moderatori

Moderator: babaos

Re: moderatori

Postby Zel99 » Thu Feb 21, 2013 1:43 am

oli wrote:Ti i dalje zbog vlastite neinformiranosti, zastupaš teoriju da je to bilo prejudiciranje, da si pitao, kao što nisi, bilo bi ti objašnjeno i činjenično potkrijepljeno...I valjda bi ti onda bilo jasno da nema to nikakove veze s prejudiciranjem...

Stanko je imao kovertiranu ostavku bar godinu i po dana (mozda je to bila i prazna koverta, ali je mahao njome). Stvar je u tome sto je od vecine bio podrzan. Ta vecina ga je sada prozvala za neadekvatno delovanje. To je sasvim logicno jer je izgubio poverenje svojih biraca. Nije mogao da izgubi poverenje onih koji ga nisu birali.
Sada je Stanko formalizovao ostavku. Nema potrebe iznositi prljav ves. Treba ici dalje i prevazici probleme koji su u medjuvremenu nastali.
Prvi dogovor je da se uspostavi pravno formalna komunikacija unutar MK, a u okviru MSS. Odmah ili sto pre da se po formalnoj verifikaciji da javnosti na uvid. Tada se moze racunati na objektivnost informacija pa ce rasprave na svaku takvu temu imati pravu tezinu.
I sam znas da je to sustina moje reakcije, a da li je ona bila primerena ili ne, o tome moze da se raspravlja. Ja nisam isao u skolu za admina, pa su greske moguce, mozda ih jednog dana uvidim... :doh:


oli wrote:I još jednu stvar ne kužim, što zapravo hoćeš?
Poraz pretvoriti u pobjedu?
Promašio si... Mislio si valjda da dobro poznaješ situaciju...
I to je to, ništa se nije i neće desiti zbog toga...

Ne pada mi na pamet, pa ti si nepobediv. :shock:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: moderatori

Postby oli » Thu Feb 21, 2013 2:03 am

Zel99 wrote:... mozda ih jednog dana uvidim...

Da, možda...
Možda jednog dana, kada budeš bio mlađi... Ipak...

potpis:
ti o jednom, drugi o jedanaestom, opet...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby feniks » Thu Feb 21, 2013 4:03 pm

Zel99 wrote:Stanko je imao kovertiranu ostavku bar godinu i po dana (mozda je to bila i prazna koverta, ali je mahao njome). Stvar je u tome sto je od vecine bio podrzan. Ta vecina ga je sada prozvala za neadekvatno delovanje. To je sasvim logicno jer je izgubio poverenje svojih biraca. Nije mogao da izgubi poverenje onih koji ga nisu birali.
Sada je Stanko formalizovao ostavku. Nema potrebe iznositi prljav ves. Treba ici dalje i prevazici probleme koji su u medjuvremenu nastali.
Prvi dogovor je da se uspostavi pravno formalna komunikacija unutar MK, a u okviru MSS. Odmah ili sto pre da se po formalnoj verifikaciji da javnosti na uvid. Tada se moze racunati na objektivnost informacija pa ce rasprave na svaku takvu temu imati pravu tezinu.................


Iskreno rečeno ja lično nisam razmišljao na tu temu,jer sam poodavno digao ruke od politike u MSS-u...očigledno je da je Stanko spremio ostaku unapred,iz kojih razloga ne znam,jer inicijativa za njegovu smenu sigurno ne bi potekla od nas,već verovatno od onih koji su ga i izabrali(kako kaže Zell)..verovatno nije hteo da prođe kroz tu vrstu mučenja,pa je ubrzao proces,što je po meni vrlo korektno...i tu nema šta da se doda..Samo nadam se da će prvobitna ljutnja splasnuti i da će on i sin nastaviti trkačku sezonu bez opterećenja,jer oni su dobri takmičari,a mi smo sa tim kadrovima u deficitu,pa bi bila prava šteta da bude drugačije....Nije to nikakva tragedija,svi su zamenjivi,to tako treba shvatiti i onda nema problema.
Na kraju krajeva,nije svako ni rođen za političara...
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: moderatori

Postby oli » Thu Feb 21, 2013 8:39 pm

feniks wrote:Na kraju krajeva,nije svako ni rođen za političara...

Da, baš tako na kraju... Nije svako rođen, ali svako može da proba...
Naravno, ako još niko za ništa ne treba odgovarati, onda je sve to super...

Imaju dalmoši jednu dobru za to: što je čovjek luđi to mu je more pliće...
Za sve je kriv sustav...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: moderatori

Postby babaos » Wed Jun 26, 2013 6:32 am

feniks wrote:
Zel99 wrote:Stanko je imao kovertiranu ostavku bar godinu i po dana (mozda je to bila i prazna koverta, ali je mahao njome). Stvar je u tome sto je od vecine bio podrzan. Ta vecina ga je sada prozvala za neadekvatno delovanje. To je sasvim logicno jer je izgubio poverenje svojih biraca. Nije mogao da izgubi poverenje onih koji ga nisu birali.
Sada je Stanko formalizovao ostavku. Nema potrebe iznositi prljav ves. Treba ici dalje i prevazici probleme koji su u medjuvremenu nastali.
Prvi dogovor je da se uspostavi pravno formalna komunikacija unutar MK, a u okviru MSS. Odmah ili sto pre da se po formalnoj verifikaciji da javnosti na uvid. Tada se moze racunati na objektivnost informacija pa ce rasprave na svaku takvu temu imati pravu tezinu.................


Iskreno rečeno ja lično nisam razmišljao na tu temu,jer sam poodavno digao ruke od politike u MSS-u...očigledno je da je Stanko spremio ostaku unapred,iz kojih razloga ne znam,jer inicijativa za njegovu smenu sigurno ne bi potekla od nas,već verovatno od onih koji su ga i izabrali(kako kaže Zell)..verovatno nije hteo da prođe kroz tu vrstu mučenja,pa je ubrzao proces,što je po meni vrlo korektno...i tu nema šta da se doda..Samo nadam se da će prvobitna ljutnja splasnuti i da će on i sin nastaviti trkačku sezonu bez opterećenja,jer oni su dobri takmičari,a mi smo sa tim kadrovima u deficitu,pa bi bila prava šteta da bude drugačije....Nije to nikakva tragedija,svi su zamenjivi,to tako treba shvatiti i onda nema problema.
Na kraju krajeva,nije svako ni rođen za političara...


Da da lijepo ti to servisiraš kad su drugi u pitanju.Vidim pomislio si da mu smetaju emocije.To je svima problem u komprimiranoj situaciji.No ipak se treba čovjek suočiti ovako ili onako.Razmisli o tome i ti.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Previous

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron