moderatori

Moderator: babaos

Re: moderatori

Postby oli » Mon Sep 10, 2012 4:21 pm

Vidi, vidi, a ja mislio da niko to i ne čita....
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby oli » Mon Sep 10, 2012 4:25 pm

babaos wrote:Moderatori su sve predvidjeli osim rasprave o podacima koji se unose u police.Evo ja komentiram podatak s motociklom Orionom.Do 1905 proizveli su oko 400 komada.Znači prve godine proizvodnje napravili su 100 ili manje.Nevjerojatno je da je jedan od prvih 50(hipotetski) proizveden stigao na Balkan.Ako je tako to je fantastičan podatak.

U postavci koja je zamisljena da dodje malo kasnije kada sve teme malo stasaju , predviđeno je da se svaki podatak može iskomentirati od strane čitatelja...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby babaos » Mon Sep 10, 2012 5:18 pm

Nemoj da misliš kad neide.Mani se toga i radi po svom.Šta te briga.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: moderatori

Postby babaos » Mon Sep 10, 2012 5:47 pm

oli wrote:
babaos wrote:Moderatori su sve predvidjeli osim rasprave o podacima koji se unose u police.Evo ja komentiram podatak s motociklom Orionom.Do 1905 proizveli su oko 400 komada.Znači prve godine proizvodnje napravili su 100 ili manje.Nevjerojatno je da je jedan od prvih 50(hipotetski) proizveden stigao na Balkan.Ako je tako to je fantastičan podatak.

U postavci koja je zamisljena da dodje malo kasnije kada sve teme malo stasaju , predviđeno je da se svaki podatak može iskomentirati od strane čitatelja...




Pričaj još malo.Baš je zabavno.Mauna nama svima kojima su vrata stalno zaključana.Pa valjda se ključa samo ono što je ad acta.Ništa više.Tražit ću moderatorski status za moju temu u kojoj ću objaviti razgovor sa Stankom.Nakon toga nek svi traže moderatorski status za svoje teme.To je bez veze.Ja trenutno pišem jedini ovdje i imam pola podforuma zaključano.Nazdravlje.Moderatori nek moderiraju a bravari nek seru kvake.Al zar ovi admini to ne kuže?
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: moderatori

Postby oli » Mon Sep 10, 2012 7:10 pm

babaos wrote:Pričaj još malo.Baš je zabavno.Mauna nama svima kojima su vrata stalno zaključana.Pa valjda se ključa samo ono što je ad acta.Ništa više.Tražit ću moderatorski status za moju temu u kojoj ću objaviti razgovor sa Stankom.Nakon toga nek svi traže moderatorski status za svoje teme.To je bez veze.Ja trenutno pišem jedini ovdje i imam pola podforuma zaključano.Nazdravlje.Moderatori nek moderiraju a bravari nek seru kvake.Al zar ovi admini to ne kuže?

super, opet ti o onome sto ne razumijes, a de bogati reci nam pod kojim nickom ces traziti moderatorski status, babaos ili vladika, mislim da bi ti ovaj nick vladika dobro stajao... npr kaze zell super je vladika, ili kaze stanko ma jebes vladiku, i opet sve isto svak je svoje reko ali moze se i drugacije tumaciti... Ova tema almanah, ima prvi zadatak da svi podaci u njoj budu potpuno točni, to je imperativ, a evo ja ti vladika obećajem da će ta funkcija da možeš komentirati zazivjeti već za koji dan...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby feniks » Mon Sep 10, 2012 7:14 pm

Kalauz je majka Mara......ma oko čega vi to? :shock: .....ovo je visoka struja za mene... :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: moderatori

Postby babaos » Mon Sep 10, 2012 9:21 pm

sukob interesa....postao je ključavničar.Zaključo pola podforuma i propagira dopisnu školu.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: moderatori

Postby oli » Tue Sep 11, 2012 12:34 am

babaos wrote:sukob interesa....postao je ključavničar.Zaključo pola podforuma i propagira dopisnu školu.

Nemoj vladika, ko boga te molim, čušnuti će te mraz, pa će poslije sam vrag biti kriv...
Drž se ti popovanja...
Pa da od takvih i nema drugoga spasa osim ključa, ipak dozvoli da se sve to malo razvije, pa onda razjebi ako možeš, a ne odmah na početku...Kao što si običavao do sada...

Vladika znamo mi da si ti sa sobom zadovoljan, i da jedine ideje koje razmatraš su isključivo i samo tvoje vlastite...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby babaos » Tue Sep 11, 2012 5:03 am

oli wrote:
babaos wrote:sukob interesa....postao je ključavničar.Zaključo pola podforuma i propagira dopisnu školu.

Nemoj vladika, ko boga te molim, čušnuti će te mraz, pa će poslije sam vrag biti kriv...
Drž se ti popovanja...
Pa da od takvih i nema drugoga spasa osim ključa, ipak dozvoli da se sve to malo razvije, pa onda razjebi ako možeš, a ne odmah na početku...Kao što si običavao do sada...

Vladika znamo mi da si ti sa sobom zadovoljan, i da jedine ideje koje razmatraš su isključivo i samo tvoje vlastite...



Razmatram ja ni Fent mi nije ravan.Analiziram lijevo desno.Pišem uzduž i popreko.No sikiriki.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: moderatori

Postby babaos » Tue Sep 11, 2012 8:57 am

Emilova fotka mogla bi biti studijski odabrana.Loše je kadrirano.Dojam nikakav.Nema poruke :snooty: .Nikakve.A kažu fotka govori 1000 riječi.Fotka za Marina dobro je odabrana. :clap: ...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: moderatori

Postby babaos » Thu Sep 13, 2012 2:50 pm

Moderatoru stavite profil pokojnog Batu Popovića koji nije više sa nama.Lemi ili Stanko nek daju podatke.Fotka nije problem ....


Mogla bi ova fotka.U sredini(11) na Hondi je Bata...


Image
Last edited by babaos on Thu Sep 13, 2012 7:40 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: moderatori

Postby stanko61 » Thu Sep 13, 2012 5:14 pm

bravo :) naravno da cu skupiti o njemu sve sto imam pa cu poslati ,, bravo :) :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: moderatori

Postby babaos » Thu Sep 13, 2012 6:09 pm

Drago mi je da si skužio ...jako mi je drago jel ti si prvi među jednakima i tako.....
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: moderatori

Postby babaos » Tue Sep 18, 2012 8:21 am

Tamo u temi "vozači" na Aerodromu netko gura kolica i uznemirava ljude.Nitko mu ništa nemože.I prijeti svima... :clap:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: moderatori

Postby babaos » Tue Sep 18, 2012 9:17 am

I metla je proradila.Obrisan je Stanko Markotić.Ovo je indikativno.Na trkačem forumu gdje je upravo Stanko Markotić personifikacija teme nema ga.Obrisan.Eliminiran.Egzekucija.Devastacija,čistka... :shock: U ovom ludom vremenu ništa me više nemože iznenaditi.Svi znaju da radim razgovor sa Stankom i da je plan da ga objavim na Forumu.O tome sam već pisao.To ću i učiniti unatoč tome što osjećam da te upravo to svrbi.Zasigurno i to u toj tvojoj temi u kojoj je izbrisano njegovo ime.Nije to tvoje vlasništvo.Htio to ti ili ne razumjeti.Bio ti moderator ili ne.Svima nama pa i forumu ovom našem svagdašnjem Stanko Markotić važan je više nego što si u stanju to zamisliti.Važniji i od tebe i od mene.Tebe ovdje može a i nemora biti ali Stanko Markotić ovdje svojim položajem funkcijom i statusom mora biti.Vratit ćemo mi i božu jawu kojeg si izgurao.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron