Startni broj

Moderator: babaos

Re: Startni broj

Postby babaos » Thu Apr 24, 2014 8:56 pm

ImageImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Thu Apr 24, 2014 8:57 pm

Image
ImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Thu Apr 24, 2014 9:11 pm

ImageImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Thu Apr 24, 2014 9:11 pm

Image
ImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Thu Apr 24, 2014 9:22 pm

Sve fotke su iz mobitela i molim razumijevanje zbog kvalitete.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Thu Apr 24, 2014 9:46 pm

Nepiše mi se.Opet najezda Krpelja.Malo ću kačit fotke...

Vršac prije desetak godina...

Image
Imagehttp://img244.imagevenue.com/img.php?image=65018_IMG_8373_122_24lo.JPG
Last edited by babaos on Thu Apr 24, 2014 10:09 pm, edited 6 times in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Thu Apr 24, 2014 9:57 pm

ImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Fri Apr 25, 2014 7:40 am

Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Fri Apr 25, 2014 9:15 pm

Bio sam neki dan u Somboru(Utorak).Dan prije javi mi Mirko da mu je umrla mama.Sljedeći dan(Srijeda)zakazan pogreb.Ne mogu doći zbog neodložnih obaveza i odmah sam krenuo k njemu da mu izrazim saučešće.Zatekao nekoliko prijatelja,rodbina ali uglavnom tužno.Volio sam pokojnicu zbog naših razgovora koje smo vodili gotovo svaki put kad sam dolazio.Radila je u gradskoj upravi nekad i imala je primjeran svjetonazor i odgovarajuće manire.Često sam imao sreću i zadovoljstvo kušati njene ručkove a i prespavao sam koji put.Tužan sam bio.Poznajem Mirka tridesetak godina i po prvi puta nisam bio u njegovoj simpatičnoj moto radionici.Bila je zaključana.I to je bilo tužno.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Sat Apr 26, 2014 7:50 am

Osvane oglas za BSA ovdje na forumu(revolution) i pošaljem PM na adresu vlasnika.Nakon nekog vremena imam na mailu informaciju da sam dobio odgovor.Otvorim poveznicu (link)a poruke nema.Tad odem direktno na moje poruke i vidim da poruka nije mogla ući u sandučić.Pročitam sve poruke još jednom.Poruke od Stanka,malog čaće,feniksa,olia,Igora,Petkovića,bože jave,krksa,Krste sad djeluju kao korektivi i veoma zanimljivo štivo s novim dimenzijama.Obrišem uglavnom sve.Samo ponešto ipak ostaje kao potencijalna vrijednost.Dakle nestala ta zadnja poruka.Sad je sandučić prazan i nadam se da će biti sve u redu.Već odnedavno imam neki problem s mojim porukama.Evo i sad kad je mjesto za poruke ispražnjeno imam označeno da imam 9 novih poruka unatoč tome što u sandučiću poruka nema.Zgodno...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Sat Apr 26, 2014 8:26 am

Nazove mene taj smutljivac uoči Uskrsa.Umiljato janje guguče ali iza te poze neprijatelj.Hvali se svojim aktivnostima na promociji prometnih znanosti u Beograda u organizaciji fakulteta.Informira tako on mene i ne zaboravi ono njegovo uobičajeno:"Šta ima novoga čika Dinko?".I govorim ja.Znam kome pričam i govorim koliko treba.Pa posao mi je priča od toga živim.Pita on još.Znatiželjan je i tako on nesvjesno stimulira našu maštovitost.U svemu lošem ima i ponešto dobro.Pita dali ću i za ovaj Uskrs napisati nešto na forumu.Podsjetio me na vrijeme prije godinu dana kad sam okačio svoj tekst pod nazivom"Svijest o sebi samima".Zaključujem da ga se dojmilo to što sam tada napisao.Naravno da sam i ove godine tekstom reagirao na tu važnu obljetnicu.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Sat Apr 26, 2014 8:46 am

I opet nazove mene taj osvjedočeni neprijatelj kao da nema ni jedan drugi broj u tom svom telefončiću.Pita kako sam i kako zdravlje.Uznemirim se od zlokobnih pitanja ali red je biti pristojan sa svim sugovornicima pa tako i sa njim.Priznajem da nebi otvorio kontakt da znam da on zove.Nekad je zvao sa broja koji imam umemoriran ali sad više to ne radi.Novi poziv novi mobitel i novi prelazak granice novi automobil to je fora kojoj ja neznam značenje jel me tuđe fore ne zanimaju.Pita još on mene kako motori.Dobro kažem ja.Još je dosta gvožđa ali više nisam mlad i taj motiv je oslabio kažem to.Dopunim još i nešto što bi on rado čuo.Prodat ću sve šteta da to gvožđe stoji i skuplja prašinu.Ponudi se on kao iz topa da je zainteresiran za kupovinu.Odmah je ponudio i uvjet.Hoće ponudu svega što imam ali on navodno kaže plača najmanje od svih ponuđača.Ovo neki dan nije bila prva ponuda da kupi sve što imam đuture.Sa takvom ponudom izašao je već prije nekoliko godina.Nije njemu jasno da se neke stvari ne mogu kupiti.Ako nazove još koji put sa nepoznatog broja i prevari me ja ću razgovarati.Naravno da hoću.Govorit ću više od njega ali neću nuditi vrijedne podatke kao nekad.Igrat ću se u ležernoj retorici.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Sat Apr 26, 2014 9:08 am

Nazvao me moj fan neprijatelj svih neprijatelja i raspravljamo o trivijalnim temama.Zanimljive su samo njemu meni ne.Izdvajam jednu.On ima tamo u zagrebu jednog prijatelja.Navodno su jako dobri.Ništa neobično pomislim.Čak i sami početak priče doima se posve normalno.Ima taj njegov prijatelj neki tekst koji je napisao.Želi to objaviti a ovaj moj sugovornik mu kao želi pomoći.E sad.Tko je taj tip?To je jedan sa foruma www motori i koji tamo piše sa jednim te istim avatarom već dugi niz godina.Poznajem taj nick i karakter svih njegovih nastupa.Osobno ga ne poznajem.Mislim da je iza toga nicka jedan stariji korisnik inteligentan sveznalica.Ovaj put me iznenadi njihovo prijateljstvo i odlučim istražiti.Ne moram reći kako ali vjerujte mi na riječ ako možete.Čovjek je motoraš.Ima poseban motocikl koji ima autorski štih zahvaljujući njemu samom.To isto znam od ranije.Mene prvenstveno zanima sad samo veza između te dvojice i zanima me to štivo.Javi se meni čovjek po preporuci mog neprijatelja i predstavi se normalno i pristojno.Ja oprezan iz više razloga.Što bi vi kad razgovarate sa prijateljem vašeg neprijatelja.Bili bi u najmanju ruku oprezni i sumnjičavi poput mene.Tražim od njega da mi pošalje tekst i neke fotke njegovog motocikla.Znam da treba po pravilu podržati svako pisanje i namjeru da se štampa knjiga.Ja mogu dizajnirati naslovnicu ali mogu biti i recezent pomislim ali idem polako i postupno prema svemu što me zanima.Nisam znao kako će se razvijati ta stvar oko svega ali kad sam dobio fotografije i tekst mogao sam znati nešto više.Tražim naknadno još fotke njegovog portreta i to je bilo dovoljno da odustanem od daljnjih rasprava na tu temu.Nisam nikome ništa više govorio ali moje nejavljanje je jasna poruka.Shvatili su i odustali od namjere da dam svoj doprinos kao dizajner naslovnice.Nadam se da su uspjeli.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Sat Apr 26, 2014 9:49 am

Nije meni jasno kako ljudi korisnici koji čitaju ovdje mogu toliko biti anemični i ravnodušni na otvorene teme.Nije mi jasno kako je moguće da ne postoji tračak,bljesak ili iskrica u tom smjeru.Tko je mobilizirao ljude.Tko je kolonizirao svijest nekolicini koji su osvjedočeni diskutanti.Što je sa drugima i trećima koji mogu znaju i sigorno vole diskusiju.Zar su svi samo čitači,publika,svjedoci,posmatrači?.Ja sam hiper aktivan i moram se zakočiti da me ne zapakuju baš u svaku konzervu pa moram svjesno biti apstinent.Moram držat jezik za zubima i pišem samo u jednoj temi debelo sa strane.Ali svi drugi imaju toliki manevarski prostor ovdje a ništa...Na kraju kad se sam toliko pitam da se priupitam i šta je sa administracijom,moderiranjem,planovima,idejama,konceptima,prilagođavanjem?Ništa od svega toga,samo bunarđije ovdje...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby revolution » Sat Apr 26, 2014 7:10 pm

evo ja bih svasta nesto diskutovao i uplitao se u pricu...konstruktivno....ali kad pocnes recenicu sa "moj veliki neprijatelj"....i naslovis pricu kao "startni broj" a o tome ima par recenica.....bacim sa vremena na vreme pogled na to sto je naskrabano...ne napisano, jer za to je potrebno umeti.....
Dakle polako shvatam zasto na ovom forumu niko nece da pise a mnogi su nestali bez traga i glasa .... evo i ja vise necu da pisem, posto je totalno iluzorno ocekivati pisanje u ovakvoj atmosferi....ovde je princip prozivanje....i price kako je neko proveo prijatno popodne sa nekim ministrom....ja to smatram oximoronom....svi oni koji su na vlasti i u vlasti, kao i oni pri vlasti rade ostatku naroda o glavi....i ne moze se provesti ni sekund prijatnog vremena u njihovom drustvu....osim ako nekom nije ugodno na toplom i vlaznom mestu....ende...over and out.
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

PreviousNext

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests

cron