ada huja 14.08.2011

Moderator: babaos

Re: ada huja 14.08.2011

Postby feniks » Thu Aug 11, 2011 1:11 am

babaos wrote:
krsta63 wrote:
babaos wrote:Formiraj komisiju za primopredaju dokumenata i riješi se tog moralnog tereta...

VIVA REVOLUCION



Volio bi biti član te komisije...



Možda već i jesi,samo neznaš.....pročitaj pravilnik,možda je i tvoje ime tamo....gle čuda,tako sam i ja sebe našao... :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ada huja 14.08.2011

Postby feniks » Thu Aug 11, 2011 1:25 am

Boža Jawa wrote:Ovde se izgleda ne sme dirati ni organizator(fantomske trke). Po Draguljcetu moze drvlje i kamenje(vec sam pisao sta mislim o njemu), a o neozbiljnom organizatoru nema ni slova. Neozbiljnim ga smatram jer na trci u Kg (dve nedelje pre fantomske trke) niko od ucesnika klasika nije znao da ce je uopste biti, (nisam bio, potvrdili mi akteri, kojima verujem).
Drugi razlog: otkazao trku odmah posle oglasavanja iste, bez ikakvog opravdanog razloga (kakvi odmori, kakvi bakraci).
U buduce ne treba prihvatati neozbiljne prijave za organizaciju trka, a i ne trba dezinformisati ucesnike (setimo se trke u Darosavi!)


Organizator nije iz naše priče,on je trgovac,koji ima uticaja u IOMSS-a nažalost i koji sistematski razbija klasik godinama i kojem bi trebalo naplatiti penale za neargumentovano pomeranje termina trke,kao i vreme potvrde svakako,ali on nije trkač,a Dragojlo jeste i naravno da ću kritikovati potez koji je napravio,a koji nije ispravan.Šta bi trebalo da prećutim?...Ja sam to njemu otvoreno rekao danas,ništa ne pričam iza leđa...on se naljutio po običaju,naravno...,ali to je njegova stvar....Kada sam ga par puta podržao,onda je bilo sve ok.,razlika je bila samo u tome,što je onda bio u pravu...a sada svakako nije,organizator pogotovo.
I molim te podseti me za trku u Darosavi.... :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ada huja 14.08.2011

Postby babaos » Thu Aug 11, 2011 7:38 am

Nemam ništa osobno protiv natjecatelja koji su ostvarili plasmane van svakih kriterija i pravila.Oni su bili na postolju.Dobili su Ampere.I privilegije.A nisu trebali.Nisu ostvarili uvjete.Točnije nisu to zaslužili.Ili dajte sve onima koji su po pravilima zaslužili ili dajte onima koji to izvan pravila nisu zaslužili.Nemože i jednima i drugima.Upravo to radite i od sporta pravite sramotni surogat ljudske aktivnosti .To sve postaje kontraproduktivno i anti sportski i antiafirmativno kad na takav način postanu šampioni Srbije kako svi vole da kažu.Da budem precizniji.Porušene su sve norme lijepog ponašanja,ukusa i što je najvažnije to je već inkriminirano područje.A za sve je odgovoran netko tko se na sve ovo debelo smije.
Molim demantirajte me.
Last edited by babaos on Thu Aug 11, 2011 7:55 am, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: ada huja 14.08.2011

Postby babaos » Thu Aug 11, 2011 7:50 am

feniks wrote:
Boža Jawa wrote:Ovde se izgleda ne sme dirati ni organizator(fantomske trke). Po Draguljcetu moze drvlje i kamenje(vec sam pisao sta mislim o njemu), a o neozbiljnom organizatoru nema ni slova. Neozbiljnim ga smatram jer na trci u Kg (dve nedelje pre fantomske trke) niko od ucesnika klasika nije znao da ce je uopste biti, (nisam bio, potvrdili mi akteri, kojima verujem).
Drugi razlog: otkazao trku odmah posle oglasavanja iste, bez ikakvog opravdanog razloga (kakvi odmori, kakvi bakraci).
U buduce ne treba prihvatati neozbiljne prijave za organizaciju trka, a i ne trba dezinformisati ucesnike (setimo se trke u Darosavi!)


Organizator nije iz naše priče,on je trgovac,koji ima uticaja u IOMSS-a nažalost i koji sistematski razbija klasik godinama i kojem bi trebalo naplatiti penale za neargumentovano pomeranje termina trke,kao i vreme potvrde svakako,ali on nije trkač,a Dragojlo jeste i naravno da ću kritikovati potez koji je napravio,a koji nije ispravan.Šta bi trebalo da prećutim?...Ja sam to njemu otvoreno rekao danas,ništa ne pričam iza leđa...on se naljutio po običaju,naravno...,ali to je njegova stvar....Kada sam ga par puta podržao,onda je bilo sve ok.,razlika je bila samo u tome,što je onda bio u pravu...a sada svakako nije,organizator pogotovo.
I molim te podseti me za trku u Darosavi.... :think:



U životu imam jedan pravac, obožavam što sam DAROSAVAC !
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: ada huja 14.08.2011

Postby feniks » Thu Aug 11, 2011 9:04 am

babaos wrote:...................Molim demantirajte me.


...teško...... :lol: :lol: :lol: ............Ala je neko poranio...... :clap:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ada huja 14.08.2011

Postby feniks » Thu Aug 11, 2011 9:06 am

babaos wrote:U životu imam jedan pravac, obožavam što sam DAROSAVAC !


I ja volim da darujem,onda se osećam ispunjeniji.... ,a i tada me zovu Sava(da ne kažem sveti).... :lol: :lol: :lol:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ada huja 14.08.2011

Postby Zel99 » Thu Aug 11, 2011 12:17 pm

feniks wrote:
Zel99 wrote:Ja nemam informacije sem sa ovih stranica, sto mozda nije po PS-u, ali zato pokusavam da citam izmedju redova. Mislim da je pravi razlog odlaganja Huje potencijalno slaba posecenost. Ja sam se dva puta opekao cak i kada Draguljce nije isao na odmor. Ukoliko bude poslednja trka ona bi se obavezno bodovala, pa kome je stalo da kanti brzo ce da shvati. Ispadne da je Draguljce kolateralna steta, a zbog svog temperamenta i renomea predstavlja odlicnu metu. :mrgreen:



Zell....nemoj da me razočaraš.......ne mislim ja baš da to misliš što si napisao,već to pišeš u kontekstu smirivanja situacije,kao i obično.......Kakva će biti posećenost,to niko ne zna,dok ne dođe dan "D"....pošto se neprijavljujemo unapred,a to bi trebalo tako da bude(i to je bio jedan od mojih predloga,pre dve godine....Pravi razlog je onaj koji sam i dobio putem maila,pa i ti si ga dobio,a drugi nezvanični razlog je što je imao pomoć oko ubeđivanja organizatora o odlaganju trke,...ko je to bio,možeš samo predpostaviti...


A sta si ti sad rekao sto se ne slaze sa onim sto sam ja rekao. Mozda si samo dopunio, a ja sam samo hteo da kazem da je Draguljce dobar izgovor. Takodje ne mislim da nije uradjena analiza trzista, makar izokola. Takodje nije tacno da se nema iskustva u pravljenu trka na Huji i da svi parametri ukazuju da Huja u ovom terminu ne bi bila dobar poslovni potez, narocito ako MSS ne bi kesirao merenje vremena itd.itd...
Mislim da si me dobro razumeo, a i Boza ( i Babaos). Ja sam na ovaj nacin iskazao svoje vidjenje stvari i to ne kao funkcioner u Klasiku, vec licno. Mail naravno nisam dobio zato tako i pisem. Ako me neko zove Sava, a ja sam Vasa verovatno cu se okrenuti racunajuci na neciju senilnost, a ako Vasi pisete mail imenovan na Savu, on ga sigurno nece dobiti. :doh:

Sada ovo pisem kao Vasa, jer je Sava postao funkcioner u virtualnom svetu, gde redovno dobija mailove, jedino ne znam koliko redovno odgovara na iste i da li uopste odgovara ili... :think:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: ada huja 14.08.2011

Postby babaos » Thu Aug 11, 2011 6:17 pm

Zel99 wrote:
feniks wrote:
Zel99 wrote:Ja nemam informacije sem sa ovih stranica, sto mozda nije po PS-u, ali zato pokusavam da citam izmedju redova. Mislim da je pravi razlog odlaganja Huje potencijalno slaba posecenost. Ja sam se dva puta opekao cak i kada Draguljce nije isao na odmor. Ukoliko bude poslednja trka ona bi se obavezno bodovala, pa kome je stalo da kanti brzo ce da shvati. Ispadne da je Draguljce kolateralna steta, a zbog svog temperamenta i renomea predstavlja odlicnu metu. :mrgreen:



Zell....nemoj da me razočaraš.......ne mislim ja baš da to misliš što si napisao,već to pišeš u kontekstu smirivanja situacije,kao i obično.......Kakva će biti posećenost,to niko ne zna,dok ne dođe dan "D"....pošto se neprijavljujemo unapred,a to bi trebalo tako da bude(i to je bio jedan od mojih predloga,pre dve godine....Pravi razlog je onaj koji sam i dobio putem maila,pa i ti si ga dobio,a drugi nezvanični razlog je što je imao pomoć oko ubeđivanja organizatora o odlaganju trke,...ko je to bio,možeš samo predpostaviti...


A sta si ti sad rekao sto se ne slaze sa onim sto sam ja rekao. Mozda si samo dopunio, a ja sam samo hteo da kazem da je Draguljce dobar izgovor. Takodje ne mislim da nije uradjena analiza trzista, makar izokola. Takodje nije tacno da se nema iskustva u pravljenu trka na Huji i da svi parametri ukazuju da Huja u ovom terminu ne bi bila dobar poslovni potez, narocito ako MSS ne bi kesirao merenje vremena itd.itd...
Mislim da si me dobro razumeo, a i Boza ( i Babaos). Ja sam na ovaj nacin iskazao svoje vidjenje stvari i to ne kao funkcioner u Klasiku, vec licno. Mail naravno nisam dobio zato tako i pisem. Ako me neko zove Sava, a ja sam Vasa verovatno cu se okrenuti racunajuci na neciju senilnost, a ako Vasi pisete mail imenovan na Savu, on ga sigurno nece dobiti. :doh:

Sada ovo pisem kao Vasa, jer je Sava postao funkcioner u virtualnom svetu, gde redovno dobija mailove, jedino ne znam koliko redovno odgovara na iste i da li uopste odgovara ili... :think:



Uopće se nisi potrudio da te razumijem...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: ada huja 14.08.2011

Postby stanko61 » Thu Aug 11, 2011 7:03 pm

povecaj predpaljenje
:whistle: :whistle: :whistle:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: ada huja 14.08.2011

Postby babaos » Thu Aug 11, 2011 7:41 pm

Bolje jedan šery i sve štima... :naughty: :naughty: :naughty:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: ada huja 14.08.2011

Postby babaos » Thu Aug 11, 2011 7:42 pm

stanko61 wrote:povecaj predpaljenje
:whistle: :whistle: :whistle:




Šta je sa tvojim Marinom.Pa gdje je on?Šta se ne javlja?Nedaš mu?
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: ada huja 14.08.2011

Postby stanko61 » Thu Aug 11, 2011 7:46 pm

al si naporan
Marino je na odmoru, negde na relaciji, Porec,/ Venecija , sad gde je ne znam, jutros se javio iz Venecije :D :D :D
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: ada huja 14.08.2011

Postby babaos » Thu Aug 11, 2011 7:54 pm

Au.................................jebote evo još jedan razlog što je trka otkazana.Još ako ti je i kombi odvezao onda je sve jasno.
:liar: :liar: :liar: :liar: :liar:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: ada huja 14.08.2011

Postby stanko61 » Thu Aug 11, 2011 7:56 pm

hehehehehe jeste otisao je kombijem hehehehe, :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: ada huja 14.08.2011

Postby babaos » Thu Aug 11, 2011 7:57 pm

Nećeš ti mene jebat majstore............. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: ...
Last edited by babaos on Thu Aug 11, 2011 8:01 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron