moderatori

Moderator: babaos

Re: moderatori

Postby MareX » Sun Feb 03, 2013 7:18 pm

Oli wrote:
MareX wrote:Hvala Zell.
Cinilo mi se da dezinformacije kruze po forumu, pa da ljudi ne shvate pogresno.


četvrto, bio bi puno veći "frajer" da si ovaj post ostavio u originalnom izdanju, a ne u ovako skraćenom, time si značajno promijenio kontekst...


Gospodine Oli, ipak je to moj otac, pa sam se zbog toga obratio na forumu. Posto je Administrator vratio originalno ime teme, potpuno je jasno ko je najveci frajer.
User avatar
MareX
 
Posts: 54
Joined: Wed Dec 22, 2010 1:49 am

Re: moderatori

Postby oli » Sun Feb 03, 2013 7:52 pm

MareX wrote:Posto je Administrator vratio originalno ime teme, potpuno je jasno ko je najveci frajer.

Nema šta, sve odreda su ti pravi uzori...
Slažem se s tobom i po pitanju frajerisanja...
Frajerisanja je uvijek bio skup sport...
Naravno najbolje to znam iz svog iskustva...
Moja baka, a vjerujem i Petkova bi na sve ovo rekli: nicija ne svijetla do zore, pa neće ni moja...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby oli » Tue Feb 05, 2013 1:26 am

babaos wrote:Kulturan,lijepo odgojen i naočit mladić kao što je Marino ničim nije zaslužio ovakve objede.

Ako je ovdje riječ o mladome gospodinu Marinu Markotiću, bogami iako nerado u ovome sam se potpuno slagao s Babaosom... S mladim gospodinom Marinom Markotićem, nekoliko puta sam razgovarao i nema šta, sve je bilo za primjer...

Ali uvijek postoji nekakv razlog...
Samo što to neke "genijalce" ne zanima, MareX je tu bio super-fer i pitao, a administrator nije ništa iz toga naučio, pa nije ništa pitao, on je samo proveo svoju samovolju... Pa dobro on je admin i ima puno pravo na to, no da li je u pravu e to je već neko drugo pitanje...

Zašto je Marex zaslužio takav odgovor kakav je dobio?

memberlist.php?mode=viewprofile&u=122

Ovaj link prikazuje detaljnu statistiku korisnika MareX, isti korisnik se nije predstavio u rubrici predstavljanje...Čitajući postove korsnika MareX, potpuno je jasno da je više od 80% postova napisao zapravo netko drugi, tj korisnik Stanko61, samim time korisnik MareX nema nikakv kredibilitet... A i zašto bi ga imao kada zapravo nemamo predstavo o kojemu je korisniku zapravo riječ...
A dodatno imamo i odgovor koji korisnik sigurno koristi dva "nicka" na ovome forumu...
Između ovih razloga a postoje i još neki, korisnici MareX i Stanko61, su za mene izgubili kredibilitet...
A zbog nesankcioniranja istoga je izgubio kredibilitet i administrator Zell...

Jednom prilikom prošle godine 2012, u proljeće nazvao me je gospodin Stanko Markotić, otac mladoga gospodina Marina Markotića, te me zamolio da mu dam snimak utrke u Batajnici, jer mu hitno treba da ga odnese u Nizozemsku, da bi tamo promovirao utrke u Srbiji i da bi animirao neke vozače, da možda i dođu na utrke u Srbiju, OK razlog mislim ja zašto ne, ali u tom času snimka nije pored mene već u arhivi, a njemu gori, hitno mu to treba, dobro dogovorim se s jednim mojim službenikom, da snimku putem Jumbo-maila pošalje gospodinu Stanku Markotiću, kroz neko vrijeme nazovem gospodina Stanka Markotića i pitam da li je sve ok, kaže on da je primio i sve u redu...
Tako sam to i ja smatrao, ali nakon nekog vremena, skužim da je mladi gospodin Marino Markotić taj snimak objavio ovdje:

http://www.youtube.com/watch?v=tGlBJkKa ... BqMx-SbCTw

Naravno cijeli snimak je potpisan s: "by Marino Markotić"
Naravno ovom prigodom su gospoda Marino i Stanko Markotić, kod mene izgubili kredibilitet, kao ljudi...
Inače to je krađa, a takovi procesi se zovu lopvluci...
Sigurno imam neki razlog zašto taj snimak nisam sam, kao autor objavio baš, tamo...

Što se nepotizma tiče, tu mislim da ne treba trošiti niti jedne jedine riječi, to je valjda svima jasno...

Inače gospodu Markotić vrlo cijenim kao vozače i promotore moto utrka u Srbiji ali i van nje, dodatno cijenim starijeg gospodina Markotića kao sportskoga funkcionera, ali promatrano izdvojeno...
Držim da je svijetla budućnost pred mladim gospodinom Marinom Markotićem, jednako tako mislim i da je njegova sportska stipendija završila u pravim rukama... Te mu želim puno sreće u daljnjem školovanju, radu i budućoj sportskoj karijeri...

Da zaključimo, korisnici MareX, Stanko61, te administrator Zell, nula bodova kod mene...
Administrator Zell je trajno osvojio svojih nula bodova kod mena i ne treba mu više nikakav pelcer...

Vozači moto utrka:
-mladi gospodin Marino Markotić full bodovi na svim poljima;
-gospodin Stanko Markotić, pola bodova zbog sukoba interesa, te nepotizma;
-administrator Zell, jedan bod zbog EL boje koju vozi, a ostalo ništa zbog lakomislenosti...

Srećom to su samo moja palamuditeljska osobna razmišljanja...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby Zel99 » Tue Feb 05, 2013 1:04 pm

oli wrote:
babaos wrote:Kulturan,lijepo odgojen i naočit mladić kao što je Marino ničim nije zaslužio ovakve objede.

Ako je ovdje riječ o mladome gospodinu Marinu Markotiću, bogami iako nerado u ovome sam se potpuno slagao s Babaosom... S mladim gospodinom Marinom Markotićem, nekoliko puta sam razgovarao i nema šta, sve je bilo za primjer...

Ali uvijek postoji nekakv razlog...
Samo što to neke "genijalce" ne zanima, MareX je tu bio super-fer i pitao, a administrator nije ništa iz toga naučio, pa nije ništa pitao, on je samo proveo svoju samovolju... Pa dobro on je admin i ima puno pravo na to, no da li je u pravu e to je već neko drugo pitanje...

Zašto je Marex zaslužio takav odgovor kakav je dobio?

memberlist.php?mode=viewprofile&u=122

Ovaj link prikazuje detaljnu statistiku korisnika MareX, isti korisnik se nije predstavio u rubrici predstavljanje...Čitajući postove korsnika MareX, potpuno je jasno da je više od 80% postova napisao zapravo netko drugi, tj korisnik Stanko61, samim time korisnik MareX nema nikakv kredibilitet... A i zašto bi ga imao kada zapravo nemamo predstavo o kojemu je korisniku zapravo riječ...
A dodatno imamo i odgovor koji korisnik sigurno koristi dva "nicka" na ovome forumu...
Između ovih razloga a postoje i još neki, korisnici MareX i Stanko61, su za mene izgubili kredibilitet...
A zbog nesankcioniranja istoga je izgubio kredibilitet i administrator Zell...

