Trkacki saveti

Moderator: babaos

Re: Trkacki saveti

Postby stanko61 » Thu Aug 11, 2011 12:38 pm

:lol: :lol: :lol: :handgestures-thumbup:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Trkacki saveti

Postby stanko61 » Thu Aug 11, 2011 12:40 pm

oli wrote:Treba li da i ja dam o svemu ovome svoje mišljenje?
Ili možda je bolje da se niti ne uključujem u raspravu?



mislim da zdravo razmisljanje i pomoc u ovom haosu nije na odmet :clap: :clap: :clap:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Trkacki saveti

Postby krsta63 » Thu Aug 11, 2011 12:54 pm

:think: za druge klubove ne znam kako su prijavljeni (kao klubovi ljubitelja golubova ili preduzeca)."STS Racing" Nis je preduzece koje ima u statusu pored ostalog i dozvolu za organizaciju takmicenja.
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: Trkacki saveti

Postby oli » Thu Aug 11, 2011 12:55 pm

krsta63 wrote::think: za druge klubove ne znam kako su prijavljeni (kao klubovi ljubitelja golubova ili preduzeca)."STS Racing" Nis je preduzece koje ima u statusu pored ostalog i dozvolu za organizaciju takmicenja.

Ovdje se ne govori o klubu "STS Racing" iz Niša ...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Trkacki saveti

Postby feniks » Thu Aug 11, 2011 1:18 pm

oli wrote:
feniks wrote:Svi su dobrodošli sa savetima-komentarima,...ako su dobronamerni.......tako da slobodno pucaj....možda se na kraju nešto i popravi,ko zna....

Zlikovac opet zezaš...Opominješ bez, razloga i insinuiraš onako "svirački"...
Vjerojatno bi prvi korak zato trebao biti da se promijeni naziv ove teme...
...dobronamjerno, je riječ kojoj ovdje zbog konfiguracije učesničkog skandala, jednostavno nema mjesta...
Idemo ispočetka jer iako riba smrdi od glave ovdje je puno problema tako da se mora krenuti ispočetka...
Da bi se organiziralo sportsko takmičenje bilo koga tipa potrebno je da organizator bude u osnivačkom statutu i popisu dozvoljenih djelatnosti registriran za to...
Prvi problem je taj da organizator takmičenja u ovome slučaju je registriran za samo takmičenje ali nije registriran za organizaciju takmičenja...
Što znači da se može takmičiti, ali ne može, ne smije, ne treba, organizirazi takmičenja...
Eto prvi problem i već nerješiva pozicija, jer i svi rezultati ovakvoga takmičenja nisu regularni, ne samo neki, već SVI rezultati nisu regularni...
Sva pravila koja su vezana za sport i sportska takmičenja su jednoznačno određena i vrlo stroga...
To su stvari koje jednostavno nisu zajebancija, ne spadaju u domenu hobija...Nije dovoljno samonazvati se organizatorom i samim time organizator i postati...To bi bilo kao kada bih ja otišao na trgovački sud registrirao firmu koja se zove Policija d.o.o. zar bih time stvarno postao Policija ili policajac barem, pa ne bi... Poznat je takav slučaj u praksi radi se o Police tvornici sunčanih naočala...
Tako da zapravo vi trkači tolerirate, kojekakve budalaštine kojekakvih polu-samonazvanih organizatora...A zapravo se takmičite u ilegalnim uvjetima, i moglo bi vam se desiti da Vas sve zapravo nadmudri jedan pametnjaković koji će odvesti samo jednu utrku i pobrati Vam sve naslove, tako da će Vam sve prethodne rezultate osporiti... Jasno je i tko bi taj pametnjaković mogao i htio biti... I to zapravo sve potpuno regularno...
U svakome ozbiljnome sportskome savezu, ali i neozbiljnome sportskome savezu, postoji nešto što bi se kod vas trebalo zvati predstavnik vozača, koji se za to brine, jer vozači imaju pravo imati jedan glas u svim sportskim tijelima saveza, koji će ih reprezentirati, i kao takav zastupati stavove svih vozača...
Obično se to zove savjet (savet) vozača, a reprezentira ga predsjednik savjeta vozača koji je obično i sam aktivni vozač ili bivši vozač (obično neko tko je bez aktivne vozačke karijere ostao zbog povrede) uglavnom svakako je izabran od samih aktivnih vozača....



Opet pogrešno....vidim ja da ti baš nisi upućen u ovu problematiku,ali zato znaš da zajebavaš.To bi još i bilo simpatično da ima pokriće.....Naime svaki organizator trke,koji je prijavio organizaciju trke u MSS-u,a ovaj mu to odobrio,organizuje regularnu trku za dotično takničenje.MSS-e.MSS je registrovan i ovlašćen da organizuje trke...tako ispada da ustari organizator trke nije stvarno organizator,već MSS i tu nema dileme....tako da ta tvrdnja koju si naveo o neregularnosti nije tačna...pa onda ni ostalo nadovezujuće.....Mislio sam da imaš nešto pametnije da kažeš,a ono ćorak.....
Last edited by feniks on Thu Aug 11, 2011 1:55 pm, edited 1 time in total.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Trkacki saveti

Postby stanko61 » Thu Aug 11, 2011 1:21 pm

uf :think:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Trkacki saveti

Postby feniks » Thu Aug 11, 2011 1:22 pm

Zel99 wrote:
feniks wrote:Pa što si zapeo za to??? ..........pusti Zella-a....on nije jurio za tim,...njemu su samo uvalili....doduše nije se bunio,........a što bi,...kada se drugi otimaju... :mrgreen:

Jako sam se veselio peharu :mrgreen: i mislim da ni jedan do sad nisam toliko zasluzio. Sreca da nije kontra pravilnika pa mogu da ga zadrzim. Steta samo sto se umetnicki dojam (ocenjen desetkom od direktnog takmaca) ne moze bodovati bez obaveznog programa. To je cena emotivnog pristupa, a ne racionalnog kako to vec biva sa titulama... :)



.....onda stisni pehar,jer baba hoće da ga proda....,ili kupi..... :lol: ....nedaj ga ni za živu glavu.... :lol:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Trkacki saveti

Postby oli » Thu Aug 11, 2011 4:44 pm

feniks wrote:
oli wrote:
feniks wrote:Svi su dobrodošli sa savetima-komentarima,...ako su dobronamerni.......tako da slobodno pucaj....možda se na kraju nešto i popravi,ko zna....

Zlikovac opet zezaš...Opominješ bez, razloga i insinuiraš onako "svirački"...
Vjerojatno bi prvi korak zato trebao biti da se promijeni naziv ove teme...
...dobronamjerno, je riječ kojoj ovdje zbog konfiguracije učesničkog skandala, jednostavno nema mjesta...
Idemo ispočetka jer iako riba smrdi od glave ovdje je puno problema tako da se mora krenuti ispočetka...
Da bi se organiziralo sportsko takmičenje bilo koga tipa potrebno je da organizator bude u osnivačkom statutu i popisu dozvoljenih djelatnosti registriran za to...
Prvi problem je taj da organizator takmičenja u ovome slučaju je registriran za samo takmičenje ali nije registriran za organizaciju takmičenja...
Što znači da se može takmičiti, ali ne može, ne smije, ne treba, organizirazi takmičenja...
Eto prvi problem i već nerješiva pozicija, jer i svi rezultati ovakvoga takmičenja nisu regularni, ne samo neki, već SVI rezultati nisu regularni...
Sva pravila koja su vezana za sport i sportska takmičenja su jednoznačno određena i vrlo stroga...
To su stvari koje jednostavno nisu zajebancija, ne spadaju u domenu hobija...Nije dovoljno samonazvati se organizatorom i samim time organizator i postati...To bi bilo kao kada bih ja otišao na trgovački sud registrirao firmu koja se zove Policija d.o.o. zar bih time stvarno postao Policija ili policajac barem, pa ne bi... Poznat je takav slučaj u praksi radi se o Police tvornici sunčanih naočala...
Tako da zapravo vi trkači tolerirate, kojekakve budalaštine kojekakvih polu-samonazvanih organizatora...A zapravo se takmičite u ilegalnim uvjetima, i moglo bi vam se desiti da Vas sve zapravo nadmudri jedan pametnjaković koji će odvesti samo jednu utrku i pobrati Vam sve naslove, tako da će Vam sve prethodne rezultate osporiti... Jasno je i tko bi taj pametnjaković mogao i htio biti... I to zapravo sve potpuno regularno...
U svakome ozbiljnome sportskome savezu, ali i neozbiljnome sportskome savezu, postoji nešto što bi se kod vas trebalo zvati predstavnik vozača, koji se za to brine, jer vozači imaju pravo imati jedan glas u svim sportskim tijelima saveza, koji će ih reprezentirati, i kao takav zastupati stavove svih vozača...
Obično se to zove savjet (savet) vozača, a reprezentira ga predsjednik savjeta vozača koji je obično i sam aktivni vozač ili bivši vozač (obično neko tko je bez aktivne vozačke karijere ostao zbog povrede) uglavnom svakako je izabran od samih aktivnih vozača....



Opet pogrešno....vidim ja da ti baš nisi upućen u ovu problematiku,ali zato znaš da zajebavaš.To bi još i bilo simpatično da ima pokriće.....Naime svaki organizator trke,koji je prijavio organizaciju trke u MSS-u,a ovaj mu to odobrio,organizuje regularnu trku za dotično takničenje.MSS-e.MSS je registrovan i ovlašćen da organizuje trke...tako ispada da ustari organizator trke nije stvarno organizator,već MSS i tu nema dileme....tako da ta tvrdnja koju si naveo o neregularnosti nije tačna...pa onda ni ostalo nadovezujuće.....Mislio sam da imaš nešto pametnije da kažeš,a ono ćorak.....


Naravno da znam da zajebavam, ženili su me dovoljan broj puta, pa sam naučio...
Oprosti mu božo iako je zlikovac, moj je dobar drug, ne zna šta radi, oprosti mu božo na moj brk:zlikovac a dobar čovijek, njegove grijehe pripiši meni i ja ću ih ispaštati...
Žao mi je drugar moj što si se upleo, bolje bi bilo da nisi, nego da si ispratio akciju do kraja, ali što je tu je, sada ću te morati demantirati i nastojati ću biti što blaži... držmo se mi tu ipak reda zakona i pisanih pravila, a ne sistema: rekla, kazala, obećala...
Ti zapravo tvrdiš slijedeće: po tvojim spoznajama, tvrdnjama, tj ono u što si ti siguran, govori da je sve regularno, neću postavljati nikakva pitanja (rekao sam da ću biti blag), već samo ću povući paralele, npr:
-Policija izda odobrenje MC Feniks da on može naplaćivati kazne za prometne prekršaje, i onda MC Feniks u nedostatku novčanih sredstava, izađe ispred svoga sjedišta i počne naplaćivati kane vozačima koji nisu savjesni, nažalost ne biva;
-Policija izda dozvolu da se utrka održi, kome? Organizatoru, koji to nije, organizatoru koji nije registriran da može biti organizator, već je samoprozvan, ne biva niti to...
-ja izdam odobrenje npr Stanku da uzme tvoj motor, pa se on onda vozi jer ipak ima moje odobrenje, ne biva niti to...Jer ja nemam punomoć na to niti ako je imam mora u njoj stajati da je prenosiva...
-zakonom su neke stvari zabranjene, onaj ili oni koji prekrše zabranu bivaju kažnjeni, samo ako ih se procesuira...Što znači, da ako ja počinim štetu tebi i ti to nikome ne prijaviš, nema me ko niti za šta procesuirati...Kao da to nisam napravio...Pa na primjer ja to učinim i nikome ništa, ne biva... Praćenje prekršivanja zakona, je u nadležnosti službenih organa, Policije, Inspektorata, i razno raznih drugih tijela, uglavnom raspoređenih po resorima, ali i obaveza svih građana da ako primjete neku očito protivzakonitu radnju, da prijave prvom nadležnom licu ili instituciji, u pravilu je to Policija... Pa tako ako se nedajbože desi neka recimo nezgoda: u kojoj se ja greškom zapalim u svome dvorištu, i ti to vidiš dužan si obavijestiti Policiju, predstaviti se objasniti što se je desilo, a oni iz svojega pravila službe, učiniti što misle da treba: pozvati vatrogasce i hitnu pomoć... Nije pravilno da ti zoveš hitnu vatrogasce...Ako se dokaže da se je to desilo (da sam se ja samozapalio) i da si ti to vidio (bio očevidac, a recimo to je zabilježila neka nadzorna kamera) a nisi pozvao Policiju već se samo okrenuo i otišao... I za to ćeš biti kažnjen, po točno određenom članku i stavku zakona... Bez obzira poznajemo li se mi uopće...
-nemoj zaboraviti da za svako javno okupljanje građana Policija mora izdati dozvolu, tako da je to svakako stvar u i nadležnosti Policije, e sada problem je što u toj dokumentaciji koju oni predaju Policiji prilikom same prijave nije ispoštovana zakonska procedura na samim organizatorima...To što ti tvrdiš da je tako MSS i organizacija, ja tvrdim da nije, i smatram da imam valjaniji temelj od tebe, zato jer se time profesionalno bavim u zemlji i inozemstvu, i jer sam duboko ušao u materiju, i na kraju krajeva sam organiziram preko 500 sportskih i estradnih događaja godišnje, to ti drugar moj znači da u toku godine imam angažirano ukupno preko 20000 ljudi za zaštitu, preko nekoliko tisuća natjecatelja, i preko milijun komada publike...Tako da budi ili nemoj biti uvjeren da znam što pričam...Siguran sam kada bi se ovaj slučaj predao inspektoratu samo na čitanje i da inspektorat da svoje mišljenje, nikako se to ne bi podudaralo, niti sa stvarnošću, niti s tvojim mišljenjem.Naravno niti s tvojim tumačenjem...
Da zakon svi rado kršimo kada nam to odgovara, uz raznorazne izgovore, ali jednako tako na zakon se i pozivamo, samo kada nam to odgovara...
Znam apsurdno je to čak je ponekad i zakon krivo napisan, pa tako recimo u prometnom zakonu pisalo da da je tramvaj vozilo koje mora moći voziti između čunjeva, trebalo mi je skoro 10 godina da mulce ubijedim da je to prvo nemoguće i drugo da treba promijeniti zakon... Skoro 10 godina nisu razumijeli niti jedno od ta dva...
Jedno je sigurno i to sam u stanju dokazati pred svim zakonskim tijelima, da su skoro sve utrke (znači barem polovina) koje su održane ove godine na ovaj ili onaj način manje ili više neregularne... Kao i njihovi rezultati...
Pa hajd sada zlikovac moj mili, što ja tu ne razumijem, zašto misliš da sam zloban?
Last edited by oli on Thu Aug 11, 2011 5:27 pm, edited 5 times in total.
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Trkacki saveti

Postby feniks » Thu Aug 11, 2011 4:53 pm

oli wrote:............Ti zapravo tvrdiš slijedeće: po tvojim spoznajama, tvrdnjama, tj ono u što si ti siguran, govori da je sve regularno, neću postavljati nikakva pitanja (rekao sam da ću biti blag), već samo ću povući paralele, npr:
-Policija izda odobrenje MC Feniks da on može naplaćivati kazne za prometne prekršaje, i onda MC Feniks u nedostatku novčanih sredstava, izađe ispred svoga sjedišta i počne naplaćivati kane vozačima koji nisu savjesni, nažalost ne biva;
-


...nije ti dobra paralela...MSS nije policija i neće nikada ni biti..... :naughty: ....i nisam se ja upleo u nešto,već ti.....tako da preostaje da ja žalim,ili ako hoćeš zajedno da žalimo...svakako će biti lakše.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Trkacki saveti

Postby feniks » Thu Aug 11, 2011 4:58 pm

oli wrote:.........Oprosti mu božo iako je zlikovac, moj je dobar drug, ne zna šta radi, oprosti mu božo na moj brk:zlikovac a dobar čovijek, njegove grijehe pripiši meni i ja ću ih ispaštati...


Hvala ti....imaću te u vidu kada se budem molio u crkvi....nešto ne idem često,ali ipak,nek se zna...
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Trkacki saveti

Postby oli » Thu Aug 11, 2011 5:17 pm

feniks wrote:
oli wrote:............Ti zapravo tvrdiš slijedeće: po tvojim spoznajama, tvrdnjama, tj ono u što si ti siguran, govori da je sve regularno, neću postavljati nikakva pitanja (rekao sam da ću biti blag), već samo ću povući paralele, npr:
-Policija izda odobrenje MC Feniks da on može naplaćivati kazne za prometne prekršaje, i onda MC Feniks u nedostatku novčanih sredstava, izađe ispred svoga sjedišta i počne naplaćivati kane vozačima koji nisu savjesni, nažalost ne biva;
-


...nije ti dobra paralela...MSS nije policija i neće nikada ni biti..... :naughty: ....i nisam se ja upleo u nešto,već ti.....tako da preostaje da ja žalim,ili ako hoćeš zajedno da žalimo...svakako će biti lakše.


Nije Policija, ma hajde... A kako onda naplaćuju i izriču disciplinske kazne...
Vidiš MSS ipak je neka vrsta Policije...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Trkacki saveti

Postby feniks » Thu Aug 11, 2011 5:20 pm

..ajde da ti pomognem prijatelju,da ne lutaš mnogo,mada ne zaslužuješ,jer napadaš kao osica...evo ti linkMSS-a,skini poseban pravilnik takmičenja i na strani 25 imaš o tome malo,pa prolistaj....

http://www.mss-motosavezsrbije.com/pravilnici

...ako ti ni to nije dovoljno,... reci ima još....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Trkacki saveti

Postby oli » Thu Aug 11, 2011 5:35 pm

feniks wrote:..ajde da ti pomognem prijatelju,da ne lutaš mnogo,mada ne zaslužuješ,jer napadaš kao osica...evo ti linkMSS-a,skini poseban pravilnik takmičenja i na strani 25 imaš o tome malo,pa prolistaj....

http://www.mss-motosavezsrbije.com/pravilnici

...ako ti ni to nije dovoljno,... reci ima još....

Pomozi zapravo sebi i svima oko sebe... MSS je taj dokument napisao latinicom, a službeno mora biti ćirilicom, eto to za početak...MSS u tome dokumentu, spominje riječ organizator, a klubovi u svojoj registraciji pod djelatnosti imaju uglavnom upisano takmičar a ne organizator... I šta ćemo sada???
-91.11 je djelatnost koja je vezana za takmičenje klubova za koju piše da ISKLJUČUJE bilo koju drugu djelatnost, znači takmičiti se možeš ali organizirati takmičenja ne;
-91.12 je djelatnost kojom je definirana mogućnost organizacije takmičenja;
Da bi neko se mogao baviti organizacijom, mora biti tako i registriran...
I drugar moj ne napadam ja tebe, već ovdje svima koje to zanima tumačim pravno-sportske regulative... Besplatno...A ti ako se ne slažeš, pogledaj klupsku dokumentaciju, zatim dokumentaciju od saveza, i sam ćeš se na kraju početi slagati s mojom ludom glavom... Jer zakon se može tumačiti samo jednoznačno...A žaliti ćemo svakao barem zajedno...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Trkacki saveti

Postby feniks » Thu Aug 11, 2011 9:57 pm

oli wrote:
feniks wrote:..ajde da ti pomognem prijatelju,da ne lutaš mnogo,mada ne zaslužuješ,jer napadaš kao osica...evo ti linkMSS-a,skini poseban pravilnik takmičenja i na strani 25 imaš o tome malo,pa prolistaj....

http://www.mss-motosavezsrbije.com/pravilnici

...ako ti ni to nije dovoljno,... reci ima još....

Pomozi zapravo sebi i svima oko sebe... MSS je taj dokument napisao latinicom, a službeno mora biti ćirilicom, eto to za početak...MSS u tome dokumentu, spominje riječ organizator, a klubovi u svojoj registraciji pod djelatnosti imaju uglavnom upisano takmičar a ne organizator... I šta ćemo sada???
-91.11 je djelatnost koja je vezana za takmičenje klubova za koju piše da ISKLJUČUJE bilo koju drugu djelatnost, znači takmičiti se možeš ali organizirati takmičenja ne;
-91.12 je djelatnost kojom je definirana mogućnost organizacije takmičenja;
Da bi neko se mogao baviti organizacijom, mora biti tako i registriran...
I drugar moj ne napadam ja tebe, već ovdje svima koje to zanima tumačim pravno-sportske regulative... Besplatno...A ti ako se ne slažeš, pogledaj klupsku dokumentaciju, zatim dokumentaciju od saveza, i sam ćeš se na kraju početi slagati s mojom ludom glavom... Jer zakon se može tumačiti samo jednoznačno...A žaliti ćemo svakao barem zajedno...



Oli,....već me počinješ zabrinjavati.....ali ajde da počnemo redom...

-Kao prvo.....službeno pismo u Srbiji je i latinica i ćirilica,ako ne veruješ pročitaj Ustav i druge regulative koje uređuju tu materiju....
-Kao drugo ne mogu da verujem da nisi znao pročitati latinicu,možda da je napisano ćirilicom,ali napisano je latinicom,pa opet......evo citat sa 25 strane......" Takmičenja mogu da organizuju organizacije članice MS Srbije. "....
...dakle mogu da organizuju članice,...članice su dakako klubovi koji su platili kotizaciju i time je ta dilema koju navodiš rešena.
-treće delatnost koju navodiš pada u 93. grupu, a ne u 91. po zvaničnom šifarniku delatnosti u Srbiji.....

citat izvoda šifarnika:

93 Sportske, zabavne i rekreativne delatnosti
931 Sportske delatnosti
9311 Delatnost sportskih objekata
9312 Delatnost sportskih klubova
9313 Delatnost fitnes klubova
9319 Ostale sportske delatnosti
932 Ostale zabavne i rekreativne delatnosti
9321 Delatnost zabavnih i tematskih parkova
9329 Ostale zabavne i rekreativne delatnosti

..,ili 92622 Nepomenute sportske aktivnosti

Ako trebaju dodatna objašnjenja,na raspolaganju sam,naravno ako znam.... :mrgreen:...a na kraju krajeva imamo mi pravnika ovde,a to je kolega iz Vršca,pa neka se oglasi po ovom pitanju,i da svoj stručni komentar,bio bih mu zahvalan.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Trkacki saveti

Postby babaos » Thu Aug 11, 2011 10:12 pm

Zel99 wrote:
feniks wrote:Pa što si zapeo za to??? ..........pusti Zella-a....on nije jurio za tim,...njemu su samo uvalili....doduše nije se bunio,........a što bi,...kada se drugi otimaju... :mrgreen:

Jako sam se veselio peharu :mrgreen: i mislim da ni jedan do sad nisam toliko zasluzio. Sreca da nije kontra pravilnika pa mogu da ga zadrzim. Steta samo sto se umetnicki dojam (ocenjen desetkom od direktnog takmaca) ne moze bodovati bez obaveznog programa. To je cena emotivnog pristupa, a ne racionalnog kako to vec biva sa titulama... :)




Nisi trebao ovo napisati.Morat ću odgovoriti...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron