ZALUŽANI

Moderator: babaos

Re: ZALUŽANI

Postby oli » Sun Jul 08, 2012 8:25 pm

Ooo, pozdrav Igore, udarila vrućina u prestonici, pa si uhvatio malo vremena da nam se javiš? Kako si? Kako ti je voljeni vođa, knez pašalučki? Držiš li mu štangu još uvijek? Jeste li konačno dokučili (ti i tvoj knez pašalučki) da vas je Petko 13 digao na foru, a vi se okomili na krivoga? Ili nemate muda da replicirate Petku, pa ste mu ovim putem htijeli poručiti, pa spopali onog "smutljivca" Feniksića-zlikovčića...Nego sada mi baš pade napamet, pa nisi li se ti ispisao ovdalen? Ili smo se samo malo šalili? E, pa pošto si se javio znači samo si se šalio, ma u redu je to gdje su mladi tu je i šala, uvijek je to tako bilo...
Jako je važno da pašaluk bude zastupljen...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: ZALUŽANI

Postby OutOfSeason » Sun Jul 08, 2012 10:16 pm

babaos wrote:Voze prvenstvo srbije klasa hepening.To je aktivnost vrijedna svačije pažnje a ti palamudi o svom trošku a ne na raćun tih sjajnih heroja trkača na +43 stupnjeva...



Najs tu si ju!!!
OutOfSeason
 
Posts: 225
Joined: Sun Mar 21, 2010 5:24 pm

Re: ZALUŽANI

Postby Zel99 » Mon Jul 09, 2012 8:56 am

feniks wrote:Hvala,....krećemo oko 18,00...i do ponedeljka nas nema....možda i produžimo malo ko zna...
Ko hoće da nam se pridruži i dođe...lozinka je: "deset i po s' lukom"... :mrgreen:

Vidim da ste se vratili. Kakvi su utisci sa trke :?:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: ZALUŽANI

Postby 69 » Mon Jul 09, 2012 9:35 am

Ajde. Pričajte...
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: ZALUŽANI

Postby igor » Mon Jul 09, 2012 11:01 am

oli wrote:...Nego sada mi baš pade napamet, pa nisi li se ti ispisao ovdalen? Ili smo se samo malo šalili? E, pa pošto si se javio znači samo si se šalio, ma u redu je to gdje su mladi tu je i šala, uvijek je to tako bilo...


Kao sto se iz mog posta moze videti, rekao sam da necu ucestvovati u daljoj raspravi koja se povela oko tvog zlonamernog izvrtanja Bozinih reci "smutna vremena" u "smutne radnje".
Naravno, nisam ni ucestvovao, sto ce reci, nismo se salili.
igor
 
Posts: 165
Joined: Wed Jan 28, 2009 5:52 pm
Location: Beograd

Re: ZALUŽANI

Postby feniks » Mon Jul 09, 2012 12:48 pm

Zel99 wrote:........Vidim da ste se vratili. Kakvi su utisci sa trke :?:


69 wrote:Ajde. Pričajte...



Pa evo vratili smo se živi i zdravi,hvala bogu,.....jedan fantastičan trkački vikend.Staza u Zalužanima,što se tiče asvalta dobro drži,(urnisao sam sve gume,malo zbog pogrešnog odmerenog pritiska najverovatnije,....malo zbog neuštelovanog ugibljenja,što je rezultiralo i slabijim plasmanom).Sve u svemu Robika 5.mesto,moja malenkost 6.mesto,a klub novih 21 bod.....
Staza je izuzetno brza,ali i opasna,jer nema bezbednih izletnih mesta.Desila su se dva teža i nekoliko lakših "incidenata",ali srećom bez težih posledica.
Inače sve ostalo je u redu i vredi otići ponovo.I u odlasku i u dolasku,(išli smo preko Osijeka),svratili smo na sladoled i kafu kod našega dragoga nam Babaosa.Sve Vas je pozdravio i poručio da će uskoro sa hortikulture da pređe na gvožđe.... :mrgreen:
Staviću nekoliko fotki iz boksa,da Vam dočaram vizuelno mesto....samo se malo strpite....
Last edited by feniks on Mon Jul 09, 2012 1:01 pm, edited 1 time in total.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ZALUŽANI

Postby feniks » Mon Jul 09, 2012 12:54 pm

oli wrote:
feniks wrote:Ajd' zdravo ste....idemo Robert i ja danas u Zalužane.... :dance: :whistle:

A što ćete vas dvojica tamo??? Idete da malo palamudite???


Pa napisao sam........idemo na porciju banjalučkih ćevapa....pa naravno i da palamudim,ja sam se kvalifikovao za to,a ti si još na prijemnom ispitu..... :whistle:
Last edited by feniks on Mon Jul 09, 2012 12:59 pm, edited 1 time in total.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ZALUŽANI

Postby feniks » Mon Jul 09, 2012 12:58 pm

babaos wrote:Voze prvenstvo srbije klasa hepening.To je aktivnost vrijedna svačije pažnje a ti palamudi o svom trošku a ne na raćun tih sjajnih heroja trkača na +43 stupnjeva...


Pozdravljam i zvanično Babaosovo ponovno pojavljivanje... :clap: ...Samo ti udri po Oliju,on samo zakuvava ovde.....čak su ga i ovlastili za to... :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ZALUŽANI

Postby 69 » Mon Jul 09, 2012 2:52 pm

Sve u svemu, utisci su pozitivni a to je vazno. Jos vaznije je da ste se obojica vratili zivi i zdravi!
Steta sto nismo vozili i mi klasicari.
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: ZALUŽANI

Postby feniks » Mon Jul 09, 2012 5:24 pm

69 wrote:Sve u svemu, utisci su pozitivni a to je vazno. Jos vaznije je da ste se obojica vratili zivi i zdravi!
Steta sto nismo vozili i mi klasicari.


Pitali su se mnogi iz RR-a,zašto nismo došli da vozimo.....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ZALUŽANI

Postby feniks » Mon Jul 09, 2012 5:53 pm

Evo malo fotosa koje sam obećao..

ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
Image
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ZALUŽANI

Postby feniks » Mon Jul 09, 2012 8:04 pm

Mali rezime....:

Staza je inače prilično uska,jedva dva juga jedno pored drugoga mogu da se obilaze,vozi se levi krug,a ima više desnih krivina...pomalo neuobičajeno,ali mi se lično svidelo.Ne znam koje vlasnik,ali se svojata koliko sam čuo,tako da niko neće ozbiljno da ulaže u renoviranje,samo po potrebi.Pored staze ima jedno jezerce u kojem je sada zabranjeno kupanje,jer su se neki podavili,ali to nije sprečilo neke od nas da idu da se rashlade od vreline asvalta(58-60 stepeni i temperaure vazduha od 38-42 step.).Bilo je i drugih opcija naravno...tuš,cisterna.Što se tiče pomoćnih ugostiteljskih objekata,bilo ih je i na i oko staze i moram da kažem sa korektnim cenama.Nisu koristili priliku da nas deru.Organizator je sjajno obavio posao i sa satnicom(za divno čudo)i sa bezbednošću.Proglašenja su se dešavala odmah nakon završetka svake trke,kao na GP-u.Gledalaca na dan trke je bilo dosta,a neki su dolazili i na treninge.Mislim da je tamo veće interesovanje običnih ljudi,kako mlađih,tako i starijih za moto trke...u odnosu na našu domaću sredinu...na žalost.
Na granicama nismo imali nikakvih problema,naprotiv,svi su bili korektni.Jedino je jedan bosanski carinik imao malo čudan smisao za humor,kada mi je rekao da moram da platim carinu za 4 gume....ha,ha,ha.Baš sam se tako nasmejao,kada me je pitao zašto,samo sam mu rekao da pristajem,ali ako mi naplati carinu i za kombi.Tu sam ga malo zbunio i razoružao,pa smo se na kraju zgotivili.Inače je trkač u SBK 1000 H i tako se ponašao izražavajući svoje nezadovoljstvo u odnosu prema njemu kada je on dolazio kod nas na Batajnicu.
U trkačkom smislu,Robika je bio sjajan,i ako tako nastavi,a verujem da hoće,biće sjajan vozač.O sebi nemam puno toga da kažem,osim da sam u tehničkom smislu zadovoljio,ali u brzinskom ne....valjda godine... :mrgreen:
Sve u svemu veoma lepo iskustvo i dobro i kvaliteno proveden vikend.Osećam se kao da sam bio na moru.Sada kada sam se vratio u običnu svakodnevnicu,vidim koliko mi znači moto sport.Zahvaljujem se i mojoj ekipi koja me je pratila,jer bi bez njih bilo sve drugačije.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ZALUŽANI

Postby 69 » Mon Jul 09, 2012 8:59 pm

feniks wrote:Mali rezime....:
Sve u svemu veoma lepo iskustvo i dobro i kvaliteno proveden vikend.Osećam se kao da sam bio na moru.Sada kada sam se vratio u običnu svakodnevnicu,vidim koliko mi znači moto sport.Zahvaljujem se i mojoj ekipi koja me je pratila,jer bi bez njih bilo sve drugačije.


Ovo su ti jako, jako lijepe rečenice!! :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :text-bravo:
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: ZALUŽANI

Postby Zel99 » Mon Jul 09, 2012 10:51 pm

Sta reci osim :clap: :clap: :clap:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: ZALUŽANI

Postby igor » Tue Jul 10, 2012 2:19 pm

Kad citam ove Feniksove postove - nekako mi puno srce...


A ovaj dijalog na forumu je za mene postao antologijski:
oli wrote:
feniks wrote:Ajd' zdravo ste....idemo Robert i ja danas u Zalužane.... :dance: :whistle:

A što ćete vas dvojica tamo??? Idete da malo palamudite???
igor
 
Posts: 165
Joined: Wed Jan 28, 2009 5:52 pm
Location: Beograd

PreviousNext

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests

cron