnet imao poveliki okrugli emajlirani BIANCHI natpis....prednja viljuska je bila plehana po sistemu webb sa frikcionim amortizerima sastrne, nazad je bio bez ogibljenja....
recimo da agregat lici na frecciu 175 sa kraja 20ih ali je ram drugaciji i rezervoar.....ma kopao sam po slikama davno i digao ruke...


Ako je mali to neću ni istraživati.Jebeš motor ispod 500.Može samo GP...


Ma vuce se kod nekog arhitekte u podrumu, benelli 250 ......njegov cale vozio na trkama oko kalemegdana....nikako da prelomi da ga proda....da sam bes dokon pa da ga smaram svaki dan verovatno bi ga vec pokupio.....kako mi se ucinio dosta je ocuvan i greota bi bilo restaurirati ga....ovako delue izvorno trkacki sa par ostecenja....dobro si me podsetio....sad cu da ga okrenem.
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

Re: Ludak koji prodaje motor

Postby babaos » Tue May 05, 2015 1:26 pm

Kad ga pripitomiš ja ću biti kum...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Ludak koji prodaje motor

Postby revolution » Tue May 05, 2015 9:39 pm

babaos wrote:Kad ga pripitomiš ja ću biti kum...


danas se nije izjasnio....zvao me do njega na pice....moracu da odem mozda se slomi....greota, stoji tamo zadnjih 20 godina koliko ja znam....navodno je crkao caletu, a ja uopste ne znam razmere stete....visi na podrumskoj gredi.....za vikend idem da probam.
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

PreviousNext

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron