THCR VRŠAC(Tower hill classic Race)

Moderator: babaos

Re: THCR VRŠAC(Tower hill classic Race)

Postby feniks » Sat Apr 16, 2011 8:46 pm

Ajde,ajde....umesto "k" sam udario u "l" i ti odmah zajebavaš.... :snooty:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: THCR VRŠAC(Tower hill classic Race)

Postby waronig66 » Sat Apr 16, 2011 11:20 pm

Imam pozdrav za Babaosa od Davora Kralja.Danas smo proveli par sati zajedno na oldtimer sajmu u Strmcu kraj Samobora nešto pojeli,popili kupili i u povratku posjetili Gereša Miljenka.
waronig66
 
Posts: 161
Joined: Sat Mar 12, 2011 8:49 pm
Location: Podsused-Zagreb

Re: THCR VRŠAC(Tower hill classic Race)

Postby babaos » Sun Apr 17, 2011 7:48 am

feniks wrote:Ajde,ajde....umesto "k" sam udario u "l" i ti odmah zajebavaš.... :snooty:



K=Kostolobik
L=Linjak
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: THCR VRŠAC(Tower hill classic Race)

Postby feniks » Sun Apr 17, 2011 10:19 am

Zajebant....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: THCR VRŠAC(Tower hill classic Race)

Postby babaos » Tue Aug 28, 2012 8:19 am

Ah Vršac.Na THCR došao je jedne godine i Emil.Ja sam ga nagovarao mjesecima dok nije pristao.Nakon toga ništa više nije bilo isto.Sljedeće godine došao je i Kruno.Njega sam lakše nagovorio.Taj duel me je zanimao.Na utrci je sve funkcioniralo kao u bajci.Točno se sjećam kad je kruno doletio odozdo i tek krajnjim naporom izbjegao direktno zabijanje u Gume.Uz Krunu došao je i njegov otac.I vozio je.Nije bio najslabiji.Na kraju trke već poznata priča Emil prvi kruno drugi a ja treći.Na dodjeljivanju nagrada dali mi mikrofon u ruke i nadahnuti govor je iscurio kao pripremljen.Kako su samo to ambiciozno radili dečki.Mnogo je detalja za pamćenje.Jednom prilikom bili smo gosti kod zella.Predivno druženje u obiteljskom štimungu do kasno u noć.Mnogo priče.Pamtim taj mali prostor sa motorom automobila koji je imao na sebi neke zellove inovacije.Ja i Mirko smo ako me sjećanje dobro služi i prespavali.Tad sam dobro pregledao Triumpha.I uživao sam ga proučavati.Prisjećam se jednog trgovca s antikvitetima kojeg sam obilazio.Kod Buce u dvorištu bila je hrđava limarija monocilindraša Ducatia a u dvorište iz jedne ulice uđeš a u drugu izađeš,a kuća u strogom središtu grada,pa taj njihov safery car,cafe hotela gdje sam s kožarima popio kafu,parti kod Vesina i njegova zbirka.Ima li još onaj svoj NSU automobil itd.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: THCR VRŠAC(Tower hill classic Race)

Postby babaos » Tue Aug 28, 2012 1:42 pm

Odveli me dečki u slikarski atelje-studio u gradu.Vlasnice dvije sestre sa prezimenom Morariu.Mislim rumunke.Lijepe ko zrele kruške.Lijepa sjećanja...


Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: THCR VRŠAC(Tower hill classic Race)

Postby feniks » Tue Aug 28, 2012 1:46 pm

babaos wrote:Odveli me dečki u slikarski atelje-studio u gradu.Vlasnice dvije sestre sa prezimenom Morariu.Mislim rumunke.Lijepe ko zrele kruške.Lijepa sjećanja...


Image


Samo to na kraju ostaje....

Potpis: patak
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: THCR VRŠAC(Tower hill classic Race)

Postby babaos » Tue Aug 28, 2012 2:55 pm

feniks wrote:
babaos wrote:Odveli me dečki u slikarski atelje-studio u gradu.Vlasnice dvije sestre sa prezimenom Morariu.Mislim rumunke.Lijepe ko zrele kruške.Lijepa sjećanja...


Image


Samo to na kraju ostaje....

Potpis: patak



Ma daj....


potpis: w twin :lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: THCR VRŠAC(Tower hill classic Race)

Postby 69 » Tue Aug 28, 2012 8:24 pm

babaos wrote:Ah Vršac.Na THCR došao je jedne godine i Emil.Ja sam ga nagovarao mjesecima dok nije pristao.Nakon toga ništa više nije bilo isto.Sljedeće godine došao je i Kruno.Njega sam lakše nagovorio.Taj duel me je zanimao.Na utrci je sve funkcioniralo kao u bajci.Točno se sjećam kad je kruno doletio odozdo i tek krajnjim naporom izbjegao direktno zabijanje u Gume.Uz Krunu došao je i njegov otac.I vozio je.Nije bio najslabiji.Na kraju trke već poznata priča Emil prvi kruno drugi a ja treći.Na dodjeljivanju nagrada dali mi mikrofon u ruke i nadahnuti govor je iscurio kao pripremljen.Kako su samo to ambiciozno radili dečki.Mnogo je detalja za pamćenje.Jednom prilikom bili smo gosti kod zella.Predivno druženje u obiteljskom štimungu do kasno u noć.Mnogo priče.Pamtim taj mali prostor sa motorom automobila koji je imao na sebi neke zellove inovacije.Ja i Mirko smo ako me sjećanje dobro služi i prespavali.Tad sam dobro pregledao Triumpha.I uživao sam ga proučavati.Prisjećam se jednog trgovca s antikvitetima kojeg sam obilazio.Kod Buce u dvorištu bila je hrđava limarija monocilindraša Ducatia a u dvorište iz jedne ulice uđeš a u drugu izađeš,a kuća u strogom središtu grada,pa taj njihov safery car,cafe hotela gdje sam s kožarima popio kafu,parti kod Vesina i njegova zbirka.Ima li još onaj svoj NSU automobil itd.


Lijepa sjećanja.. 2004. ti i ja, 2005. ti, Kruno i ja.
Ugođaj i domaćinstvo za poželjeti!! Prekrasno.
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: THCR VRŠAC(Tower hill classic Race)

Postby babaos » Tue Aug 28, 2012 9:36 pm

Svi koji su ikad bili s tobom na postolju vrijedni su poštovanja.Osim mene naravno a bilo je dva puta.To je već problem za opisat.Bilo pa prošlo al bilo je lijepo... :lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: THCR VRŠAC(Tower hill classic Race)

Postby Zel99 » Fri Aug 31, 2012 3:35 pm

babaos wrote:Ah Vršac.Na THCR došao je jedne godine i Emil.Ja sam ga nagovarao mjesecima dok nije pristao.Nakon toga ništa više nije bilo isto.Sljedeće godine došao je i Kruno.Njega sam lakše nagovorio.Taj duel me je zanimao.Na utrci je sve funkcioniralo kao u bajci.Točno se sjećam kad je kruno doletio odozdo i tek krajnjim naporom izbjegao direktno zabijanje u Gume.Uz Krunu došao je i njegov otac.I vozio je.Nije bio najslabiji.Na kraju trke već poznata priča Emil prvi kruno drugi a ja treći.Na dodjeljivanju nagrada dali mi mikrofon u ruke i nadahnuti govor je iscurio kao pripremljen.Kako su samo to ambiciozno radili dečki.Mnogo je detalja za pamćenje.Jednom prilikom bili smo gosti kod zella.Predivno druženje u obiteljskom štimungu do kasno u noć.Mnogo priče.Pamtim taj mali prostor sa motorom automobila koji je imao na sebi neke zellove inovacije.Ja i Mirko smo ako me sjećanje dobro služi i prespavali.Tad sam dobro pregledao Triumpha.I uživao sam ga proučavati.Prisjećam se jednog trgovca s antikvitetima kojeg sam obilazio.Kod Buce u dvorištu bila je hrđava limarija monocilindraša Ducatia a u dvorište iz jedne ulice uđeš a u drugu izađeš,a kuća u strogom središtu grada,pa taj njihov safery car,cafe hotela gdje sam s kožarima popio kafu,parti kod Vesina i njegova zbirka.Ima li još onaj svoj NSU automobil itd.

Jako mi je drago da sa sobom nosis toliko lepih uspomena iz Vrsca. :D :D :D Cinjenica je da je tadasnji entuzijazam davao posebnu notu dogadjaju. Verovatno je zato atmosfera odisala pozitivnom energijom.
THCR je kod nas tada bila novotarija i po meni je imao dobar balans takmicarskog, revijalnog i zabavnog karaktera. :D
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: THCR VRŠAC(Tower hill classic Race)

Postby feniks » Fri Aug 31, 2012 5:34 pm

Zel99 wrote:.........THCR je kod nas tada bila novotarija i po meni je imao dobar balans takmicarskog, revijalnog i zabavnog karaktera. :D



Lepo,lepo.....,e a sada,...baš tih nekoliko reči predstavlja teret mnogim pojedincima.....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: THCR VRŠAC(Tower hill classic Race)

Postby babaos » Sun Sep 02, 2012 2:17 pm

Lijepa riječ zlata vrijedi.Nije to problem.Sigurno nije.Nešto drugo možda...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Previous

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron