Rumunija : Arad kartodrom

Moderator: babaos

Re: Rumunija : Arad kartodrom

Postby Zel99 » Fri Oct 07, 2011 10:32 am

feniks wrote:
Zel99 wrote:Moracemo nesto da smislimo. Ovako nam pada rejting, pa evo i Feniks kao da zbog otkazane trke u Vrscu vise nece da prica sa nama. :?: :!: :(



...ma hoću ja,ali imao sam utisak da pričam sam sa sobom.......nije mi bilo prijatno tom spoznajom....pa sam odlučio da "malo" apsciniram...Uostalom, .....koga nema,bez njega se može.

To je tacno, ali je tacno i da nije sve jedno. :D :D
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Rumunija : Arad kartodrom

Postby Boža Jawa » Fri Oct 07, 2011 3:20 pm

feniks wrote:
Zel99 wrote:Moracemo nesto da smislimo. Ovako nam pada rejting, pa evo i Feniks kao da zbog otkazane trke u Vrscu vise nece da prica sa nama. :?: :!: :(



...ma hoću ja,ali imao sam utisak da pričam sam sa sobom.......nije mi bilo prijatno tom spoznajom....pa sam odlučio da "malo" apsciniram...Uostalom, .....koga nema,bez njega se može.

Imam puno razumevanja za Feniksovu (li bilo čiju) apstinenciju, jer je učešće na ovom forumu postalo teže i od samog nastupanja na Moto-klasik trkama. Potrebno je puno živaca, volje, snage, pa čak i mazohizma da bi se aktivno i redovno učestvovalo. Opstali su samo profesionalci...
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: Rumunija : Arad kartodrom

Postby Zel99 » Fri Oct 07, 2011 4:32 pm

Izvini, ali zaista ne razumem toliku muku. Verovatno je ovaj forum daleko od odlicnog, ali ako je bas sadisticki nastrojen prema ucesnicima :o onda sam posramljen :(
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Rumunija : Arad kartodrom

Postby stanko61 » Fri Oct 07, 2011 6:04 pm

ma forum je odlican :clap: :clap: :clap:
ne kazem, mozda Bozi smetaju neke sitne nesuglasisice na forumu ,, recimo tipa, izmedju Babe i mene :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh:
ali to je sve ok,, Baba je ogroman karakter sa puno iskustva i veruj mi mi se volimo :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Rumunija : Arad kartodrom

Postby babaos » Fri Oct 07, 2011 8:29 pm

Ovo što si napisao božo zavređuje komentar.
Svi ovdje moraju znati da je ovo Forum.Pa i ti.Ovo nije gej sajt,ljubavni Forum ili informativna emisija,dnevnik događaja ili lobiranje istomišljenika,ovo je jednostavno Forum.Tko još nezna lekciju neka nadoknadi gradivo.Svi sve vide,svi imaju manevarsku slobodu i svi su važni.Osim onih koji imaju retoričku manu i slabe živce.
Ovaj Forum ima malo forumaša ali je kroz svoje trajanje imao zanimljive trenutke.Čak uzlete.Moderatori su od boga određeni i ogledni su uzorak u ovom mnoštvu forumaša.Osobno sam prezadovoljan sa svim podforumima i sa svim forumašima.Neki su mi posebno zanimljiviji ali to nebi isticao.
Dakle dragi moj prestani kritizirati što se kritizirati netreba...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Rumunija : Arad kartodrom

Postby Boža Jawa » Fri Oct 07, 2011 8:31 pm

Zel99 wrote:Izvini, ali zaista ne razumem toliku muku. Verovatno je ovaj forum daleko od odlicnog, ali ako je bas sadisticki nastrojen prema ucesnicima :o onda sam posramljen :(

Seti se na pr. svoje prepiske sa Olijem. Pa koliko je puta Babaos cepao Administratore. Pa ko je sve napustio forum, aj' da ne nabrajam više. Ti se odmah nadješ uvređen. Ja sam samo naveo da je teško stalno biti prisutan. A da je mazohizam voditi sa Babaosom raspravu:To potpisujem. Zato sam sebe lišio tog zadovoljstva bez obzira što Babu izuzetno cenim.
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: Rumunija : Arad kartodrom

Postby babaos » Fri Oct 07, 2011 8:39 pm

Boža Jawa wrote:
feniks wrote:
Zel99 wrote:Moracemo nesto da smislimo. Ovako nam pada rejting, pa evo i Feniks kao da zbog otkazane trke u Vrscu vise nece da prica sa nama. :?: :!: :(



...ma hoću ja,ali imao sam utisak da pričam sam sa sobom.......nije mi bilo prijatno tom spoznajom....pa sam odlučio da "malo" apsciniram...Uostalom, .....koga nema,bez njega se može.

Imam puno razumevanja za Feniksovu (li bilo čiju) apstinenciju, jer je učešće na ovom forumu postalo teže i od samog nastupanja na Moto-klasik trkama. Potrebno je puno živaca, volje, snage, pa čak i mazohizma da bi se aktivno i redovno učestvovalo. Opstali su samo profesionalci...



Tako nas je malo pa odlazak bilo čiji postaje već i pitanje pristojnosti.To me podsjeća na jednog prijatelja koji je odlučio živjeti bez mobilnog telefona.Mi njega nemožemo više nazvati ali zato on može nas kad poželi...
Ovo je stvarno nekorektno.Mene to smeta.Al stvarno.Nit je teško biti forumaš i nit je teško voziti.Ili voliš ili ne.To je to.
Ostalo što je napisano razumije samo autor.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Rumunija : Arad kartodrom

Postby stanko61 » Fri Oct 07, 2011 9:57 pm

Bozo,, meni ovo izgleda kao da te Baba ne voli :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
i ja bi se zabrinuo :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Rumunija : Arad kartodrom

Postby Boža Jawa » Fri Oct 07, 2011 11:30 pm

stanko61 wrote:Bozo,, meni ovo izgleda kao da te Baba ne voli :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
i ja bi se zabrinuo :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Preživećemo nekako. Samo da me ne "uvuče" u raspravu :) I nemoj da mu pomažeš u tome :) :) :)
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: Rumunija : Arad kartodrom

Postby Zel99 » Sat Oct 08, 2011 1:16 pm

Boža Jawa wrote:
Zel99 wrote:Izvini, ali zaista ne razumem toliku muku. Verovatno je ovaj forum daleko od odlicnog, ali ako je bas sadisticki nastrojen prema ucesnicima :o onda sam posramljen :(

Seti se na pr. svoje prepiske sa Olijem. Pa koliko je puta Babaos cepao Administratore. Pa ko je sve napustio forum, aj' da ne nabrajam više. Ti se odmah nadješ uvređen. Ja sam samo naveo da je teško stalno biti prisutan. A da je mazohizam voditi sa Babaosom raspravu:To potpisujem. Zato sam sebe lišio tog zadovoljstva bez obzira što Babu izuzetno cenim.


Ok, ali to su problemi koji se vise odnose na mene kao administratora, a manje na korisnike. Niko ovde nikog ne tera da ucestvuje, ali mi tesko pada kada je nekome na ovom forumu mucno.
Forum su napustili Boba i Nikola. Koliko sam shvatio Bobi u poslednje vreme nije stalo do mnogo cega, a najmanje do foruma. Nikolin potez, mi moram priznati nije jasan pogotiovo sto je trazio potpuno uklanjanje svega odnosno imao je zelju da ne ostavi ovde ni traga. Za mene je to licno ruzan potez, koji mu je ipak udovoljen.
Bojim se da je problem generalno mnogo dublji. Cini mi se da u danasnje vreme ako bilo sta zelis da uradis, odrzis ili pokrenes cinis sizifovski posao. :(
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Rumunija : Arad kartodrom

Postby babaos » Sat Oct 08, 2011 5:15 pm

Da.Točno je.Ono što su učinili ta dvojica bivših forumaša ovdje zaista je bilo ružno.Ali nisam shvaćao to ni osobno ni ozbiljno.Dopisujem se s njima na drugi način a vjerujem(čvrsto) da se sjećaju vremena provedenog ovdje.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Rumunija : Arad kartodrom

Postby babaos » Sat Oct 08, 2011 5:27 pm

Božo,
Upamti i vjeruj,
Da bi ljudi živjeli spremni su i loše živjeti...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Rumunija : Arad kartodrom

Postby Boža Jawa » Sun Oct 09, 2011 12:11 am

Nadam se da naši prijatelji iz Rumunije ne prate pažljivo forum, Ovaj poodmakli off-topic shvatiće kao omalovažavanje njihove trke, za koju sam čuo da je bila odlično organizovana. Žao mi je što nisam bio tamo. Ako bi se dogovorio zajednički šampionat, to bi svakako bio razlog više da ponovo vozim.
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: Rumunija : Arad kartodrom

Postby babaos » Sun Oct 09, 2011 1:01 pm

I ja...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Rumunija : Arad kartodrom

Postby marinac » Sun Oct 09, 2011 1:16 pm

Boža Jawa wrote:Nadam se da naši prijatelji iz Rumunije ne prate pažljivo forum, Ovaj poodmakli off-topic shvatiće kao omalovažavanje njihove trke, za koju sam čuo da je bila odlično organizovana. Žao mi je što nisam bio tamo. Ako bi se dogovorio zajednički šampionat, to bi svakako bio razlog više da ponovo vozim.




:clap:
User avatar
marinac
 
Posts: 52
Joined: Fri Nov 26, 2010 11:26 pm

Previous

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests

cron