Trkacki saveti

Moderator: babaos

Re: Trkacki saveti

Postby feniks » Sat Aug 13, 2011 10:32 am

jbt. ne parlaju ovde svi.... :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Trkacki saveti

Postby stanko61 » Sat Aug 13, 2011 10:38 am

Boža Jawa wrote:A sto se u ovoj temi ne priča trkački, jer mi je ovako tesko razumljivo. Na primer: Kritičari Zel-ovog pehara izadju Zel-u na crtu, na sledecoj trci( to mogu jer poseduju adekvatne sprave za to, pr. forum). Onda ga "oderu" za krug. Onda mu kazu da nije zasluzio pehar. I sve bi bilo mnogo regularnije nego sada jer bi klasa bila popunjena, a akteri ove teme bi ispravili istorijsku nepravdu u srpskom moto-klasiku. Ali, siguran sam da bi bilo upravo obrnuto :) A vi me demantujte (tj. izadjite mu na crtu, trkačke stvari se resavaju muški a ne tipkanjem po tastaturi i recenzijskim tumacenjem pravilnika).
Ova moja tvrdnja je tesko dokaziva iz dva manja razloga:
-Ne bih u Zel-ovo ime, jer je covek povredjen, i ove godine ne moze na megdane.
-Sledeca trka je brdska, pa se takmicari ne mogu iberundovati.



:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Trkacki saveti

Postby feniks » Sat Aug 13, 2011 10:45 am

oli wrote:Da bi takmičenje bilo regularno, prvo sve ostale popratne aktivnosti moraju biti regularne, da bi se u njima moglo održćati i regularno takmičenje...
Jasno je to sve i tebi samo si sada ovom raspravom zapravo nagnao mene da to napišem, da ti ne bi morao, valjda...



Sve je regularno,ako je opšte prihvaćeno.....upravo se i povela polemika baš zbog toga.........
...ja sam navodio,ti si dao drugi pravac razmišljanja...svaka tema se može sagledati iz više subjektivnih uglova,ali ako se da na raspravu,onda se na kraju nađe neko objektivno dobro rešenje.Uostalom ti si bivši novinar i voliš da pišeš...očigledno,........zato nemoj da se žališ,već piši....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Trkacki saveti

Postby feniks » Sat Aug 13, 2011 1:59 pm

babaos wrote::clap: :clap: :clap: :clap:


Bol mi kaže: ja jesam i dok jesam,jesi i ti. :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:



Šta se hvališ što su postolje zauzeli "gosti"?,....pa imali ste jače sprave,....a i Zell je bio dobar domaćin... :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Trkacki saveti

Postby babaos » Sat Aug 13, 2011 9:40 pm

Da sam admin(zell) ja bi obrisao onaj moj spisak ako već i nije...
Zel je odista sjajan domaćin ali na utrci uopće nije...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Trkacki saveti

Postby Zel99 » Sat Aug 13, 2011 10:27 pm

feniks wrote:
babaos wrote::clap: :clap: :clap: :clap:


Bol mi kaže: ja jesam i dok jesam,jesi i ti. :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:



Šta se hvališ što su postolje zauzeli "gosti"?,....pa imali ste jače sprave,....a i Zell je bio dobar domaćin... :D


Mi smo tada bili pioniri, a gosti stari vukovi. Da ih nismo zvali mislili bismo da smo svecki prvaci svoje ulice :mrgreen: . Ovako smo trkacki i tehnicki napredovali, a cinjenice su cinjenice i njih ne treba sakrivati ili jos gore lazirati :D :D
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Trkacki saveti

Postby oli » Sun Aug 14, 2011 12:14 am

feniks wrote:Sve je regularno,ako je opšte prihvaćeno.....upravo se i povela polemika baš zbog toga.........
...ja sam navodio,ti si dao drugi pravac razmišljanja...svaka tema se može sagledati iz više subjektivnih uglova,ali ako se da na raspravu,onda se na kraju nađe neko objektivno dobro rešenje.Uostalom ti si bivši novinar i voliš da pišeš...očigledno,........zato nemoj da se žališ,već piši....


Feniksiću zlikovčiću jedan, nemoj mene stavljati u povijesne okvire, moja malenkost je novinar i sada a ne samo u prošlosti...

Prošlosti pripadaju, tj bivši su, Slobodan-zna-se-koji-najmiliji, Babaos i još neki... A kada malo bolje razmislim postaje mi jasnije, da zapravo vaš orkestar je prije imao više članova, Babaos, Feniksić i Slobodan-zna-se-koji-vama-najmiliji, čini se da se nikada niste uspijeli oporaviti od potpunog gubitka Slobodana-zna-se-kojega-najmilijega-člana, a niste niti našli zamjenu adekvatnu barem za sada... Osim toga mislim da vam je Slobodan-zna-se-koji-vama-najmiliji bio dirigent, tako da je igrao jadnu od ključnijih uloga u vašem orkestru. I to počevši od Gazimestana... Zato vam orkestar i zvuči sada, tako raštimovano...Hitno predlažem da se ili bolje štimujete vi postojeći članovi, ili da tražite nove...

A predlažem svima da pogledamo "utakmicu" Babaos/Zell/Stanko/Feniksić do kraja...
Last edited by oli on Tue Aug 16, 2011 10:05 am, edited 2 times in total.
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Trkacki saveti

Postby feniks » Sun Aug 14, 2011 11:56 am

oli wrote:
feniks wrote:Sve je regularno,ako je opšte prihvaćeno.....upravo se i povela polemika baš zbog toga.........
...ja sam navodio,ti si dao drugi pravac razmišljanja...svaka tema se može sagledati iz više subjektivnih uglova,ali ako se da na raspravu,onda se na kraju nađe neko objektivno dobro rešenje.Uostalom ti si bivši novinar i voliš da pišeš...očigledno,........zato nemoj da se žališ,već piši....


Feniksiću zlikovčiću jedan, nemoj mene stavljati u povijesne okvire, moja malenkost je novinar i sada a ne samo u prošlosti...

Prošlosti pripadaju, tj bivši su, Slobodan-zna-se-koji-najmiliji, Babaos i još neki... A kada malo bolje razmislim postaje mi jasnije, da zapravo vaš orkestar je prije imao više članova, Babaos, Feniksić i Slobodan-zna-se-koji-vama-najmiliji, čini se da se nikada niste uspijeli oporaviti od potpunog gubitka Slobodana-zna-se-kojega-najmilijega-člana, a niste niti našli zamjenu adekvatnu barem za sada... Osim toga mislim da vam je Slobodan-zna-se-koji-vama-najmiliji bio dirigent, tako da je igrao jadnu od ključnijih uloga u vašem orkestru. Zato vam orkestar i zvuči sada, tako raštimovano...Hitno predlažem da se ili bolje štimujete vi postojeći članovi, ili da tražite nove...

A predlažem svima da pogledamo "utakmicu" do kraja...


Ma brkaš babe i dede :naughty: .......koji Slobodan?.....nikada on nije falio.....ako misliš na "M."...Vukomanović ,da.... :( ...tražimo nove,naravno,pa i ti si nov i bio bi prihvatljiviji da se maneš politike.... :snooty:
Last edited by feniks on Sun Aug 14, 2011 9:02 pm, edited 1 time in total.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Trkacki saveti

Postby oli » Sun Aug 14, 2011 1:56 pm

Nekako sam baš uvjeren da ti nemaš pojma o kojemu Slobodanu-najmilijemu je riječ... Eto ubijedio si me...
A što se tiče privaćanja, nevolem da me se privaća...
Last edited by oli on Tue Aug 16, 2011 10:06 am, edited 1 time in total.
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Trkacki saveti

Postby feniks » Mon Aug 15, 2011 9:43 am

oli wrote:Nekako sam baš uvjeren da ti nemaš pojma o kojemu Slobodanu-najmilijemu je riječ... Eto ubijedio si me...


:handgestures-thumbup: ...ipak napredujem.....kako kažu stari ljudi: "tiha voda breg roni".....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Previous

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests

cron