Trkacki saveti

Moderator: babaos

Re: Trkacki saveti

Postby feniks » Mon Apr 11, 2011 11:15 pm

Ti baš hoćeš da me se rešiš,je li ? :o
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Trkacki saveti

Postby krsta63 » Mon Apr 11, 2011 11:18 pm

Sta se zajebavas.Gledao sam pusku na nozi mesec i po,smisljao svasta,svakakve gadosti.Za ovu nisam bio spreman :lol: :lol: :lol:
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: Trkacki saveti

Postby feniks » Mon Apr 11, 2011 11:20 pm

...a šta mi preostaje,osim zajebancije....sada bar za to imam vremena... :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Trkacki saveti

Postby babaos » Thu Aug 11, 2011 9:08 am

Pa u nedostatku akademske rasprave da dam i ja skromni doprinos u ovoj nadasve zanimljivoj temi.Ako slućajno poželite Dobiti Pehar i biti na postolju bez ijednog odvoženog kruga u utrci i to je moguće.Reperkusije i konzekvence uopće nisu važne.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Trkacki saveti

Postby feniks » Thu Aug 11, 2011 9:26 am

Nisi rekao savet,već mogućnost.....to je nešto drugo....Objasni malo kako se dolazi do toga...mailom,faksom,preko veze ili nekako drugačije.... :lol: :lol: :lol:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Trkacki saveti

Postby babaos » Thu Aug 11, 2011 9:36 am

Oprosti.Izvinjavam se svima.Dakle ako to zbilja želite i nije vam neprijatno možete to ostvariti na sljedeći način.Ako regularno platite kotizaciju a motor vam je iz nekih razloga neispravan nemorate voziti utrku.Pod uvjetom da vas je u klasi manje od četiri imate osigurano postolje i Amper.To u stvari znači da možete biti natjecatelj i ostvarivati rezultate a da niste vozili utrku.Potrebno je samo biti dobro informiran o konkurenciji(pod navodnicima)telefonom,mobitelom,faxom,mailom ili preko sajta ovdje.Svejedno...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Trkacki saveti

Postby feniks » Thu Aug 11, 2011 11:37 am

Dobro...znači uplatim kotizaciju i prijavim klasu,odem na pivu i pošaljem sina po pehar,....fotosi nisu neophodni.... :lol: :lol: :lol:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Trkacki saveti

Postby babaos » Thu Aug 11, 2011 11:42 am

Dobro znači ovako.Pošto taj pehar nije zaslužen regularno treba da vlasnik dodatno to zasluži.To pravilnikom nije definirano i taj pehar ustvari nema vlasnika.Predlažem da svi takvi pehari idu na aukciju.Ja ću licitirati sigurno onaj zellov.I idem do kraja.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Trkacki saveti

Postby krsta63 » Thu Aug 11, 2011 11:44 am

A ne,pehar ostaje u vlasnistvu Zell-a.Zasluzio je,umjetnicki dojam ten point O :D
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: Trkacki saveti

Postby feniks » Thu Aug 11, 2011 11:48 am

Pa što si zapeo za to??? ..........pusti Zella-a....on nije jurio za tim,...njemu su samo uvalili....doduše nije se bunio,........a što bi,...kada se drugi otimaju... :mrgreen:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Trkacki saveti

Postby oli » Thu Aug 11, 2011 11:52 am

Treba li da i ja dam o svemu ovome svoje mišljenje?
Ili možda je bolje da se niti ne uključujem u raspravu?
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Trkacki saveti

Postby feniks » Thu Aug 11, 2011 11:56 am

Svi su dobrodošli sa savetima-komentarima,...ako su dobronamerni.......tako da slobodno pucaj....možda se na kraju nešto i popravi,ko zna.... :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Trkacki saveti

Postby krsta63 » Thu Aug 11, 2011 11:56 am

Pucaj
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: Trkacki saveti

Postby oli » Thu Aug 11, 2011 12:08 pm

feniks wrote:Svi su dobrodošli sa savetima-komentarima,...ako su dobronamerni.......tako da slobodno pucaj....možda se na kraju nešto i popravi,ko zna....

Zlikovac opet zezaš...Opominješ bez, razloga i insinuiraš onako "svirački"...
Vjerojatno bi prvi korak zato trebao biti da se promijeni naziv ove teme...
...dobronamjerno, je riječ kojoj ovdje zbog konfiguracije učesničkog skandala, jednostavno nema mjesta...
Idemo ispočetka jer iako riba smrdi od glave ovdje je puno problema tako da se mora krenuti ispočetka...
Da bi se organiziralo sportsko takmičenje bilo koga tipa potrebno je da organizator bude u osnivačkom statutu i popisu dozvoljenih djelatnosti registriran za to...
Prvi problem je taj da organizator takmičenja u ovome slučaju je registriran za samo takmičenje ali nije registriran za organizaciju takmičenja...
Što znači da se može takmičiti, ali ne može, ne smije, ne treba, organizirazi takmičenja...
Eto prvi problem i već nerješiva pozicija, jer i svi rezultati ovakvoga takmičenja nisu regularni, ne samo neki, već SVI rezultati nisu regularni...
Sva pravila koja su vezana za sport i sportska takmičenja su jednoznačno određena i vrlo stroga...
To su stvari koje jednostavno nisu zajebancija, ne spadaju u domenu hobija...Nije dovoljno samonazvati se organizatorom i samim time organizator i postati...To bi bilo kao kada bih ja otišao na trgovački sud registrirao firmu koja se zove Policija d.o.o. zar bih time stvarno postao Policija ili policajac barem, pa ne bi... Poznat je takav slučaj u praksi radi se o Police tvornici sunčanih naočala...
Tako da zapravo vi trkači tolerirate, kojekakve budalaštine kojekakvih polu-samonazvanih organizatora...A zapravo se takmičite u ilegalnim uvjetima, i moglo bi vam se desiti da Vas sve zapravo nadmudri jedan pametnjaković koji će odvesti samo jednu utrku i pobrati Vam sve naslove, tako da će Vam sve prethodne rezultate osporiti... Jasno je i tko bi taj pametnjaković mogao i htio biti... I to zapravo sve potpuno regularno...
U svakome ozbiljnome sportskome savezu, ali i neozbiljnome sportskome savezu, postoji nešto što bi se kod vas trebalo zvati predstavnik vozača, koji se za to brine, jer vozači imaju pravo imati jedan glas u svim sportskim tijelima saveza, koji će ih reprezentirati, i kao takav zastupati stavove svih vozača...
Obično se to zove savjet (savet) vozača, a reprezentira ga predsjednik savjeta vozača koji je obično i sam aktivni vozač ili bivši vozač (obično neko tko je bez aktivne vozačke karijere ostao zbog povrede) uglavnom svakako je izabran od samih aktivnih vozača....
Last edited by oli on Thu Aug 11, 2011 12:49 pm, edited 3 times in total.
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Trkacki saveti

Postby Zel99 » Thu Aug 11, 2011 12:37 pm

feniks wrote:Pa što si zapeo za to??? ..........pusti Zella-a....on nije jurio za tim,...njemu su samo uvalili....doduše nije se bunio,........a što bi,...kada se drugi otimaju... :mrgreen:

Jako sam se veselio peharu :mrgreen: i mislim da ni jedan do sad nisam toliko zasluzio. Sreca da nije kontra pravilnika pa mogu da ga zadrzim. Steta samo sto se umetnicki dojam (ocenjen desetkom od direktnog takmaca) ne moze bodovati bez obaveznog programa. To je cena emotivnog pristupa, a ne racionalnog kako to vec biva sa titulama... :)
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

PreviousNext

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron