moderatori

Moderator: babaos

Re: moderatori

Postby babaos » Tue Sep 18, 2012 10:24 am

Re:

Postby oli » Mon Sep 17, 2012 9:02 pm
[quote="babaos"Opet ću ponoviti.Zadnji put.Ove teme vozača za komentiranje netreba opterečivati ovim i ovakvim raspravama.O tome je riječ.Treba uozbiljiti(bez offanja) postove u temama za vozače.Zbog pieteta prema vozačima.Točka.Tko to neprihvaća nema mu nade.[/quote]

Jamčim ti da ti je ovo zadnji put, ne predzadnji, već zadnji...

cauters, sasvim običan


Postavio si neke stvari brzopleto i ne snalaziš se.Za to si sam odgovoran i ne traži krivce na drugom mjestu.Počni čitat tuđe postove.Pišeš sam sebi a to nije dobro.Oprostio sam ti uvrede, ali ovaj označeni tekst potvrdio je ono što sam mislio.


potpis, flower perfection
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: moderatori

Postby babaos » Wed Sep 19, 2012 8:02 am

Ovo je spomen obilježje ljudskoj gluposti.Ovo je uvredljivi post moderatora kojeg treba obrisati u 69-tkinoj temi.Al odma da nebi pustio korjenje i da ne niknu pelceri..............strašno,




Re: Mokrovčak Emil

Postby oli » Mon Sep 17, 2012 8:57 pm

stanko61 wrote:molim moderatora da izbrise moje ime sa ove liste
red mora postojati,, kakav takav,, ovakav ili onakav ,, dobar ili los, al red mora postojati
molim moderatora da izbrise moje ime sa ove liste


Tebi sam genije rado ispunio i ovu želju, sada to lijepo upiši i dobro zapamti, jer danas je izuzetan dan, da želje ispunjavam, takvim likovima...
Ubuduće se možeš nadati samo kada se napiješ i sanjaš...


potpis, trkačke priče
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: moderatori

Postby babaos » Thu Sep 20, 2012 11:48 am

Tamo gdje ključaš svoje postove piši što hoćeš ali ostalim korisnicima nesmiješ uskraćivati ništa.Naprotiv moraš ih poticati da pišu to ti je obveza.Dakle.Nema potrebe da je zaključano bilo šta ali isto tako nije potrebno vezivati dvije teme kako si to uradio.Ponovio si svoj post iz zaključane police još jednom.Nepotrebno.To je van pameti.Bolje je da si umjesto toga nešto napisao o ljudima.Uvjeravaš korisnike da su to teme o vozačima za raspravu.Nije istina.To su pelceri tvojih tema koje su zaključane.Dokaz je da ih ima isto toliko koliko je i tih tvojih polica pod Katancem.
Dragi moj moderatoru ti malo razmisli o tome umjesto da se ježiš kad čuješ da babaos dolazi.Razmisli i o tome zašto si brzopleto brisao Stanka sa svog popisa pod rednim brojem 006.Ako si to napravio zbog sebe ili zbog Stanka onda moraš nešto i nama učiniti.Nemoraš baš sve ali barem nam daj Stanka dolje u popis vozača gdje možemo pisati o njemu i gdje može Stanko osobno biti domaćin i bez tvog blagoslova.Naravno da nemoraš.Nemora ni administrator.Možda da na drugom mjestu to stavimo.U podforum "trkačke priče"gdje i pripada?Administracija je na redu.Forum je naš.


potpis, Država to sam ja
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: moderatori

Postby oli » Thu Sep 20, 2012 12:58 pm

babaos wrote:Tamo gdje ključaš svoje postove piši što hoćeš ali ostalim korisnicima nesmiješ uskraćivati ništa.Naprotiv moraš ih poticati da pišu to ti je obveza.Dakle.Nema potrebe da je zaključano bilo šta ali isto tako nije potrebno vezivati dvije teme kako si to uradio.Ponovio si svoj post iz zaključane police još jednom.Nepotrebno.To je van pameti.Bolje je da si umjesto toga nešto napisao o ljudima.Uvjeravaš korisnike da su to teme o vozačima za raspravu.Nije istina.To su pelceri tvojih tema koje su zaključane.Dokaz je da ih ima isto toliko koliko je i tih tvojih polica pod Katancem.
Dragi moj moderatoru ti malo razmisli o tome umjesto da se ježiš kad čuješ da babaos dolazi.Razmisli i o tome zašto si brzopleto brisao Stanka sa svog popisa pod rednim brojem 006.Ako si to napravio zbog sebe ili zbog Stanka onda moraš nešto i nama učiniti.Nemoraš baš sve ali barem nam daj Stanka dolje u popis vozača gdje možemo pisati o njemu i gdje može Stanko osobno biti domaćin i bez tvog blagoslova.Naravno da nemoraš.Nemora ni administrator.Možda da na drugom mjestu to stavimo.U podforum "trkačke priče"gdje i pripada?Administracija je na redu.Forum je naš.


potpis, Država to sam ja

Dok me Zell, "plaća" biti će samo kako on kaže...

potpis: jebeš taku državu
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby babaos » Thu Sep 20, 2012 2:26 pm

Pa ovaj sajt je društveno vlasništvo.Koncipiran je dakle po već davno zaboravljenim principima koji su bili u modi donedavno.U Vršcu je još u upotrebi i to znači da jedan čovjek ne plača kao što ni ne odlučuje.Ako je to istina što kažeš onda je zloupotreba ovlasti ili nešto drugo što postaje dakle praksa na svim mjestima pa tako i ovdje na forumu.To nisam u stanju prihvatiti,ali razumjeti nije problem.Pošto si ti tu a Rumunija blizu sve je moguće.Uostalom logičnije bi bilo da ti zloupotrebljavaš njega i da ti njega plaćaš pošto si stručnjak za ta pitanja...


potpis, Luj IX
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: moderatori

Postby oli » Thu Sep 20, 2012 2:51 pm

babaos wrote:Pa ovaj sajt je društveno vlasništvo.Koncipiran je dakle po već davno zaboravljenim principima koji su bili u modi donedavno.U Vršcu je još u upotrebi i to znači da jedan čovjek ne plača kao što ni ne odlučuje.Ako je to istina što kažeš onda je zloupotreba ovlasti ili nešto drugo što postaje dakle praksa na svim mjestima pa tako i ovdje na forumu.To nisam u stanju prihvatiti,ali razumjeti nije problem.Pošto si ti tu a Rumunija blizu sve je moguće.Uostalom logičnije bi bilo da ti zloupotrebljavaš njega i da ti njega plaćaš pošto si stručnjak za ta pitanja...


potpis, Luj IX

Mauna, ali tebi ovoga puta...A, i tvom drugaru Luju...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby oli » Fri Sep 21, 2012 8:41 am

Vladika, pa što je tebi?
Navalio si na mene bezbožnika kao da je sudnji dan, pa nemoj tako... Kao bezbožnik ionako ne spadam u tvoj resor, jedini resor u koji spadamo mi plaćenici je onaj kod Zell-a...
Niste mi priznajem jasni ni ti ni tvoj drugar transmisijaš Igor, stalno tu nešto popujete o moderiranju, prvo on, a sada i ti, jeste li vi to neki moderatorski eksperti, kakve vi to kvalifikacije imate, i u kakvoj vi to komisiji sjedite, pa da tu stalno nešto palamudite, ajde priznati se mora Igor, koji je bez prestanka u pravu, uvijek i vazda, se malo primirio, a ti se ne smiruješ...

Pa de popusti, bar malo, evo sav sam se ubio preispitujući svoje vlastite stavove, stalno čitam stare postove, i samo jedan jedini zaključak mi se na kraju nameće: pa, pojma vi blagoga nemate...

Uz sve to našao se je tu i vaš drug funkcioner Stanko, kodnoga imena Vrba 61, da prodikuje o nadimcima i pogrdnim imenima, pa nisam ja njemu dao ime Vrba 61, to su njemu dali njegovi iz službe njegove, ili si je on to sam dao iz te iste službe svoje, nemam ja s time nikakove veze... Drug osovinaš Stanko ne kuži da je život kao pozornica i na kraju svi dobiju po zasluzi, on se tu doduše gura malo prekoreda, pa će dobiti po zasluzi prije kraja, ali tako to ide, vlastoljubivi uvijek tako skončaju...
Nije to baš isto, kada te izaberu, ili kada se sam izabereš, kao u slučaju tvoga drugara Stanka... Ali dobro znaš ti to vladika sve jako dobro, i ti si se uglavnom u životu svome sam birao... Ima i to neke prednosti, konkurencija je mala...

Nego nisi li i ti vladika moderator u temi trkačke priče? Pa ne vidjeh nekih pomaka, ili nemaš ideje, ili ne kužiš, ili jednostavno nemaš kad, jer stalno ovdje mene podjebavaš??? Ma mislim samo da zapravo nisi uopće kreativan, i da je to razlog pomanjkanju svega progresivnoga kod tebe...

potpis: s konkurencijom sam zadovoljan (koliko? jako.)
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby babaos » Fri Sep 21, 2012 3:44 pm

Bože,Bože :shock: .Ovo je prestrašno :think:.Idiotski,primitivno,ljigavo.To je sve od mene. :snooty:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: moderatori

Postby oli » Fri Sep 21, 2012 4:15 pm

babaos wrote:Bože,Bože :shock: .Ovo je prestrašno :think:.Idiotski,primitivno,ljigavo.To je sve od mene. :snooty:

Osim što nemaš nikakve argumente... I što nisi kreativan... Jel to sve za sada, ili zauvijek?
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby oli » Fri Sep 21, 2012 5:28 pm

Nevjerojatno, ovaj naš vladika stvarno ima nadnaravne moći... Pa to stvarno nije za povjerovati....

Otvorim forum, i vidim da je napisao novi post u topicu Marino Markotić, vidim da je stavio i sličicu, kliknem na sličicu, da bi bolje osmotrio gdje se je to slikao s gazdom subotičkoga ganga, i naravno otvori mi se i ona njegova čuvena "Jasminka" i već pođoh da automatski kliknem i da je utrnem, kada se pojavi sličica, a na sličici u vrlo krupnome kadru ženski dekolte, oko vrata teta ima lančić sa specifičnim privjeskom, japanski znak, odmah mi je bio poznat, ne vidi joj se lice, prikočim malo i sačekam, da se teta Jasmina malo udalji i da malo bolje osmotrim, kad vidi stvarno, moja jako stara drugarica, kojoj sam taj privjesak, još u doba dok sam bio normalan (jako davno) poklonio za rođendan...
Skoro sam pao sa stolice, napisao sam joj poruku, pa je i ona skoro pala ali s kreveta...
Obratite pažnju molim vas na sve detalje vezane za vladiku našega, nikada nemožete znati koja je dubina njegove poruke...

Uglavnom stvarno ima u ovome vladiki našemu nešto nezemaljsko, samo me je on mogao spojiti s tetom s kojom sam kontakt izgubio prije više od 15 godina...
Vladika imaš moj naklon i naravno rukoljub za ovo...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby oli » Wed Oct 24, 2012 4:45 am

Nakon što je Ilija Čvorović ovoga foruma malo "oladio" uhvatio sam malo daha...
Molim sve forumaše da iskoriste pauzu do iduće sezone i počnu slati materijale koje imaju za popunu tema: almanah i vozači...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby babaos » Wed Oct 24, 2012 9:25 am

oli wrote:Nakon što je Ilija Čvorović ovoga foruma malo "oladio" uhvatio sam malo daha...
Molim sve forumaše da iskoriste pauzu do iduće sezone i počnu slati materijale koje imaju za popunu tema: almanah i vozači...




Sva sreća da imaš duboko grlo... :lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: moderatori

Postby oli » Wed Oct 24, 2012 12:16 pm

babaos wrote:Sva sreća da imaš duboko grlo... :lol:

Kao i želudac od inoxa...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby oli » Sun Nov 11, 2012 11:24 pm

Pohvaljujem, moga moderatorskog suborca, zbog otvaranja teme: Moto linkovi adrese lokacije... Ta vrsta samoinicijative je nedostajala, jednako tako predlažem da se tema premjesti u neki podforum primjerenijeg naziva u kojemu isti ima moderatorske ovlasti tako da ju može lakše, brže i bolje uređivati...

Jednako tako koristim priliku da izrazim žaljenje jer gotovo nitko ne šalje nikakve podatke...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby oli » Mon Nov 12, 2012 9:49 pm

Statistika je zanimljiva stvar, i kaže slijedeće, da je jučer broj forumaša koji su bili na forumu u isto vrijeme premašio broj 10 što već dugo nije bilo, a i broj postova u zadnjih 24 sata je bio veći od 50. Koji je razlog?
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

PreviousNext

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests

cron