Startni broj

Moderator: babaos

Startni broj

Postby babaos » Wed Apr 09, 2014 8:19 am

Sad se prisjećam da mi je vlasnik motora kojeg sam svojevremeno kupio na aukciji rekao da ga je našao kod jednog bivšeg trkača koji je vozio prvenstvo njemačke nekad davno u šezdesetima.Isto se sjećam da vlasnik nije motoraš ni neki poznavalac.Došao je u posjed i kao i ja nije obratio pažnju o čemu se tu ustvari radi.Gledam sad sve to i prisjećam se.U mom slućaju sve je dobro završilo a jedina šteta je uslovno rečeno što sam sređivao i restaurirao neke elemente iz cjeline kao što su poluoklop,startni brojevi i rezervar.Sad kad gledam startne brojeve originalne kakvi su se vozili na trkama malo mi je žao što sam to napravio.Ostale su mi samo fotke kao potvrda da sam pogriješio.Ali tko zna šta bi bilo da je bilo.Brojeve karoserije sam provjerio kod velikog znalca i on je potvrdio autentičnost i stanje djelova.Nasmijao se i predložio da okačim na zid kao sliku.Rezervar sam restaurirao zbog Commanda.Nažalost.Sad ću to morati srediti kako mora biti.Sad mi još predstoji da kažem prijatelju koji je bio prisutan kupovini i koji me je nagovarao da to kupim.Već godinama nisam bio na stazi pa je ova priča dobro došla kao stimulacija za buđenje. Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Sun Apr 13, 2014 9:57 am

Bušit ću rupu u zemlji promjera 12 cm na dubinu od oko 20 m (na toj dubini bi trebala biti voda po pričanju starih susjeda kod mene) i u rupu ću staviti kanalizacijsku cijev 11 cm, koju ću više puta izbušiti manjim rupama na samom dnu. Ponavljam, voda bi trebala biti na otprilike 20 - 30 m (bušio bi i dublje ako treba). Vodu trebam u dvorištu gdje povremeno parkiram svoj motocikl. Zanima me da li bi to bilo ok?Ovdje na forumu je atmosferilija kao u Bunaru inače pa sam mislio da mi neki bunarđija da savjet...
Imam ja u svom dvorištu i Bunar od davnina ali ga nije moguće staviti u funkciju.Kad je stigao vodovod i odvodnja u moje selo presušili su svi bunari.Svako dobro ima i svoje loše posljedice.Čovjek navodno znalac projektirao mi je prijedlog za ponovo stavljanje Bunara u funkciju i to je tako ozbiljno elaborirao da bi mi bilo jednostavnije izgraditi vodovod koji bi snabdjevao cijelo selo i još nekoliko susjednih.Eto kao i svi ja isto imam slatke brige.
Ponekad za promjenu mehaničarim na svojim motociklima.Trenutno moj je interes cross i enduro vožnja po bespućima Baranje i u tom ambientu mislim uživati i dalje.Naravno postoje tu još detalji i modaliteti za stimuliranje motivacije ali cjelina te ideje već je tu i veoma je zanimljiva.Pokušavam se organizirati na način da imam uvjete da primim goste i da za njih osiguram vožnju koja ima u sebi dovoljno zanimljivih elemenata koji mogu zadovoljiti i najizbirljivije cross i enduro posjetitelje.Ali Bunar mi je važan i nadam se da ću uskoro i to riješiti...



ImageImageImage

Bila je ovo prva vožnja mog doktora.Naime ovaj DR 600 Dakar stigao je kod mene prije mjesec dana u veoma lošem stanju.Požurio sam sa radovima jel se uveliko vozimo nas nekolicina.Ja sam na vrištalici YZF 125 a moji prijatelji na suzukiju hard enduru 600.Dogovorili smo da i ja u klapi vozim DR-a pa je to razlog za ovu moju najnoviju akviziciju.Problema je bilo na sve strane.Nabavljanje djelova,ozbiljna rastavljanja i novi motor izazovi su bez presedana.Evo i prva vožnja je odrađena.Nisam se baš napeto vozio jel je ulje bilo prerijetko i kvačilo je klizilo.Tek moram to ustanoviti pošto još nisam to istražio.Stavio sam u motor Motul 5100 15w40 ali sam trebao možda staviti 50-tku.
Dok ne riješim te sitnice vozim moju ypsilonku koja je lagana a vrišti i leti.Plan je da se s njom vozim po kiši i blatu a medveda po kombiniranim uvjetima.Svakako u pitanju je čarolija koju je teško opisati.Svaka sljedeća vožnja je drugačija.Ništa se ne ponavlja.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Sun Apr 13, 2014 10:32 am

Bila je to prva vožnja mog doktora.Naime ovaj DR 600 Dakar stigao je kod mene prije mjesec dana u veoma lošem stanju.Požurio sam sa radovima jel se uveliko vozimo nas nekolicina.Ja sam na vrištalici YZF 125 a moji prijatelji na suzukiju hard enduru 600.Dogovorili smo da i ja u klapi vozim DR-a pa je to razlog za ovu moju najnoviju akviziciju.Problema je bilo na sve strane.Nabavljanje djelova,ozbiljna rastavljanja i novi motor izazovi su bez presedana.Evo i prva vožnja je odrađena.Nisam se baš napeto vozio jel je ulje bilo prerijetko i kvačilo je klizilo.Tek moram to ustanoviti pošto još nisam to istražio.Stavio sam u motor Motul 5100 15w40 ali sam trebao možda staviti 50-tku.
Dok ne riješim te sitnice vozim moju ypsilonku koja je lagana a vrišti i leti.Plan je da se s njom vozim po kiši i blatu a medveda po kombiniranim uvjetima.Svakako u pitanju je čarolija koju je teško opisati.Svaka sljedeća vožnja je drugačija.Ništa se ne ponavlja.

Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Tue Apr 15, 2014 7:47 am

Svakoga dana u svakom obliku napredujemo...Rasljar mi je odredio gdje da kopam i preporucio fi80 do 12m? Ima li tko iskustva sa filterima za kamenac zeljezo i ostalo?

Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Tue Apr 15, 2014 8:06 am

Taj vagaš bio je predug-predugačak...Trajao je cijelu vječnost sve do prisilnog usporavanja.Na kraju morao sam i stati i to bez kočenja.A bilo je zanimljivo.Moji partneri postali su nervozni zbog mog odugovlačenja sa poslovima na DR-u.Vršili su snažan pritisak i konačno sam popustio.Skratio sam neke planirane aktivnosti i preskočio neke.Preostalo je samo ulje s filterom.Upalio ugrijao i ugasio.Navukao kornjaču i već sam imao posjetu.Čekali me pred kućom kompa s upaljenim strojevima.Začas smo bili u šumi.Moj DR odličan.Pravi automatik.Ne zanima ga koja je brzina.Gore dolje,uzbrdo nizbrdo,preko pruge uz prugu,preko željeznog mosta pa preko saobraćajnice ušli smo u kopački rit.Pazimo da ne idemo preduboko i vozimo se rubnim područjima.Divljina.Ponegdje probijamo se tek krajnjim naporom.Orjentacija više bez GPS-a nije moguća.Krećemo se u smjeru Dunava.Na trenutak se prostor otvara i vozimo se nekom stazom pretpostavljam ribičkom ili lovačkom.To je potrajalo i sa obe strane pojavljuju se predivni motivi.Gledam to ushićeno i gubi se moja pažnja i koncentracija za vožnju.Vozimo znatno brže i zamlja šprica na sve strane.Poveo sam ja prvi i poodmakao.Pretjerao sam.Vagaš me spustio na zemlju.Sjebao sam stopalo i koljeno a da sam imao strpljenja navući moje cross čizme nebi bilo ovog sranja sa povredom noge.

Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Tue Apr 15, 2014 8:31 am

I nazove me moj dežurni neprijatelj broj jedan oli sljedeći dan.Kako samo zna taj svjetski mafijaš i agent šta se događa na terenu to je neobjašnjivo.Nazove i pita šta ima novo "čika Dinko".I priznam ja njemu sve kad vidim da on sve već zna detaljno.Nije se zabrinuo za moje povrede ali je bio vidno utučen kad sam mu rekao da već hodam i da su zaslužni za to materijali iz 1949 godine.Pitam ja njega kao i on mene za junačko zdravlja a on se pravi malo lud malo grbav i malo pametan.Nikad nemožeš biti siguran o čemu se radi.Ima ogromno samopouzdanje,lucidan je a kondicija mu je kao u konja.Istražuje tako on i priča puno a ništa ne kaže.Uglavnom narcis je bez presedana pravi mafijaški.Pričao je o knezu pašalučkom iz Beograda dobro se sjećam ali mi nije jasno kojim povodom no nema veze.Drobimo svako svoje teme a on miran ko špricer.Ja mlatim Kupnja prodaja a on zaigran sa svojim scenarijem i snimanjem o Stanku Markotiću nekom glumcu amateru od kojeg smjera napraviti poznato ime u GP krugovima...

Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Tue Apr 15, 2014 3:32 pm

Taj mafijaš moj dežurni neprijatelj nevjerojatan tip.Zna svoj posao.Ima razrađenu tehnologiju komunikacije sa javnošću.Danas su takvi na cijeni pošto se razumiju u sve teme,sve situacije,sve probleme i dileme,u sve partije,mafije itd a posebno se razumiju u nogomet ovaj naš svagdanji.Imam informacije o svim njegovim aktivnostima za vrijeme posjete Mamića državi Srbiji.Pripremio je on dolet svog kompa.Neusiljen,nenametljiv uspjeva pohvatati sve konce i uhvatiti sva ta jaja u svoje šake.Rekao bi slučajni očevidac da je genijalnost na sceni ali sve to je poslovično orjentirana velesila iz podzemlja.Sad ga vidiš i razumiješ i sad ga nevidiš i ne razumiješ.Mijenja ritam,mijenja i smjer po potrebi.Uvijek prati svoj zadani kurs po kojem sve plača ali po najmanjoj cijeni dakako.I tako to opetovano sve lijepo funkcionira upakovano i marketinški odrađeno,Svemu nasuprot i svemu unatoč...

Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Tue Apr 15, 2014 3:53 pm

I pita on mene taj moj neprijatelj broj jedan hoću li napisati nešto za Uskrs.Misli valjda na "opet"napisati pošto sam prošle godine napisao tekst posvećen uskrsnuću svevišnjeg.Bio je to iskreni nastup nakon uskršnje mise na kojoj sam doživio to ono.Isto je istina da je on to pročitao i da ga se to dojmilo na čudan način.Rekao bi nedovoljno ga se dojmilo ili točnije nije mu bilo dovoljno dojmljivo to što sam napisao tada prije točno godinu dana.Rekao je da bi rado napisao i on nešto ali da nemože da ga malodušnost guši već pri samoj pomisli i primisli.Nije mi to drago ali kreativa nikad neće biti dektiva.Evo približava se uskršnja obljetnica pa nas možda počasti sa svojim navigacijskim sposobnostima.Ja osobno ništa ne mogu obećati.Nisam dužan nikoga slaviti niti sam obavezan služiti većini povodom obljetnice.Znam da ću biti na uskršnjoj misi pa ako opet bude prosvjetljenje napisat ću što moram i osjećam.Do tada osjećam se svemu unatoč i to je isto to ono.Možda...
Zima je konačno završila i dočekali smo trenutke brige i posvećenosti uskrsnuću Idemo mućkati Jaja i kuhati Šunku lagano i upečatljivo...

Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Tue Apr 15, 2014 11:56 pm

Pogledam rutinski sve oglase svaki dan.Kupujem neki dobar enduro sa dosta snage i naravno velikim cilindrom.Pikiram na Suzuki DR 600 R ili Dakar a ako bude prilika može i veći od 750 ili pak 800.Ovi veliki su ogromni i teški ali baš bi to mogao biti izazov.Prvobitno sam eksperimentirao sa CTX-om i Juniorom po baranjskoj šumi i to je bilo baš smiješno.Nije mi jasno kako se to nekad vozilo tako ostraščeno i masovno.Te vožnje sa Tomosima u šumi i brdu su bile smiješne.Nabavim ja fuel cross Yamaju yzf 125 i probam lekciju.E to je već bila druga pjesma.Odem na vožnju sa ekipom.Podmetnuli oni meni stablo na putu i skok preko rupe.Sve sam preživio iako nenaviknut na ta iznenađenja.Odmah sam shvatio o čemu se tu radi.Pratim tog Suzukia DR-a 600 i zadovoljan sam da hvatam priključak.Odmorimo se na jednom dijelu puta i kaže meni on vozač Suzukia:"Nemojte na prvoj vožnji tako brzo"ia uopće nisam vozio rizično.U povratku odlučim se za prvu poziciju i biram malo ravniji teren.Naravno sa obzirom na moja iskustva tu sam dobro stisnuo i teški suzuki morao je u velike obrtaje za pristojni priključak.Nije dugo potrajalo riknuo Suzuki.Više nije upalio.Vidim ja sad priliku da uzvratim šalu na račun moje brzine pa kažem u šaljivom tonu:"nemoj ubuduće da me pratiš"...Stalno pratim te sve oglase tu i vani ali ne uspijevam se približiti nekoj šansi po mojim uvjetima.Odlučim se za zamjenu da uvećam svoje šanse da dođem u posjed nekog DR-a 600 ako bude sreće.
I pojavi se oglas jednog lijepog dana na njuškalu.Neki mladić iz nekog manjeg mjesta na 200 km udaljenosti nudi za keš.Sviđa mi se motor i odlučim se za akciju.Pošaljem mail i nudim zamjenu ali ne kažem kakvu.Dobijem odgovor odmah da nema zamjene.Malo sam razmislio i odlučim se za taktiku.Ne odustajem od tog motora dok imam bilo kakve teoretske šanse.
Napišem ja njemu sljedeće:,

Nisam ni ja za zamjenu.Jasno je da želiš svoj novac i to što prije.To je ok.Ako sam ponudio zamjenu nisam kalkulirao na tvoju štetu niti za svoju bolju opciju.To nikako.Ja ne želim tvoj motor zato što je bolja opcija od moje ponude.Mene dira samo nostalgija.Imam predivni motor kojeg držim u sobi jer ga više ne mogu voziti.Prebrz je za mene.To je KR1S najbrža japanska dvijestopedesetica.Pravi sportak moj miljenik.Ja sad imam 65 godina i imam unuka koji bi to malo vozio.Na kraju dali ima taj DR papire?Ako nema nema veze.Motor kojeg nudim nalazi se na njuškalu(šifra 10598210) i cijena mu je 2500 eura.Ja to dajem ključ za ključ i dodajem za stimulaciju još 100 eura.Ako kasnije spustiš 1000 eura tom motoru ide odmah a to je još uvijek skoro duplo od cijene koju tražiš za tvog endura.Ako ipak odustaješ od moje ponude neću se ljutiti jel sam fer ponuđač nego ću ti zaželjeti sretnu prodaju.

Lijep pozdrav,

On se zainteresirao i napiše on meni između ostaloga:"Znao sam da ćete me iznenaditi sa svojom ponudom".Dalje nije bilo više nedoumica.Kad sam došao nisam ni vadio motor dok nisam pogledao njegov zajedno sa prijateljem koji već ima isti model.Oboje smo se dogovorili da ćemo probati voziti ali u punoj paljbi s punim gasom.Motor je položio ispit.Ponudim mu svoj motor ali bez svih rezervnih djelova koje sam ponio sa sobom i bez obećane stimulacije od sto eura.I ne samo to.Tražio sam njegovu kompletnu cross opremu,kompletan novi kofer sa pištoljem i alatom te novi geodetski mjerni instrument za kubiciranje prostora te rezervnu mašinu sa još dosta pripadajućih rezervnih djelova.Mom prijatelju je bilo neugodno i rekao mi je da se nebi čudio da sam mu tražio i bubreg...Osjetio sam da strašno grize na motor koji sam dovezao i sa kojim sam ja demonstrirao vožnju pa sam to i iskoristio.Papiri su njemački a to je sad neka druga tema.Jasno je da sam bio zadovoljan tada kao i sad dva mjeseca nakon kupovine.Isto tako dobro je to što smo obojica i danas zadovoljni.Momak se nije našao na crossu ali kad je vidio jiurilicu nije mogao sakriti svoje zadovoljstvo.

Image Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Wed Apr 16, 2014 12:35 am

Za stvarno nema ovdje neki iskusni bunarđija da ponudi svoje usluge kako bi mi ostali mogli koristiti njegove usluge jeftino i kvalitetno.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby revolution » Wed Apr 16, 2014 5:08 pm

kad vec vuces za jezik....? ima li veci bunardzija od vas.....poceliste brisati moje posalice.....bez upozorenja....
p.s.
Dakle bio je moj drugar u pravu....off je za ove sto ne umeju zaleci na stazi.....pricali su meni ali im nisam verovao da i takvih ima....ccc :D :D
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

Re: Startni broj

Postby babaos » Wed Apr 16, 2014 9:42 pm

Čovječe mislio sam da sam to vec gledao.Nije mi baš sve jasno,al dobro. Kako se blizio kraj priče navirala su mi sjecanja a na kraju se sve vratilo. Necu ti kvariti dozivljaj ali je kraj nejasan.Zanimljiva je to bolestina sa odlicnim krajem iako mi nije jasno zasto su se tako svi odma predali.

PS,

Šta reći?. S’lakoćom pronalaziš mudrost, i izvlačiš to na površinu. Pišeš vrlo inspirativno. Svu mudrost i svu odgovornost nesebično si svalio na sebe.Tvoja poruka po PS-u je odista fascinacija mudrosti. :think:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Thu Apr 17, 2014 7:59 am

Taj moj doktor kad je došao u moju garažu zaslužio je poseban status.Uvijek me podsjeća na CTX-a zbog kombinacija boja ili bolje rečeno zbog kombinacije plave sa bijelom.Asociram taj utjecaj na male proizvođače motocikala iz tog vremena.Junior je nastao isto tako kao utjecaj,ugled ili kopija koncepta ili kao modifikacija nekih karakterističnih elemenata i njihovih karakteristika i funkcija.Tako je bilo i to svi znamo.Stvarno sam želio isprobati ovaj motor ali sam morao dosta toga upristojiti na njem.Rastavljanje je bila logična posljedica te namjere,želje,odluke.Pripremio sam veliku stalažu za skinute djelove ali kad sam je napunio stao sam pošto mi se učinilo da to ide u neželjenom smjeru.U ovoj fazi sam mislio tehnički osposobiti sve cjeline da mogu voziti a kad se upoznam sa doktorom kako treba onda može i rastavljanje sve do nule.Zanimljiva situacija je bila na volanu.Ništa nije bilo dobro.Šalteri devastirani sa oštećenim kliznim polugama,gume pokidane,poluga dekompresije slomljena,poluge obe oštećene i bez funkcije.Kvačilo tvrdo pretvrdo a kočnica u blokadi.Šalter za gašenje razbijen bez funkcije a dekompresor polomljen.Taj dekompresor(poluga i sajla)je presudno važan i bez njega je plakanje a nikako paljenje.teško je za nabaviti oštećen detalj(poluga slomljena)a meni se žuri.Odlučim na oglasniku naručiti kompletno sa sajlom a ja krenem u posao.Turpija majka svih alata sve zna i sve može.Naturpijam ja to za tri dana.Uz neke korekcije nakon probe bila je potpuna slična i funkcionalna.Kad je stigla originalna mogla je samo biti rezerva koja nikad neće u ekipu.Zlu netrebalo.

Image

Tower hill classic race(zaostala naljepnica iz davnog vremena)naljepnica kao omaž...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Thu Apr 17, 2014 9:32 am

Druga stvar po redu bio je rezervar.Ima oštečenja lijevo i desno potpuno simetrično od volana a nastali su kao posljedica ili pada ili nepravilnog položaja volana.To bi mogao biti vjerojatni razlog pošto je predhodni vlasnik bio mladić potpuno nevješt u mehaničarenju.Tata mu je to kupio a on mu ni u kom smislu nije bio dorastao.Rezervar nije imao svoje Gume na nosačima i to je riješeno sa prilagođenom opcijom tj preuzimanjem.Oštećenja ostavljam i to smatram podatkom iz biografije tog motocikla pa prema tome to znači da je to posebnost koju želim zadržati na ovom motoru.Naljepnice su na sreću originalne i također ostaju unatoč malim oštećenjima koje ću lokalno restaurirati retuširanjem. Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Startni broj

Postby babaos » Thu Apr 17, 2014 9:50 am

Poluoklop je bio toliko oštećen da sam prvobitno mislio da je najpristojnije to baciti na smeće.Nije tako bilo i sad me jako veseli da je taj oklop spašen i da je sasvim prristojno preuzeo svoju funkciju na motoru.Čak sam mislio preuzimanjem nekog hard oblika ali sam odustao otih avantura.Nisam ga želio na kraju zatvoriti već sam se odlučio upristojiti suživot sa farom i srediti struju.Sad je struja cijela u funkciji pa tako i far.Jedino nisam stavio žmigavce koji mogu na motor samo u slučaju registracije.Malo dizajna na kraju i potpuno je deviniran taj originalni poluoklop.Tu su još i pripadajuće zaštite za ruke koje nisam ostavio.Izgledaju mi kao lopate i nabavit ću aserbis model koji može estetski zadovoljiti moj ukus.
Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Next

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron