Dodajte fotku vašeg trkačeg motocikla na ovaj spisak

Moderator: babaos

Re: Dodajte fotku vašeg trkačeg motocikla na ovaj spisak

Postby babaos » Wed Oct 10, 2012 9:57 am

Mogući kandidati za test provizorno,


-Nemet
-zell
-Petković
-Krsta
-Neđo
-Kusa
-Steva
-Stanko
-Dejan
-Krežić................ :think:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Dodajte fotku vašeg trkačeg motocikla na ovaj spisak

Postby oli » Thu Oct 11, 2012 2:56 am

babaos wrote:Boba kaže sljedeće:"Mislim da ce ovo pitanje zauvek ostati predmet teoretskih rasprava."


-mislim da je ovo lagani off u odnosu na temu...

-potpuno se slažem s Bobom i to držim jedinim točnim odgovorom na pitanje najbržega u klasiku...

-činjenica je i slijedeće: na događaju koji bude organizirao sada več legendarni "Ilija Čvorović" pobjednik će biti: pobjednik te utrke toga i toga dana u tim i tim uvjetima na toj i toj stazi... Sigurno se tom prilikom neće moći vidjeti tko je najbrži u srpskom klasiku, jerbo srpski klasik je malo preopširan pojam da bi se takve definicije mogle izvesti... Mnoge će se defincije moći izvuči iz takvoga sraza, mnogi odnosi uspostaviti, te formirati redovi veličina, te razno razne stvari, ali do jednoznačno određene definicije najbržega u srpskome klasiku neće se moći... Osim toga ovdje vidim još jedan problem a to je što je organizator, već prilikom samoga poziva već filtrirao neke učesnike...
Stoga preporučam, da se i postave drugačiji ciljevi...

Jedna "paralela" na ovaj odmak od teme... Postavlja se pitanje tko je najbrži u kategoriji konstruktora u Formuli 1... Odgovori, pretpostavke, i dileme razne... Ali malo ljudi će upotrijebiti relevantne činjenice da se dobije adekvatan odgovor...
Pa evo, moja teorija je slijedeća: od svih konstruktora u F1 najbrži je gospodin Frank Williams...

Ovakova moja osobna iliti lična teorija je poduprta slijedećom činjenicom: jednom prilikom u doba prelaska 60-ih na 70-e, upriličena je jedna takova utrka konstruktora, na čuvenoj stazi Monza i Italiji, i tom prilikom jedan krug je najbrže istrčao gospodin Frank Williams...

Za ovu priču nije važno, ali mislim da za neki uopćeni nauk nije niti nebitno što se je kasnije dešavalo... Jer danas je gospodin Frank Williams u invalidskim kolicima, na koja je osuđen nakon što je doživio prometnu nezgodu... Nezgodu je izazvao potpuno sam na slijedeći način: vozilo marke Jaguar, koje je bilo u njegovom vlasništvu, tjunirao je suprotno propisima MOT-a (znači da vozilo je tjunirano nakon tehničkog pregleda) u vozilu nije bilo zaštitnog kaveza (roll-bar) nije imao protupožarnu zaštitu, nije imao školjkasto sjedalo s pripadajućim pojasevima i zapravo nije imao ništa što mu je trebalo za utrkivanje... A utrkivao se je i to na slijedeći način: svaki dan kada bi išao s posla svojoj kući mjerio je vrijeme... I ostvarivao sve bolje i bolje vrijeme... Do jednom...

Uvijek ima neko ko je brži, neko ko ima boljega komada, neko ko ima veći traktor, neko ko ima više para, ili veću onu stvar... Svako ko se nadmeće u apsulutnom smislu, taj bi morao i da živi u apsulutnom vremenu...Ne biva...
To mu dođe, nešto kao: "Jelena žena koje nema"...

Ako su moto utrke zasnovane ne principu, makina+vozač i njihov međusobni odnos određuje uspjeh, onda se ne slažem niti s teorijama kneza pašalučkog niti Saleta iz Niš, jer njihovi prijedlozi mu đođu nešto kao orjentacijsko takmičenje u snalaženju, što je svakako važno, ali u tome nije sadržano sve što je važno...

babaos wrote:Za mene postoji samo jedan Kralj Moto-Klasik sampionata: Gospodin Tibi iz Subotice. Kad budem deka bicu G. Tibi.

S ovom teorijom kneza pašalučkog, se slažem i više nego 100%...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Dodajte fotku vašeg trkačeg motocikla na ovaj spisak

Postby babaos » Thu Oct 11, 2012 6:54 am

oli wrote:
babaos wrote:Boba kaže sljedeće:"Mislim da ce ovo pitanje zauvek ostati predmet teoretskih rasprava."


-mislim da je ovo lagani off u odnosu na temu...

-potpuno se slažem s Bobom i to držim jedinim točnim odgovorom na pitanje najbržega u klasiku...

-činjenica je i slijedeće: na događaju koji bude organizirao sada več legendarni "Ilija Čvorović" pobjednik će biti: pobjednik te utrke toga i toga dana u tim i tim uvjetima na toj i toj stazi... Sigurno se tom prilikom neće moći vidjeti tko je najbrži u srpskom klasiku, jerbo srpski klasik je malo preopširan pojam da bi se takve definicije mogle izvesti... Mnoge će se defincije moći izvuči iz takvoga sraza, mnogi odnosi uspostaviti, te formirati redovi veličina, te razno razne stvari, ali do jednoznačno određene definicije najbržega u srpskome klasiku neće se moći... Osim toga ovdje vidim još jedan problem a to je što je organizator, već prilikom samoga poziva već filtrirao neke učesnike...
Stoga preporučam, da se i postave drugačiji ciljevi...

Jedna "paralela" na ovaj odmak od teme... Postavlja se pitanje tko je najbrži u kategoriji konstruktora u Formuli 1... Odgovori, pretpostavke, i dileme razne... Ali malo ljudi će upotrijebiti relevantne činjenice da se dobije adekvatan odgovor...
Pa evo, moja teorija je slijedeća: od svih konstruktora u F1 najbrži je gospodin Frank Williams...

Ovakova moja osobna iliti lična teorija je poduprta slijedećom činjenicom: jednom prilikom u doba prelaska 60-ih na 70-e, upriličena je jedna takova utrka konstruktora, na čuvenoj stazi Monza i Italiji, i tom prilikom jedan krug je najbrže istrčao gospodin Frank Williams...

Za ovu priču nije važno, ali mislim da za neki uopćeni nauk nije niti nebitno što se je kasnije dešavalo... Jer danas je gospodin Frank Williams u invalidskim kolicima, na koja je osuđen nakon što je doživio prometnu nezgodu... Nezgodu je izazvao potpuno sam na slijedeći način: vozilo marke Jaguar, koje je bilo u njegovom vlasništvu, tjunirao je suprotno propisima MOT-a (znači da vozilo je tjunirano nakon tehničkog pregleda) u vozilu nije bilo zaštitnog kaveza (roll-bar) nije imao protupožarnu zaštitu, nije imao školjkasto sjedalo s pripadajućim pojasevima i zapravo nije imao ništa što mu je trebalo za utrkivanje... A utrkivao se je i to na slijedeći način: svaki dan kada bi išao s posla svojoj kući mjerio je vrijeme... I ostvarivao sve bolje i bolje vrijeme... Do jednom...

Uvijek ima neko ko je brži, neko ko ima boljega komada, neko ko ima veći traktor, neko ko ima više para, ili veću onu stvar... Svako ko se nadmeće u apsulutnom smislu, taj bi morao i da živi u apsulutnom vremenu...Ne biva...
To mu dođe, nešto kao: "Jelena žena koje nema"...

Ako su moto utrke zasnovane ne principu, makina+vozač i njihov međusobni odnos određuje uspjeh, onda se ne slažem niti s teorijama kneza pašalučkog niti Saleta iz Niš, jer njihovi prijedlozi mu đođu nešto kao orjentacijsko takmičenje u snalaženju, što je svakako važno, ali u tome nije sadržano sve što je važno...

babaos wrote:Za mene postoji samo jedan Kralj Moto-Klasik sampionata: Gospodin Tibi iz Subotice. Kad budem deka bicu G. Tibi.

S ovom teorijom kneza pašalučkog, se slažem i više nego 100%...



Bog te mazo anđele,


http://www.youtube.com/watch?v=GVUr83fenKY
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Dodajte fotku vašeg trkačeg motocikla na ovaj spisak

Postby stanko61 » Thu Oct 11, 2012 9:10 am

moras priznati da dobro zbori :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
bar ovaj put :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Dodajte fotku vašeg trkačeg motocikla na ovaj spisak

Postby babaos » Thu Oct 11, 2012 10:32 am

Neću morati.Odkud ti to. :naughty:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Dodajte fotku vašeg trkačeg motocikla na ovaj spisak

Postby feniks » Thu Oct 11, 2012 12:55 pm

Nemaš kuda El presidente je naredio....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Dodajte fotku vašeg trkačeg motocikla na ovaj spisak

Postby babaos » Thu Oct 11, 2012 2:56 pm

On šilji zob,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Dodajte fotku vašeg trkačeg motocikla na ovaj spisak

Postby babaos » Thu Oct 11, 2012 8:15 pm

previše je offa ovdje ,još samo da netko okači BMW-a s prikolicom i onda smo kompletni...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Dodajte fotku vašeg trkačeg motocikla na ovaj spisak

Postby oli » Wed Oct 24, 2012 4:20 am

babaos wrote:previše je offa ovdje ,još samo da netko okači BMW-a s prikolicom i onda smo kompletni...

Vladika, može li MZ s prikolicom, kao zamjena?
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Dodajte fotku vašeg trkačeg motocikla na ovaj spisak

Postby babaos » Wed Oct 24, 2012 9:22 am

To može.Nečeš vjerovati volim taj motocikl.Žao mi je što to neznaš.Da znaš bio bi sveznalica pa ti to moram oprostiti.Bolje da nisi tko bi sa tobom onda tikve sadio.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Dodajte fotku vašeg trkačeg motocikla na ovaj spisak

Postby oli » Wed Oct 24, 2012 12:15 pm

babaos wrote:To može.Nečeš vjerovati volim taj motocikl.Žao mi je što to neznaš.Da znaš bio bi sveznalica pa ti to moram oprostiti.Bolje da nisi tko bi sa tobom onda tikve sadio.

Pa jasno je da s mojom glupom osobnosti najbolje ne treba imati nikakova posla...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Dodajte fotku vašeg trkačeg motocikla na ovaj spisak

Postby babaos » Sat Nov 03, 2012 5:39 pm

Nemoj se samo ozljediti nakon tog silnog samokritiziranja.Samo ti kači ovdje sve što imaš da je interesantno za utrkivanje ili za priče o utrkivanju :lol: .
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Dodajte fotku vašeg trkačeg motocikla na ovaj spisak

Postby babaos » Sat Nov 03, 2012 8:25 pm

svi forumaši koji imaju sportske motocikle da okače fotku svog ljubimca u ovoj temi... :pray:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Dodajte fotku vašeg trkačeg motocikla na ovaj spisak

Postby MIHO » Thu Dec 13, 2012 3:08 pm

Evo i jednog ne bas uspelog projekta ...... HONDA CB360
Attachments
s...G1.jpg
bat2006-1.jpg
360-9.jpg
360-7.jpg
S360-6.jpg
MIHO
 
Posts: 21
Joined: Thu Jan 29, 2009 1:34 pm

Re: Dodajte fotku vašeg trkačeg motocikla na ovaj spisak

Postby petko13 » Thu Dec 13, 2012 5:04 pm

Овакви мотори иду јако добро кад се припреме ваљано.Јесте да кошта али и иде. Само напред.
http://www.youtube.com/watch?v=Uhs_bNktrFc
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

PreviousNext

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron