Чувајмо моторе у Србији!!!

Moderator: babaos

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby babaos » Tue Dec 10, 2013 1:53 am

Isto u Srbiji.Najpoznatiji NSU koji je napravljen ikad.Bulus 500 racing konstruktora Waltera Wiliama Moora bio je u Srbiji.Šokiran sam.Kasnim al na dobrom sam tragu...


Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby babaos » Tue Dec 10, 2013 11:26 am

Samo za Olia...Motocikl Bianchi 500 Militare kojeg restauriram i predstavljam na forumu kupio sam u Subotici.Nije bilo drugih zainteresiranih pa sam bez problema i opasnosti to kupio.Muči me nostalgija jel sam takav motor već imao.Prodao sam ga za 5000 e a taj čovjek kad je bankrotirao opet njega prodao i to u Austriju za 8000e.Pošto taj motor nikad nisam prežalio a i prilika je bila iznenada na tržištu kupio sam to znači iznenada...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby oli » Tue Dec 10, 2013 6:05 pm

babaos wrote:Samo za Olia...Motocikl Bianchi 500 Militare kojeg restauriram i predstavljam na forumu kupio sam u Subotici.Nije bilo drugih zainteresiranih pa sam bez problema i opasnosti to kupio.Muči me nostalgija jel sam takav motor već imao.Prodao sam ga za 5000 e a taj čovjek kad je bankrotirao opet njega prodao i to u Austriju za 8000e.Pošto taj motor nikad nisam prežalio a i prilika je bila iznenada na tržištu kupio sam to znači iznenada...

Jel to znači još jedan bod za dušmane?
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby babaos » Wed Dec 11, 2013 1:22 am

Dva boda.Bilo je još.Još nije verifikacija a i šta te boli ona stvar koliko je.Još radim na terenu pa moram čuvat leđa svoja od tebe i sličnih a tu su i domoljubi.Nije lako dakle...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby babaos » Fri Dec 13, 2013 9:56 pm

babaos wrote:U potrazi za pričom i gvožđurijom u Srbiji došao sam do ovih fotografija(petšest)...obratite pažnju na vozača i kapu na glavi.Nije motoristička.I još Triumph...inače na dobrom sam tragu.Naočale su već u vlasništvu dušmana.Fotka naknadno,


Image



Evo naočale su konačno u EU.Nije bilo lako.Smirio sam se tek nakon završene operacije u kojoj je sudjelovalo nekoliko žena.Fotke nisu najbolje jel još sam pod stresom.A tek slijedi prava drama...
Image Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby babaos » Tue Jan 07, 2014 5:35 pm

Autor se odrekao teme,a mene zanima dal je plan čuvat motore i ove godine?Pitam Stevu za Nortona a on mora prije ponuditi u N.Sad tako da možda i kupimo ja i šverceri u kompi...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby baba zaneti » Tue Jan 07, 2014 10:36 pm

Pozdrav baba.. kao sto rece ti sve je na prodaju, tako da i steva prodaje svoje djakonije . ,ali su cene slicne novosadskim sportskim cenama :D :D :D :D sa kojima si upucen. jbg nema jeftino. tako da je prica za onaj tz stevin samnom propala i rado ti ustupam . :)
User avatar
baba zaneti
 
Posts: 437
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:57 pm

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby babaos » Tue Jan 07, 2014 11:01 pm

TZ rješeno...Norton je problem.Vidi se da je glava od mesinga a oni misle da je to zlato a ja zlato ne kupujem.To ću već riješiti kad padne cijena zlata al ono što smo dogovorili na telefonu to stoji ili ne?... :dance:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby baba zaneti » Wed Jan 08, 2014 1:19 pm

Nismo se nista dogovorili baba :D . a mogla bi samo zamena za ow31. :dance: :dance: :dance:
User avatar
baba zaneti
 
Posts: 437
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:57 pm

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby babaos » Wed Jan 08, 2014 5:01 pm

Baba puno si mlađi ali zaboravljaš.Mi smo se dogovorili.I to obostrano uvjereni i motivirani.Ajd sjeti se malo.O čemu smo šaputali?
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby baba zaneti » Wed Jan 08, 2014 9:56 pm

Nemoj baba :) ja sam po prirodi gromoglasan POMISLICE LJUDI SVASTA KAD KAZES DA SMO ŠAPUTALI , HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHE.HARIS DZINOVIC JE PROIZVOD KOJI JE REPLICIRAN POSLE SVOG RODJENJA I NEMA NEKU VREDNOST JER SE I DANAS REPLICIRA. TAKO DA CU MOJE GVOŽDJE DA KLONIRAM PA CU KLONA DA TI PRODAM. HEHEHE :D SALIM SE. . DOGOVOR JE BIO DA SE JAVIS AKO BUDES IMAO VREMENA U BATOCINI DA SE UPOZNAMO I POPIJEMO NESTO. :)
User avatar
baba zaneti
 
Posts: 437
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:57 pm

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby babaos » Wed Jan 08, 2014 9:59 pm

baba zaneti wrote:Nemoj baba :) ja sam po prirodi gromoglasan POMISLICE LJUDI SVASTA KAD KAZES DA SMO ŠAPUTALI , HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHE.HARIS DZINOVIC JE PROIZVOD KOJI JE REPLICIRAN POSLE SVOG RODJENJA I NEMA NEKU VREDNOST JER SE I DANAS REPLICIRA. TAKO DA CU MOJE GVOŽDJE DA KLONIRAM PA CU KLONA DA TI PRODAM. HEHEHE :D SALIM SE. . DOGOVOR JE BIO DA SE JAVIS AKO BUDES IMAO VREMENA U BATOCINI DA SE UPOZNAMO I POPIJEMO NESTO. :)


Doći ću u Bataju nisam mogao doći imao sam već dogovor sa Beogradom gdje sam zaglavio cijeli dan..No mi smo se dogovorili.Opet te moram podsjećati.Pa da te ne zavlačim zar nismo dogovorili da ćeš da me braniš ako me netko maltretira...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby baba zaneti » Wed Jan 08, 2014 10:50 pm

A na taj dogovor si mislio :D , to je dogovoreno budi bez brige , nesme niko da te dira :violence-snipersmiley: , ima da ga pogodimo u zenicu oka njegovoga.
User avatar
baba zaneti
 
Posts: 437
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:57 pm

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby babaos » Thu Jan 09, 2014 7:26 am

:clap: :clap: :clap: :lol: :lol: :lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby oli » Tue Mar 11, 2014 4:49 am

babaos wrote:.... tako da možda i kupimo ja i šverceri u kompi...

Ajde molim te, pa ne biva to...
Šverceri su gospoda...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

PreviousNext

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron