ZALUŽANI

Moderator: babaos

Re: ZALUŽANI

Postby petko13 » Sat Jul 14, 2012 11:07 pm

Ma nisam ih ja nasadio, sami su se nasadili. Ja sam rekao sto stvarno i mislim, da za trkanje treba puno truda i istina i nesto para a da za to mnogi danas nisu spremni da na primer zrtvuju odlazak na more i slicno. Nego moram da pomenem dvojicu ljudi koje sam video u Kraljevu a koji zive u Beogradu i ne uklapaju se u prethodno opisan milje. Stalno poboljsavaju svoje motore mic po mic i redovno dolaze na trke. Sve je to skromno ali cisto i uredno, shodono mogucnostima. To su Ognjen Dabic i Vlado Blagojevic. Ako bi se drugovi iz prestonice ugledali na njih mogli bi da povecamo brojno stanje i kvalitet na trkama. Ne moras da budes najbrzi na stazi da bi bio vredan divljenja.Moje postovanje za njihov trud.
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: ZALUŽANI

Postby igor » Sat Jul 14, 2012 11:45 pm

Jasno je svima nama sta je Sale napisao, i to je u redu.
Nego nam nije sasvim jasno zasto je Oli imao potrebu da njegov post zlonamerno izvrne.


Nego, da se vratimo na temu "Zaluzani'

oli wrote:A što ćete vas dvojica tamo??? Idete da malo palamudite???


:D :D :D
igor
 
Posts: 165
Joined: Wed Jan 28, 2009 5:52 pm
Location: Beograd

Re: ZALUŽANI

Postby feniks » Sun Jul 15, 2012 12:01 am

A meni tek sada ništa nije jasno.......ko u stvari ovde palamudi ?.....ja sam taman pomislio da sam za nešto zadužen,kad ono ćorak brale..........ili nije ?... :think: :think: :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ZALUŽANI

Postby oli » Sun Jul 15, 2012 12:28 am

feniks wrote:A meni tek sada ništa nije jasno.......ko u stvari ovde palamudi ?.....ja sam taman pomislio da sam za nešto zadužen,kad ono ćorak brale..........ili nije ?... :think: :think: :think:

Ti si samo šampion u "palamuđenju" jer si ipak isto to "palamuđenje" za sve nas ostale izmislio, ali nemaš na to ekskluzivno pravo, tako da nas tu palamuditelja ima još, koji smo za sada samo tvoje blijede kopije...
A, evo svojim primjerom su Igor i knez pašalučki Božo Jawa pokazali kako se ne palamudi...Tako da su oni iz te palamuditeljske družine izuzeti (za sada)... Možda kada se uozbilje počnu i oni palamuditi... Ma nek su se oni samo nama vratili, Igor već i piše, a knez, ko knez, on za sada samo čita... Bitno je da je pašaluk prestonički kao i onaj osječki, prisutan stalno ma u kojem obliku... Već će se oni svi javiti da nam pokažu u kojem pravcu trebamo ići u bolju budućnost, koja su nam prava moralna i ostala načela, tako da potpuno nesmućeni možemo svi skupa u bolje sutra...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: ZALUŽANI

Postby oli » Sun Jul 15, 2012 12:50 am

igor wrote:Jasno je svima nama sta je Sale napisao, i to je u redu.
Nego nam nije sasvim jasno zasto je Oli imao potrebu da njegov post zlonamerno izvrne.

Po vašem "nesmućenom": to je u redu što je Petko 13 napisao, ali nije u redu što se je onaj Feniksić-zlikovčić s tim složio, tj nije o tome htio trošiti ni riječi ni vrijeme... Kao da Feniksiću nije dovoljno veliki problem što se je snašao u smutnim vremenima...Ili se vi niste baš snašli pa vas sada "bije" žal za prošlim vremenom i prilikama u smutnim vremenima... Nisam neki Feniksićev fan, i ne volem da zastupam bilo koga, a najmanje njega, stalnog člana zlikovačkog orkestra...
Ajd, pa ne misliš da smo svi mi ovdje valjda stvarno mutavi...
Dodatno su mi potpuno smiješna ta vaša "ispisivanja" kada vam neki tekstovi ne idu u prilog...Štono bi knez pašalučki rekao: nema on vremena za ove gluposti, a ima i drugih foruma... Pa to je toliko djetinjasto, na nivou anonimnog pisma...
A, Oli, on nije imao potrebu da bilo što izvrće, izvrnuli ste to ti i knez pašalučki Božo Jawa sami, dovoljno i kvalitetno i naravno zlonamjerno... A, valjda barem vi sami znate zašto ste imali baš tu potrebu...
Oli ti je samo citirao, ono što je za takve slučajeve navedeno u zakonu...

Ili možda samo niste shvatili, što se dešava...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: ZALUŽANI

Postby feniks » Sun Jul 15, 2012 8:22 am

oli wrote:........Ti si samo šampion u "palamuđenju" jer si ipak isto to "palamuđenje" za sve nas ostale izmislio, ali nemaš na to ekskluzivno pravo, tako da nas tu palamuditelja ima još, koji smo za sada samo tvoje blijede kopije...
.........


Molim lepo,a pravilnik ?

( citiram: " 041
takmičaru Feniksu osigurati neku funkciju ...., jer nije fer da on jedini sam sebi mora osnovati klub da bi uopće bio na nekoj funkciji, znači funkcija i to bilo kakva, ali samo mora biti da je savezna;")

....ja sam samo poštovao pravilnik....jel se to od mene traži da ga nepoštujem ?...doduše funkcija nije Savezna,ali je regionalna... :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ZALUŽANI

Postby igor » Sun Jul 15, 2012 10:56 am

oli wrote:Oli ti je samo citirao....


Kako je dobro sto na forumu sve ostaje zapisano, pa se vidi ko je sta citirao a ko sta izvrtao pokusavajuci to da predstavi kao "citat".
igor
 
Posts: 165
Joined: Wed Jan 28, 2009 5:52 pm
Location: Beograd

Re: ZALUŽANI

Postby oli » Sun Jul 15, 2012 4:28 pm

petko13 wrote:Ma nisam ih ja nasadio, sami su se nasadili.

Potpisujem, i neću o tome više trošiti riječi... Predajem se, ubjedili ste me da sam u krivu i zlonamjeran...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: ZALUŽANI

Postby babaos » Sun Jul 15, 2012 5:37 pm

igor wrote:Jasno je svima nama sta je Sale napisao, i to je u redu.
Nego nam nije sasvim jasno zasto je Oli imao potrebu da njegov post zlonamerno izvrne.


Nego, da se vratimo na temu "Zaluzani'

oli wrote:A što ćete vas dvojica tamo??? Idete da malo palamudite???


:D :D :D



Zloupotreba nije upotreba, nego pokvarenost :snooty:
Last edited by babaos on Sun Jul 15, 2012 8:18 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: ZALUŽANI

Postby babaos » Sun Jul 15, 2012 5:54 pm

Neđo zalužani......
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: ZALUŽANI

Postby feniks » Mon Jul 16, 2012 7:54 am

Šta s njima ?
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ZALUŽANI

Postby babaos » Mon Jul 16, 2012 12:42 pm

Pa stvarno si maštovit.Curi na sve strane...Da si bio tamo bio si.Da si bio nekoliko dana točno je.Da si se utrkivao jesi.Niste trčali.Vozili ste se na motociklima.Kao i ostali naravno.Konkurencija,njihovi strojevi,domaćini na stazi,organizator,klima,treninzi,carina ili put tamo i nazad,vaši utisci,komentari,sitnice koje su zanimljive,pikanterije,neka informacija o RR-u,tko je vozio od najbolje plasiranih u RR-u(Milovanović,Stanišić...?),ponuda za jelo i piće,kako ste se osvježavali,jel bilo fajta,dal je netko od hrvata bio tamo................................................................i umjesto takvih stvari onanišeš sa moderatorom.I svršavaš vidi se.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: ZALUŽANI

Postby feniks » Tue Jul 17, 2012 3:54 pm

Sram te bilo......matora baba,pa onaniše..... :snooty:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ZALUŽANI

Postby babaos » Thu Jul 19, 2012 1:04 am

baba nikom nemože nauditi.Pusti to i umjesto zajebancije za promjenu daj napiši nešto o toj utrci u Zalužanima.Budi karakter.Još nije kasno.Još malo pa idete ponovo i tad ćeš imati nove podatke,novu inspiraciju i novu priču...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: ZALUŽANI

Postby babaos » Thu Aug 23, 2012 11:27 pm

Neđo je većeras na proputovanju kroz Osijek.Ide u Zalužane.Njegov kolega ipak se oporavio i ekipa je kompletna.Nadajmo se da ćemo ovaj put imati više sreće i da će svoje utiske prenijeti i nama putem foruma.Neđo je željan vožnje.To se vidi.Lijepo.Ovo je sve što će voziti do utrke u Bataji za oko mjesec dana.Vjerojatno i tamo vozit će keca jel nije sigurno da će holanđani poslati palenje za "250-ticu do tada.Poželimo i neđi i Dojkiću sretne treninge i utrku u Banja Luci(Zalužani).
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron