moderatori

Moderator: babaos

moderatori

Postby oli » Tue Jun 19, 2012 1:38 pm

-nema potrebe da moderatora ili moderatore kudite i pljujete po drugim temama, za to mjesto predviđeno je ovo ovdje...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby stanko61 » Tue Jun 19, 2012 2:24 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :clap: :clap: :clap:
ti pojma nemas fuj :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: moderatori

Postby oli » Tue Aug 14, 2012 2:21 am

Čudim se čudim, niko ni da pljune, osim naravno moga "druga" Stanka, udbaša kodnog imena "Vrba 61"...
Moj "drug" Stanko me nije iznevjerio... Ali, iznevjerili su me drugi, koji me pljuju okolo, a ne ovdje iako je ovo pravo mjesto...
Pa, dobro ne mora biti samo pljuvanje, primamo i savjete, kritike, prodike, lažne nade i sve ostalo...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby stanko61 » Tue Aug 14, 2012 8:27 am

hvala ,,, bilo mi je zadovoljstvo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: moderatori

Postby stanko61 » Tue Aug 14, 2012 8:31 am

a sad malo i sa druge strane,, jedina slika na forumu koja nije nikada napisala samo jednu prostu rec kao post :clap: :clap: :clap: :clap:
tvoji textovi mogu biti ovakvi ili onakvi,, neistiniti,, istiniti,, saljivi alll,,, uvek interesantni i sa stilom :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: moderatori

Postby babaos » Tue Aug 14, 2012 8:53 am

stanko61 wrote:a sad malo i sa druge strane,, jedina slika na forumu koja nije nikada napisala samo jednu prostu rec kao post :clap: :clap: :clap: :clap:
tvoji textovi mogu biti ovakvi ili onakvi,, neistiniti,, istiniti,, saljivi alll,,, uvek interesantni i sa stilom :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:



pa ovo je stvarno muški bilo,ali stilski,jezično,gramatički i retorički veoma zaguljeno.Moderator o kojem je riječ je veoma zanimljiv i sofisticiran i svakako zaslužuje ozbiljniju kvalifikaciju.Možda VKV ili barem KV.Tvoje rečenice se mogu hladno premjestiti i na drugo mjesto i iskoristiti kao kvalivikovano mišljenje i za neke druge. :arrow:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: moderatori

Postby stanko61 » Tue Aug 14, 2012 12:09 pm

ma daj sta si se odma emotivno vezao za post,,, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
znas emocije treba sacuvati, samo za sebe, nemoj odma na prvu loptu,, i sta onda decko je ipak o k 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: moderatori

Postby feniks » Tue Aug 14, 2012 12:36 pm

oli wrote:Čudim se čudim, niko ni da pljune, osim naravno moga "druga" Stanka, udbaška kodnog imena "Vrba 61"...
Moj "drug" Stanko me nije iznevjerio... Ali, iznevjerili su me drugi, koji me pljuju okolo, a ne ovdje iako je ovo pravo mjesto...
Pa, dobro ne mora biti samo pljuvanje, primamo i savjete, kritike, prodike, lažne nade i sve ostalo...


...izostavio si pohvale...
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: moderatori

Postby babaos » Tue Aug 14, 2012 12:40 pm

feniks wrote:
oli wrote:Čudim se čudim, niko ni da pljune, osim naravno moga "druga" Stanka, udbaška kodnog imena "Vrba 61"...
Moj "drug" Stanko me nije iznevjerio... Ali, iznevjerili su me drugi, koji me pljuju okolo, a ne ovdje iako je ovo pravo mjesto...
Pa, dobro ne mora biti samo pljuvanje, primamo i savjete, kritike, prodike, lažne nade i sve ostalo...


...izostavio si pohvale...



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


NEĐO CARE..........
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: moderatori

Postby feniks » Tue Aug 14, 2012 12:42 pm

Mislite na Pletikosića?..da,da,dobar je on,ljubi ga majka... :lol:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: moderatori

Postby babaos » Tue Aug 14, 2012 12:50 pm

:lol: :lol: :lol: Ma ne na Jovu...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: moderatori

Postby stanko61 » Tue Aug 14, 2012 12:51 pm

Babaos je zavidan :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: moderatori

Postby feniks » Tue Aug 14, 2012 12:57 pm

babaos wrote::lol: :lol: :lol: Ma ne na Jovu...


...a na Milku sine haaa..... :snooty:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: moderatori

Postby babaos » Tue Aug 14, 2012 1:05 pm

baba ima svoju pemzlu i kecelju.I papuče.To je dovoljno.No sikiriki......... :lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: moderatori

Postby feniks » Tue Aug 14, 2012 1:17 pm

Baba ima,nju i ne diramo,.......a deda?
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Next

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron