Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Moderator: babaos

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby krsta63 » Mon Mar 14, 2011 7:48 pm

Serifova riba :D
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby stanko61 » Mon Mar 14, 2011 7:50 pm

Pitaj Krstu 8) 8) 8)
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby feniks » Mon Mar 14, 2011 7:50 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: ,.....ups onda..
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby babaos » Mon Mar 14, 2011 8:19 pm

Počeo me gužvat u temi kao da sam mu to odobrio.Došao ovdje i bez pozdrava uvoda i najave krenuo na mene kao da sam tu samo zbog njega.Nemam ja vremena previše.A što se tiče trkanja !! pa frajeru imaš revanš i u jednom i u drugom smjeru.Pauza 2h sa ručkom u Slonu sa somborskog trga.Stavit ćemo kamere na oba auta i nek ljudi vide kako voziš pobjedničku vožnju.Nakon toga pobjednik neka guguče do mile volje.Nadam se da se nećeš uplašiti.Ni nemislim na to već radim pripremu svog auta.Dosta je bilo zajebancije.....i jalove priče...
Last edited by babaos on Mon Mar 14, 2011 8:24 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby feniks » Mon Mar 14, 2011 8:21 pm

babaos wrote:........Pauza 2h sa ručkom u Slonu sa somborskog trga....................Dosta je bilo zajebancije.....



Kog datuma....da ne jedem tog dana.... :D :D :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby krsta63 » Mon Mar 14, 2011 8:22 pm

:o pa on voli da gubi
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby feniks » Mon Mar 14, 2011 8:27 pm

Ma jok...čini ti se... :mrgreen:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby stanko61 » Mon Mar 14, 2011 8:28 pm

Eto belaja :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby babaos » Mon Mar 14, 2011 8:34 pm

feniks wrote:
babaos wrote:........Pauza 2h sa ručkom u Slonu sa somborskog trga....................Dosta je bilo zajebancije.....



Kog datuma....da ne jedem tog dana.... :D :D :D



Kakav datum,pa sad se neće više ni javiti..,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby feniks » Mon Mar 14, 2011 8:37 pm

Ma hoće...kako neće.....opasno si mu bacio rukavice...i to sa metalnim protektorima, u lice....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby babaos » Mon Mar 14, 2011 8:40 pm

Ma lako je za njega.Ljut sam ali sa njim neću o tome.Boli me samo Stankova podrška njemu koji nije pristao na fer nadmetanje a sad glumi velikog pobjednika.E neće moći ove noći brale.....,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby babaos » Mon Mar 14, 2011 8:43 pm

Stanko je iznevjerio povjerenje prijatelja koji nesebično drži do prijateljstva.Jako mi je krivo.Drži stranu nepoznatom i novopridošlom korisniku.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby feniks » Mon Mar 14, 2011 8:47 pm

he,he,he....suviše jaki napadi,da bi bili istiniti,....he,he,he... :naughty:...
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby oli » Mon Mar 14, 2011 9:54 pm

Babaos:
-naslov ove teme je mogao biti i:"Kako i zašto izgubiti od boljega" naravno s posebnim osvrtom na zašto...
-podrška vaših prijatelja s foruma spada u gotovo gazimestansko ozračje:"Niko ne sme da vas bije" progovarate Vi, a oni u masi kliču "Babaos srbine, Srbija je uz tebe",
a na kraju im poručujete isto kao i Slobodan: "Volim i ja Vas", sve u svemu, opet "vatate" na galamu, a dobro znate da je to je prošlo svršeno vrijeme...
Da budemo odmah jasni prošlo svršeno vrijeme, i za Slobodana i za Babaosa (za Babaosa u trkaćem smislu)...
-pa to je jednostavno, shvatite to po narodnoj:"Bilo mi je ali više nije".
-ničija ne svijetli do zore, zar ste mislili da Vaša hoće?
-Vaša teorija je, da ne jebu momci nego novci, slažem se s Vama, ali izgleda da Vam je ponestalo novaca pa je sada došao opet red na nas momke... Tako to krene... Pa onda dođete u svatove, al njene...
-osnovna namjera s onim policijskim službenicama je bio da naravno, ujutro sve ispričaju točno kako je bilo, no međutim pošto niste osvojili niti prvo mjesto, a ispustili ste i utješnu nagradu, ništa od toga.
-pogrešno je to što Vi hoćete "da ga merimo" u muškom wc-u, to treba raditi u ženskom wc-u, tamo su suci puno relevantniji... Jer cijeli svijet funkcionira po ženskoj logici:"sjećam te se tako, kako si me jebo" naše drage čuvarice zakona nisu imale niti komentar, te da Vas nisam spomenuo ne bi Vas se imale po čemu sjetiti...
-da, tu ste prošli maleni ispod zvijezda...
-mislim da bi trebalo da snosite posljedice za sramotu koju ste nanijeli trkaćemu rodu općenito (zbog onakve utješne nagrade: noć, njih dvije, jedna crna, druga plava, mlade, naoružane, u uniformi, s lisicama, spremne da istraže nepoznato....kakav promašaj, kao da ste utrku vozili, ali u suprotnom pravcu), da to bi bilo pravilno...Vjerujem da se svi trkači slažu s tim, te molim da ovime putem izraze slaganje ili ne s ovom tezom...
-pa neka strašni sud presudi svima, meni, pa i Vama...
-ne, neću se uplašiti, pa i nemam od koga niti zašto...
-što u utrci nije bilo fer? to što ste stariji i sporiji, to s fair-playem nema nikakve veze... Niti ne mogu zamisliti kako bi me "drali" da ste me dobili... Eh, da jeste, ali niste...
-i da, može revanš, uvijek, ali samo ako se nećete izmotavati da ste zaboravili novčanik...

potpis:novopečeni i tek pridošli korisnik
Last edited by oli on Mon Mar 14, 2011 11:03 pm, edited 1 time in total.
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby feniks » Mon Mar 14, 2011 10:46 pm

oli wrote:Babaos:
-naslov ove teme je mogao biti i:"Kako i zašto izgubiti od boljega" naravno s posebnim osvrtom na zašto...
-podrška vaših prijatelja s foruma spada u gotovo gazimestansko ozračje:"Niko ne sme da vas bije" progovarate Vi, a oni u masi kliču "Babaos srbine, Srbija je uz tebe",
a na kraju im poručujete isto kao i Slobodan: "Volim i ja Vas", sve u svemu, opet "vatate" na galamu, a dobro znate da je to je prošlo svršeno vrijeme...
Da budemo odmah jasni prošlo svršeno vrijeme, i za Slobodana i za Babaosa (za Babaosa u trkaćem smislu)...
-pa to je jednostavno, shvatite to po narodnoj:"Bilo mi je ali više nije".
-ničija ne svijetli do zore, zar ste mislili da Vaša hoće?
-Vaša teorija je, da ne jebu momci nego novci, slažem se s Vama, ali izgleda da Vam je ponestalo novaca pa je sada došao opet red na nas momke... Tako to krene... Pa onda dođete u svatove, al njene...
-osnovna namjera s onim policijskim službenicama je bio da naravno, ujutro sve ispričaju točno kako je bilo, no međutim pošto niste osvojili niti prvo mjesto, a ispustili ste i utješnu nagradu, ništa od toga.
-pogrešno je to što Vi hoćete "da ga merimo" u muškom wc-u, to treba raditi u ženskom wc-u, tamo su suci puno relevantniji... Jer cijeli svijet funkcionira po ženskoj logici:"sjećam te se tako, kako si me jebo" naše drage čuvarice zakona nisu imale niti komentar, te da Vas nisam spomenuo ne bi Vas se imale po čemu sjetiti...
-da, tu ste prošli maleni ispod zvijezda...
-mislim da bi trebalo da snosite posljedice za sramotu koju ste nanijeli trkaćemu rodu općenito (zbog onakve utješne nagrade: noć, njih dvije, jedna crna, druga plava, mlade, naoružane, u uniformi, s lisicama, spremne da istraže nepoznato....kakav promašaj, kao da ste utrku vozili, ali u suprotnom pravcu), da to bi bilo pravilno...Vjerujem da se svi trkači slažu s tim, te molim da ovime putem izraze slaganje ili ne s ovom tezom...
-pa neka strašni sud presudi svima, meni, pa i Vama...
-ne, neću se uplašiti, pa i nemam od koga niti zašto...
-što u utrci nije bilo fer? to što ste stariji i sporiji, to s fair-playem nema nikakve veze... Niti ne mogu zamislitiu kako bi me "drali" da ste me dobili... Eh, da jeste, ali niste...
-i da, može revanš, uvijek, ali samo ako se nećete izmotavati da ste zaboravili novčanik...

potpis:novopečeni i tek pridošli korisnik


Neka admin i ostali oproste,ali ovo sam morao quotati,za arhivu...... :lol: :lol: :lol: :clap: :clap: :clap:
Baba Miško, se ljutio ne ljutio,........moram da ti čestitam na dosta oštrom postu,ali i traženom od strane autora teme...da sam mu ja to napisao,sa mnom ne bih ni pričao.....
....i na kraju bih voleo da znam,hoće li biti para za ručak,ili ne?... :mrgreen:
Last edited by feniks on Mon Mar 14, 2011 11:04 pm, edited 1 time in total.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

PreviousNext

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron