ada huja 14.08.2011

Moderator: babaos

Re: ada huja 14.08.2011

Postby feniks » Wed Aug 10, 2011 8:51 pm

stanko61 wrote:ti meni nisi ni drug ni prijatelj 8) 8) 8) ti si antihrist :twisted: to da razjasnimo,a to sto se ti time hvalis to je tvoj problem :lol: :lol: :lol: :lol:
a sad da ti kazem,, da si u potpunoj zabludi sto se tice trke Ada Huja, stvari se nisu uopste tako odvijale kako mislis a u stanju si i ti i feniks da pricate a pojma nemate sta je tamo bilo, vi kostruisete na osnovu ne proverenih informacija, (slova na monitoru) zamislite, recimo, mozda,,, :idea: :idea: :idea: :lol: :lol: :lol: :lol:
nije problem kad covek nezna ,, nego kad nezna da nezna



Ja sam koristio zvanične dokumente za moje komentarisanje,a ti pričaš basne....nemaš ni jedan argument za to što pričaš,osim tvojih reči koje više liče na neku međunarodnu zaveru....
Ajde sada kaži onda,koji je pravi razlog otkazivanja trke,ako nije onaj koji je organizator potpisao........ti očigledno kao predsednik nešto kriješ kada tako radiš,...a to nije u redu,jer sam ja napao čoveka koji je umislio da ima moju blanko podršku...(malo se zajebao).Sada sam razgovarao sa njim,zvao me je i to sam mu sve ponovio i naljutio se naravno,ali me boli uvo za to.....da čujemo,pošto ti sve znaš,a mi ništa.....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ada huja 14.08.2011

Postby feniks » Wed Aug 10, 2011 8:59 pm

Zel99 wrote:Ja nemam informacije sem sa ovih stranica, sto mozda nije po PS-u, ali zato pokusavam da citam izmedju redova. Mislim da je pravi razlog odlaganja Huje potencijalno slaba posecenost. Ja sam se dva puta opekao cak i kada Draguljce nije isao na odmor. Ukoliko bude poslednja trka ona bi se obavezno bodovala, pa kome je stalo da kanti brzo ce da shvati. Ispadne da je Draguljce kolateralna steta, a zbog svog temperamenta i renomea predstavlja odlicnu metu. :mrgreen:



Zell....nemoj da me razočaraš.......ne mislim ja baš da to misliš što si napisao,već to pišeš u kontekstu smirivanja situacije,kao i obično.......Kakva će biti posećenost,to niko ne zna,dok ne dođe dan "D"....pošto se neprijavljujemo unapred,a to bi trebalo tako da bude(i to je bio jedan od mojih predloga,pre dve godine....Pravi razlog je onaj koji sam i dobio putem maila,pa i ti si ga dobio,a drugi nezvanični razlog je što je imao pomoć oko ubeđivanja organizatora o odlaganju trke,...ko je to bio,možeš samo predpostaviti...
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ada huja 14.08.2011

Postby babaos » Wed Aug 10, 2011 9:05 pm

Oho trebat će i zapisničar...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: ada huja 14.08.2011

Postby feniks » Wed Aug 10, 2011 9:06 pm

babaos wrote:Ne dragi moj nisi u pravu.Nitko nema pravo pogodovati nekome na račun drugih.I kako netko zna da će posjećenost biti loša a nije bilo istraživanja tržišta.To već postaje neregularno kao mnogo toga.Sjeti se povratka Draguljčeta iz "pečalbe"i svih gluposti koje su proizišle iz toga.Bilo je pehara kao salate bez znoja i bez rezultata i bez bodova i bez trka itd.Za to je zaslužan upravo sadašnji voditelj.I ti si maznuo pehar.A za sve je netko odgovoran,zar ne...
Kad smo već kod tebe moram te pitati na koji si način zaslužio postolje na utrci kad si pao.Koliko mi je poznato pad je bio na treningu i nemaš ni jedan krug utrke ni jedan bod naravno.Ili...Pa koliko su vrijedni ti pehari kad ste toliko ludi za njima.
Dalje čitam u rezultatima za klubove i poredak mi nije jasan.Lijepo se da pročitati da predsjednik i njegov sin imaju istu količinu bodova kao i Krsta a Krsta i njegov klub su četvrti.Pitaš se odkud sve to znam.Pa čitam pozorno šta se stavlja na forum.Ništa više i ništa manje.


...ovo je zvanični rezultat.....

Image
Last edited by feniks on Wed Aug 10, 2011 9:58 pm, edited 1 time in total.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ada huja 14.08.2011

Postby Boža Jawa » Wed Aug 10, 2011 9:50 pm

feniks wrote:
Boža Jawa wrote:Mislim da Stanko nije losiji predsednik moto-klasika od svojih prethodnika. Verujem da dosta forumasa misli tako.



Nisi time rekao da je dobar,...a on se raduje kao da jesi....ne razumem...... :think:

Ako je sezona nesto slabija nego prethodne, mislim da Stanko nije glavni krivac svemu tome, objektivno je ekonmska situacija ucinila svoje.
Sto se otkazane trke tice, nije bilo nikakve halabuke kada je trka na precac zakazana, pa ne vidim razloga tome ni kada je na precac otkazana, tj. pomerena. Bilo je logicno da se reaguje u oba slucaja. Ovako moze da se pomisli da iza svega stoji nesto drugo.
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: ada huja 14.08.2011

Postby feniks » Wed Aug 10, 2011 9:59 pm

E Božo,Božo....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ada huja 14.08.2011

Postby babaos » Wed Aug 10, 2011 10:00 pm

Boža Jawa wrote:
feniks wrote:
Boža Jawa wrote:Mislim da Stanko nije losiji predsednik moto-klasika od svojih prethodnika. Verujem da dosta forumasa misli tako.



Nisi time rekao da je dobar,...a on se raduje kao da jesi....ne razumem...... :think:

Ako je sezona nesto slabija nego prethodne, mislim da Stanko nije glavni krivac svemu tome, objektivno je ekonmska situacija ucinila svoje.
Sto se otkazane trke tice, nije bilo nikakve halabuke kada je trka na precac zakazana, pa ne vidim razloga tome ni kada je na precac otkazana, tj. pomerena. Bilo je logicno da se reaguje u oba slucaja. Ovako moze da se pomisli da iza svega stoji nesto drugo.



Nije o kvaliteti sezone ovdje riječ.Ti si izvan svih tokova.
Last edited by babaos on Wed Aug 10, 2011 11:31 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: ada huja 14.08.2011

Postby babaos » Wed Aug 10, 2011 10:01 pm

feniks wrote:
Zel99 wrote:Ja nemam informacije sem sa ovih stranica, sto mozda nije po PS-u, ali zato pokusavam da citam izmedju redova. Mislim da je pravi razlog odlaganja Huje potencijalno slaba posecenost. Ja sam se dva puta opekao cak i kada Draguljce nije isao na odmor. Ukoliko bude poslednja trka ona bi se obavezno bodovala, pa kome je stalo da kanti brzo ce da shvati. Ispadne da je Draguljce kolateralna steta, a zbog svog temperamenta i renomea predstavlja odlicnu metu. :mrgreen:



Zell....nemoj da me razočaraš.......ne mislim ja baš da to misliš što si napisao,već to pišeš u kontekstu smirivanja situacije,kao i obično.......Kakva će biti posećenost,to niko ne zna,dok ne dođe dan "D"....pošto se neprijavljujemo unapred,a to bi trebalo tako da bude(i to je bio jedan od mojih predloga,pre dve godine....Pravi razlog je onaj koji sam i dobio putem maila,pa i ti si ga dobio,a drugi nezvanični razlog je što je imao pomoć oko ubeđivanja organizatora o odlaganju trke,...ko je to bio,možeš samo predpostaviti...




Nemoj njega u gipsu je...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: ada huja 14.08.2011

Postby feniks » Wed Aug 10, 2011 10:19 pm

Ne diram ja njega,neboj se.....znam ja kako je biti u gipsu.... :(
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ada huja 14.08.2011

Postby Boža Jawa » Wed Aug 10, 2011 11:53 pm

Ovde se izgleda ne sme dirati ni organizator(fantomske trke). Po Draguljcetu moze drvlje i kamenje(vec sam pisao sta mislim o njemu), a o neozbiljnom organizatoru nema ni slova. Neozbiljnim ga smatram jer na trci u Kg (dve nedelje pre fantomske trke) niko od ucesnika klasika nije znao da ce je uopste biti, (nisam bio, potvrdili mi akteri, kojima verujem).
Drugi razlog: otkazao trku odmah posle oglasavanja iste, bez ikakvog opravdanog razloga (kakvi odmori, kakvi bakraci).
U buduce ne treba prihvatati neozbiljne prijave za organizaciju trka, a i ne trba dezinformisati ucesnike (setimo se trke u Darosavi!)
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: ada huja 14.08.2011

Postby babaos » Wed Aug 10, 2011 11:58 pm

Boža Jawa wrote:Ovde se izgleda ne sme dirati ni organizator(fantomske trke). Po Draguljcetu moze drvlje i kamenje(vec sam pisao sta mislim o njemu), a o neozbiljnom organizatoru nema ni slova. Neozbiljnim ga smatram jer na trci u Kg (dve nedelje pre fantomske trke) niko od ucesnika klasika nije znao da ce je uopste biti, (nisam bio, potvrdili mi akteri, kojima verujem).
Drugi razlog: otkazao trku odmah posle oglasavanja iste, bez ikakvog opravdanog razloga (kakvi odmori, kakvi bakraci).
U buduce ne treba prihvatati neozbiljne prijave za organizaciju trka, a i ne trba dezinformisati ucesnike (setimo se trke u Darosavi!)




Pa konačno si profunkcionirao... :pray: :pray: :pray:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: ada huja 14.08.2011

Postby Boža Jawa » Thu Aug 11, 2011 12:06 am

babaos wrote:


Nije o kvaliteti sezone ovdje riječ.Ti si izvan svih tokova.


Mozda sam to i ranije navodio, ali ponovicu: Ne polemisem s' tobom. (ipak: Smatram te Prijateljem! Nadam se obostrano :)
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: ada huja 14.08.2011

Postby krsta63 » Thu Aug 11, 2011 12:09 am

babaos wrote:Formiraj komisiju za primopredaju dokumenata i riješi se tog moralnog tereta...

VIVA REVOLUCION
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: ada huja 14.08.2011

Postby babaos » Thu Aug 11, 2011 12:11 am

Boža Jawa wrote:
babaos wrote:


Nije o kvaliteti sezone ovdje riječ.Ti si izvan svih tokova.


Mozda sam to i ranije navodio, ali ponovicu: Ne polemisem s' tobom. (ipak: Smatram te Prijateljem! Nadam se obostrano :)



Obostrano.To da.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: ada huja 14.08.2011

Postby babaos » Thu Aug 11, 2011 12:12 am

krsta63 wrote:
babaos wrote:Formiraj komisiju za primopredaju dokumenata i riješi se tog moralnog tereta...

VIVA REVOLUCION



Volio bi biti član te komisije...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests

cron