Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Moderator: babaos

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby stanko61 » Mon Mar 14, 2011 11:00 pm

Sory Babo, ja te jaaaako volim., al bat jebi ga :lol:
. Niti ne mogu zamislitiu kako bi me "drali" da ste me dobili... Eh, da jeste, ali niste...
ja preferiram cinjenice :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby oli » Mon Mar 14, 2011 11:02 pm

Nemam što reći, to je pitanje za gubitnike i izazivače pa neka se Babaos oglasi, po svakom pitanju...
Nije red da ja pozivam goste o njegovom trošku, ali kada ja budem organizirao neko slavlje, pozvan si i čašćen...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby feniks » Mon Mar 14, 2011 11:08 pm

oli wrote:Nemam što reći, to je pitanje za gubitnike i izazivače pa neka se Babaos oglasi, po svakom pitanju...
Nije red da ja pozivam goste o njegovom trošku, ali kada ja budem organizirao neko slavlje, pozvan si i čašćen...


:lol: :lol: :lol: ............u pravu si.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby feniks » Mon Mar 14, 2011 11:14 pm

Ovo je bila jedna odlična "trkačka priča".....hvala autoru teme i glumcima na zabavi...(pišem u svoje ime).Glumci su za oskara. :handgestures-thumbup:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby stanko61 » Mon Mar 14, 2011 11:17 pm

Baba ne brini, ima dana, ja sam uz tebe :D
on je tvoj, sacekaj ga na zicer
dacu ti recept
ako zelis pobjediti ne smes izgubiti :hand:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby feniks » Mon Mar 14, 2011 11:20 pm

Pošto si ti uz njega,...uspeh mu je zagarantovan...jeli ?
To mora da ti je Grunf dao recept.... :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby feniks » Mon Mar 14, 2011 11:23 pm

I moram priznati da mi je "novopečeni i tek pridošli korisnik"...mnogo simpatičniji od Babe.... :mrgreen:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby oli » Mon Mar 14, 2011 11:39 pm

Hvala Fenix, u današnjem svijetu nevoljenja, simpatije su dobrodošle. Hvala još jednom za podršku.

A pazi Babaosa, stara lisica, otišao u švaleranciju, pa sada priprema osvetu i sve prati kao neregistrirani korisnik...
Lukava lija, mudro šuti prije nego će uzvratiti udarac... Čeka jutro...Po Gibonijevoj krilatici: "valda je lakše umrijeti nego priznati poraz ili reći oprosti"

Iako priznajem da me baš zanima Vaše mišljenje:
-o rušenju ugleda i nanošenju sramote svim trkačima, postupkom Babaosa koji nije prepoznao vrijednost i smisao utješne nagrade (policijske službenice, lijepe, mlade, naoružane...)...
Što mislite koji su razlozi?
Starost, staračko sljepilo, trkaće sljepilo, neimanje smisla za takove stvari, momački život, umjetnički stavovi ili nešto šezdesetosmo?
Molim Vas da to malo komentirate ako možete, jer bih htio da se razotkrije mit o Babaosu...
Da svi dobijemo neku realniju sliku.
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby feniks » Tue Mar 15, 2011 12:07 am

oli wrote:A pazi Babaosa, stara lisica, otišao u švaleranciju, pa sada priprema osvetu i sve prati kao neregistrirani korisnik...
Lukava lija, mudro šuti prije nego će uzvratiti udarac... Čeka jutro...Po Gibonijevoj krilatici: "valda je lakše umrijeti nego priznati poraz ili reći oprosti"


..već viđeno i prepoznatljivo...to je njegov stil...,ali kod mene ne pali,radujem se da si i ti to prepoznao,pa nisam usamljen...he,he,he.

oli wrote:........Iako priznajem da me baš zanima Vaše mišljenje:
-o rušenju ugleda i nanošenju sramote svim trkačima, postupkom Babaosa koji nije prepoznao vrijednost i smisao utješne nagrade (policijske službenice, lijepe, mlade, naoružane...)...
Što mislite koji su razlozi?
Starost, staračko sljepilo, trkaće sljepilo, neimanje smisla za takove stvari, momački život, umjetnički stavovi ili nešto šezdesetosmo?
Molim Vas da to malo komentirate ako možete, jer bih htio da se razotkrije mit o Babaosu...
Da svi dobijemo neku realniju sliku.


..sve umiksano po malo,..ali najviše doprinose njegovi umetnički stavovi....kako bi rekao naš narod..romantična duša...pa to ti je............http://www.youtube.com/watch?v=PJAArc1OgCY ............(1.02).........nema tu nikakvog mita,..on je babaos,ili dedaos,......svejedno,.......većina nas bi rado razoružala one lepe i mlade policajeke,ali ne i Babaos,.........zato je on,jedan jedini,jedinstveni,neponovljivi,prepoznatljivi,filozofski nadahnuti,nadasve jednostavan,a opet komplikovan,psihološki profilisana javna i medijska ličnost,mnogima trn u oku,a mnogima ikona....da ne nabrajam još...da se ne bi uobrazio...sklon je tome.....moja malenkost ga izuzetno ceni zbog svega ovoga,a istovremeno uživam u verbalnoj borbi sa njim.Ali sam u toj borbi bio usamljen....za sada...Ne verujem da sam ovim postom doprineo rasvetljavanju nečega,a pogotovu ne mita.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby babaos » Tue Mar 15, 2011 10:16 am

Samo sam jednu noć bio izvan ovih događanja oslobođen svih obaveza u svakodnevici u osami doma moje prijateljice a ovdje turbulencija proljetnog sunca.Čitam očaran.Proljeće.Stanko se mijenja.Fenix nadahnut.Publika malobrojna ali tu je...
Policajke mi u sjećanju.Ne osjećam se poražen.Naprotiv sjećanje stimulira moje skromne osjećaje prema tim ljepoticama u uniformi.Revanš je moj imperativ.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby feniks » Tue Mar 15, 2011 10:41 am

Rekao sam ja da će da se uobrazi......hmmm.Oli loše si mi pitanje postavio...morao sam iskreno da odgovorim,a ne ide nam u prilog... :think:..menjaj taktiku...
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby stanko61 » Tue Mar 15, 2011 10:43 am

u redu, Baba bije fer, on je ovakav ili onakav :D
ali, ja bi postupio slicno njemu, jedino nebi ni stao na granici, ma kakve policajke? trka je u pitanju 8)
tako da ga u ovom slucaju podrzavam :clap:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby feniks » Tue Mar 15, 2011 10:45 am

Ti ne bi razoružao policajke? :shock: ... u jbt....sada si me iznenadio... :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby oli » Tue Mar 15, 2011 10:46 am

Polako treba još malo sačekati, neće on još dugo moći trpiti pritisak, ipak je on ženskoga roda, Babaos, te će prije ili kasnije puknuti i progovoriti makar na lakat...
Ali zanimljivo je istaknuti da sada revanš već spominje onako više kao usput, uopćeno, nema sada datum tada i tada te čekam tu i tu...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Utrka Sombo(SR)r-Batina(HR)

Postby feniks » Tue Mar 15, 2011 10:51 am

I sam si rekao da je temeljit.....on očekuje da ti iniciraš revanš....možda izbegava da bude domaćin...he,he,he...i to je jedan od njegovih metoda...donese ti kremen,vatu,grančice i navodi te da ti upališ vatru...he,he,he... :whistle:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

PreviousNext

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests

cron