ZALUŽANI

Moderator: babaos

Re: ZALUŽANI

Postby stanko61 » Mon Jun 18, 2012 2:18 pm

slazem se sa tobom da je Petko napravio pravu stvar,, nisam drugacije ni mislio da ce biti,, ali uvek ali zamisli da sad Petko uzme ili mu se nadje pri ruci slobodnih recimo 5000e,, zar stvarno mislis da ne bi napravio bar malo bolji motor????????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: ZALUŽANI

Postby oli » Tue Jun 19, 2012 1:10 pm

igor wrote:Nema potrebe da koristis cetiri boje teksta.
Ja, a verujem i ostali na ovom forumu mogu bez posebnog napora da prate tok posta i kad je napisan uobicajenom bojom koja se koristi u postovima na forumu.

Uloga moderatora nije da polemise sa clanovima o njihovom misljenju iznetom u postu (to moze kao clan foruma) i to javno na forumu. Moderiranje se, izmedju ostalog, sastoji u tome da, ako moderator misli da u odredjenom postu ima nekih nepravilnosti koje se kose sa pravilima foruma (sto ovde nije bio slucaj), skrene na to paznju preko pp ili u nekim slucajevima izmeni ili cak obrise post. A ti jos istices da si se umesao kao moderator… umesto da kazes da iznosis svoje misljenje kao clan foruma.
Kazes da nisi… “…bio niti nepristojan niti bezobziran prema bilo kome…” i navodis razloge zasto bi to bilo prekomplicirano itd…
Ok, slazem se da nisi bio ni jedno ni drugo. Bio si zlonameran – evo zasto:
Vidis, u svom postu Boza je napisao: “…Za mene je uvek bila enigma otkud nekome toliko para, pa jos plus vremena na pretek da se moze stalno palamuditi na ovom forumu. Ali Feniks to moze (naravno da ima i drugih clanova, ali ovde se obracam samo Feniksu). Pa dobro, njegova sposobnost u ovim smutnim vremenima poslednjih 20-estak godina... “
Licno ne pozdravljam takav nacin razmisljanja, ali ok, covek je tako napisao.
A ti si tekst koji je napisao predstavio ovako: “…svako onaj tko (Bozo Jawa) ima saznanja o “smutnim” radnjama bilo koga (Feniks)…” itd. itd…
Smutna vremena i smutne radnje, posebno u ovom kontekstu nikako ne mogu biti isto, cak ni malo slicno.
Smutna vremena su cinjenica, svi zivimo u tom vremenu, neko se zahvaljujuci svom znanju, obrazovanju, sposobnostima ili jednostavno sticaju okolnosti snasao u materijalnom smislu bolje ili losije, ali implicirati nekom i u tekstu podmetnuti kao kukavicije jaje da ima saznanja o smutnim radnjama nekog drugog clana je ispod svih obzira i jedino se moze shvatiti kao zlonamerno unosenje lose atmosfere na forum.

-da slažem se s tobom, da ti misliš da nema potrebe da pišem "šarene" tekstove...
-ako si znalac za moderiranje, imaš li kakvu skriptu o tome ili knjigu, ili držišli možda tečajeve ili štogod slično, rado bih "upio" i stavove koje zagovaraš samo nemam od kuda, ovo je prešturo...
-nisam bio niti "zlonameran", na tekst koji je napisan na način koji ti "lično" ne pozdravljaš, ali ga odobravaš, i koliko sam shvatio iz cijele rasprave, samo ti si ga tako shvatio držeći "štangu" autoru, tako da nema potrebe da mi tumačiš ono što ionako razumijem, jednako tako nema potrebe da mi tumačiš ono što će mi onako Božo Jawa protumačiti, te potvrditi da ti nisi u pravu...Nije li ti čudno da si sam u svemu tome pored naravno autora?
-sve je to inače super što ti pišeš, ali samo ako si u pravu... Ali što ako nisi???
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: ZALUŽANI

Postby oli » Tue Jun 19, 2012 1:18 pm

Boža Jawa wrote:Neverovatno da sam ovoliku polemiku izazvao najprimerenijim odgovorom na neciji bezobrazluk. Ako ja nemam to pravo, onda zaista na ovom forumu postoje zasticene vrste belog medveda i nevidim tu sebe (makar imalo mesta). Naveo sam tri cinjenice:1. Feniks je imucan (Ima para), 2. Ima vremena (da neprekidno palamudi po forumu), 3. Vremena su bila smutna poslednjih 20-ak godina. Sta sam to netacno naveo? Sve se to moze odnositi i na Draguljceta na primer, mozda i na neke druge. A to sto se tu neko prepoznao i nasao povredjenim, bas mi ga je zao. Ja nisam udbas, za to su optuzeni neki drugi clanovi (clan). Vredjao je Feniks i klasu B i njene ucesnike, svadjao sa Stankom (to i ne treba da me interesuje), na kraju se ostrvio i na prestonicke "trkace". Cemu? Kao clan foruma treba da cutim i da mu nista ne kazem ili je to konstruktivan njegov pristup koji resava probleme kao Zaluzani? Zaista sam razocaran, posebno Administratorom Zellom koji uvek zna da me opomene kada samo malo naznacim na neki problem. Sad, ja ne mogu da ulazim u to da li se Administrator plasi, na primer Oli-a (to je onaj sto pise sarene postove). Ali kako nikada ne opomene nekog drugog za bestijalo pisanje, zasto samo mene? Ja ne znam sta treba da uradim da bih bio izbrisan sa ovog foruma, mislim da to zaista nije fer i da je dosao poslednji trenutak da se to u uradi. Sve ostalo smatracu nastavljanjem bezobrazluka!

-pa što nisi onda, naveo Draguljčeta, a možda i neke druge naprimer...
-zanimljivo je da se oni koje sam prozvao za "udbaše" Babaos i Stanko, ništa ne bune, činjenice su činjenice, a uostalom to je posao ko i svaki drugi, jbg neko mora biti i to...
-eee, sad to je točno, ti ne možeš da ulaziš, ali svakako možeš da pretpostavljaš gluposti, koje svakako trebaju imati negativnu konotaciju za Zella i za mene... To svakako možeš i misliš da trebaš... Pojma nemam čega se plaši Zell, ali za sebe mogu reći da je jedan od strahova okrenut prema ljudskoj gluposti i malodušnosti na visokim pozicijama, a moram ti reći da se toga mal i gadim...
-zarad boljeg razumijevanja predlažem da se definira granica iznosa novčanih sredstava, tako da bi mogli unako uopćeno znati tko spada u kategoriju onih koji imaju "lovu" i onih koji ju nemaju... Baka moja me je učila da nije bogat ko puno ima, već onaj kome malo treba... Izgleda da mi je baka bila malo "staromodna"...
-Oli je onaj što piše "šarene" postove, ali ne pije "šarene" pilule...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: ZALUŽANI

Postby oli » Tue Jun 19, 2012 1:22 pm

igor wrote:
babaos wrote:Mislim da raspravu treba nastaviti ..,.


Bez obzira na Dinkovo misljenje (na koje ima apsolutno pravo), ja mislim da je rasprava o ovome bespredmetna i ako i bude nastavljena, ja u njoj vise necu uzimati usesce.[/quote]

Ima li još kakvih "uvjeta" vezanih za tvoje učešće ovdje, bilo bi dobro da u predstavljanju navedeš popis pa da svi imamo na znanje i ravnanje tvoje "uvjete" za učešće...
A kao što vidiš i sam rasprava se je nastavila...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: ZALUŽANI

Postby stanko61 » Tue Jun 19, 2012 2:30 pm

. Baka moja me je učila da nije bogat ko puno ima, već onaj kome malo treba... Izgleda da mi je baka bila malo "staromodna"... :clap: :clap: :clap: :clap:
dobro je sto si slusao tvoju Baku,, steta sto i mnogi drugi nisu imali takvu Baku
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: ZALUŽANI

Postby oli » Tue Jun 19, 2012 2:31 pm

stanko61 wrote:zamisli da sad raspravljamo recimo: imam koristen wc papir u dzepu i sad dal da stavim ruku u dzep ili ne:

slobodno stavi obije ruke u džep, što se mene tiče, i onda nemamo šta poslije da raspravljamo...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: ZALUŽANI

Postby stanko61 » Tue Jun 19, 2012 2:36 pm

niti da se rukujemo ko ljudi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: ZALUŽANI

Postby feniks » Thu Jun 21, 2012 12:55 am

Trebao bi to Stanko patentirati,mislim na "wc papir za višekratnu upotrebu"....onda bi se moglo naći i sponzora,...možda.. :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ZALUŽANI

Postby feniks » Thu Jul 05, 2012 3:51 pm

Ajd' zdravo ste....idemo Robert i ja danas u Zalužane.... :dance: :whistle:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ZALUŽANI

Postby Zel99 » Thu Jul 05, 2012 4:16 pm

feniks wrote:Ajd' zdravo ste....idemo Robert i ja danas u Zalužane.... :dance: :whistle:

Zdravo i srecno vam bilo :clap: :clap: :clap:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: ZALUŽANI

Postby feniks » Thu Jul 05, 2012 4:59 pm

Hvala,....krećemo oko 18,00...i do ponedeljka nas nema....možda i produžimo malo ko zna...
Ko hoće da nam se pridruži i dođe...lozinka je: "deset i po s' lukom"... :mrgreen:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ZALUŽANI

Postby oli » Sat Jul 07, 2012 10:08 pm

feniks wrote:Ajd' zdravo ste....idemo Robert i ja danas u Zalužane.... :dance: :whistle:

A što ćete vas dvojica tamo??? Idete da malo palamudite???
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: ZALUŽANI

Postby babaos » Sun Jul 08, 2012 1:55 pm

Voze prvenstvo srbije klasa hepening.To je aktivnost vrijedna svačije pažnje a ti palamudi o svom trošku a ne na raćun tih sjajnih heroja trkača na +43 stupnjeva...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: ZALUŽANI

Postby oli » Sun Jul 08, 2012 2:58 pm

babaos wrote:Voze prvenstvo srbije klasa hepening.To je aktivnost vrijedna svačije pažnje a ti palamudi o svom trošku a ne na raćun tih sjajnih heroja trkača na +43 stupnjeva...

Ohohoo, pa evo ga opet "veliki ON" nas se je udostojio... Uvijek kada se javi obuzme me neobičan osjećaj... Nije baš za opisivanje...Te mi se je ovoga puta "osobno" obratio...Bogapitaj čemu sve ovo mogu zahvaliti...Očito da mi je došao sudnji dan, a baš sam mislio da ću isti taj dan dočekati ali bez njegovoga prisustva, ali ne biva, ponovo ulazi u moj život, kada god mu se digne (izgleda da mu se u odnosu na ranije vrijeme diže sve rijeđe)...
Mnoga pitanja sam u životu postavio tebi osobno i izravno, Babaosu jedan... Pa držim da tek kada na njih odgovoriš, tek onda možeš komentirati i odgovarati na pitanja postavljena drugima...Ili da skratim... Nisam te ništa pitao, tako da su mi samim time i tvoji odgovori bezvrijedni...
A, što se tiče "palamuđenja" u leksikonu pored toga pojma ionako stoji tvoja slika...
A, što se tiče "ličnog" obraćanja, tu valjda svi vi bivši: Babaos, Božo Jawa, Slobodan-najmiliji i svi takvi slični imate valjda iste motive i porive... Moglo je možda, al samo dok niste bili prošlost...
A, što se tiče troška, i troškova, jedno je sigurno nemamo niko od nas takav život da možemo dočekati da se ti latiš za novčanik, prema tome odradi ručkove i večere što duguješ, pa ćemo vidjeti....
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: ZALUŽANI

Postby igor » Sun Jul 08, 2012 5:44 pm

oli wrote:...Ili da skratim... Nisam te ništa pitao, tako da su mi samim time i tvoji odgovori bezvrijedni...


He,he.
Ako ovde ista mozemo da naucimo od Olija, to je bas da odgovaramo na postove kada nas niko nista nije pitao :D :D
igor
 
Posts: 165
Joined: Wed Jan 28, 2009 5:52 pm
Location: Beograd

PreviousNext

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests

cron