Startni broj

Moderator: babaos

Re: Startni broj

Postby babaos » Thu Apr 24, 2014 9:41 am

ImageImage
Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Thu Apr 24, 2014 10:18 am

Bio jednom ja prošao kroz ova vrata.Molim boga za još jedan pokušaj.Toliko kultiviranog moto-gvožđa na jednom tavanu je fascinacija bez presedana .Na fotki dobročudni "domar"s velikim zahrđalim ključem ključa svoj Hram...

Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby oli » Thu Apr 24, 2014 11:19 am

babaos wrote:Puno više od toga.To je trenutak otkrivanja spomen ploče sa likom čovjeka koji je zadužio zajednicu u kojoj je živio.Bio je jedan od najistaknutijih gospodarstvenika i kulturnih radnika cijeli svoj radni vijek.Dug je spisak svega što je ostavio nama svima u nasljeđe.Ovo što fotka poručuje omaž je poštovanje i počast tom čovjeku kojem se danas divimo a nikako ono što podmukli zločesti i nedobronamjerni podmeću.

Evo iste fotografije o kojoj je riječ.Ako je nekom dosadno nek se pozabavi analizom ove skromne poruke umjesto da čita zloslutne komentare onih koji nemaju dobru volju.
Image


Da puno više je ovo od svega...
Niko ovdje ne spori da je trebalo dići spomen ploču... Niko i nije ništa rekao protiv njega...Ne izvrći...
Ovdje ja govorim protiv tebe i takvih...

Ovdje se radi o nečemu drugome...

Osobno sam imao to neugodno i to vrlo neugodno iskustvo s tobom, jer si ti zapravo prevarant, ali tada ja to još nisam znao a niti nisam slutio...
To da si ti prevrant sam spoznao na najteži i najlošiji način za mene... Jednostavno prevario si me...
Jednom, a to je meni bilo sasvim dovoljno...

Ono što ti zapravo kužiš, a tu se sada praviš mutav, te nam cijelu ovu priču uvijaš u ružičasti celofan...

Stvar je i u ovom slučaju jednostavna (kao što je bila i u onom prvom na osobnoj razini)...
Trošite pare koje nisu vaše i koje niste zaradili, tj o našem (u prvom slučaju o mome) trošku pravite raznorazna veselja i kojekakove skupove, koji nikuda ne vode...
Vama je došao ministar i na to ste silno ponosni, time ste sami sebi pridodali neki značaj, a njemu je bilo onako valjda usput, a mi to sve plaćamo i Vaše i njegovo, ali nas se nigdje ne spominje... Osim naravno u tvojim parafraziranjima iz domene mentalne higijene u kojima nas nazivaš, kojekakovim imenima: zli, nemaštoviti, neuljudni, uglavnom svakako negativni...
Eeee, pa varalice jedna nije to baš sve tako kako ti kažeš... Nomoš ti biti gazda za naše pare... Nikada više...
U ovoj cijeloj priči ti iako nisi najviši po činu ali svakako po godinama i stažu spadaš u sami vrh...
I zbog toga si ti ovdje najnegativniji lik ove priče...
Last edited by oli on Thu Apr 24, 2014 11:29 am, edited 1 time in total.
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Startni broj

Postby oli » Thu Apr 24, 2014 11:22 am

babaos wrote:I sutra će biti zanimljivo.Fale meni moto priče i situacije ali nefali mi dinamičnost svakodnevice.Možda za promjenu to i nije loše.Noga koju sam povrijedio na mom Suzukiu DR-u još nije oporavljena i sad koristim i zloupotrebljavam svoje vrijeme na drugi način i na drugom mjestu.Idem s jednom delegacijom u mađarsku.Bit će zanimljivih razgovora i posjeta.Moja je tema kultura i njihovo ministarstvo kulture.Teme su suradnja i bolje povezivanje.Vjerujem bit ćemo gosti i u parlamentu.Veselim se novim događajima i iskustvima.

Moto priče bi morao sam financirati, pa ti zato i ne fale...
Pa, ideš li ti/Vi ikuda o svome trošku?
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Startni broj

Postby babaos » Thu Apr 24, 2014 4:26 pm

Zar se ja trebam baviti sa tvojim frustracijama u temi koju sam otvorio za svoje moto priče?.Ne hvala.Cijeli forum,sve podforume i sve teme si promašio a zaglavio si u najzanimljivijoj pričaonici i upravo te to uzbuđuje.Javljaš se sa svojim boleštinama samo radi opstrukcije.To radiš cijelo vrijeme od kad si došao ovdje na forum.Korisnike si obmanjivao.Usmjeravao si njihovu pozornost na pogrešno mišljenje.Nije moje da o tome vodim brigu ali boleštinu treba suzbijati.Administracija sve to zna ali predugo toleriraju tvoja preseravanja,obmanjivanja i prenemaganja.Ovako ja kao autor ove teme moram te zamoliti da bljuješ na drugom mjestu.Piši i ti.Otvori si temu i udri po gloginjama Pljuvačkom,slinom Suzama,BMW-om ili već sa nećim...
Budeš li se još javljao u ovoj temi optužit ću te administraciji za vrijeđanje i uznemiravanje i nadam se da neću morati iskoristiti korisnička prava da potražim zaštitu na višoj razini na osnovu argumenata koji su vidljivi i očigledni.I tebi lijep pozdrav.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Thu Apr 24, 2014 8:10 pm

Intermeco u stotinjak slika...zatišje pred buru.Sastavljanje samo što nije počelo.Priprema je potrajala ali je sistematična i detaljna.



ImageImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Thu Apr 24, 2014 8:10 pm

Image
ImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Thu Apr 24, 2014 8:15 pm

Image
ImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Thu Apr 24, 2014 8:16 pm

ImageImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Thu Apr 24, 2014 8:26 pm

Image
ImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Thu Apr 24, 2014 8:26 pm

ImageImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Thu Apr 24, 2014 8:36 pm

[
ImageImage
Last edited by babaos on Thu Apr 24, 2014 8:39 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Thu Apr 24, 2014 8:36 pm

ImageImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Thu Apr 24, 2014 8:45 pm

Image
ImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Thu Apr 24, 2014 8:45 pm

ImageImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests

cron