Kome je gorio Motor

Moderator: babaos

Kome je gorio Motor

Postby babaos » Mon Aug 26, 2013 7:20 pm

Kome je gorio motor taj zasigurno ima zanimljivu priču.Ja imam tri ikustva.Dva na motociklu.Auto mi je izgorio u njemačkoj na autoputu davne 1973 godine.Nije bio ispravan aparat aprvi automobil koji je naišao nije imao protupožarni aparat.Izgorilo je sve.Baš sam uživao u sceni.Ni danas neznam šta se dogodilo.Bio sam sam u automobilu.Auto Ford 17M.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Kome je gorio Motor

Postby babaos » Mon Aug 26, 2013 7:32 pm

Prije osam godina gorio je moj Triton.To je bilo sablasno i previše šokantno za moje oči.Krivac Slavina.Bio sam na probnoj vožnji petnaestak kilometara udaljen od kuće.U vožnji sam primjetio da gorim već po jajima.U tom trenutku sam odlučio skrenuti u stranu.Jarak je bio predubok .Pošto sam još bio brz malo sam u toj panici produžio.Ugledao sam veliki grm bazge.Uletio sam u taj grm i to je spasilo cijelu stvar.Bazga je mekano drvo(moja sreća)i otkinem ja granu pa mlatio ja i oslabila vatra.U međuvremenu sam išćupao rezervar sa motora.Ipak na vrijeme.Izgorile mi neke žice ispod i dovod goriva,Bužiri ostali bez plastike a stradala je i guma na usisu.Premalo štete za strah koji sam pretrpio.Motiv je bio veoma garav.Tritona smo dovezli kombiem.Bilo je veselo.

PS,fotke nemam nažalost
Last edited by babaos on Mon Aug 26, 2013 7:40 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Kome je gorio Motor

Postby babaos » Mon Aug 26, 2013 7:37 pm

Gorio je i Limun.Ova priča nije za mlađe od 20 godina.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,


Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron