Oli pošast ili preporod na forumu

Moderator: babaos

Oli pošast ili preporod na forumu

Postby babaos » Sun Sep 30, 2012 7:11 pm

Već duže vrijeme ova tema je u ladici ili ispod stola ali nitko nema smjelosti o tome progovoriti ovdje javno.Prije nekoliko vremena (dana)predsjednik srpskog classica Stanko Markotić ozbiljno je prigovorio tom opičenom moderatoru.Ja sam poslovično na taj način upozoravao.Učinio je to i Igor.Poznato mi je da je i boža jawa prosvjedovao i zbog toga i otišao.O čemu se ustvari radi?.Čime su se osnivači foruma rukovodili kad su ga uposlili?.Izvolite i iznesite svoj stav...
Last edited by babaos on Tue Oct 02, 2012 2:27 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Oli pošast ili preporod na forumu

Postby oli » Tue Oct 02, 2012 2:38 am

Pozdravljam...
Last edited by oli on Wed Oct 03, 2012 9:21 am, edited 3 times in total.
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Oli pošast ili preporod na forumu

Postby feniks » Tue Oct 02, 2012 6:41 pm

babaos wrote:Već duže vrijeme ova tema je u ladici ili ispod stola ali nitko nema smjelosti o tome progovoriti ovdje javno.Prije nekoliko vremena (dana)predsjednik srpskog classica Stanko Markotić ozbiljno je prigovorio tom opičenom moderatoru.Ja sam poslovično na taj način upozoravao.Učinio je to i Igor.Poznato mi je da je i boža jawa prosvjedovao i zbog toga i otišao.O čemu se ustvari radi?.Čime su se osnivači foruma rukovodili kad su ga uposlili?.Izvolite i iznesite svoj stav...



Neka slična tema o moderatorima već postoji,....doduše tamo se pohvaljuju,ili beleže prigovori za sve moderatore na forumu,dok ova tema ovde je otvorena od strane korisnika Babaos-a sa ciljem da se piše o konkretnom moderatoru pod nickom Oli .
Posmatrajući nepristrasno,sa strane,ima se utisak da ovo liči na neki međusobni duel,što je svakako regularno,i da se traži podrška na neki način od strane ostalih korisnika.
Moje mišljenje je,kako sam već rekao na početku,da ću uvek stati na poziciju onoga koji je na neki način doživeo na neprimeren,ili čak i vulgaran način,napad na svoju ličnost.To sam i radio svo vreme,to ću raditi i ubuduće,sve dok sam prisutan ovde sa Vama.Kontranapadi su takođe regularni,ali dok ne prelaze granicu elementarne pristojnosti.
Imam utisak da ovo "piskaranje" ovde ide baš u tom negativnom pravcu.Mislim da treba "spustiti malo loptu" sa obe strane i Vaše nesumnjive potencijale usresrediti na teme koje zbližavaju ,a koje ne čine atmosferu napetom.
Mi smo nažalost mala i specifična grupa korisnika i svaka podela na "loše i dobre momke" bi nas odvela u pogrešnom pravcu.
Da li je Oli pošast,ili preporod na ovom forumu,pokazaće vreme,vrlo brzo.Lično mislim da je i jedno i drugo,zavisi ko kako sve to doživljava,ali je jedno sigurno da je njegovo atipično pisanje unelo zaista mnoge dileme.Uzimajući u obzir i činjenicu da većina vremešnih korisnika ovde ima određeni ugrađeni stil pisanja i sporazumevanja,pa svaki drugi liči kao retrogradna opservacija.
Meni lično svaka neprimerena,ili nepristojna komunikacija,nije simpatična......time neću da kažem da volim samo časne sestre,....ali.......lično više volim samo argumentovanu polemiku i toga ću se držati.
Nisam siguran da je korisnik koji me je optužio da "palamudim",otišao zbog ovog moderatora,mislim da sam glavni krivac ja,mada ne znam i dan danas na koji način sam to izazvao kod dotičnog.Žao mi je zbog toga,ali to se dešava u nedostatku prave komunikacije.
Veoma dobro znam da moje izlaganje neće zadovoljiti ni jednu od "zaraćenih" strana,ali upravo je to i bio cilj,jer bi inače predhodni tekst bio bez smisla.....
Moja poruka je: "budite ljudi"(Patrijarh sv.Pavle)
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Oli pošast ili preporod na forumu

Postby babaos » Sat Nov 03, 2012 10:00 pm

Da budemo ljudi? pa mi to jesmo.Ako nismo onda smo to što jesmo ...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Oli pošast ili preporod na forumu

Postby babaos » Mon Nov 05, 2012 6:27 pm

Evo došlo je vrijeme da ja konačno odgovorim samome sebi na retoričko pitanje koje sam postavio u uvodnom postu.Čekao sam poprilično i već je prošlo dosta vremena za vaše stavove mišljenja i analitičkog pristupa ovoj neobičnoj temi.Dvoje ljudi tj dvoje veoma ozbiljnih i veličanstvenih ipak su sa pristojne udaljenosti ispratili moj nastup u ovoj temi.To su uvaženi feniks i sam oli o kojem je ovdje bilo govora.Pošto nismo imali publiku preostaje mi samo pokušati sa novom animacijom..............
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Oli pošast ili preporod na forumu

Postby babaos » Mon Nov 05, 2012 6:42 pm

Evo,kazat ću bez bilo kakvog uvijanja ili fraziranja:" oli je pesonifikacija preporoda na ovom forumu".Takav "lumen je posebna vrsta i nesvakodnevna pojava".Sasvim lagano skoro neprimjetno je zapisao prve postove u predstavljanju pod veoma indikativnim imenom"baranja".To je istinski autentični i uvjerljivi lokal patriotizam koji nije usiljen i koji jednostavno zaslužuje simpatije.Već taj početak označio je zanimljivu osobnost sa nevjerojatnim potencijalom.Smatram da to bez uvijanja i bilo kakvog opterečenja treba priznati.Nakon toga ide sve ostalo..................
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Oli pošast ili preporod na forumu

Postby babaos » Mon Nov 05, 2012 7:03 pm

Neđo je promašio.Veoma je angažiran u pristupu ali nije osjetio ono nešto što je veoma važno za temu.Promašio je komentarom da se radi o dvije zaraćene strane.To je jednostavno netočno i ni izdaleka ne odgovara na postavljeno pitanje.Nema tu zaraćenih.Dva lumena spremna i dežurna za raspravu,teoretiziranje,filozofiranje uvijek u to ime spremni nesebično iskoristiti sve svoje retoričke i druge potencijale.Osobno sam njegovim dolaskom na forum osjetio novi poticaj i novu nadu ovdje.Njegovo pisanje dostojno je bavljenja,proučavanja i moram priznati divljenja.To je moje viđenje i moj osobni stav ali uvjeren sam da forum njegovim dolaskom postaje iznimno zanimljiv i obećavajuć.Do njegovog dolaska teško je bilo pronaći zanimljivog sugovornika za sve,a isto tako za teme u svakom podforumu.Danas je lako potvrditi sve ovo što sam rekao.Dao je oli forumu infuziju a svi mi smo to prihvatili kao nešto normalno.Fascinantno je to što osjećam potrebu zahvaliti se tom korisniku unatoč nekim lošim osobnim iskustvima glede njega osobno prema meni.Moj osobni stav i interes nije važan kao interes cijelog foruma i zato sad ovdje slobodno,neopterećen i iskren kažem:"Hvala oli za sve što si uradio za forum".Hvala ti i za sve ono što ćeš nesumnjivo još učiniti za zajedniko nasljeđe ovdje na Forumu.Želim ti i nadalje ugodno forumašenje i želim ti puno puno motiva,volje i nadahnuća.Nasuprot njemu admini mogu biti mirni jer ništa im se neće dogoditi.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Oli pošast ili preporod na forumu

Postby feniks » Tue Nov 06, 2012 10:29 am

Subjektivno,.....ali dobro...ipak nisam promašio....dokaz je očigledan....ti se ne slažeš... :mrgreen:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Oli pošast ili preporod na forumu

Postby oli » Mon Nov 12, 2012 12:45 am

babaos wrote:Neđo je promašio..

Ma, neee, Stanko, Igor, Božo Jawa i još neki su "promašili" ovu temu, jednostavno je nisu vidjeli, ponizno te molim da im ukažeš na propust...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Oli pošast ili preporod na forumu

Postby babaos » Mon Nov 12, 2012 6:01 pm

oli wrote:
babaos wrote:Neđo je promašio..

Ma, neee, Stanko, Igor, Božo Jawa i još neki su "promašili" ovu temu, jednostavno je nisu vidjeli, ponizno te molim da im ukažeš na propust...



Klekni... :angelic-blueglow:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Oli pošast ili preporod na forumu

Postby oli » Mon Nov 12, 2012 8:13 pm

babaos wrote:Klekni... :angelic-blueglow:

Evo jesam...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Oli pošast ili preporod na forumu

Postby babaos » Mon Nov 12, 2012 9:26 pm

pretpostavljam da bi sad nešto i popio...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,


Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron