KRALJEVO

Moderator: babaos

Re: KRALJEVO

Postby oli » Tue Jun 26, 2012 4:04 pm

69 wrote:Uh, ja sam sada na poslu doznao da u nedelju navecer vozim za Dubrovnik. :-(

Ovo je samo manevar da se Zell-u ostavi prostor... Lukavo...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: KRALJEVO

Postby feniks » Tue Jun 26, 2012 4:07 pm

Ma on samo malo repuje.....doći će on....još kada sazna za autobus pun Nemaca....ihhhhh. :mrgreen:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: KRALJEVO

Postby 69 » Tue Jun 26, 2012 6:57 pm

feniks wrote:Ma on samo malo repuje.....doći će on....još kada sazna za autobus pun Nemaca....ihhhhh. :mrgreen:


... i vlak pun Rumuna... !!
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: KRALJEVO

Postby oli » Wed Jun 27, 2012 1:09 am

69 wrote:Nemice i rumunke... !!

Šta je vama na pameti, ni gume ni ulja ni utrke...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: KRALJEVO

Postby feniks » Wed Jun 27, 2012 9:07 am

...falsifikator... :snooty:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: KRALJEVO

Postby Zel99 » Wed Jun 27, 2012 9:20 am

feniks wrote:...falsifikator... :snooty:

Daj coveku vlast da vidis kakav je :doh: :doh:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: KRALJEVO

Postby 69 » Wed Jun 27, 2012 9:30 am

:D
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: KRALJEVO

Postby oli » Wed Jun 27, 2012 11:13 am

Zel99 wrote:Daj coveku vlast da vidis kakav je :doh: :doh:

Eeee, moj admine, nemoj tako "ćušnuti" će te mraz, klizav ti je to teren....
Možemo tu odmah onako iz zaleta postaviti par zanimljivih teza:
-kakva li to može bit vlast koju ti dijeliš ili daješ drugima??? Samo vlast bez ovlasti...
-ti si pravi primjer kako izgleda vlast kada je izvorno u krivim rukama, što će ti vlast bez vladanja, a sa svim ovlastima???
-naravno da svi imamo vlast kakvu zaslužujemo...
i naravno možemo ovako do otprilike u nedogled, pa već imam osjećaj da "palamudim" a pošto niti sam iz "prestoince" niti imam svoj pašaluk, niti sam "knez", a i nisam fan onoga Feniksa-zlikovčića,...Ali i moje samoupravljačke obaveze me u tome koče, jerbo moram malo ići samoupravljati da bih imao za leba i vode...
Bez panike, kao što vidiš, tvoja igračka (forum) prema kojoj se odnosiš maćehinski je ipak preživjela, bez obzira što pašalučani trenutno ne pišu, ali svakako učestvuju, pa i čitanje je učestvovanje, pa novine se zbog toga tiskaju i izdaju, zar ne?
Ak si pravi frajer ajd prođi kroz prestonicu i to ispod podvožnjaka, pa ćeš vidjeti što drugi misle o tvojoj vlasti i vladanju...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: KRALJEVO

Postby stanko61 » Wed Jun 27, 2012 11:29 am

Ak si pravi frajer ajd prođi kroz prestonicu i to ispod podvožnjaka, pa ćeš vidjeti što drugi misle o tvojoj vlasti i vladanju...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: KRALJEVO

Postby Zel99 » Wed Jun 27, 2012 11:32 am

oli wrote:
Zel99 wrote:Daj coveku vlast da vidis kakav je :doh: :doh:

Eeee, moj admine, nemoj tako "ćušnuti" će te mraz, klizav ti je to teren....
Možemo tu odmah onako iz zaleta postaviti par zanimljivih teza:
-kakva li to može bit vlast koju ti dijeliš ili daješ drugima??? Samo vlast bez ovlasti...
-ti si pravi primjer kako izgleda vlast kada je izvorno u krivim rukama, što će ti vlast bez vladanja, a sa svim ovlastima???
-naravno da svi imamo vlast kakvu zaslužujemo...
i naravno možemo ovako do otprilike u nedogled, pa već imam osjećaj da "palamudim" a pošto niti sam iz "prestoince" niti imam svoj pašaluk, niti sam "knez", a i nisam fan onoga Feniksa-zlikovčića,...Ali i moje samoupravljačke obaveze me u tome koče, jerbo moram malo ići samoupravljati da bih imao za leba i vode...
Bez panike, kao što vidiš, tvoja igračka (forum) prema kojoj se odnosiš maćehinski je ipak preživjela, bez obzira što pašalučani trenutno ne pišu, ali svakako učestvuju, pa i čitanje je učestvovanje, pa novine se zbog toga tiskaju i izdaju, zar ne?


Ajd', ajd' sto si se odmah raspalio.
Modifikacija 69-inog quotovanja je bila krajnje dobronamerna (mada ako pitamo Tinu... :mrgreen: ), ali tehnicki gledano ne mora uvek da bude tako (podgreva mastu... :twisted: )
Vest si ti moderatoru, ne "palamudis" ti bez veze. :think: :D
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: KRALJEVO

Postby 69 » Wed Jun 27, 2012 11:44 am

Tina ima zabranu čitanja foruma! :D :wink:
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: KRALJEVO

Postby feniks » Wed Jun 27, 2012 11:58 am

Aha...
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: KRALJEVO

Postby 69 » Wed Jun 27, 2012 4:54 pm

:mrgreen:
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: KRALJEVO

Postby oli » Fri Jun 29, 2012 1:02 am

Nakon ne prisustva nekih predstavnika, te prisustva drugih nameću se slijedeća pitanja:
-kakvi će rezultati biti u Kraljevu?
-kakvi će rezultati biti na nadvožnjaku kod plavoga mosta?
-hoće li doći 69-ka?
-ako dođe (69) hoće li pustiti Zellu sukladno njihovim dogovorima, i hoće li to ostali takmičari "skužiti"?
-ili će Zell ovoga puta biti brži s novim motorom pa će onda 69-ka hiniti da ga je pustio, jer mu je: pukla rama, promašio prenosni omjer ili ipak nešto treće ?
-kakav li će mlaki komentar izbaciti Zell kao objašnjenje zašto nije išao ispod nadvožnjaka?
-hoće li Feniksić-zlikovčić, i ovoga puta uspjeti za svoj klubić osvojiti maksimalan broj bodova, vozeći u svim divizijama?
-hoće li na Feniksićevim motorićima i ovoga puta biti neke diverzije?
-hoće li doći Blagojević?
-hoće li doći Boža Jawa, i ako hoće u kojemu obliku će se pojaviti, trkač, željezničar, promatrač, vitraž majstor, ili će ih sve jednostavno dočekati na nadvožnjaku, te tako riješiti mnoga pitanja prije nego utrka uopće počne?
-hoće li se pomiriti Božo Jawa i Feniksić, te kako će na svemu tome profitirati Petko13 koji je sve to i zakuvao?
-kome će se u Kusinu slučaju priznati bodovi, trkaču ili vlasniku motora?
-hoće li doći Dragoj-sigurno hoće, a hoće li i ovaj puta imati najbrži krug, a ne biti prvi?
-hoće li drug Stanko, pehare i lovu pokupiti već na dolasku u Beogradu, tako da će doći smiren na samu utrku?
-hoće li se možda pojaviti i "veliki ON" poznatiji u narodnim masama kao Babaos, i u kojoj ulozi, hoće li ga netko uopće prepoznati?
Kao što vidite puno je pitanja otvoreno....
P.S.
Danas mi se je javio Stanko kratkom porukom: "crko mi je zamrzivač", pa molim ove s nadvožnjaka da imaju to u vidu, Stanko vozi bijeli loše ofarbani kombi...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: KRALJEVO

Postby feniks » Fri Jun 29, 2012 9:12 am

:lol: :lol: :lol: .....
....od svih ovih pitanja,samo na jedno pitanje se može odgovoriti sa sigurnošću tačno....
-pitanje: ("-kakvi će rezultati biti na nadvožnjaku kod plavoga mosta?")

-odgovor: - poražavajući,..neće niko doći,jer iziskuje puno troškova i vremena,a i daleko je brate,....u ovoj krizi to je rasipanje novca... :mrgreen:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

PreviousNext

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests

cron