moderatori

Moderator: babaos

Re: moderatori

Postby oli » Wed Nov 14, 2012 2:25 am

stanko61 wrote:heheheee pa ti si platio i clanarinu samo da bi mogao reci ,,--nam

-za izraziti se literarno, nije potrebno platiti članarinu...
stanko61 wrote:secam se kad si dosao kod mene da trgujemo za BMW i tek posle pola sata propitivanja i to tek kad sam te potsetio : a bmw ?? da tacno,,, onda si ustao da ga pogledas,, znao sam da je drugi razlog dolaska kod mene a ne trgovina i shodno tome sada imas privilegovanu cenu, specijalno za tebe, velikog Olija
maramica sa dva lica
razmisli ko je poceo

Sjećam se toga susreta, ali mi je ostao u puno boljoj uspomeni nego tebi...Bilo je to prije skoro godinu dana...Ponašao si se baš domaćinski, primio si me s velikom pažnjom, osjećao sam se počašćenim...

Ni tada niti ikada, nisam se slagao s nedemokratskim metodama izbora, namještaljkama, nepotizmom i sličnom stvarima...
Ne biva...

A maramica sa dva lica zbog slijedećih cijenika...
Cijena za mene:
stanko61 wrote:3000,e da ga ne nosim u Nemackusve je original osim zadnje lampe,, na karburaturu ima original plocicu, presao 14000 km

Cijena za ostale:
stanko61 wrote:1800e 14000 presao


Super, sretan put u Njemačku...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby stanko61 » Wed Nov 14, 2012 9:23 am

primio si me s velikom pažnjom, osjećao sam se počašćenim...
meni je bilo zadovoljstvo :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand:
A maramica sa dva lica zbog slijedećih cijenika...
Cijena za mene:

stanko61 wrote:3000,e da ga ne nosim u Nemackusve je original osim zadnje lampe,, na karburaturu ima original plocicu, presao 14000 km


Cijena za ostale:

stanko61 wrote:1800e 14000 presao
a za ovo ne vidim nista cudno i nema tu nikakve maramice to, je istina i to je tako, ti si pogresio u necemu ??? smatram da je to dobra cena za Olija,, s obzirom na 50 kom BMW a i ostalo uz duzno postovanje,,ne verujem da ti to pretstavlja problem ???? inace bi bila, :!: :!: :!: , samo sam se predomislio zbog dobrosusetskih odnosa , ---, za Olija nema cene i ne moze da ga kupi,, dok je za ostale 1800e cak bi ispustio malo cenu
shodno tome, mislim da si dobio dobru cenu i treba da si zadovoljan,, skupo bi ti bilo - da za tebe nema cenu :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: moderatori

Postby oli » Wed Nov 14, 2012 10:23 am

stanko61 wrote:a za ovo ne vidim nista cudno i nema tu nikakve maramice to, je istina i to je tako, ti si pogresio u necemu ??? smatram da je to dobra cena za Olija,, s obzirom na 50 kom BMW a i ostalo uz duzno postovanje,,ne verujem da ti to pretstavlja problem ???? inace bi bila, samo sam se predomislio zbog dobrosusetskih odnosa , ---, za Olija nema cene i ne moze da ga kupi,, dok je za ostale 1800e cak bi ispustio malo cenu
shodno tome, mislim da si dobio dobru cenu i treba da si zadovoljan,, skupo bi ti bilo - da za tebe nema cenu


Pa suvi genije onda tako lijepo i napiši u oglas, prodajem to i to, cijena ta i ta, za Olia ponuda ne važi...
Ali, "prejaka" je to struja za tebe... Drž se ti svoga "moleraja" tradicionalno visoke cijene i loše usluge...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby stanko61 » Wed Nov 14, 2012 10:35 am

hehehe a otkud ti znas da je visika cena i losa usluga ????????????
ja se ne secam da sam nesto tebi radio pa to govoris iz licnog iskustva ?????????????
nnneeeeeee, ne verujem da si ti od onih rekla - kazala :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
ma mora da si pobrkao neke loncice :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ok si ti lik, :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: , bio bi ti jos bolji kad bi se malo smirio,,, izduvao gumu,,, malo se opustio ,,, mozda vreme utice na tebe ne znam,, mada, verujem da ce to biti sve ok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
PS : nastavi sa onim iz prestavljanja ,, to je dobro,, vidis da je odmah porast ucesnika i postova na forumu :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: moderatori

Postby oli » Wed Nov 14, 2012 10:45 am

stanko61 wrote:PS : nastavi sa onim iz prestavljanja ,, to je dobro,, vidis da je odmah porast ucesnika i postova na forumu

Znao sam da će ti se svidjeti kako sam postavio "nauljenu" osovinu između tebe i tvog drugara Babaosa...
Osovinaši, osovinaši...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby stanko61 » Thu Nov 15, 2012 10:52 am

oli wrote:
stanko61 wrote:PS : nastavi sa onim iz prestavljanja ,, to je dobro,, vidis da je odmah porast ucesnika i postova na forumu

Znao sam da će ti se svidjeti kako sam postavio "nauljenu" osovinu između tebe i tvog drugara Babaosa...
Osovinaši, osovinaši...

bez veze :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: moderatori

Postby feniks » Sat Nov 24, 2012 12:06 pm

10 dana nema babe.... :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: moderatori

Postby oli » Sun Feb 03, 2013 11:16 am

MareX wrote:Naslov EL Presidente je promenjen, zasto? Cime se drugi moderator odlucio da promeni naslov teme, iako on nije odrzavao temu. Zeleo bi da se javi moderator koji je odrzavao temu pod starim naslovom da cujem kakvo on ima misljenje o ovome? Jer ovakve promene moraju da imaju opravdanje. Zelim objasnjenje i od aministratora.


-pristojno si pitao, i odgovoriti ću ti, iako tvoje pitanje smatram ekstremno nepotistički postavljeno, ali kao što rekoh pristojno si pitao i dobiti ćeš odgovor...

nulto, ovdje je mjesto za raspravu, o tim detaljima koji te zanimaju, a ne tamo gdje ste ga započeli...
prvo, u ovoj temi ima samo jedan moderator, koji ima nick Oli
drugo, nije uobičajeno da se postavljaju ovakova pitanja ako se ne radi o tebi, tj ako te se lično ne tiču, a ne tiču te se...
treće, ovakve promjene se vrše isključivo po nahođenju moderatora...

MareX wrote:Hvala Zell.
Cinilo mi se da dezinformacije kruze po forumu, pa da ljudi ne shvate pogresno.


četvrto, bio bi puno veći "frajer" da si ovaj post ostavio u originalnom izdanju, a ne u ovako skraćenom, time si značajno promijenio kontekst...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby feniks » Sun Feb 03, 2013 12:40 pm

78 dana nema babe.... :think: :( :cry:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: moderatori

Postby babaos » Sun Feb 03, 2013 2:46 pm

Kulturan,lijepo odgojen i naočit mladić kao što je Marino ničim nije zaslužio ovakve objede.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: moderatori

Postby feniks » Sun Feb 03, 2013 2:53 pm

:clap: :clap: :clap: ...šteta što još ranije nisam pomenuo tvoju apscineciju...neka si nam se vratio.... :mrgreen: :clap: :clap: :clap:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: moderatori

Postby babaos » Sun Feb 03, 2013 3:27 pm

Točno se izgovara :"apstinenciju".
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: moderatori

Postby feniks » Sun Feb 03, 2013 3:32 pm

Piše...u pravu si...greška,moram priznati da su mi falile tvoje ispravke...
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: moderatori

Postby krsta63 » Sun Feb 03, 2013 4:46 pm

Picajzla :whistle:
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: moderatori

Postby feniks » Sun Feb 03, 2013 4:48 pm

Ja ga pozdravljam,a on se igra profesora...ccccc
Pih...mogao sam mu ispraviti kao što on radi,pa bi ispalo glupo.... :lol: :lol: :lol:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

PreviousNext

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests

cron