Jednom prilikom prošle godine 2012, u proljeće nazvao me je gospodin Stanko Markotić, otac mladoga gospodina Marina Markotića, te me zamolio da mu dam snimak utrke u Batajnici, jer mu hitno treba da ga odnese u Nizozemsku, da bi tamo promovirao utrke u Srbiji i da bi animirao neke vozače, da možda i dođu na utrke u Srbiju, OK razlog mislim ja zašto ne, ali u tom času snimka nije pored mene već u arhivi, a njemu gori, hitno mu to treba, dobro dogovorim se s jednim mojim službenikom, da snimku putem Jumbo-maila pošalje gospodinu Stanku Markotiću, kroz neko vrijeme nazovem gospodina Stanka Markotića i pitam da li je sve ok, kaže on da je primio i sve u redu...
Tako sam to i ja smatrao, ali nakon nekog vremena, skužim da je mladi gospodin Marino Markotić taj snimak objavio ovdje:

http://www.youtube.com/watch?v=tGlBJkKa ... BqMx-SbCTw

Naravno cijeli snimak je potpisan s: "by Marino Markotić"
Naravno ovom prigodom su gospoda Marino i Stanko Markotić, kod mene izgubili kredibilitet, kao ljudi...
Inače to je krađa, a takovi procesi se zovu lopvluci...
Sigurno imam neki razlog zašto taj snimak nisam sam, kao autor objavio baš, tamo...

Što se nepotizma tiče, tu mislim da ne treba trošiti niti jedne jedine riječi, to je valjda svima jasno...

Inače gospodu Markotić vrlo cijenim kao vozače i promotore moto utrka u Srbiji ali i van nje, dodatno cijenim starijeg gospodina Markotića kao sportskoga funkcionera, ali promatrano izdvojeno...
Držim da je svijetla budućnost pred mladim gospodinom Marinom Markotićem, jednako tako mislim i da je njegova sportska stipendija završila u pravim rukama... Te mu želim puno sreće u daljnjem školovanju, radu i budućoj sportskoj karijeri...

Da zaključimo, korisnici MareX, Stanko61, te administrator Zell, nula bodova kod mene...
Administrator Zell je trajno osvojio svojih nula bodova kod mena i ne treba mu više nikakav pelcer...

Vozači moto utrka:
-mladi gospodin Marino Markotić full bodovi na svim poljima;
-gospodin Stanko Markotić, pola bodova zbog sukoba interesa, te nepotizma;
-administrator Zell, jedan bod zbog EL boje koju vozi, a ostalo ništa zbog lakomislenosti...

Srećom to su samo moja palamuditeljska osobna razmišljanja...


Vecini je poznat vic : Pitao doktor plavusu da li je u drugom stanju, a ona mu kaze da mozda jeste, ali malo. :shock: Neke stvari se moraju resiti digitalno 0-1, da-ne, Mozda je 100 puta bilo 0, a jednom 1, ali to bode oci. Da li je moguce uvek biti nezamerljiv :?: :!:

1. Znaci Stanko moze da bude El Prezidente ali i ne mora, ali ce uvek biti Stanko.
2. Ako nekom kazes da je Genije, ako je skroman bice mu neprijatno ali se verovatno nece buniti. Ako mu kazes da je Kreten reakcija ce zasigurno biti burna, a verovatno jos burnija ako je pre toga dozivljavao hvalospeve. :snooty:
3. Zloupotreba identiteta :?: :!: Mozda je Marex i 100% Stanko61, ali da li nam ovde treba istrazitelj. Prituzbi na identitet forumasa je bilo sa vise strana. Kazu, ako krava laze rog ne laze, tj. na kraju se karte ipak otvore, pa nek izvoli kom to ne smeta... :doh:
4. Mozda nisam zadovoljan kolicinom i kvalitetom informacija koje imam od aktivnog predsednika komisije, ali ne mogu punom snagom da ga opletem jer sam zapravo i sam svojim odsustvom sa sednice MSS-a izgubio kredibilitet. No to su vec moji licni problemi... :oops:
5. Kada bi kisa trebala da padne kada je svima po volji, nikad ne bi pala. :naughty:
6. Odgovaram za svoje postupke (ne vadim se ni na koga). Da li cu misljenje i stavove u zivotu menjati, sigurno hocu i trudicu se da bude na bolje. :D :D

Pozdrav
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: moderatori

Postby oli » Tue Feb 05, 2013 1:41 pm

Zel99 wrote:Vecini je poznat vic : Pitao doktor plavusu da li je u drugom stanju, a ona mu kaze da mozda jeste, ali malo. :shock: Neke stvari se moraju resiti digitalno 0-1, da-ne, Mozda je 100 puta bilo 0, a jednom 1, ali to bode oci. Da li je moguce uvek biti nezamerljiv :?: :!:

1. Znaci Stanko moze da bude El Prezidente ali i ne mora, ali ce uvek biti Stanko.
2. Ako nekom kazes da je Genije, ako je skroman bice mu neprijatno ali se verovatno nece buniti. Ako mu kazes da je Kreten reakcija ce zasigurno biti burna, a verovatno jos burnija ako je pre toga dozivljavao hvalospeve. :snooty:
3. Zloupotreba identiteta :?: :!: Mozda je Marex i 100% Stanko61, ali da li nam ovde treba istrazitelj. Prituzbi na identitet forumasa je bilo sa vise strana. Kazu, ako krava laze rog ne laze, tj. na kraju se karte ipak otvore, pa nek izvoli kom to ne smeta... :doh:
4. Mozda nisam zadovoljan kolicinom i kvalitetom informacija koje imam od aktivnog predsednika komisije, ali ne mogu punom snagom da ga opletem jer sam zapravo i sam svojim odsustvom sa sednice MSS-a izgubio kredibilitet. No to su vec moji licni problemi... :oops:
5. Kada bi kisa trebala da padne kada je svima po volji, nikad ne bi pala. :naughty:
6. Odgovaram za svoje postupke (ne vadim se ni na koga). Da li cu misljenje i stavove u zivotu menjati, sigurno hocu i trudicu se da bude na bolje. :D :D

Pozdrav

Imamo mi vic koji se tu bolje uklapa zato jer i nije vic ali je odlična paralela s takim likovima...
Kada su Rusi, spopali tadašnju Čehoslovačku, tada je u mojamu selu zasjedao mjesni odbor, te je isti taj mjesni odbor donio slijedeće odluke i zaključak:
invazija nije pravedna i rusi moraju da se povuku...

Gotovo da ništa nisam razumio sadržaj tvoga posta, pogotovo nisam razumio zašto si ga napisao, nisam ti ja dao nula bodova forever, bez veze, da sam mislio da ima bilokakove nade za tebe sigurno bih ti dao barem neke stimulativne bodove... Ali nema, za tebe nema nikakove nade i nikada, stoga dižem ruke...

potpis:
nula bodova si "forever"
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby Zel99 » Tue Feb 05, 2013 2:16 pm

oli wrote:
Zel99 wrote:Vecini je poznat vic : Pitao doktor plavusu da li je u drugom stanju, a ona mu kaze da mozda jeste, ali malo. :shock: Neke stvari se moraju resiti digitalno 0-1, da-ne, Mozda je 100 puta bilo 0, a jednom 1, ali to bode oci. Da li je moguce uvek biti nezamerljiv :?: :!:

1. Znaci Stanko moze da bude El Prezidente ali i ne mora, ali ce uvek biti Stanko.
2. Ako nekom kazes da je Genije, ako je skroman bice mu neprijatno ali se verovatno nece buniti. Ako mu kazes da je Kreten reakcija ce zasigurno biti burna, a verovatno jos burnija ako je pre toga dozivljavao hvalospeve. :snooty:
3. Zloupotreba identiteta :?: :!: Mozda je Marex i 100% Stanko61, ali da li nam ovde treba istrazitelj. Prituzbi na identitet forumasa je bilo sa vise strana. Kazu, ako krava laze rog ne laze, tj. na kraju se karte ipak otvore, pa nek izvoli kom to ne smeta... :doh:
4. Mozda nisam zadovoljan kolicinom i kvalitetom informacija koje imam od aktivnog predsednika komisije, ali ne mogu punom snagom da ga opletem jer sam zapravo i sam svojim odsustvom sa sednice MSS-a izgubio kredibilitet. No to su vec moji licni problemi... :oops:
5. Kada bi kisa trebala da padne kada je svima po volji, nikad ne bi pala. :naughty:
6. Odgovaram za svoje postupke (ne vadim se ni na koga). Da li cu misljenje i stavove u zivotu menjati, sigurno hocu i trudicu se da bude na bolje. :D :D

Pozdrav

Imamo mi vic koji se tu bolje uklapa zato jer i nije vic ali je odlična paralela s takim likovima...
Kada su Rusi, spopali tadašnju Čehoslovačku, tada je u mojamu selu zasjedao mjesni odbor, te je isti taj mjesni odbor donio slijedeće odluke i zaključak:
invazija nije pravedna i rusi moraju da se povuku...

Gotovo da ništa nisam razumio sadržaj tvoga posta, pogotovo nisam razumio zašto si ga napisao, nisam ti ja dao nula bodova forever, bez veze, da sam mislio da ima bilokakove nade za tebe sigurno bih ti dao barem neke stimulativne bodove... Ali nema, za tebe nema nikakove nade i nikada, stoga dižem ruke...

potpis:
nula bodova si "forever"


OK skratio si mi muke.
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: moderatori

Postby oli » Wed Feb 06, 2013 5:38 am

Zel99 wrote:OK skratio si mi muke.

Egoistično, misliš samo na sebe... Problem je u tome što nisi ti muke skratio nama...

Pošto se i dalje ne dozivaš, te ne razumiješ ili ne vidiš što se dešava, na moju jako veliku žalost moram ti još malo replicirati...
Iz vrlo jednostavnoga razloga: to tvoje otvoreno siledžijstvo, neće proći bez traga i posljedica... Iako priznajem kao svoj osobni grijeh što sam ti nekoliko puta "progledao" kroz prste: Cvjećarnica, Petparačke i Istinite priče...

Jednako tako osjećem potrebu i da malo prokomentiram ova dva posta koja su niže navedeni...
babaos wrote:Jedan od rutinskih poteza administracije.Vrijedan pažnje.Reprezentativni primjer interakcije.


babaos wrote:Pretenciozno,Samouvjereno,tendenciozno,ovako ili onako nije problem.Klasik će biti ali vrijeđanje više nije dozvoljeno.Postoji internetski kodeks o nenapadanju,vrijeđanju ili ponižavanju koji je sad po novom zaštićen.Hvala bogu.


Sada, kao i u trenucima kada se je ovo dešavalo, potpuno je jasno određena definicija "pobočnika" i "nauljene" osovine...

Ovi tekstovi vladikini me neodoljivo asociraju na jednu scenu koju sam nekoliko puta vidio i na tv-u ali i u živo...
Ovo je potpuno identično sceni kada popovi posvećuju oružije...
Za neke je to trenutak toliko svet da svetiji ne može ni biti, a za neke najveća budalaština... A štaš, koliko, ljudi toliko ćudi...

Od tih sumornih scena, priznajem jedna mi i nije bila tako sumorna, osobno sam to vidio svojim očima i čuo svojim ušima...
1992 godine tako jedna vojna formacija stoji postrojena i čeka da dođe svešteno lice te posveti vojnike i oružije, i tako svešteno lice krene, grobna tišina, korača on i sveti, i ide to sve kao podmazano, dok nije došlo do jednoga lika, lik ustukne pola koraka unatrag i pušku stavi iza leđa... Svi konsternirani i iznenađeni...
SL: pa što je sada sinko?
V: Ništa...
SL: Ne želiš pred lice svevišnjeg posvećen?
V: Ne želim pred njegovo lice, al, nikako...
I ajd pope ne seri, nego lijepo idi tamo na drugu stranu i uredi da ovaj usrani rat prestane, i da svi idemo kućama...
Pa nisam se kupao ima skoro već mjesec dana...
Naravno svi smo pocrkavali skoro od smijeha... Ali na kraju balade, kada se je dobilo 10 minuta voljno, priđe svešteno lice, tom istom vojniku i reče, da znaš sinko potpuno si u pravu, i ne radim ja to što volim, nego što moram, a da sve to nema nikakova smisla, nema, okrene se i ode...
Priznajem nakon svega ovoga mi je i svešteno lice milimetar simpatičnije...

Toliko o vladiki i njegovim "pozitivnim" vibracijama...

Točno ti znaš u čemu je tu fora, kao što znaš i u koji dio protokola si se ogriješio, samo se sada tu praviš "grbav" pogotovo mi nije jasno zašto na toj grbavosti inzistiraš i dalje... Da si htio, bilo je dovoljno vremena da se to sve i izgladi, ali ne i dalje se ne dozivaš...
Ali dobro, da budemo potpuno jasni, nismo mi tu ni sami... I nisu svi na tvojoj strani... A nismo mi tu baš ni mutavi, kao što nas ti doživljavaš, siledžijski provodeći svoju samovolju...

Pošto si jasno demonstrirao siledžijstvo i samim tim mi neki zaključili da ga ima dovoljno, ali ima nas koji nismo odmah za upotrebu te ,tebi za ovaj put, svojstvene metode, predlažemo kompromis za ovaj put...
Iako si ti administrator, nisi ti tu sam, i svi mi ostali, aktivni, manje ili više, kao i oni potpuno neaktivni činimo forum... To je jedna po mom mišljenu od ključnih činjenica koje nisi u potrebnom trenutku imao na umu... Sagledao si samo neke, a ne sve forumaše...

Pa stoga, predlažem da rješenje bude slijedeće, a tome i pripadajuće obrazloženje:
-nema više brisanja postova (slučaj Mali Ćaća od ranije) mislim da ne treba tumačiti razloge i činjenice besmislenosti truda svih ostalih korisnika foruma koji su isto tako učestvovali u raspravama;
-isti aršin, naravno za sve;
-imaš obavezu, najmanje jednom dnevno pristupiti forumu, i pregledati sve nove postove, iznimno nakon najviše 48 sati;
jasno je da je do ovoga došlo izmeđuostalog zato što si neke stvari pratio napreskokce, pa nisi upućen...
-u popunosti poštivati forumski protokol i hijerarhiju;

Ovi prijedlozi su kompromis, iako su samo s jedne strane predloženi, zauzvrat: nije potrebno da se za svoj nastup ispričaš, pa je to eto, druga strana... Potpuno je jasno da sve ovo ne važi samo za mene, već na sve korisnike foruma...

Znači predzadnja lična...
Trebaš odgovoriti na gorenavedeni prijedlog, samo s prihvaćam ili ne prihvaćam...
Netočne definicije kaljenja, te kriva primjena Newtonovog zakona, nije nas impresionirala niti prvi put, a neće niti u budućnosti...
Naravno, ako ne odgovortiš u roku od 48 sati, od vremena u kojemu je napisan ovaj post, to tumačimo kao da naš prijedlog ne prihvaćaš...A to znači zadnja lična...
Eto sada je na tebe red...

potpis:
svršeni čin je gadna igra
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby Mali Caca » Wed Feb 06, 2013 6:51 pm

zamolicu te Oli da me ne spominjes u svojim postovima.

Hvala
Pristojan momak, al' lud u mozak
User avatar
Mali Caca
 
Posts: 139
Joined: Sat Dec 29, 2012 6:27 am
Location: Vancouver BC, Canada

Re: moderatori

Postby Zel99 » Wed Feb 06, 2013 10:26 pm

Primio k znanju
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: moderatori

Postby Zel99 » Fri Feb 08, 2013 10:27 am

Zel99 wrote:Primio k znanju

Znam da sam duzan. Bio na sluzbenom putu. Odgovaram cim malo slozim kockice. :D
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: moderatori

Postby Zel99 » Fri Feb 08, 2013 4:41 pm

viewtopic.php?f=6&t=56

Molim komentar, a ako je potrebno i konstruktivan predlog.
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: moderatori

Postby oli » Sat Feb 09, 2013 1:17 am

Pazi ti mangupa beogradskog...Poziva se na "demokratski" dijalog...
Zel99 wrote:...Molim komentar...

Evo ti komentar ponovo, koji sam ti već jednom napisao...
oli wrote:... A nismo mi tu baš ni mutavi, kao što nas ti doživljavaš, siledžijski provodeći svoju samovolju...

Dodajem, samo još i :ponovo...
Osim toga nije ti ovo kviz...

Zar stvarno misliš da možeš nama uvaliti te fore? Što god ti mislio o ovome, evo ja ću ti odgovoriti, jasno i jednoznačno: ne biva...

Pitanje je bilo jednostavno, te je tražilo jasno određen odgovor...
Za razliku od tebe kod nas vladaju druge vrijednosti, koje su klasificirane tako da nezamjerljivost nije na prvom mjestu...

Možda je to trebalo i očekivati...
Iako, jednostavno mi je nevjerojatno da prilikom izbora između pravičnosti s jedne i nezamjerljivosti s druge strane, neko izabere ovo drugo...
Ne uklapa mi se to u sustav vrijednosti... I gotovo...

Stvarno se ponašaš kao da nas drugih ovdje nema...

Bilo kako bilo jasno je da sam dovoljno energije prosuo uzalud...
I nije mi žao, savjest mi je mirna, jer sam "potrošio" sve metode...
I to je to, ne želim se sramotiti pred svojom okolinom, dozvoljavajući da mi "sude" oni koji su gori od mene...
Nikada to nije bilo, iako je bilo, onda to nije dugo trajalo...

Tu, se naši putevi razilaze... Ja ti takav neću biti, traži si drugoga...
Last edited by oli on Sat Feb 09, 2013 3:43 am, edited 1 time in total.
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby oli » Sat Feb 09, 2013 3:41 am

..
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby igor » Sat Feb 09, 2013 6:07 pm

Ja sam iskreno zadivljen koliko visok prag tolerancije imaju osnivaci ovog foruma.

Na svim moto (a i ostalim) forumima vazi opste pravilo da osnivaci osmisle kakav forum zele, uspostave pravila koja ce to obezbediti, a ono sto se pravilima nije moglo predvideti resava se ili usputnom dopunom pravila ili odlukama administratora, kako bi forum zadrzao zamisljeni karakter.

Clanovi foruma cine sam forum i ucestvuju u njegovom radu ako im postavljena koncepcija odgovara i u uzim ili sirim okvirima (zavisno od pravila) imaju slobodu delovanja.
S obzirom da medju clanovima uvek ima dijametralno suprotnih misljenja kako bi forum trebalo da izgleda, kakvo ponasanje se smatra nedozvoljenim ili dozvoljenim i sl. osnivaci preko administratora (sto moze nekad biti i objedinjeno u jednoj licnosti) usmeravaju rad foruma u zadane okvire.

Znaci, odredjena doza tzv. samovolje osnivaca (preko administratora) je neophodna da bi forum zadrzao zamisljenu koncepciju

Nije uobicajeno da clanovi foruma namecu pravila ponasanja urusavajuci tako koncept i viziju osnivaca, a da to bude tolerisano. Jer, ako forum usled presije pojedinih clanova ode u drugom pravcu od onog koji je zamisljen, zasto ga je osnivac onda uopste i osnivao?
igor
 
Posts: 165
Joined: Wed Jan 28, 2009 5:52 pm
Location: Beograd

Re: moderatori

Postby petko13 » Sat Feb 09, 2013 7:26 pm

Подржавам.
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

PreviousNext

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron