Чувајмо моторе у Србији!!!

Moderator: babaos

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby babaos » Tue Nov 26, 2013 8:50 am

U ovoj kao i u svakoj temi oli ima uvijek neku ideju,misao,primjedbu,komentar koji su zanimljivi i intrigantni.Dobronamjerni.Tvoje pisanije mi nemaju potrebnu kvalitetu ali pročitam i nebunim se te mi nepada napamet da te napadam.Da to znam raditi valjda ti je jasno ali nepada mi napamet.Ti si se usudio kvalificirati dignitet drugih korisnika na neprimjeren način bez argumenata u temi kojoj upravo oli daje više nego ti.Najmanje toliko a moguće i više.Pouzdano znam da veoma temeljito osiromašuje zalihe motocikala gdje god može.Samim tim u ovoj temi ima svoje mjesto.Zbog toga mene zanima svako slovo koje ovdje napiše.To što oli kupuje na vašem tržištu i navodno osiromašuje vaš moto fond nije off u ovoj temi nego baš naprotiv veoma čvrsto i jasno predstavlja konstitutivni element u temi.Tu je i moja malenkost gdje je to potrebno.Nema tu ničeg neprimjerenog.Problem si samo ti :lol: :lol: :lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby Boža Jawa » Tue Nov 26, 2013 1:46 pm

babaos wrote:On je moj sparing za normalan razgovor.Ništa više.

Pa upravo to pokušavam na lep način da ti objasnim :) Vaše sparingovanje je postalo previše dosadno. Ajde nek već jednom neko nekog nokautira.
Zaposeli ste ceo forum. Doduše to nije vaša krivica već pre drugih članova foruma koji su se povukli, retko pišu i ostavili su veliki prostor otvoren.
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby petko13 » Tue Nov 26, 2013 4:26 pm

Boža Jawa wrote:
babaos wrote:On je moj sparing za normalan razgovor.Ništa više.

Pa upravo to pokušavam na lep način da ti objasnim :) Vaše sparingovanje je postalo previše dosadno. Ajde nek već jednom neko nekog nokautira.
Zaposeli ste ceo forum. Doduše to nije vaša krivica već pre drugih članova foruma koji su se povukli, retko pišu i ostavili su veliki prostor otvoren.


У потпуности се слажем са Божиним ставом и охрабрујем друге да пишу о темама које су везане за форум суштински и нису само паламућење.То се наравно односи на оне који га још увек посећују и нису одустали.
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby babaos » Tue Nov 26, 2013 4:38 pm

Očekivao sam ovakve normalne postove i od bože i od saleta.Naravno da i ja mislim kao i vi.Svi moramo davati.Tako će svima biti zanimljivo.Ja i oli možda pravimo dosta buke ali to nebi bila promaja da i drugi pišu.No dobro.Dok smo živi učimo toleranciju.U istom su akvariju i ajkule i ribe i rakovi.I Planktoni.I dušmani.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby babaos » Tue Nov 26, 2013 4:47 pm

Dobro kaže baba zaneti!srbija je eldorado.Točno.To je istina.Bio sam cijelo vrijeme uvjeren.Sad sam se uvjerio.Oli je stalno na gasu.Radi i ćuti.Prestao je i pisati zbog prekomjernog posla na terenu.Uvjeren sam da će gol razlika biti u njegovu korist.Taj je odličan iz matematike.Toliko.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby oli » Tue Nov 26, 2013 4:55 pm

Boža Jawa wrote:
babaos wrote:... ti i oli jebete bez kurca, a teli bi bogami i nas, i sve to radite do iznemoglosti...

Kneže, ovo su već ozbiljne optužbe...

Ostala razmišljanja Bože Jawe i Petka 13, spadaju u kategoriju: ko gubi ostaje mu samo pravo da se ljuti...

A, ovo što me Babaos tobož hvali i drži na oku, e to me već malko brine...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby babaos » Tue Nov 26, 2013 5:27 pm

Znam da si opustošio Šumadiju ali neznam sve.Hvalim hvalim prije nego navalim...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby Boža Jawa » Tue Nov 26, 2013 5:39 pm

oli wrote:Kneže, ovo su već ozbiljne optužbe...

Ostala razmišljanja Bože Jawe i Petka 13, spadaju u kategoriju: ko gubi ostaje mu samo pravo da se ljuti

Spremamo se na ustanak ovde u pašaluku, pa je dignuta tenzija.
Samo, ništa mi ne gubimo i ne ljutimo se, gubi forum. To što se radi je jedno, a šta se ovde piše je nešto sasvim drugo, i svako ima pravo na svoj stav. I ne mora se obesmisliti baš svaka tema, za to je kafana sasvim dovoljna.
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby babaos » Tue Nov 26, 2013 5:50 pm

Kafana ona moja tamo nije obična kafana za zajebanciju.Nemoj tako besramno obezvrijediti moj veliki angažman...:naughty: nije fer
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby oli » Wed Nov 27, 2013 6:01 am

Boža Jawa wrote:..Spremamo se na ustanak ovde u pašaluku, pa je dignuta tenzija...

Kneže, pa je li ikada i bilo da vi niste bili u pripremi nekog ustanka? I naravno barem pod nekom tenzijicom...
Boža Jawa wrote:...Samo, ništa mi ne gubimo i ne ljutimo se, gubi forum...

Sve ste vi već odavno izgubili...
Boža Jawa wrote:...To što se radi je jedno, a šta se ovde piše je nešto sasvim drugo, i svako ima pravo na svoj stav. I ne mora se obesmisliti baš svaka tema, za to je kafana sasvim dovoljna.

Kneže ako mislite da je nešto ovdje "obesmišljeno" pa de, ondak vi mudraci (Petko 13 i Božo Jawa i slični) koji se u svemu i svačemu slažete, pa de vi ondak nešto smislite... Ako ste u stanju...
Stalno nešto "turpijate" u smislu, kako ne valja ovo, kako ne valja ono, kako bi Oli trebao ili ne bi trebao ovo ili ono... Ajd kada ste tako mudri i oko svega i svačega se već slažete, ajd onda prosvijetlite i mene tikvana pa mi objasnite što treba...
Jer potpuno je jasno da i sam jako dobro znam kako ne treba...


P.S.
Za mudrace nagradno pitanje:
Pa imali išta besmislenije na forumu (a i šire) od naslova ove teme?
Nagrada: prazan tuljac za sladoled...


P.S. II
A, protiv koga ili čega je ovoga puta ustanak?
Ili je to samo onako da vam malo prođe dan? Tj ustanak radi ustanka, onako općenito...
Taj vaš ustanak mi sve više liči na ovo:
http://www.youtube.com/watch?v=E31Yk_s0VAE
A, valjda znate kako je ova scena završila, ako niste sigurni pogledajte film...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby babaos » Wed Nov 27, 2013 6:13 am

oli wrote:
Boža Jawa wrote:..Spremamo se na ustanak ovde u pašaluku, pa je dignuta tenzija...

Kneže, pa je li ikada i bilo da vi niste bili u pripremi nekog ustanka? I naravno barem pod nekom tenzijicom...
Boža Jawa wrote:...Samo, ništa mi ne gubimo i ne ljutimo se, gubi forum...

Sve ste vi već odavno izgubili...
Boža Jawa wrote:...To što se radi je jedno, a šta se ovde piše je nešto sasvim drugo, i svako ima pravo na svoj stav. I ne mora se obesmisliti baš svaka tema, za to je kafana sasvim dovoljna.

Kneže ako mislite da je nešto ovdje "obesmišljeno" pa de, ondak vi mudraci (Petko 13 i Božo Jawa i slični) koji se u svemu i svačemu slažete, pa de vi ondak nešto smislite... Ako ste u stanju...
Stalno nešto "turpijate" u smislu, kako ne valja ovo, kako ne valja ono, kako bi Oli trebao ili ne bi trebao ovo ili ono... Ajd kada ste tako mudri i oko svega i svačega se već slažete, ajd onda prosvijetlite i mene tikvana pa mi objasnite što treba...
Jer potpuno je jasno da i sam jako dobro znam kako ne treba...


P.S.
Za mudrace nagradno pitanje:
Pa imali išta besmislenije na forumu (a i šire) od naslova ove teme?
Nagrada: prazan tuljac za sladoled...


P.S. II
A, protiv koga ili čega je ovoga puta ustanak?
Ili je to samo onako da vam malo prođe dan? Tj ustanak radi ustanka, onako općenito...
Taj vaš ustanak mi sve više liči na ovo:
http://www.youtube.com/watch?v=E31Yk_s0VAE
A, valjda znate kako je ova scena završila, ako niste sigurni pogledajte film...



Moj odgovor glasi:"ima" :lol: :lol: :lol:

Molim da mi se Pehar uruči za dan republike sa pločicom na latinici.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby Boža Jawa » Wed Nov 27, 2013 2:45 pm

oli wrote:
Boža Jawa wrote:Za mudrace nagradno pitanje:
Pa imali išta besmislenije na forumu (a i šire) od naslova ove teme?
Nagrada: prazan tuljac za sladoled...

Ima dosta toga ali mislim da je naj, naj, naj to što su administratori ovog foruma postavili za moderatore babaosa i olija. To je kao da sečeš granu na kojoj sediš a ispod je bazen sa dve nezasite ajkule.
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby oli » Wed Nov 27, 2013 3:04 pm

Boža Jawa wrote:...Ima dosta toga ali mislim da je naj, naj, naj to što su administratori ovog foruma postavili za moderatore babaosa i olija. To je kao da sečeš granu na kojoj sediš a ispod je bazen sa dve nezasite ajkule.


Niste u pravu kneže....
Najveći promašaj je to što je Stankara glavni šerif u MSS i što smo Vas imenovali za kneza pašalučkog, onako preko veze...
To vam je kneže moj ipak malo gore od ovih moderatorskih peripetija...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby Boža Jawa » Wed Nov 27, 2013 4:13 pm

oli wrote:Niste u pravu kneže....
Najveći promašaj je to smo Vas imenovali za kneza pašalučkog, onako preko veze...
To vam je kneže moj ipak malo gore od ovih moderatorskih peripetija...

Pitali ste za forum. A što se imenovanja tiče, ne pitaste kad ste imenovali, pa ću biti srećan ako me svrgnete, ali da ne završim u nekoj tamnici ili ne daj bože na kocu. Čuvajmo Knezove u Srbiji!!!
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby oli » Wed Nov 27, 2013 4:32 pm

Boža Jawa wrote:...Čuvajmo Knezove u Srbiji!!!

Predlažem da Petko 13 otvori smislenu temu ovakvoga naslova, naravno samo na ćirilici...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

PreviousNext

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron